Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, crush napisał:

A ciągłe wspominanie o wadze to poziom tak circa 6 klasy podstawowej. 

Nie denerwuj się :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, crush napisał:

Też jej nie lubię i smuci mnie, że to jedna z twarzy protestów ale Tobie to ona chyba musiała nasrać do owsianki. 

A ciągłe wspominanie o wadze to poziom tak circa 6 klasy podstawowej. 

Trzeba przyznać, iż pan moderator, zwłaszcza  w tym temacie, zachowuje się jak przysłowiowy troll - wystarczy popatrzeć jak skomentował rzekomą wypowiedź profesora Bodnara.

Edytowane przez rainy
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, rainy napisał:

Trzeba przyznać, iż pan moderator, zwłaszcza  w tym temacie, zachowuje się jak przysłowiowy troll - wystarczy popatrzeć jak skomentował rzekomą wypowiedź profesora Bodnara.

Ale czekaj czekaj, czy to nie Pani Lempart mówiła " róbcie co myslicie" ? to czego teraz się czepiacie ? zamiast robić, to mówi co mysli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Gdy posłowie dostają gazem w twarz, a fotoreporterkę aresztuje się, bo "zaatakowała policjantów fleszem" to mamy już full Białoruś. Potrzeba było tylko pięciu lat.

 

 

 

comment_1606593351PvNcmfs5tehH3z4imr6MIw

Edytowane przez Camis
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, RyszardGTS napisał:

Nie denerwuj się :rotfl: 

Ja się nie denerwuje ja jestem zaintrygowany jak mocno wiek się może z zachowaniem rozjechać. :E

10 minut temu, Damian-32 napisał:

Ale czekaj czekaj, czy to nie Pani Lempart mówiła " róbcie co myslicie" ? to czego teraz się czepiacie ? zamiast robić, to mówi co mysli :)

Ale pani Lempart nie jest tu bożyszczem tak jak dla Twojej rodziny i Ciebie jest PiS, tudzież inna prawacka kloaka. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, crush napisał:

Ja się nie denerwuje ja jestem zaintrygowany jak mocno wiek się może z zachowaniem rozjechać. :E

 

Pulchniutka Lempart ma to samo :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. u Ryszarda czym starszy tym mniejsza tolerancja na tuszę? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Pulchniutka Lempart ma to samo :E

Co Ty? :E

Samokrytykę to ja szanuję. :E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupim, tak. Podobnie jak Bosak. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, crush napisał:

Głupim, tak. Podobnie jak Bosak. 

No raczej nie mądrym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowacka wypłakuje się że dostała gazem, no jak się pchasz na czoło agresywnej tłuszczy atakującej policję to dostajesz gazem... Basiu, masz 45lat gdzie ty się kobieto pchasz? jeszcze cię "armia dzieci ze smartfonami podepcze". "Interwencja poselska", tak się teraz nazywa prowokowanie policji i zasłanianie się legitymacją poselską? :rotfl:

No ale pewnie marzyłaś o gazie bo będzie newsik to dostałaś co chciałaś, a Janek Radziwon dziś sam musiał biegać za reporterami bo mu fejm spada :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RyszardGTS napisał:

Nie denerwuj się :rotfl: 

Widzę poziom robi się powoli onetowy. Nie ma się czego przyczepić to czepiamy się wagi.....do tego moderator.

33 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Nowacka wypłakuje się że dostała gazem, no jak się pchasz na czoło agresywnej tłuszczy atakującej policję to dostajesz gazem... Basiu, masz 45lat gdzie ty się kobieto pchasz? jeszcze cię "armia dzieci ze smartfonami podepcze". "Interwencja poselska", tak się teraz nazywa prowokowanie policji i zasłanianie się legitymacją poselską? :rotfl:

No ale pewnie marzyłaś o gazie bo będzie newsik to dostałaś co chciałaś, a Janek Radziwon dziś sam musiał biegać za reporterami bo mu fejm spada :E 

Proszę o nagranie gdzie prowokuje Policję.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, cr1mson napisał:

Widzę poziom robi się powoli onetowy. Nie ma się czego przyczepić to czepiamy się wagi.....do tego moderator.

Proszę o nagranie gdzie prowokuje Policję.

Kulturka na poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim razem z rodziną znów zatoczycie pianę z ust. Cytujesz go, a nie przeczytałeś o kim mowa. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Damian-32 napisał:

Lempart ma gadane a to młodym imponuje.

To tylko wspolczuc mlodym, ze takiego marnego oratora biora za przyklad :D
Z utrzymaniem rownowagi tez ma niestety problem. Mi to sie podoba ta cala akcja z protestami coraz bardziej. PIsowi poparcie spada, lewicy stoi w miejscu, reszcie rosnie. Tak trzymac.

 

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostro, "wyciekły" dane osobowe ze służb w sprawie operacji: "Dorwać Giertycha". 

 

Cytat

 

Prokuratura PiS zaplanowała zatrzymanie Romana Giertycha 30 stycznia 2021 r. Drugi termin zatrzymania to 30 czerwca 2021 r.

 

Od czterech lat wszystkie służby PiS zajmują się Romanem Giertychem. PiS posłużył się Agencją Wywiadu przeciwko Giertychowi, a także specjalistycznym sprzętem, którym ona dysponuje.

W Centralnej Bazie Zainteresowań Operacyjnych jest 17 utajnionych zapisów dotyczących Romana Giertycha, od grudnia 2015 r. Oznacza to bezprawne użycie agentury Agencji Wywiadu wobec polskiego obywatela.

  Pierwszy zapis dotyczący Giertycha to działania CBA Lublin od 20 czerwca do 19 września 2016 r. osobą, która otrzymała zgodę na zastosowanie urządzenia nagrywającego to Jacek Fischer. Potem 23 listopada 2016 do 22 lutego 2017 r. Potem od 17 czerwca 2017 do 16 września 2017 w trybie nadzwyczajnym. Nie zgodziła się na stałą technikę sędzia Anna Kruk (szacunek dla p. sędzi).

 Następnie Giertych był inwigilowany od  15.01.2018.- 14.06.2018. W sprawie politycznej podpisywali dokumenty: Adam Furgal, Jolanta Balawender, Kinga Miernicka, Jacek Fischer, Arkadiusz Buskiewicz, Grzegorz Kownacki, Jan Drelewski, Tomasz Miller, Krzysztof Sierak, Magdalena Pilarska, Hanna Matuszczak, Bogdan Swieczkowski, Konrad Rogowski.

Przeciwko Giertychowi użyto Agencji Wywiadu, ABW, CBA. Od 10 września 2020 r. są nielegalnie inwigilowane żona i córka Romana Giertycha: Maria Giertych i Barbara Giertych.

Mamy do czynienia z obławą na człowieka, który nie jest przestępcą, jest osobą publiczną, wykonuje zawód zaufania publicznego.

Jeżeli pozwolimy PiS i Jarosławowi Kaczyńskiemu zmiażdżyć Romana Giertycha, to nikt nie będzie w Polsce bezpieczny.

 

https://www.sluzbyspecjalne.com/prokuratura-pis-zaplanowala-zatrzymanie-romana-giertycha-30-stycznia-2021-r-drugi-termin-zatrzymania-to-30-czerwca-2021-r/

 


 

Cytat

 

Wyciek ze służb w sprawie operacji: "Dorwać Giertycha"


O ile mnie pamięć nie myli, to dzisiejszy wyciek danych z Centralnego Rejestru Zainteresowań Operacyjnych (tak się to przynajmniej nazywało, gdy byłem szefem komisji ds. Służb Specjalnych) jest największy w historii.

Obejmuje kilkanaście nazwisk osób, które w ciągu ostatnich lat prowadziło wobec mnie nielegalne działania operacyjne polskich służb specjalnych, w tym podsłuchy, inwigilację, prowokacje kontrolowane. (patrz sluzbyspecjalne.com).

Wskazana jest osoba koordynatora działań wobec mnie różnych organów prokuratury. Jest nim nie kto inny tylko sam Prokurator Krajowy - Bogdan Święczkowski - najbardziej zaufany człowiek Zbigniewa Ziobry i Jarosława Kaczyńskiego (ostatnio ponoć odwrotna kolejność w lojalności).

Z zapisów wynika po pierwsze, że:
byłem stale podsłuchiwany od czasu, gdy reprezentowałem m.in. Donalda Tuska w sprawach przed prokuraturą i komisjami śledczymi. Po drugie od tego czasu były prowadzone operacje mojej inwigilacji w kraju i poza granicami. Po trzecie podsłuchy dotyczyły również mojej żony i córki. Po czwarte w systemie zapisano plan stawiania zarzutów w jakichś sprawach toczonych w Poznaniu i w Lublinie (ponoć w Poznaniu, ale to wiem z innego źródła, oprócz ostatnio sławnej sprawy toczy się jakaś dotycząca rzekomego tworzenia fałszywych dowodów przeciwko J.Kaczyńskiemu w postepowaniu w spr. dwóch wież).

I tutaj jest najciekawsza część przecieku. Wynika z zapisów, że realizacje spraw planowano zimą i wiosną przyszłego roku. O co to chodzi? Najprawdopodobniej autor tego planu zakładał, że sąd pod wpływem mediów i nacisku władzy zastosuje areszt wobec mnie w sprawie, gdzie mnie zatrzymano. I zdając sobie sprawę, ze względu na lichość dowodów (a właściwie jak zauważył sąd ich brak), że będzie problem z przedłużaniem aresztu, to zaplanował zarzuty w tych nowych sprawach na zimę i wiosnę przyszłego roku.

To stara praktyka prokuratorska w przypadku słabych dowodów, że próbuje się nowe zarzuty postawić bezpośrednio przed sprawą o przedłużenie aresztu, aby sąd znowu nie miał czasu na analizę dowodów. Stąd zapis w danych Rejestru mówiący o realizacji w określonych datach. Ma to uprzedzić służby realizujące sprawę (CBA) przed zbyt szybkim postępowaniem (teoretycznie gdy materiał uzasadnia dostatecznie zarzuty, to należy je postawić niezwłocznie).


Mam pytanie do tych wszystkich osób, których nazwiska dzisiaj zostały ujawnione. Czy Państwo macie świadomość, że uczestnicząc w podsłuchiwaniu adwokata prowadzącego sprawy karne, który nic złego nie zrobił, popełniacie przestępstwo przekroczenia uprawnień?

I że kwalifikacja ze względu na wysługiwanie się partii rządzącej w oczekiwaniu na awans może być tylko z art. 231 par. 2 kk, za co grozi 10 lat więzienia? I że wszyscy za to odpowiecie? Zdumiewa mnie wasza odwaga. Te sprawy praktycznie się nie przedawniają (15 lat od odejścia PiS od władzy).

Myślicie, że tak jak w 1989 SB zniszczyła archiwa i była bezpieczna, to sak samo wy postąpicie? Dzisiaj już niektórzy w waszych kolegów, jak widać na przykładzie tej sprawy, się reflektują. Wy zostaniecie z zapisami elektronicznymi waszych przestępstw i nikt o nich przecież nie zapomni. Każdy kto uczestniczył w tej sprawie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. 


Jak wynika z przecieku, aby mnie dopaść Kaczyński z Święczkowskim użyli ABA, Policji, CBA, Agencji Wywiadu i SKW. A od strony medialnej wszystkich mediów rządowych. Działania te (szczególnie podsłuchiwanie rodziny i rozmów obrońcy z klientami) są tak obrzydliwe, że wymykają się normalnej ocenie. Słów bowiem należałoby szukać gdzieś w okolicach specjalistycznych badań psychiatrycznych odnoszących się do skrajnych psychopatów.


Jeszcze kilka dni temu niektórzy moi przyjaciele, którzy czytali jeszcze nieopublikowaną wersję "Kariery prokuratora Żółcia" (Polecam zakup lub pobieranie za darmo wersji elektronicznej na stronach wydawnictwa Ecoredonum) mówili, że przesadziłem w tej książce w opisie Polski opanowanej przez dyktaturę. Niestety to co się dzisiaj ujawniło wskazuje, że nic nie przesadziłem, a może nawet wyobraźni mi zabrakło.


Wiem jedno. I tutaj zwracam się do wszystkim autorów i uczestników tej akcji. Rzeczpospolita Polska wam za to, co mi i mojej rodzinie zrobiliście, zapłaci. Surowo zapłaci. I nikt się nie wywinie, że wykonywał tylko rozkazy. To wam obiecuję.


Roman Giertych

 

 

 

z1SgPBg.png

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4977852435588405&id=215392231834473

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Michaelred napisał:

To tylko wspolczuc mlodym, ze takiego marnego oratora biora za przyklad :D
Z utrzymaniem rownowagi tez ma niestety problem. Mi to sie podoba ta cala akcja z protestami coraz bardziej. PIsowi poparcie spada, lewicy stoi w miejscu, reszcie rosnie. Tak trzymac.

 

Stary, Ty Konfederackim kmiotom czapkujesz. Przyganiał kocioł garnkowi. :rotfl: 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, RyszardGTS napisał:

Nowacka wypłakuje się że dostała gazem, no jak się pchasz na czoło agresywnej tłuszczy atakującej policję to dostajesz gazem...

Agresywną tłuszczą póki co jesteś ty. Agresywna jest policja powodując ściśnięcie tłumu robiąc kotły, napierając na tłum z tarczami czy waląc w spokojnych ludzi gazem.

"Agresywny" tłum i posłanka Nowacka pokazująca milicjantowi legitymację poselską:

En8h686WMAAYHrv?format=png&name=900x900

fot. Czarek Sokołowski

Chwilę później dostaje gazem w ryj:

En8h9OFXIAALUBZ?format=png&name=900x900

for. Czarek Sokołowski

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS zaniżył wymagania naboru do policji i to niestety zaczyna być widać. Niestety jeśli jesteś obywatelem bo dla PiSu to jak najbardziej :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Edytowane przez crush
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, crush napisał:

PiS zaniżył wymagania naboru do policji i to niestety zaczyna być widać. Niestety jeśli jesteś obywatelem bo dla PiSu to jak najbardziej :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Nie tylko do policji. Tak samo jest ze wszystkim: służba cywilna, prokuratura, wojsko i tak dalej. Wszędzie promowani są BMW, którzy będą wręcz wyprzedzać życzenia prezesa. Sprzątanie po Kaczyńskim zajmie bardzo dużo czasu i łatwe nie będzie. Z resztą, kto zasiada w rządzie jako takim? Czarnek jako minister edukacji to byłby żart, gdyby to niestety nie była prawda.

edycja: co do wycieku w sprawie inwigilacji Giertycha, to można spokojnie zakładać, że nie był on jedyną śledzoną osobą. Mam nadzieję, że nie uda się tego zamieść pod dywan, bo przy twardych dowodach i do tego z udziałem konkretnych osób jest to dobry punkt zaczepienia, żeby dobrać się do tego układu. Pytanie brzmi, jaka instytucja mogłaby się tą sprawą zająć.

Edytowane przez Radar28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policja zawsze może się wykręcić, że nie widziała legitymacji poselskiej. W przypadku materiałów dowodowych trzeba wybrać wariant B i stwierdzić, że dany policjant nie potrafi czytać ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...