Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najman w "Jedziemy"? :rotfl:

Celebryta, zawodowy sportowiec, światowej klasy bokser, wojownik mma, expert tvpinfo... Najman zjedź mandarynkę >KLIK< (jeden z komentarzy "dłużej obierał niż walczył" :E :E )

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie oni #jadą? Do Tworek? :hmm:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2021 o 17:59, Kowal napisał:

Ja mam tu dysonans logiczny. Jak coś (organ) zostało nielegalnie powołane, to można to nielegalnie odwołać?

EDIT: Jednak chyba można.?

Podobno  NIK  kontrolował efekty tej reformy. W skrócie: jest gorzej niż było (w kontekście oczekiwania na rozprawy, ale oczywiście nie tylko to). Ktoś kto ma do czynienia z sądami chyba widzi to tzw gołym okiem.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Posłowie PiS odrzucili poprawkę, przeznaczającą 80 mln na psychiatrię dziecięcą

 

Na komisji finansów poprawkę Senatu odrzucili posłowie PiS. Wcześniej senator Stanisław Karczewski informował, że kwota na dziecięcą psychiatrię ma być zwiększona o 80 mln zł.

 

MaEaF4O.png

 

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/psychiatria-dziecieca-w-polsce-poslowie-pis-odrzucili-poprawke/56fhv6k

 

 

Rządowe pisowski skurwy** i śmiecie, dzięki tej kasie może udało by się uratować kilkadziesiąt/set dzieci. Ale nie zamiast wspomóc psychiatrie (szczególnie dziecięca) to lepiej sypnąć kasą na rydzyka ch*a.


 

Cytat

 

Rydzyk dostał z kasy państwa ok. 214 mln zł. Nie wiadomo, na co te pieniądze wydał, bo nikt go nie kontroluje

Geotermia, wyższa szkoła, muzeum – to tylko niektóre inwestycje ojca Tadeusza Rydzyka, finansowane z budżetu państwa. Odkąd Prawo i Sprawiedliwość doszło do władzy, mają się lepiej niż kiedykolwiek w historii. Od 2015 r. z budżetu państwa przez fundacje redemptorysty – według wyliczeń OKO.press – przeszło już ponad 214 mln zł. Na co konkretnie – Rydzyk nie ujawnia.

 

https://www.newsweek.pl/polska/polityka/rydzyk-dostal-z-kasy-panstwa-ok-214-mln-zl-nie-wiadomo-na-co-te-pieniadze-wydal-bo/vrk859k

Edytowane przez Camis
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marcin_21 napisał:

 

Ja to się w ogóle zastanawiam dlaczego tak wielu spośród nich ma problemy z przemocą domową bo to nie pierwszy o którym się czyta. No, ale kiedy partnerstwo uważa się za lewackość stojące w sprzeczności z tradycyjnym, katolickim modelem rodziny to takie rzeczy pewnie muszą się zdarzać.

Z innej beczki fajna wypowiedź przezesa Polskich Linii Lotniczych LOT

Cytat

Obroniliśmy LOT i zamierzamy nadal to czynić. Dzięki tej pracy uważam, że LOT po Covidzie, najtrudniejszym kryzysie w historii lotnictwa, będzie w lepszej formie niż ten LOT, który ja przejąłem w styczniu 2016 roku po ośmiu prezesach, którzy rządzili za czasów PO-PSL - powiedział Rafał Milczarski, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT, podczas posiedzenia sejmowej komisji infrastruktury.

Tak już pomijając czy facet kłamie czy nie to jednak od razu rzuca się w oczy, że na państwowych stanowiskach menedżerskich nie ma już menedżerów. To wypowiedź godna PiSowskiego polityka, zwykłego komisarza partyjnego oddelegowanego akurat na takie stanowisko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2021 o 23:33, RyszardGTS napisał:

Co to ma być :/ Przecież ten idiota nie nadaje się do pracy w policji, komendant powinien go na kopach wywalić z roboty. Rozumiem że często policja leci "na bezczelnego że jak coś mówię to tak ma być", ale gość gwałci logikę niczym kurtyzanę i nie ma nic do powiedzenia na poparcie swojego bełkotu.

Policjant burak, albo mało bystry, że nie znalazł lepszej argumentacji na poczekaniu, pewnie z debilnymi rozkazami z których musi jakoś wybrnąć. Ludzie jednak też buraki. Można się z czymś nie zgadzać ale wypada uszanować. To nie jest miejsce dla bałwana, czy tam być może debilnych prowokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Camis napisał:

(...) dzięki tej kasie może udało by się uratować kilkadziesiąt/set dzieci. Ale nie zamiast wspomóc psychiatrie (szczególnie dziecięca) to lepiej sypnąć kasą na rydzyka ch*a.

W Wiadomościach TVPIS-1 (20.01.2020) podali że "rząd przeznacza 220mln złotych na psychiatrię dziecięcą", może zadziałała presja opinii publicznej albo te 220mln to "rząd zamierza..." zamierzyć można wiele a później tego nie wykonać.

Na TVPIS-INFO niezły płacz jaki to fajny był Trump i że Biden już taki fajny nie będzie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam ubaw dzisiaj śledząc Twittera.

Z jednej strony czuby zszokowane, że jak to Pomarańczowy Imperator jednak oddał władzę, a z drugiej czuby piszące o "obaleniu dyktatora".
Z jednej strony czuby wieszczące koniec USA, a z drugiej czuby wieszczące miód i mleko płynące z kranu.

Prawica, lewica - ta sama sraczka umysłowa. :E 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam wojnę USA-Iran tak między marcem a majem.

Dawno nikogo nie napadli.

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, crush napisał:

Generalnie mam ubaw dzisiaj śledząc Twittera.

Z jednej strony czuby zszokowane, że jak to Pomarańczowy Imperator jednak oddał władzę, a z drugiej czuby piszące o "obaleniu dyktatora".
Z jednej strony czuby wieszczące koniec USA, a z drugiej czuby wieszczące miód i mleko płynące z kranu.

Prawica, lewica - ta sama sraczka umysłowa. :E 

A obok tego siedzący ty, kultywujący świecką tradycję obrzucania obelgami wszystkich wokół? ;)



Biden to duża zmiana, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Niektórzy mają dużą nadzieję, niektórzy mają dużo zawodu.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jagular napisał:

A obok tego siedzący ty, kultywujący świecką tradycję obrzucania obelgami wszystkich wokół? ;)



Biden to duża zmiana, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Niektórzy mają dużą nadzieję, niektórzy mają dużo zawodu.

Mea culpa. Obserwowanie głupoty skrajniactwa wszelakiego sprawia mi radość. 

Biden to żadna duża zmiana. Ale po prostu niektóra dzieciarnia musi się obudzić ze snów o rewolucji waląc twarzą o podłogę.

Analogicznie dotyczy to ludzi którzy już widzą nadchodzący koszmar.

 

I jeszcze wisienka na torcie. Filmiki z płaczącymi prawakami Trampka. Miód na moje serce razem z szydzącym z nich lewactwem które 4 lata temu reagowało dokładnie tak samo. :rotfl:

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, crush napisał:

Generalnie mam ubaw dzisiaj śledząc Twittera.

Z jednej strony czuby zszokowane, że jak to Pomarańczowy Imperator jednak oddał władzę, a z drugiej czuby piszące o "obaleniu dyktatora".
Z jednej strony czuby wieszczące koniec USA, a z drugiej czuby wieszczące miód i mleko płynące z kranu.

Nie rozumiem fenomenu Twittera. W kwestiach polityki dla mnie to rak, tak samo właściwie wszelkie media społecznościowe

4 godziny temu, jagular napisał:

Biden to duża zmiana, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna. Niektórzy mają dużą nadzieję, niektórzy mają dużo zawodu.

Dla mnie Biden to powrót do tej miernej, czasem wręcz paskudnej, ale jednak normalności. Ja się jakoś nie łudzę, że uda mu się zakopać demony zbudzone przez Trumpa. Po prostu będzie mniej prymitywnie, głupio i ohydnie. Wiele problemów jednak wciąż zostanie nierozwiązanych. Nie sądzę aby miał on dość woli i siły aby zaoferować coś więcej niż odrzucenie dotychczasowej polityki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, nemar napisał:

Nie rozumiem fenomenu Twittera. W kwestiach polityki dla mnie to rak, tak samo właściwie wszelkie media społecznościowe

Dla mnie Biden to powrót do tej miernej, czasem wręcz paskudnej, ale jednak normalności. Ja się jakoś nie łudzę, że uda mu się zakopać demony zbudzone przez Trumpa. Po prostu będzie mniej prymitywnie, głupio i ohydnie. Wiele problemów jednak wciąż zostanie nierozwiązanych. Nie sądzę aby miał on dość woli i siły aby zaoferować coś więcej niż odrzucenie dotychczasowej polityki.  

Bo to jest rak. Tyle, że specjalnie wyboru nie ma bo to tu się dzieje. Albo siedzisz w tym szambie, albo olewasz politykę. 

 

Dokładnie. :thumbup:

Będzie wycie zawodu u części która uwierzyła w bełkot. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biden już sprząta po deklu:

 

DYTui90.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część sensownych, część może mieć zabawne konsekwencje. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Trump mnie rozczarował, że nie ułaskawił tych głupków od ataku na Kapitol. Najpierw ich podburzył i sprowokował, a teraz się na nich wypiął, mimo że grożą im kary o absurdalnej wysokości, a sami są raczej ofiarami amerykańskiego ułomnego modelu społeczno-ekonomicznego. Nie uważam, że ułaskawienie byłoby dobre, ale jeśli już upadł tak nisko aby ułaskawiać "in blanco" członków swojej rodziny i współpracowników na których ciążą podejrzenia dużych wałów to przyzwoitość i konsekwencja nakazywałaby, aby tym bardziej ułaskawić swoich przygłupich zwolenników, których sam podjudził. To też pokazuje gdzie ich rzeczywiście ma (człowieka bizona i innych).

To też pokazuje to jak małym jest człowiekiem. Dla ludzi z elit i rodziny - ułaskawienia in blanco. A dla ludu - przyśpieszenie wykonywania zasądzonych kar śmierci.

 

https://www.skyscrapercity.com/threads/stany-zjednoczone-polityka-ekonomia-i-stosunki-polsko-amerykańskie-broń-strzelaniny-brig.1476941/post-171650449  (trzeba mieć konto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crush napisał:

Mea culpa. Obserwowanie głupoty skrajniactwa wszelakiego sprawia mi radość. :rotfl:

  A ty sam jesteś może pośrodkistą?

2 godziny temu, nemar napisał:

Nie rozumiem fenomenu Twittera. W kwestiach polityki dla mnie to rak, tak samo właściwie wszelkie media społecznościowe

Opinie skrajne budzą więcej emocji i "reakcji": wyświetleń, kliknięc, polubień, odpowiedzi, komentarzy, lajków czy co tam dane medium liczy. Algorytmy AI się uczą jak promować gorętsze materiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, 209458 napisał:

  A ty sam jesteś może pośrodkistą?

Środek przechylony na lewą stronę. 

Czytaj, praktycznie nikt mnie nigdzie nie reprezentuje. 

4 godziny temu, Camis napisał:

A te kary śmierci pospiesznie wykonane to gdzie?

Mam nadzieję, że to nie mowa o tej łachudrze co zamordowała kobietę i wycięła jej dziecko z brzucha?

 

Jakby ułaskawił to ten sam autor zawodził by, że jak tak można. 

Dobrze, że nie ułaskawił. Nauczka, że jak grasz w głupie gry, wygrywasz głupie nagrody + fakt, że politykom się nie ufa. 

Przy tym mam nadzieję, że Biden nie ułaskawi tych chwastów co poszły siedzieć podczas zamieszek po zabójstwie ćpuna. Jest to wątpliwe. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nemar napisał:

Dla mnie Biden to powrót do tej miernej, czasem wręcz paskudnej, ale jednak normalności. Ja się jakoś nie łudzę, że uda mu się zakopać demony zbudzone przez Trumpa. Po prostu będzie mniej prymitywnie, głupio i ohydnie. Wiele problemów jednak wciąż zostanie nierozwiązanych. Nie sądzę aby miał on dość woli i siły aby zaoferować coś więcej niż odrzucenie dotychczasowej polityki.  

Poczekamy, zobaczymy ile z deklaracji Bidena wyjdzie (politycy są dobrzy w gadce), ale na razie chyba mu idzie dobrze i jego sukces to jedna z nielicznych pozytywnych ostatnio sytuacji :)
Internet się cieszy, emocjonuje, ale to przecież normalne. Zresztą, patrząc na np. symbolikę działań Bidena (powołanie na ważne stanowiska kobiety, kolorowej, trans) ludzie tam dostają (zostaje im sprzedana) nadzieja i ludzie się cieszą tą nadzieją. Nawet jak siedzą głodni nad zawiadomieniem o przymusowej eksmisji.
Zresztą, Trump też był sprzedawcą nadziei, ale w innym kierunku i o innym profilu klienta, nie? Taka robota polityka...

Nie wszystkie źródła emocji są takie suodko-kolololowe. Zapamiętałem jednego czarnego prezentera jakiegoś szoł, który po informacji o tym, że Biden wygrał, chyba celnie zauważył w stylu: że to bardzo dobrze i także inne kraje powinny się cieszyć, bo od teraz będą na nie lecieć bomby wprawdzie dalej amerykańskie, ale już lepsze, multikulti :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podobno poszedł dekret, że instytucje edukacyjne żeby dostać dofinansowanie federalne muszą dopuszczać trans-kobiety do sportów z udziałem biologicznych kobiet. 
I to doskonale obrazuje to co ten prezenter powiedział.

Teraz tylko czekać aż kobity się wkurwią, że Marian co to w okręgówce ledwo w 50 się mieścił, teraz jako Marysia staje na podium zawodów stanowych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...