Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, cr1mson napisał:

Bardziej TvPis. Miałem parę razy styczność z kilkoma delikwentami (i -tkami), każdą informację brali tylko z TVP, a na pytanie czy inne kanały ogląda to odpowiedź brzmiała: "Nie oglądam Niemieckiej telewizji" :whee:

W sumie to nie ma się co dziwić takim sondażom.

Pytanie jak to teraz wszystko odkręcić? Ci ludzie żyją w bańce, w rzeczywistości która nie istnieje. Zadanie dla socjologów, psychologów, a w wielu przypadkach dla psychiatrów. Ten Obajtek jest najświeższym przykładem... Pamiętam, że wyborcy PiSu mówili o złodziejach z PO. Wymienimy na tych z PiSu, bo Ci mają moralność i najwyższe standardy :D. Potem to się pozmieniało i była narracja, że wszyscy kradną, a Ci chociaż coś dają(pomijam, że za rządów PO-PSL powstały ogromne programy socjalne). Trudno zrozumieć tych ludzi. Dodatkowo nie zadają swoim wybrańcom pytań... każdy w miarę rozsądny by się zastanowił, czemu Ci złodzieje z PO nie są skazywani, a nawet nie mają postawionych zarzutów. Tyle lat rządów Ziobry i co? I nic, afery które nie zaistniały, a są powtarzane przez 30-40% naszego społeczeństwa(ok, może przesadzam, bo nawet niektórzy głosujący na PiS w to nie wierzą). O zamachu smoleńskim już zapomnieli, za kilka lat zapomną o "aferach" PO. Wyjątkowo głupi wyborca. Ale swego czasu tacy idioci wyprowadzili Wielką Brytanię z UE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobierają im się powoli do d... Oby tak dalej, co tydzień jakaś bomba o pisowkich przestępcach, żeby niezdecydowany wyborca wyrobił sobie zdanie o tym, kto aktualnie rządzi Polską.

7 minut temu, forfun napisał:

Pytanie jak to teraz wszystko odkręcić? Ci ludzie żyją w bańce, w rzeczywistości która nie istnieje. Zadanie dla socjologów, psychologów, a w wielu przypadkach dla psychiatrów. Ten Obajtek jest najświeższym przykładem... Pamiętam, że wyborcy PiSu mówili o złodziejach z PO. Wymienimy na tych z PiSu, bo Ci mają moralność i najwyższe standardy :D. Potem to się pozmieniało i była narracja, że wszyscy kradną, a Ci chociaż coś dają(pomijam, że za rządów PO-PSL powstały ogromne programy socjalne). Trudno zrozumieć tych ludzi. Dodatkowo nie zadają swoim wybrańcom pytań... każdy w miarę rozsądny by się zastanowił, czemu Ci złodzieje z PO nie są skazywani, a nawet nie mają postawionych zarzutów. Tyle lat rządów Ziobry i co? I nic, afery które nie zaistniały, a są powtarzane przez 30-40% naszego społeczeństwa(ok, może przesadzam, bo nawet niektórzy głosujący na PiS w to nie wierzą). O zamachu smoleńskim już zapomnieli, za kilka lat zapomną o "aferach" PO. Wyjątkowo głupi wyborca. Ale swego czasu tacy idioci wyprowadzili Wielką Brytanię z UE...

Oni sobie zawsze będą. Tyle że teraz ich nominaci rządzą. Jak to się skończy to i ten wyborca razem z KK pójdzie na śmietnik historii.

Ale to nie stanie się samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? Ja dzisiaj widziałem polityków PiSu i tematu dla nich nie ma. Będzie narracja(wiadomo, gdzie ustalana...), która jest już widoczna na paskach reżimowej. Do tego po złożeniu zawiadomienia sprawa zostanie umorzona w ciągu 5 minut, a po kilku dniach umrze śmiercią naturalną. Do tego wspominany wyborca PiSu nie ogląda i nie czyta wolnych mediów. Na dzisiaj nic można zrobić, bo nie ma instytucji państwa, która sprzeciwiłaby się łamaniu prawa(niezależni sędziowie się tym nie zajmą, bo sprawy nie trafiają do sądu). PiSowcy popełniający przestępstwa są bezkarni. W takiej rzeczywistości żyjemy. Jak jakiś prokurator podejmie wobec np. kuzyna jakieś lokalnego działacza to zaraz go wypier... na drugi koniec Polski, a co dopiero mówić o przekrętach na grubą kasę.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Everyman napisał:

Dobierają im się powoli do d... Oby tak dalej, co tydzień jakaś bomba o pisowkich przestępcach, żeby niezdecydowany wyborca wyrobił sobie zdanie o tym, kto aktualnie rządzi Polską.

Oni sobie zawsze będą. Tyle że teraz ich nominaci rządzą. Jak to się skończy to i ten wyborca razem z KK pójdzie na śmietnik historii.

Ale to nie stanie się samo!

Niesamowicie jesteś naiwny. Musiałaby być afera wielkości krateru po bombie atomowej, aby cokolwiek się ruszyło i PiS rozsypało. Kolejne wybory będą ich, bo zwaloryzują 500+, dorzucą dziadkom kaski, coś sypną na kościół i będzie jak ta lala.
Oni są na tyle cwani, że przeciętny Kowalski ma ich za głupców (polityków), a jest wręcz przeciwnie, bo głupi to jest Kowalski.

Edytowane przez mlody_tarnow
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo na nich głosują ich wyborcy. A Wy macie w d... co się dzieje i pieprzycie że nie ma na kogo głosować. A po drugiej stronie może i są debile i patola ale za to są za swoimi.

Po prostu trzeba się zebrać w kupę i ławą tych ludzi wyp.... na bruk. A jak dalej nie macie na kogo głosować, to w ogóle nie będziecie, bo się Wam to prawo ODBIERZE.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Materiał TVN o taśmach Obajtka

Podsumowanie taśm Obajtka przez TVN. Obajtek pod przysięga skłamał, jako świadek stwierdził, że będąc wójtem Pcimia nie miał żadnych relacji z TT Plastem. Taśmy przeczą tej tezie.

https://streamable.com/309p5g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tymi taśmami, to poza absolutnym brakiem zdziwienia na to jak funkcjonuje to pisowskie państwo-bantustan, zastanawia mnie tylko jedno: jak to jest, że znowu ktoś od nich dał się nagrać? Czy oni naprawdę są aż tak głupi, czy już zupełnie niczego się nie boją, łącznie z opinią publiczną? Jeżeli to drugie, to trzeba przyznać, że te miliardy publicznej kasy na propagandę zostało dobrze zainwestowane. Elektorat jest tak wytresowany, że żadne taśmy i tak ich nie ruszą, a resztą nie muszą się przejmować, bo do wyborów daleko, zresztą do tego czasu gmin zapomni, zwłaszcza jak po drodze wpadną kolejne bonusy socjalne. Kto dziś pamięta o aferze SKOK czy KNF?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Everyman napisał:

A bo na nich głosują ich wyborcy. A Wy macie w d... co się dzieje i pieprzycie że nie ma na kogo głosować. A po drugiej stronie może i są debile i patola ale za to są za swoimi.

Po prostu trzeba się zebrać w kupę i ławą tych ludzi wyp.... na bruk. A jak dalej nie macie na kogo głosować, to w ogóle nie będziecie, bo się Wam to prawo ODBIERZE.

Dlaczego założyłeś, że głosuję tak, a nie inaczej ?

Pomimo wszelkich afer, o których łatwo się zapomina to żeby ktokolwiek naprawdę tę władzę ruszył to musi nastąpić sytuacja, że średnia klasa społeczna zacznie mieć puste garnki. Tymczasem poziom życia Polaków się podniósł choć od 89 trwa karuzela spier... na scenie politycznej. Potencjalnie najbiedniejsi tj. emeryci i bezrobotni dostają swoje plusy i propagandę, więc oni brzuchami głosują na tych co im "dają". Średniak dostaje po dupie, bo to wszystko sponsoruje, ale nie ma wyjścia, bo tak urządzony jest nas kapitalistyczny świat. Coś tam przy niedzielnym obiedzie rzuci pod nosem, ale grzecznie w poniedziałek o 7 rano podbija kartę na zakładzie. Niestety. Na jakąkolwiek zmianę sceny politycznej można liczyć w momencie kiedy to średniakowi będzie brakować ziemniaków w garze, a to oznacza ekstremalnie złą sytuację w kraju czyt. hiperinflacja, zamieszki na ulicach itd. Nikt rozsądny do tego doprowadzić nie chce, więc tak sobie trwamy.

Po 89 nie rozliczono nikogo z niczego. Podstawowy błąd, a płacimy za niego do dziś.

Edytowane przez mlody_tarnow
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Everyman napisał:

i pieprzycie że nie ma na kogo głosować

A że niby jest?

  

38 minut temu, Trepcia napisał:

Z tej całej afery z Obajtkiem najbardziej z pisu cieszy się Vateusz :)

Ja to się zastanawiałem nawet czy Mati w tym palców nie maczał że te taśmy ujrzały światło dzienne.

Edytowane przez chartkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lypton napisał:

Z tym Tourettem dobre. Nie wiedziałem, że przypadłość ta polega na wypluwaniu długich i składnych wiązanek bluzgów, pasujących do kontekstu. 

W ogóle bluzganie przy Tourettcie jest bardzo znane, bo "widowiskowe", ale tak na prawdę występuje bardzo rzadko, może u 2% chorych z zespołem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2SlAwi3.png

 

 

Naród się bogaci:

 

JWW8Egb.png

 

Edytowane przez Camis
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Everyman napisał:

A bo na nich głosują ich wyborcy. A Wy macie w d... co się dzieje i pieprzycie że nie ma na kogo głosować. A po drugiej stronie może i są debile i patola ale za to są za swoimi.

Po prostu trzeba się zebrać w kupę i ławą tych ludzi wyp.... na bruk. A jak dalej nie macie na kogo głosować, to w ogóle nie będziecie, bo się Wam to prawo ODBIERZE.

Pamietam jak na studiach analizowalismy frekwencje z poszczegolnych wyborow parlamentarnych i jakie bylo zdziwko przy 89 ;)  Ja wiem, ze kontraktowe, ale... lata ucisku, zomo etc. i widzisz taka liczbe. W tym kraju nigdy nie bedzie normalnie (sic!) bo gro ludzi ma po prostu wyje... ;) Pomijam fakt, ze w ostatnich latach wystarczy rzucic troche srebrnikow i wygrana ez ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Camis napisał:

Naród się bogaci:

A jednocześnie mamy rekordowy odsetek pracowników zarabiających minimalną lub poniżej. Ponadtrzykrotnie wyższy niż za poprzedniej władzy. Odsetek emerytów pobierających emeryturę minimalną lub poniżej wzrósł o ponad 500%. Ale "dajom"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wiadomościach TVPIS-1 19:30 26.02.2021 przeszli samych siebie. Wulgarny Obajtek nie jest wulgarnym prostakiem tylko ma zdiagnozowany Zespół Tourette'a. Dziwne że zespół objawia mu się całkowicie wybiórczo czyli podczas oficjalnych wywiadów nie przeklina, nie ma żadnych tików często związanych z tym zespołem itd. No chyba że potrafi to całkowicie kontrolować, a nie znam osoby która by miała Zespół Tourette'a i nie "klikała językiem" albo "gwizdała" itd czyli czynności których uczą się chorzy na ten zespół by w miarę go kontrolować. Ale nie ma szans by ktoś kto naprawdę ma Zespół Tourette' w pełni go kontrolował. No chyba że Obajtek ma BEZOBJAWOWY Zespół Tourette'a :hahaha: 

BEZCZELNE co odstawiła PIS-o-wizja-TVP1.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on chyba naprawdę ma tę chorobę.

Źródło

Nie wiem...może mocno pracuje nad sobą.  Tyle, że na tych taśmach to nie objawy choroby jednak.

Mam wrażenie, że wszyscy skupili się jednak nie na tym co jest istotą tych taśm.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, RyszardGTS napisał:

W Wiadomościach TVPIS-1 19:30 26.02.2021 przeszli samych siebie.

Nie wiem jak ty możesz oglądać ten propagandowy ściek.  ?:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Camis napisał:

 

:) 

Jak się skończy "korona-autobus-tvn" który jest zaraz po "faktach tvn" to przełączam na "jedyną słuszną telewizję i jedyny program informacyjny który mówi prawdę i tylko prawdę, 30 minut prawdy" (są lepsi od Barei bo u niego była tylko "jedna minuta prawdy").

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Flik napisał:

Ale on chyba naprawdę ma tę chorobę.

Źródło

Nie wiem...może mocno pracuje nad sobą.  Tyle, że na tych taśmach to nie objawy choroby jednak.

Mam wrażenie, że wszyscy skupili się jednak nie na tym co jest istotą tych taśm.

Puścili temat zastępczy z tourretem by każdy się skupił na tym. Tutaj też o tym dyskutujemy i nie wiem po co zacznijmy mówić o treści....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lokiju napisał:

Puścili temat zastępczy z tourretem by każdy się skupił na tym. Tutaj też o tym dyskutujemy i nie wiem po co zacznijmy mówić o treści....

Sądzę, że to raczej wg nich sprawa zasadnicza. Treści elektorat i tak nie zrozumie i z tym nie będzie problemu. Za to na przeklinanie, "bucowatość" już jak najbardziej zwróci uwagę. 

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 godzin temu, Flik napisał:

Ale on chyba naprawdę ma tę chorobę.

Źródło

Nie wiem...może mocno pracuje nad sobą.  Tyle, że na tych taśmach to nie objawy choroby jednak.

Mam wrażenie, że wszyscy skupili się jednak nie na tym co jest istotą tych taśm.

O to chodziło. Teraz wszyscy będą debatować czy ma chorobę czy nie zamiast o tym co jest na taśmach.

Pewnie wiedzieli o taśmach wcześniej i puścili jakiegoś newsa z chorobą rok temu.

Muszą mieć na niego ładne haki skoro pchają go tak wysoko. To typowy pisowski BMW.

Dziwne, że u niego choroba objawia się wyjątkowo wybiórczo. Może to jakaś nowa nieopisana jeszcze odmiana? Filipiński Zespół Tourette’a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Trepcia napisał:

Z tej całej afery z Obajtkiem najbardziej z pisu cieszy się Vateusz :)

Bardziej Ziobro, nie zdziwię się jak wyciek to sprawka Ministra Zero lub Vateusza. Obajtek za mocno był promowany, więc może szykowali go na następnego premiera. Rolowanie własnej rodziny, zadłużenie gminy oraz same posadki na państwowym wikcie = światowej klasy menadżer ? Polska to jest jedna wielka parodia. Obajtek może dostanie Nobla z medycyny za ujarzmienie sydromu Tourette’a.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, wompierz napisał:

Pewnie wiedzieli o taśmach wcześniej i puścili jakiegoś newsa z chorobą rok temu.

Prokuratura ma te taśmy od kilku lat, ale sprawę umorzyli... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna afera zamiata się sama pod dywan, bo Tourette. Mistrzowie Świata. To o czym mówię, robią tak, że każdy myśli, iż oni są debilami, a debilami są Kowalski i Nowak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...