Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Juz gdzieś o tym słyszałem i nie ukrwyam, że nawet czerpie przyjemność z tego, że nie wiem co to jest "ekipa".

Ja się tylko zdołałem rykoszetem dowiedzieć, że tam jest jakiś polski Jutubowy gigant.

Fritzl czy jakoś tak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko element patologiczny.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ja wiem tylko tyle, że to jacyś uber popularni YTuberzy czy coś w ten kolor. Tyle mi wystarczy.

Pamiętam czasy jak YT jako mainstream dopiero raczkował i gdzieś tam w tle stale padały komentarze, że to "nowa jakość szeroko rozumianych, niezależnych mediów", potem okazało sie, że słowo "raczkował" którego użyłem jest jak najbardziej na miejscu. 

Za kilka/kilkadziesiąt lat nie będzie inżynierów, lekarzy, architektów i innych kwalifikowanych specjalistów, zostaną sami YTuberzy. Będziesz leczył się u chirurga po kursie z YT: "appendix surgery for dummies". :rotfl:

na yt można znaleźć dużo ciekawych kanałów, ale to nie jest kwestia tego co jest do obejrzenia tylko tego co się ogląda. np gangamstajl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, tak z 5 lat temu przypadkiem byłem we Wrocku przy Hali Ludowej i był tam event youtuberów to z plakatu kojarzyłem nazwy może 2 gości na kilkunastu.O Ekipie wiem tyle, co zobaczyłem kiedyś przypadkiem na filmiku Gonciarza (tego akurat czasem oglądam). I ja wam powiem, że jak by mój dzieciak (potencjalny) to oglądał to w sumie bym się w sumie cieszył, bo sie wygłupiają, może nie za madrze, ale przynajmniej nieszkodliwie. nie ma jakiegos jedzenia odchodów czy puszczania fajerwerków z odbytu. A że dzieciaki stoją w kolejkach od rana? Ja kiedyś stałem po autograf ulubionego pisarza chyba ze 4 godziny. I byłem zupełnie pełnoletni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie. Ale pisarz to jednak inna jakość. Nawet jakiś tam średniej klasy fantastyk.

Pójść na koncert disco polo to chyba jednak nie to samo co uderzyć do filharmonii.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

na yt można znaleźć dużo ciekawych kanałów, ale to nie jest kwestia tego co jest do obejrzenia tylko tego co się ogląda. np gangamstajl....

Z polskich to tak kojarze z jeden albo maks dwa godne uwagi. Zagranicznych trochę jest ale to zależy od tego co kogo interesuje, sporo twórców prowadzących tematyczne, profesjonalne i często niszowe programy w żaden sposób nie identyfikuje się z terminem "YouTuber", dla nich to tylko mniej lub bardziej wygodna platforma. Często publikują też na innych albo własnych stronach.

Natomiast sprawdź sobie co jest obecnie prawdziwie popularne i "na czasie" to Ci się odechce. Mówię oczywiście o YT wolnym od algorytmu preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Z polskich to tak kojarze z jeden albo maks dwa godne uwagi. Zagranicznych trochę jest ale to zależy od tego co kogo interesuje, sporo twórców prowadzących tematyczne, profesjonalne i często niszowe programy w żaden sposób nie identyfikuje się z terminem "YouTuber", dla nich to tylko mniej lub bardziej wygodna platforma. Często publikują też na innych albo własnych stronach.

Natomiast sprawdź sobie co jest obecnie prawdziwie popularne i "na czasie" to Ci się odechce. Mówię oczywiście o YT wolnym od algorytmu preferencji.

Dlatego wszędzie wyłączam ten algorytm, ale nie na YT xD

Nie no, bez przesady, jest kilka polskich kanałów które warto oglądać. Kilka tych które sam znam to i tak jest cząstka tego co polski YT ma w ofercie. Np jeden z fajniejszych to nauka to lubię, historia bez cenzury też spoko, a jest tego dużo więcej.

Edytowane przez panzar01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pq77w4l.png

https://www.wykop.pl/wpis/57095959/jak-udalo-sie-postawic-tadeusza-rydzyka-przed-sade/

 

 

 

Sąd: Policja nie ma prawa legitymować osób które nie łamią prawa

Babcia Kasia uniewinniona. Sąd: Policjanci będą musieli się liczyć z tym, że będą ponosić odpowiedzialność karną za swoje czyny, a wykonywanie rozkazów nie zwalnia ich z odpowiedzialności karnej, bo to oni a nie przełożeni będą sądzeni.

https://www.facebook.com/watch/live/?v=504187490618704&ref=watch_permalink

 

 

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Sąd: Policja nie ma prawa legitymować osób które nie łamią prawa

 

Ale to w ogóle było inaczej? Ktoś chciał inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zawsze ma prawo poprosić cię o dokumenty. Musi mieć jednak konkretny powód. Wystarczy, że jesteś do kogoś podobny itd...

Może w wyroku chodziło o kontekst całej sytuacji (znaczy Pani z całą pewnością nie złamała prawa, nie jest podona do jakiegoś przestępcy itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milicjanci w osobach:

-Sławomir Sieńko

-Błażej Byczek

-Michał Cuch

 

W grubej akcji. Na sali sądowej plątali i motali, zasłaniając się niepamięcią w kwestii zeznań złożonych kilka godzin wcześniej i co najważniejsze - zgodnie twierdzili, że Babcia Kasia była dla tych byczków zagrożeniem.

 

LR3bxr4.png

 

zNHyJr8.png

 

 

https://oko.press/babcia-kasia-przed-sadem-trwa-rozprawa-zeznaja-swiadkowie-obrony-tekst-aktualizowany/

 

 

 

 

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ty te nazwiska podajesz tu w celu jakim?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temu służy zamach na sądy... w jakiejś perspektywie czasowej przeciwnicy władzy będą karani(nawet wtedy kiedy nie popełnili przestępstwa, bo Policja jest miażdżona w tych postępowaniach), bo w ich sprawie nie będzie rozstrzygał sędzia, a funkcjonariusz partyjny. Nie dość, że zarzuty z dupy, to i żadnej szansy na obronę. Pomijam inne możliwości jakie dają zależni sędziowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

I Ty te nazwiska podajesz tu w celu jakim?

w mediach podano w którym sądzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podano. Tylko takie latanie i wypisywanie to mi się kojarzy z listami zdrajców narodu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wiem czy podano. Tylko takie latanie i wypisywanie to mi się kojarzy z listami zdrajców narodu.

A nie zdradzili? Wg mnie to najgorszy syf, podludzie do zdeptania jak robal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Co jest w tekście za paywallem?

Z najważniejszych:

"Co się okazało? Na 8,6 mln uprawnionych Polaków do PPK zapisało się zaledwie 2,1 mln.- To oznacza, że aktualna partycypacja w PPK to ok. 24 proc."

"Antoni Kolek, szef Instytutu Emerytalnego: - Może szacować, że blisko 80 proc. urzędników nie przystąpiło do PPK, mimo że rząd bardzo liczył na budżetówkę. Moim zdaniem niska partycypacja oznacza, że w najbliższym czasie należy spodziewać się zmian w przepisach i istotnej nowelizacji, żeby przekonać do PPK więcej osób."

"Jak pisaliśmy już w "Wyborczej", PiS, aby uratować swój sztandarowy program, chce zapisać w konstytucji, że pieniądze z PPK "będą prywatne" i żaden kolejny rząd nie będzie mógł po nie sięgnąć dla ratowania bieżącej sytuacji budżetowej.

Według ekspertów PiS głównym bowiem powodem, że Polacy rezygnują z PPK, jest obawa, że tego, co teraz odłożą, i tak na starość nie odzyskają, bo przejmie to państwo.O tym, że PiS chce zapisu o dodatkowej gwarancji, mówił już Mateusz Morawiecki w 2019 r. w swoim exposé.- Zmieńmy razem konstytucję, tak by zagwarantować środki obywateli zgromadzone w pracowniczych planach kapitałowych i na indywidualnych kontach emerytalnych – mówił w Sejmie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech zmienią, w czym problem. PPK to akurat nie jest zła rzecz, albo nie będzie zła rzecz jeśli zrobią tak jak mówią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

"Jak pisaliśmy już w "Wyborczej", PiS, aby uratować swój sztandarowy program, chce zapisać w konstytucji, że pieniądze z PPK "będą prywatne" i żaden kolejny rząd nie będzie mógł po nie sięgnąć dla ratowania bieżącej sytuacji budżetowej.

Według ekspertów PiS głównym bowiem powodem, że Polacy rezygnują z PPK, jest obawa, że tego, co teraz odłożą, i tak na starość nie odzyskają, bo przejmie to państwo.O tym, że PiS chce zapisu o dodatkowej gwarancji, mówił już Mateusz Morawiecki w 2019 r. w swoim exposé.- Zmieńmy razem konstytucję, tak by zagwarantować środki obywateli zgromadzone w pracowniczych planach kapitałowych i na indywidualnych kontach emerytalnych – mówił w Sejmie."

Niezła kpina, konstytucja w Polsce to malo znaczacy dokument, ciekawe ilu się złapie ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rząd który regularnie wyciera sobie dupę i mordę konstytucją sugeruje wpisanie do tejże jako gwarant czegokolwiek. 

Śmiechłem. :whee:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpiną jest sama myśl żeby takie zapisy znajdywały się w konstytucji.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...