Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, _randomize_ napisał:

Jaka moja partia, słucham? :D Nie dziwię się, że oni doszli do władzy jak tacy ludzie jak Ty mają prawo wyborcze bo to oznacza że po ich stronie statystycznie tez muszą tacy istnieć, statystyka nie kłamie. Idź sobie TVN odpal i się do Bidena pomódl może przyjedzie na białym abramsie jak będziesz na ich korpo za michę ryżu robił i będzie ciężko.

Juz szampana na Kremlu otwieracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Wintereeq napisał:
Cytat

Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości ma powstać do 2025 r. i liczyć 1800 funkcjonariuszy, zarabiających 10-15 tys. zł;


Za takie pieniądze to żodyn dobrej klasy, szanujący się specjalista nie pójdzie tam pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, _randomize_ napisał:

No ba ruski agent jestem od urodzenia, tylko Rosja no i pis oczywiście moje dwie sympatie. Ośmielam się krytykować USA moje miejsce tylko na Kremlu. Ale powtórzmy to jeszcze raz tylko Kreml - nie żaden Petersburg, Władywostok tylko Kreml. Rosja spać nie może bo ciągle tylko myśli jak tu tę bogatą w złoto, absolutny top światowy gospodarek przejąć w swoje objęcia. Jak już przejmiemy TVN to potem Amerykę i cały świat i księżyc i Marsa.

Ale co ci ten TVN przeszkadza? Bo nie po linii partyjnej? Jak na razie to wiecej zlego zrobilo tvp info przyczyniajac sie do smierci Adamowicza.

 

P.S: ile wam placa w PiSie?

Edytowane przez Wintereeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu to przeszkadza bo nie dopuszcza do siebie prawdziwej rzeczywistości jaka go otacza. Nepotyzm, korupcja itd. Tacy wolą żyć w matrixie i słuchać jaki ten kraj miodem i złotem płynący.  Wolą płacić coraz to większe podatki i ceny za produkty i słyszeć w propagandzie , że to wszystko przez tych złych przedsiębiorców. Żydzi, ruscy, niemcy itd. itd.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, _randomize_ napisał:

Sherloku powiem Ci prawdę - uwaga uwaga bo to szok- nic mi nie przeszkadza! Powiem Ci więcej jak to prawo wejdzie w życie to zmieni właściciela i o ile nie będzie to spółka państwowa dalej będzie istniał. Ale tu nie o telewizję chodzi tylko o negocjacje i politykę zagraniczną. Albo dajesz się robić na arenie międzynarodowej i nie masz nic do powiedzenia/zaoferowania bo się godzisz na wszystko albo prowadzisz jakąś trzeźwą politykę i się z Tobą liczą. Kwestia TVNu nie jest jeszcze przesądzona do końca więc jest jakaś karta przetargowa ale ten rząd i tak to sp...li, gazociąg przyklepany, zgodzili się na deale z kosmosu głupki to teraz w sumie ten TVN to może być może nie być chyba że o czymś nie wiemy i jeszcze jest opcja np. negocjacji ceny na kontrakty zbrojeniowe.

No wy w PiSie to strategie miedzynarodowe w malym paluszku. 27:1 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, _randomize_ napisał:

Sherloku powiem Ci prawdę - uwaga uwaga bo to szok- nic mi nie przeszkadza! Powiem Ci więcej jak to prawo wejdzie w życie to zmieni właściciela i o ile nie będzie to spółka państwowa dalej będzie istniał. Ale tu nie o telewizję chodzi tylko o negocjacje i politykę zagraniczną. Albo dajesz się robić na arenie międzynarodowej i nie masz nic do powiedzenia/zaoferowania bo się godzisz na wszystko albo prowadzisz jakąś trzeźwą politykę i się z Tobą liczą. Kwestia TVNu nie jest jeszcze przesądzona do końca więc jest jakaś karta przetargowa ale ten rząd i tak to sp...li, gazociąg przyklepany, zgodzili się na deale z kosmosu głupki to teraz w sumie ten TVN to może być może nie być chyba że o czymś nie wiemy i jeszcze jest opcja np. negocjacji ceny na kontrakty zbrojeniowe.

Cos ci synku powiem. Nawet u Bidena Foxa nie zdelegalizowali, ale takie miernoty, jak ty nie maja pojecia o szanowaniu zdania innych. Dla ciebie rozumiem tylko jeden przekaz? Ten z tvpis i z polsatu?

2 minuty temu, _randomize_ napisał:

No ale to słaby argument z tymi podatkami bo Rosja o której agenturę mnie tutaj posądza twój kolega właśnie planuje wywalić CIT, VAT, PIT i zastąpić je jednolitym podatkiem obrotowym, w przeciwieństwie do PO/PIS/SLD/wpisz inne/ Żeby uprościć prawo podatkowe. W sensie wasz problem jest taki że każdą dyskusję bierzecie jako atak personalny i jakimiś ogólnikami gadasz podatki, żydzi itp. ciężko nawet się odnieść bo od razu mnie od pisowców wyzywasz. Zacznij trochę myśleć samodzielnie, poczytaj jakie jest prawo i co w ogóle ktoś chce robić, co to da, co zmieni, spójrz na wady i zalety. 

To zostan w Rosji, jak tam tak niskie podatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, _randomize_ napisał:

No ale to słaby argument z tymi podatkami bo Rosja o której agenturę mnie tutaj posądza twój kolega właśnie planuje wywalić CIT, VAT, PIT i zastąpić je jednolitym podatkiem obrotowym, w przeciwieństwie do PO/PIS/SLD/wpisz inne/ Żeby uprościć prawo podatkowe. W sensie wasz problem jest taki że każdą dyskusję bierzecie jako atak personalny i jakimiś ogólnikami gadasz podatki, żydzi itp. ciężko nawet się odnieść bo od razu mnie od pisowców wyzywasz. Zacznij trochę myśleć samodzielnie, poczytaj jakie jest prawo i co w ogóle ktoś chce robić, co to da, co zmieni, spójrz na wady i zalety. 

Patrząc na to co ta władza odwala to widzę jedynie same wady i oni na pewno nie robią tego dla dobra nas tylko swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, _randomize_ napisał:

i zastąpić je jednolitym podatkiem obrotowym

Na wolnym rynku jak w Polsce podatek obrotowy wykończył by wiele branż, które operują na dużych obrotach ale niższych marżach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, _randomize_ napisał:

Mam pomysł - idź załóż z kolegą fanklub antyPIS i w ramach akcji dokonajcie samopodpalenia czy coś. Może wtedy ktoś dostrzeże wasze problemy?  W sensie ja będę wam mocno kibicował bo wasza idea antypisu jest słuszna aczkolwiek widzę, że nie wiecie gdzie ją ukierunkować, mylicie ludzi itp. Taka akcja będzie lepsza niż się męczyć i wszędzie pisowców widzieć, agentów itp. 

.. żartowałem nie róbcie tego bo sobie krzywdę zrobicie - w sensie nie wiem z kim mam do czynienia ale po tych wypowiedziach i atakach z waszej strony ruscy agenci pis itp. to sam już nie wiem :D

 

No to jest hit po prostu Ty wiesz jak szanować zdanie innych wyzywając od ruskich agentów, pisowców i wyganiając na Kreml. Bo ktoś krytykuje rząd USA. 

A twoje zdanie odnosnie naszej obecnosci w UE moze jeszcze? Bede wiedzial, zes od Korwina, bo on plecie o niskich podatkach w Rosji :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Samodzielne myślenie" (z którym to ugrupowanie ma niewele wspólnego) + nienawiść do USA to typowy wyborca Konfederacji ?

Edytowane przez forfun
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, forfun napisał:

"Samodzielne myślenie" (z którym to ugrupowanie ma niewele wspólnego) + nienawiść do USA to typowy wyborca Konfederacji ?

"Ale za Hitlera to podatki niskie byly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, _randomize_ napisał:

Zatrzymajmy się na chwilę tutaj i przypuśćmy, że tak jest i nawet gdybym był wyborcą konfederacji (pomijając absurdalną logikę twojej wypowiedzi, że po pierwsze nie dawanie się dymać USA == nienawiść do USA a po drugie to oznacza konfe) to co z tego :D W sensie serio - co z tego wytłumacz mi :D Co Ci to personalnie da (wam) że kogoś przypisujecie - ten głosował ten tego a ten na tego :D Śmiesznie to się czyta :D Gdybym zagłosował kiedyś na pis albo konfederacje albo kurna nawet na SLD co to Ci da/zmieni teraz :D Poprawi Ci to samoocenę że napiszesz jakieś wypociny nic nie znaczące i pojedziesz kogoś bo głosował inaczej niż Ty, a później pójdziesz krzyczeć konstytucja i demokrację bronić haha :D gratulacje

Ja mam bardzo dobre stanowisko  (uwaga uwaga nie partyjne :Dzarabiam pewnie więcej niż Ty czy taki Wintereeq zarobicie przez rok a możliwe, że nawet dłużej więc trochę mi daleko to poziomu budy z piwem i żulerskiej wojny po-pis-reszta jaką prowadzicie w swoim życiu między pobieraniem zasiłków.  Mnie podatki walą a wiesz czemu? Bo mnie stać, żeby je płacić po prostu, ale to właśnie was czyli klasę robotniczą to powinno interesować najbardziej zamiast toczyć pianę o partie polityczne.  Myślicie, że jak wam 500zł ktoś da za nic nie robienie to będziecie bogatsi i uratujecie świat przed nierównością zabierając innym?

Kończę dyskusje bo to nie ma sensu. 

 

My mali ludzie klekamy przed wielkim toba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym TVNowskim głosowaniu dzisiaj Konfidenci też zagłosowali za? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, crush napisał:

W tym TVNowskim głosowaniu dzisiaj Konfidenci też zagłosowali za? 

Pewnie tak. Kukiz tez nie zawiodl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolnościowcy i antysystemowiec. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, _randomize_ napisał:

HAHA sojuszników a to dobre, masz na myśli USA co się na nas wypięło i dogadało z ruskimi o gazociąg do Niemiec i opycha abramsy czy f35 po kosmicznych cenach? Dobrze zrobili z tym TVNem, Polsce potrzebna jest neutralność i budowanie silnej (niezależnej) gospodarki w Europie, a nie pseudo sojusze,

W jakim sensie niezależnej? Bo nikomu na niej nie zależy czy jak?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Suski kpi z Amerykanów: "Może mi zabronią kontaktować się z chrzestną..."

Poseł Marek Suski w kwestii ewentualnych amerykańskich sankcji, gdyby PiS przegłosował i przyjął ustawę "lex TVN": "Może mi zabronią kontaktować się z moją chrzestną, która mieszka w Chicago. To będzie bolesne, ale jakoś wytrzymam..." – stwierdził kpiąco.

https://streamable.com/3hi4ci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze Polski narod jest malo inteligentny i samodestrukcyjny... chyba skazany na porazke (czyt. cos typu Rosja)

Kaczy pastuch ogladal komune z bliska i zanotowal punkt po punkcie jak sie trzyma polakow za morde. Ktos by pomyslal, ze to co bylo kiedys moglo sie sprawdzic tylko wtedy, bo Polska/ludzie sie zmienili, sa wyuczeni w wolnym kraju, maja internet, nie lykna populistycznych frazesow, a tu klops nic sie nie nauczylismy.

Historia pokazala wiele razy jakie z nas osly sa. Teraz jest PiS pluje nam w twarz, a 30-40% spoleczenstwa ich wielbi i kocha.

Duda ktorego nikt nie kojarzyl wygrywa wyboru, bo sie nauczyl z kartki. Takie rzeczy tylko w PL.

"Drodzy bracia rosjanie" to dopiero bylo dobre.

Przykro mi, ale taka jest prawda. Prawdopodobnie jak nie teraz to pozniej ten TVN dojada. Kaczka sfalszuje wybory i bedzie wygrywac zawsze o 2-3 %. Bedzie sie bawil w rzadzenie krajem.

Ludzie nie dostrzegaja, ze wiekszosc z PiSu ma duze problemy psychiczne. Maciora, kaczuch, Zero, ten najbrzydszy... no niech mi ktos powie, ze z nimi jest wszystko OK.

No i takie kwatki jak konfederacje maja racje bytu. To tylko potwierdza moja teorie. Przeceiz Korwin to psychol nie mniejszy niz kaczka. Ja rozumiem 18latkow ze lykaja jego glupie teorie, ale bez przesady jak to moze miec poparcie to ja nie wiem.

 

ZAL.

Edytowane przez Radziuwilk
  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, _randomize_ napisał:

Zatrzymajmy się na chwilę tutaj i przypuśćmy, że tak jest i nawet gdybym był wyborcą konfederacji (pomijając absurdalną logikę twojej wypowiedzi, że po pierwsze nie dawanie się dymać USA == nienawiść do USA a po drugie to oznacza konfe) to co z tego :D W sensie serio - co z tego wytłumacz mi :D Co Ci to personalnie da (wam) że kogoś przypisujecie - ten głosował ten tego a ten na tego :D Śmiesznie to się czyta :D Gdybym zagłosował kiedyś na pis albo konfederacje albo kurna nawet na SLD co to Ci da/zmieni teraz :D Poprawi Ci to samoocenę że napiszesz jakieś wypociny nic nie znaczące i pojedziesz kogoś bo głosował inaczej niż Ty, a później pójdziesz krzyczeć konstytucja i demokrację bronić haha :D gratulacje

Ja mam bardzo dobre stanowisko  (uwaga uwaga nie partyjne :Dzarabiam pewnie więcej niż Ty czy taki Wintereeq zarobicie przez rok a możliwe, że nawet dłużej więc trochę mi daleko to poziomu budy z piwem i żulerskiej wojny po-pis-reszta jaką prowadzicie w swoim życiu między pobieraniem zasiłków.  Mnie podatki walą a wiesz czemu? Bo mnie stać, żeby je płacić po prostu, ale to właśnie was czyli klasę robotniczą to powinno interesować najbardziej zamiast toczyć pianę o partie polityczne.  Myślicie, że jak wam 500zł ktoś da za nic nie robienie to będziecie bogatsi i uratujecie świat przed nierównością zabierając innym?

Kończę dyskusje bo to nie ma sensu. 

 

Czyżby nas sam Obajtek zaszczycił??

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, cr1mson napisał:

Czyżby nas sam Obajtek zaszczycił??

Czyzby i Pclaba chcieli znacjonalizowac? Kto do rady nadzorczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Radziuwilk napisał:

Prawda jest taka, ze Polski narod jest malo inteligentny i samodestrukcyjny... chyba skazany na porazke (czyt. cos typu Rosja)

Kaczy pastuch ogladal komune z bliska i zanotowal punkt po punkcie jak sie trzyma polakow za morde. Ktos by pomyslal, ze to co bylo kiedys moglo sie sprawdzic tylko wtedy, bo Polska/ludzie sie zmienili, sa wyuczeni w wolnym kraju, maja internet, nie lykna populistycznych frazesow, a tu klops nic sie nie nauczylismy.

Historia pokazala wiele razy jakie z nas osly sa. Teraz jest PiS pluje nam w twarz, a 30-40% spoleczenstwa ich wielbi i kocha.

Duda ktorego nikt nie kojarzyl wygrywa wyboru, bo sie nauczyl z kartki. Takie rzeczy tylko w PL.

"Drodzy bracia rosjanie" to dopiero bylo dobre.

Przykro mi, ale taka jest prawda. Prawdopodobnie jak nie teraz to pozniej ten TVN dojada. Kaczka sfalszuje wybory i bedzie wygrywac zawsze o 2-3 %. Bedzie sie bawil w rzadzenie krajem.

Ludzie nie dostrzegaja, ze wiekszosc z PiSu ma duze problemy psychiczne. Maciora, kaczuch, Zero, ten najbrzydszy... no niech mi ktos powie, ze z nimi jest wszystko OK.

No i takie kwatki jak konfederacje maja racje bytu. To tylko potwierdza moja teorie. Przeceiz Korwin to psychol nie mniejszy niz kaczka. Ja rozumiem 18latkow ze lykaja jego glupie teorie, ale bez przesady jak to moze miec poparcie to ja nie wiem.

 

ZAL.

Większość wyborców pisu to takie same oszołomy jak te osoby, które wymieniłeś więc swój swego nie zauważy. Jednak potrafię sobię wyobrazić, że w tym całym kręgu oszołomów jest ktoś normalny zdający sobię sprawę z tego co się dzieje ale 500+ itp. wystarczy by przymknęli na wszystko oko. Niestety tak już jest, że "patola" się zmobilizuję na wybory by tylko nie stracić pieniędzy a mądrzy ludzie czują się już zrezygnowani i nie bardzo widzą alternatywę i jest jak jest. Jakaś tam nadzieja na przyszłość jest bo jednak młodsze pokolenie ma już trochę inne spojrzenie na świat ale w tej chwili są nadal w mniejszości dlatego uważam, że ciągle potrzebujemy czasu by coś się zmieniło na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wintereeq napisał:

Czyzby i Pclaba chcieli znacjonalizowac? Kto do rady nadzorczej?

ja się zgłaszam! Myślę, że Camis też by się nadał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, cr1mson napisał:

ja się zgłaszam! Myślę, że Camis też by się nadał

20210720-004310.jpg

Uwazaj, bo wykrakasz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...