Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, crush napisał:

Cóż mogę powiedzieć. Baw się w głupie zabawy, wygrywaj głupie nagrody. ¯\_(ツ)_/¯

Ani mi bydła nie szkoda, ani kierowcy.

Dziewczyny mi trochę szkoda, bo jednak śmierć za głupotę, to trochę drogo. Z drugiej strony mam ochotę Ci przyklasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, crush napisał:

 

Ani mi bydła nie szkoda, ani kierowcy.

Kierowcy akurat szkoda. Czym zawinił że bydło wtargnęło na jezdnie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na upartego trzeba było stanąć wcześniej i dzwonić po bagiety.

Może go Adrian ułaskawi. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Zdzisiu napisał:

Kierowcy akurat szkoda. Czym zawinił że bydło wtargnęło na jezdnie?

Czy my mówimy o tym samym filmiku? Czy wiesz co to znaczy wtargnięcie na jezdnie?

Ja tam widzę celowe rozjeżdżanie ludzi.  Sebix, czy nie-nic tego nie usprawiedliwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwia to, że go ta patola zaatakowała jak zatrąbił.

No przykro mi bardzo ale nie szkoda mi nikogo. Obie strony zachowały się debilnie. 

Jeszcze teraz trzeba będzie pewnie peanów wysłuchać jaka to dobra dziewczyna była. Świetna uczennica, psy przygarniała ze schronisk, zbiórki organizowała dla chorych dzieci, obie nerki oddała, itd. 

Edytowane przez crush
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, raiders napisał:

Przecież kierowca został zatrzymany  krótko po zdarzeniu .Po odjechaniu i potrąceniu dziewczyny  udał się  na zajezdnie  (takie było pierwsze info) i tam  go zatrzymano .

Nieoficjalnie  kierowca  ma  usłyszeć zarzut  ZABÓJSTWA  , na pierwszym przesłuchaniu miał powiedzieć śledczym  ze widział ludzi przed  autobusem .

 

https://www.onet.pl/informacje/onetslask/katowice-zarzut-zabojstwa-dla-kierowcy-autobusu-mowil-ze-widzial-tych-ludzi/ln7yp92,79cfc278

I brawo w tym przypadku dla prokuratury. Widziałem to wcześniej i powinien dostać zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem(szczątki tej kobiety podobno ciągnął przez kilkaset metrów). Widać, że testów psychologicznych tam nie mają, bo najpierw celowo potrąca tłum(nie tłumaczy tego obecność ludzi na jezdni, odsyłam do wyroków sądu w podobnych sprawach, a przede wszystkim do zdrowego rozsądku), a potem rozjeżdża tłum. Normalny człowiek wcześniej hamuje, blokuje drzwi, wzywa Policję, ewentualnie cofa powoli. Ostatnią rzeczą o której bym pomyślał to zabójstwo(i tak "szczęście" że dokonane tylko na jednej osobie). Gościowi przepaliło styki.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyspiewka tego rapera niepotrzebna. Zeby wygrac z wrogiem nie mozna znizac sie do jego poziomu.

P..S: tego festiwalu bym zasadniczo zakazal, on nie ma nic wspolnego z muzyka.

32 minuty temu, forfun napisał:

I brawo w tym przypadku dla prokuratury. Widziałem to wcześniej i powinien dostać zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem(szczątki tej kobiety podobno ciągnął przez kilkaset metrów). Widać, że testów psychologicznych tam nie mają, bo najpierw celowo potrąca tłum(nie tłumaczy tego obecność ludzi na jezdni, odsyłam do wyroków sądu w podobnych sprawach, a przede wszystkim do zdrowego rozsądku), a potem rozjeżdża tłum. Normalny człowiek wcześniej hamuje, blokuje drzwi, wzywa Policję, ewentualnie cofa powoli. Ostatnią rzeczą o której bym pomyślał to zabójstwo(i tak "szczęście" że dokonane tylko na jednej osobie). Gościowi przepaliło styki.

19-latka byla matka dwojki dzieci. Jprdl....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, forfun napisał:

blokuje drzwi, wzywa Policję

To w aucie osobowym, w autobusie nie ma takiej możliwości, opór drzwi można przełamać i tego próbowali napastnicy. Gdyby kierowca czekał na policję równie dobrze mogłaby to być R-ka prosto na OIOM.

Godzinę temu, forfun napisał:

Normalny człowiek

Normalny człowiek zaatakowany przez dzicz, w obliczu ryzyka uszkodzenia ciała wyzbywa się emocji i zachowuje chłodną głowę, wyzbywając się instynktu zachowawczego rezygnuje z samoobrony tylko biernie czeka na przyjazd służb niezależnie od ryzyka? Fajnie tak moralizować siedząc w spokoju przed kompem.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie było takiej sytuacji, że ci ludzie próbowali wedrzeć się do autobusu. Nie wiem o czym wy mówicie. W TV słyszałem, że kierowca był trzeźwy. Miał być badany czy nie był pod wpływem dopalaczy.

Są jakieś teorie, że kobieta mogła być wepchnięta pod ten autobus.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kalderon napisał:

Gdyby kierowca czekał na policję równie dobrze mogłaby to być R-ka prosto na OIOM.

A była R-ka prosto do kostnicy. I chłop najpewniej na kilkanaście lat do pierdla. 

Widać, że ofiara nie bierze udziału w bójce, stoi na chodniku obejmując się z chłopakiem (między latarnią a piekarnią), rusza do grupki dopiero po pierwszym potrąceniu przez busa, wygląda na próbę interwencji i rozdzielenia bijących się.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że zamordował niewinna osobę, która ani nie uczestniczyła w bójce, ani nie dobijała się do drzwi autobusu. A niektórzy piszą, że w sumie to zasłużyła i nie szkoda kobiety.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za gdybologia? Nie zamordowali kierowcy, to kierowca zamordował. 

Edytowane przez Lypton
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę morderstwa tylko próbę ratowania życia kiedy próbuję się grupa debili dostać do środka autobusu, przypuszczam że kierowca nie patrzył przed siebie kiedy ruszał tylko na wyłamane drzwi autobusu.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę morderstwo, a wcześniej potrącenie, które było przyczynkiem do próby wtargnięcia do autobusu. 

Nieoficjalnie kierowca zeznał, że widział tłum osób przed sobą, kiedy ruszał.

Jakoś kierowca drugiego autobusu, widocznego na nagraniu, zatrzymał pojazd w odległości kilku metrów od zdarzenia i spokojnie czekał.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie koleś był po tygodniu i 8 godzinach pracy, mogło mu się wydawać. Przepracowany był.

W przeciwieństwie do elity ulicznej.

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stali na środku ulicy, to powinien był czekać aż państwo sobie pójdą, albo potrąbić i poczekać aż dostaną się do jego kabiny i go grzecznie przekopią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, lepiej było się w nich wpierdolić dwa razy. Za drugim razem ze skutkiem śmiertelnym. Dopóki kierowca nie wjechał w tłum za pierwszym razem, nikt autobusem się nie przejmował. Drugi stał na przystanku i spokojnie czekał na koniec zajścia, może nawet na bagiety już zadzwonił, nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patola to była.  19-letnia halina na zasiłku z dwójką dzieci. 

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Lypton napisał:

A co to za gdybologia? Nie zamordowali kierowcy, to kierowca zamordował. 

Bo się bronił, i pasażerów za których odpowiadał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tato był jeden? Czy już szukała do 1500+

16 minut temu, Crew 900 napisał:

Patola to była.  19-letnia halina na zasiłku z dwójką dzieci. 

A tato był jeden czy już szukała trzeciego do 1500+

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja z autobusem jak z filmików z Murzynolandu, tam też się ostro piorą w gettach a potem rozjarzają autami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Zdzisiu napisał:

Bo się bronił, i pasażerów za których odpowiadał. 

Gdyby nie był idiotą to nie musiałby nikogo bronić. Wpierdolił się w ludzi, co spowodowało próbę wtargnięcia do autobusu. Przed tym nikt się tym autobusem nie interesował. Drugi spokojnie sobie stał na przystanku.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...