Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, DjXbeat napisał:

A skąd wiesz, że tak nie było? 

Widzę, że emocje i światopogląd obierają co poniektórym logiczne rozumowanie i trzeźwe myślenie. 

Nie wszystko jest tak oczywiste jak się wydaje więc polecam wstrzemięźliwość w ocenie sytuacji i osób! 

Wstrzemięźliwość w oczekiwaniu na co? Prawdy się już nie dowiesz. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lypton napisał:

Z nagrania doskonale widać, że zabita kobieta i jej partner nie uczestniczyli w bójce i nie atakowali autobusu. On ruszył by (najprawdopodobniej, bo tak to wygląda) rozgonić tłum, ona po prostu do niego chwilę później dołączyła. Who cares? Bydło to niech ginie? Chujowi z was ludzie.

Nie. Nie widać ani nie słychać doskonale. 

A co do bydła? Tak. Dokładnie tak. Bo z głaskania po główce wynika zwiększenie ilości bydła. Nie potrafisz funkcjonować w społeczeństwie to zdychaj. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto iść do okulisty jednak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto nie dorabiać kontekstu którego nie widać ani nie słychać. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już więcej filmów nie wrzucam bo potem offtop na 4 strony leci ? może osobny temat założyć "patola pl" czy jakoś tak ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na wykopie lepszej jakości film, później usunęli. I tak bardzo dobrze było widać że ta parka stała z tyłu razem objęci i nie uczestniczyła w awanturze. Dopiero po chwili gościu wyleciał i ich chyba chciał rozgonić krzycząc przy okazji "wypierdalać kurwa". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na tym filmiku nawet widać, że nie jest możliwe by kierowca nie widział tego faceta, tudzież tych dwóch kobiet wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ja tam widzę z 6  policjantów którzy nie zapobiegli tragedii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Flik napisał:

Przecież na tym filmiku nawet widać, że nie jest możliwe by kierowca nie widział tego faceta, tudzież tych dwóch kobiet wcześniej.

A kto twierdzi, że nie widział? Przecież on sam powiedział, że widział. 

Trudno nie widzieć stada bydła na środku jezdni. :lol2:

44 minuty temu, Klakier1984 napisał:

Już więcej filmów nie wrzucam bo potem offtop na 4 strony leci ? może osobny temat założyć "patola pl" czy jakoś tak ;)

Zaraz będziemy świeczki [*] zapalać. 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowce już jadą na jego FB, ale zdjęcia niektóre ma ciekawe (napis...):

 

6Vl6X7F.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Runmageddon > carmageddon. Jest progres.

O. Patryjot koszulkowy? No to go Andriej może rzeczywiście ułaskawić. 

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie koszulki dostaje się w pakietach startowych Runmageddonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sam Runmageddon to jeden z wielu ciężkich biegów z przeszkodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie oburzają zamaskowani policjanci konwojenci, którzy są u nas norma . Wyglądają jak bandyci. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Lypton napisał:

Z nagrania doskonale widać, że zabita kobieta i jej partner nie uczestniczyli w bójce i nie atakowali autobusu. On ruszył by (najprawdopodobniej, bo tak to wygląda) rozgonić tłum, gdy sytuacja zaczęła robić się naprawdę gorąca, ona po prostu do niego chwilę później dołączyła. Who cares? Bydło to niech ginie? Chujowi z was ludzie.

 

 

Też widziałem ten filmik i zobaczyłem co innego. Wbiegli przed autobus, żeby uniemożliwić mu odjazd. Mogli działać w zmowie z tym który próbował wyłamać drzwi. Banda jest jak sfora wilków - jedne gryzą a inne "tylko" blokują ofierze drogę ucieczki.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, crush napisał:

Wstrzemięźliwość w oczekiwaniu na co? Prawdy się już nie dowiesz. 

W oczekiwaniu na rzetelną analizę sytuacji bazującą na zeznaniach naocznych świadków, nagrań z telefonów i zeznaniach samego kierowcy.  

Prawda jest taka że w wyniku działań kierowcy zginęła 19 letnia dziewczyna. 

Teraz trzeba ustalić jaka była przyczyna działań kierowcy. Co spowodowało taka a nie inną reakcje. 

Żeby nie było nikogo nie usprawiedliwiam ale też nie rzucam kamieniami jak większość z Was nie znając szczegółów. 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczowe w tej sytuacji  będą ,(o ile są )nagrania z kamer w autobusie .

Jedna kamera powinna być na  kierowce  ,   na wejścia i....  jeśli te na grania  potwierdzą to co mówi się ze awanturnicy próbowali  wedrzeć   się  do autobus  to można  mówić ze kierowca  spanikował .Ale też na ile ta panika była wywołana sytuacją ,a na  ile  zażytymi  lekami ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej ten temat wałkujecie? 

Co chwila ktoś zostaje pobity, co chwila ktoś jest ofiarą wypadku, niestety. Działy się już naprawdę różne tragedie i nikt tego nie roztrząsał bawiąc się w pseudo analizy. Pewnie dlatego, że brakowało 15'sto sekundowego materiału video.. Jak było naprawdę wiedzą tylko uczestnicy tego zajścia. 

Tak, świat to paskudne miejsce w którym dzieją się straszne rzeczy. Nowość, co? 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tak czy tak mamy tu do czynienia z wypadkiem. Nie wiem czyja wina i nie zazdroszczę tym którzy to będą mieli rozsądzić. 

 

Nie zastanawia was raczej po co temu kierowcy wlepiono areszt? Bo wg mnie albo z uwagi na wymiar medialny, albo dla jego własnego bezpieczeństwa. 

 

EDYTA

No i właśnie. Mamy taki sezon ogórkowy aby nieszczęśliwą, ale jednak zwykłą sprawę tak roztrząsać?

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest tylko szkoda kolesia, prokuratura pod rządami zera to dno. Ciekawe ilu tam było bez kontaktu z rzeczywistością na dopalaczach ale już sępy medialne mają kozła ofiarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...