Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zdunzdun napisał:

Ależ my wszyscy doskonale o tym wiemy i rozumiemy skąd poparcie PiSu. Proszę cofnij się x stron wcześniej i przestań tutaj wałkować enty raz ten temat. Nie wiem ile masz lat, ale (nie obraź się) zdaje mi się, że w ogóle nie czujesz polityki i patrzysz na nią nieco naiwnym spojrzeniem.

No, temat jest tutaj o polityce, więc... 

 

Ja nigdy nie popierałem PiS i nigdy nie będę popierał. 

Nieudolnych rządów nie można popierać. 

I to nie jest tak, że ja cały czas piszę posty tylko o tym samym. Nie, nie piszę o tym samym. Udzielam się w temacie i to tyle. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Godzinę temu, crush napisał:

To samo powiesz o naszych żądaniach reparacji od Niemiec? Bo jak dla mnie to w obu przypadkach może wypadałoby już zamknąć mordy i żyć dalej. Zawsze ktoś będzie oczekiwał jakichś reparacji od kogoś i ktoś kto na tych reparacjach ucierpi będzie w przyszłości miał to za złe. Ile to się ma ciągnąć? 

Tym bardziej kuriozalne jest to gdy takie żądania padają z ust ludzi którzy wpieprzyli się na nie swoją ziemię i nieustannie wyciągają łapy po wiecej, mordując przy tym.

Bogatszy kraj który ma pieniądze na prowadzenie wojny trwającej dekady wyciąga łapy po pieniądze kraju biedniejszego, który został zaorany podczas wojny.

Polakom bardzo daleko do ideału. Ale akurat Żydzi są idealnym partnerem do powiedzenia "przyganiał kocioł garnkowi". 

...bo my Polacy nie potrafimy ze sobą żyć, rozmawiać na normalnym poziomie, zawsze kłótnie, zawsze wyzwiska, zawsze obrażanie. Wystarczy poczytać ten wątek i każdy inny na tym Forum. Każdy do każdego praktycznie skacze i kozaczy o byle gówno. Masz mnie za wroga? Jesteśmy z tej samej nacji, z tego samego kraju... Tylko dlatego, że mam odmienne zdanie, to już jestem innego sortu? Zobacz, nikt nam krzywdy nie robi z zewnątrz, my robimy sobie ją sami i tylko te złe emocje i nastroje pogłębiamy.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale jak to się ma do roszczeń Izraela?

A z tym, że to tylko nasza przywara też bym nie przesadzał. Proponuję spojrzeć na land of freedom za wielką sadzawką. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się z VAMET zgadzam. 

 

Tak to wygląda, niestety. 

Na forach, w komentarzach w sieci są takie "spięcia", brak szacunku do innego rozmówcy, wywyższanie się "co to nie ja" i tak dalej. 

Sami ludzie robią z siebie głupich. Społeczeństwo polskie i tak już jest przez PiS podzielone na: lepszych i gorszych i za to wszystko odpowiada, mentalnie i moralnie ten rząd. 

Tylko jeszcze niektórzy muszą chcieć to widzieć i nie zamykać na to oczu. Większość wyborców PiS, podłego rządu nie chcą tego widzieć, jaki rząd popierają. 

A niektórzy wyborcy widzą, ale mają to gdzieś. Popierają taki rząd za pieniądze, jakie taki rząd im daje, w programach. Niech mi ktoś tutaj powie, że tak nie jest? 

A rządy inne, jak: Lewica, PO są tylko cały czas podle krytykowane przez PiS, kiedy tymczasem sam PiS nie zachowuje się w porządki i politycy tego rządu jeszcze się nie chcą do błędu i winy przyznać, tak jak ludzie. 

 

Złodziej zawsze będzie się wypierał, że jest złodziejem, bo ma taki tok myślenia. 

Nawet jak go złapią za rękę, to też się tego wyprze, bo ma to we krwi. 

I podobnie się zachowują ludzie w PiS, bo mają to już we krwi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

10 minut temu, crush napisał:

No dobrze ale jak to się ma do roszczeń Izraela?

A z tym, że to tylko nasza przywara też bym nie przesadzał. Proponuję spojrzeć na land of freedom za wielką sadzawką. 

Do roszczeń Izraela... Mnie w roszczeniach chodziło o fakt, że oni potrafią o swoje i swoich Obywateli dbać i walczyć, tylko to dla nich się liczy i liczyło, jest to niezaprzeczalne. Ja nie powiedziałem, że się zgadzam z ich roszczeniami. Ogólnie rzecz biorą, tak wiele było konfliktów w historii ludzkości, że każdy mógłby mieć do każdego jakieś żale i roszczenia. Polacy przecież nie byli Aniołkami w swojej największej świetności, jak sięgali od morza do morza.

Ja mam osobiste roszczenia do ludzi ogółem, że to najbardziej zjeb... gatunek na tej planecie. Zamiast toczyć wojenki w piaskownicy i przeznaczać mnóstwo środków na debilne zbrojenia i wieczne walki o minerały, w końcu zaczęliby patrzeć jako jeden GATUNEK i brnęli do jakiegoś celu. Marzenia można mieć, obawiam się, że to nierealne.

Także masz rację, wiele nacji powinno zamknąć mordy i nie przywracać i wracać do historii, a w końcu ruszyć dalej... Tylko czy człowiek jest do tego zdolny? My tutaj na Forum polskim, jako Polacy nie potrafimy między sobą dojść do jakiegoś porozumienia, każdy ma swoje racje, a czym więcej osób w dyskusji, to inne kolejne racje. Także jesteśmy skazani na porażkę i zagładę, i pewnie prędzej czy później do tego dojdzie.  

4 minuty temu, Ukryty napisał:

Tu się z VAMET zgadzam. 

Tak to wygląda, niestety. 

Na forach, w komentarzach w sieci są takie "spięcia", brak szacunku do innego rozmówcy, wywyższanie się "co to nie ja" i tak dalej. 

Sami ludzie robią z siebie głupich. Społeczeństwo polskie i tak już jest przez PiS podzielone na: lepszych i gorszych i za to wszystko odpowiada, mentalnie i moralnie ten rząd. 

Tylko jeszcze niektórzy muszą chcieć to widzieć i nie zamykać na to oczu. Większość wyborców PiS, podłego rządu nie chcą tego widzieć, jaki rząd popierają. 

A niektórzy wyborcy widzą, ale mają to gdzieś. Popierają taki rząd za pieniądze, jakie taki rząd im daje, w programach. Niech mi ktoś tutaj powie, że tak nie jest? 

A rządy inne, jak: Lewica, PO są tylko cały czas podle krytykowane przez PiS, kiedy tymczasem sam PiS nie zachowuje się w porządki i politycy tego rządu jeszcze się nie chcą do błędu i winy przyznać, tak jak ludzie. 

Złodziej zawsze będzie się wypierał, że jest złodziejem, bo ma taki tok myślenia. 

Nawet jak go złapią za rękę, to też się tego wyprze, bo ma to we krwi. 

I podobnie się zachowują ludzie w PiS, bo mają to już we krwi. 

Ja tam bym nie winił rządu - pfu, oby jak najszybciej ich wymazano z kart historii ;) ...po prostu każdy człowiek ma swój rozum, nie można obwiniać kogoś innego za swoje decyzje. Co innego, że oni takie a nie inne emocje chcą uzyskać wśród Polaków i prowokują i szczują... Co innego że to my reagujemy tak, a nie inaczej. Nie można winić żony, że mąż przestał rozmawiać z bratem, bo mąż ma swój własny rozum.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ukryty napisał:

Tu się z VAMET zgadzam. 

 

Tak to wygląda, niestety. 

Na forach, w komentarzach w sieci są takie "spięcia", brak szacunku do innego rozmówcy, wywyższanie się "co to nie ja" i tak dalej. 

Sami ludzie robią z siebie głupich. Społeczeństwo polskie i tak już jest przez PiS podzielone na: lepszych i gorszych i za to wszystko odpowiada, mentalnie i moralnie ten rząd. 

Tylko jeszcze niektórzy muszą chcieć to widzieć i nie zamykać na to oczu. Większość wyborców PiS, podłego rządu nie chcą tego widzieć, jaki rząd popierają. 

A niektórzy wyborcy widzą, ale mają to gdzieś. Popierają taki rząd za pieniądze, jakie taki rząd im daje, w programach. Niech mi ktoś tutaj powie, że tak nie jest? 

A rządy inne, jak: Lewica, PO są tylko cały czas podle krytykowane przez PiS, kiedy tymczasem sam PiS nie zachowuje się w porządki i politycy tego rządu jeszcze się nie chcą do błędu i winy przyznać, tak jak ludzie. 

 

Złodziej zawsze będzie się wypierał, że jest złodziejem, bo ma taki tok myślenia. 

Nawet jak go złapią za rękę, to też się tego wyprze, bo ma to we krwi. 

I podobnie się zachowują ludzie w PiS, bo mają to już we krwi. 

Jaka alternatywa dla złodzieji i oszustów z Pisu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna. Nieprzerwanie mniejsze zło. Cokolwiek by to nie oznaczało. 

Chociaż czysto teoretycznie istnieje możliwość, że zagłosuję na PiS.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mnie smuci...

Też patrzę na wiele tematów, które pis nieudolnie, bądź nie po mojej myśli realizuje, ale jak widzę na to co wyprawia opozycja to mnie krew bardziej zalewa.

Widziałem rządy poprzednie i nie chcę do tego wracać. 

Zresztą nie poprawiło im się ani trochę, zachowanie i metody mają denne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie lubię brunatnego koloru. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Europa w końcu mądrzeje w kwestii uchodźców 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27484447,europa-jak-twierdza-dlaczego-kraje-ue-zamykaja-sie-na-uchodzcow.html#do_w=60&do_v=143&do_st=RS&do_sid=289&do_a=289&do_t=19&do_g=5&do_s=A&s=BoxNewsImg1 

Lepiej późno niż wcale...

 

5 godzin temu, lukadd napisał:

Podróż mercedesem, na bogato ?

7 godzin temu, crush napisał:

Chociaż czysto teoretycznie istnieje możliwość, że zagłosuję na PiS.

Do wyborów jeszcze trochę czasu jest więc może się coś do tego momentu zmieni ale na chwilę obecną zostaje w domu. Zawsze taką postawę potępiałem  jednak obecnie po prostu prędzej mi ręką uschnie niż na kogoś oddam głos.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zdzisiu napisał:

A dlaczego nie Konfederacja? 

A jacy Oni są? Wiecznie się wstrzymują... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

 

2 godziny temu, Klakier1984 napisał:

Europa w końcu mądrzeje w kwestii uchodźców 

Czyli do naszej opozycji dojdzie za jakieś dwa lata  8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, crush napisał:

To samo powiesz o naszych żądaniach reparacji od Niemiec? Bo jak dla mnie to w obu przypadkach może wypadałoby już zamknąć mordy i żyć dalej. Zawsze ktoś będzie oczekiwał jakichś reparacji od kogoś i ktoś kto na tych reparacjach ucierpi będzie w przyszłości miał to za złe. Ile to się ma ciągnąć? 

Tym bardziej kuriozalne jest to gdy takie żądania padają z ust ludzi którzy wpieprzyli się na nie swoją ziemię i nieustannie wyciągają łapy po wiecej, mordując przy tym.

Bogatszy kraj który ma pieniądze na prowadzenie wojny trwającej dekady wyciąga łapy po pieniądze kraju biedniejszego, który został zaorany podczas wojny.

Polakom bardzo daleko do ideału. Ale akurat Żydzi są idealnym partnerem do powiedzenia "przyganiał kocioł garnkowi". 

To właśnie dzieje się z Polakiem jak mu się rzuci kość o kolorze znowu atakujących nas żydków, względnie imigrantów. Ludzie z niby racjonalnych zmieniają się w zwykłe szmaty, bo wychodzą najniższe instynkty.

Edytowane przez Everyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zen3x napisał:

Wzdłuż granicy stworzyć pas pola minowego i chęć jej nielegalnego przekraczania zmniejszy się diametralnie.

Przecież mają tak bogate emiraty arabskie, mogą do Azji zasuwać za miskę ryżu pracować. No ale głupia europa da socjal i brak kary śmierci, ja się wcale nie dziwię że to wszystko pcha się do nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Everyman napisał:

To właśnie dzieje się z Polakiem jak mu się rzuci kość o kolorze znowu atakujących nas żydków, względnie imigrantów. Ludzie z niby racjonalnych zmieniają się w zwykłe szmaty, bo wychodzą najniższe instynkty.

Czytam to od przodu i od tyłu, sens w Tym pewnie jest, ale ja ni jak go nie wyławiam..

Kto rzucił kość, kto jest szmatą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Spokxik napisał:

Przecież mają tak bogate emiraty arabskie, mogą do Azji zasuwać za miskę ryżu pracować. No ale głupia europa da socjal i brak kary śmierci, ja się wcale nie dziwię że to wszystko pcha się do nas.

Najniższe instynkty z ciebie wychodzą ?

13 minut temu, Miton napisał:

Czytam to od przodu i od tyłu, sens w Tym pewnie jest, ale ja ni jak go nie wyławiam..

Kto rzucił kość, kto jest szmatą...

Jeżeli nie chcesz u siebie emigrantów leżących do góry brzuchem to jesteś szmatą 

 

 

Wilk syty i owca cała ?

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27487617,rars-wysyla-pomoc-humanitarna-na-granice-pilka-po-stronie.html#s=BoxOpImg3

 

 

 

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klakier1984 napisał:

Najniższe instynkty z ciebie wychodzą ?

Jeżeli nie chcesz u siebie emigrantów leżących do góry brzuchem to jesteś szmatą

No to chyba jestem szmatą.

Kuźwa jak to wszystko się przewartościowało...Lata lecą, człowiek nie nadąża za tym wszystkim. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2021 o 18:43, crush napisał:

Jest ich mało i mam nadzieję, że taki stan rzeczy się utrzyma.

Możliwości są nijakie bo patrz odpowiedź na punkt 1... Ale spójrzmy na kraje gdzie jest ich znaczna ilość. Francja. Rozmawiałem z osobą która pracuje jako pomoc właśnie przy imigracji. Nie dla wszystkich jest oferowana darmowa pomoc w kwestii edukacji bo tego nikt nie udźwignie, ale wśród osób które taką ofertę dostają słyszałem o odmowie na poziomie 60-70%. Z czego 2/3 to mężczyźni. Podobnie z zatrudnieniem. Pierwsze pytanie jakie pada to zakwaterowanie i kasa do ręki

Nie. Nie jestem lekarzem ani inżynierem i nie o to tu chodziło. Chodziło o ich oczekiwania. Z otwartymi rękami przyjmę prostych robotników. Tylko takich którzy chcą pracować i przy tym nie będzie z nimi konfliktów wynikających z "kultury". Idealny przykład? Ukraińcy czy Wietnamczycy. 

No, czyli używamy jako podstawy do rozważań losowych opinii, nie danych (bo danych nie podałeś, nie?).
Nie wiemy ilu ich jest i co sobą reprezentują, ale nie przeszkadza nam to czegoś zakładać.
Nie wiemy jaką realnie pomoc mogą uzyskać, ale nie przeszkadza nam to zakładać, że jej odmawiają.

Są kraje z milionami uchodźców. I co z tego?

A tak ogólnie to to jest chyba zwykły, banalny denializm.
Tzw. opinia publiczna jest nastawiona coraz bardziej negatywnie. Konflikt wewnątrz narodu narasta. Nawet służby państwowe zaczynają kombinować.
I co z tego? G****o.
W jaki sposób trzeba dotrzeć do ludzi, jak napisać o tym, że opinie publiczne nie zmniejszają liczby uchodźców? Że blokowanie ich pod koniec ich wędrówki nie ma sensu? Że jakiekolwiek akcje podjęte w Europie to akcje najbardziej kosztowne i podjęte za późno?

Na razie wszelkie działania tej inteligentnej, lepszej Europy wyglądają tak, jakbyśmy próbowali wysuszyć rzekę blokując jej odpływ do morza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wu70 napisał:

?

 

Czyli do naszej opozycji dojdzie za jakieś dwa lata  8:E

Somalijskie Afganki, 4000 km przeszły na nogach jedząc liście, przy polskiej granicy głodują wśród drzew.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie smutne też jest to, że niektórzy albo i większość wyborców PiS wiedzą, jaki popierają rząd, bo przecież nie od dziś wiadomo, jak się PiS zachowuje i jak się zachowują politycy tego rządu, na czele z Kaczyńskim. 

A mimo to, głupi wyborcy ( bo niestety trzeba to tak określić ) dalej popierają takie rządy. 

I ja się cały czas zastanawiam z czego to wynika? Bo to, że większość wyborców popierają i widzą tylko PROGRAMY rządowe, jakie PiS wymyślił za utrzymywanie władzy, to jest już wiadome od początku właściwie rządów. Najbardziej PiS się, głupio trzymają: rodziny, emeryci i cały Episkopat, bo ci ludzie dostają za to pieniądze, bez pracy. 

Kto by nie popierał nawet najbardziej podłego, złego i egoistycznego rządu, wiedząc jaki jest rząd za pieniądze, jakie otrzymuje od rządu takiego? Głupi ludzie w kraju dają się kusić za parę złotych i tylko za to popierają zły rząd. 

A popatrzmy na program 500 plus dla rodzin? Za chwilę, za rok, za dwa lata, jeżeli dalej PiS będzie tak rządził, jak rządzi, to inflacja będzie jeszcze wyższa. Będzie większa "drożyzna", bo będą zwiększane podatki ( cały ten "ład" PiS też będzie dzielił finansowo ludzi, ponieważ ten rząd podzielił i dzieli cały czas społeczeństwo ), to wartość tych 500 zł. będzie coraz niższa. I za chwilę rodzice dzieci niewiele będą mogli za te pieniądze kupić. 

Trzeba będzie jeszcze podnieść, do 1000 zł. na jedno dziecko kwotę, co nie tylko spowoduje jeszcze większe obciążenie dla budżetu, to też jeszcze bardziej rozleniwi niektórych rodziców i przestaną pracować, bo będzie wygodniej żyć na koszt podatników. 

Ale dzieci rosną w rodzinie i tylko do 18 roku życia mogą być wypłacane pieniądze z programu. Potem już się nie będzie należało, a dalej trzeba będzie z czegoś żyć. 

Łatwo się rozdaje cudze pieniądze, kosztem czegoś. 

Czy to jest właściwa polityka PiS? Bo wiadomo, że "rozdawnictwo" publicznych pieniędzy się bardzo podoba tym, którzy do ręki dostają te pieniądze, bo nie muszą na nie pracować ciężko. I tacy zawsze będa to popierali, z wygody, ale to jest błędne. 

500 plus jest niedopracowany i skierowany również, niepotrzebnie do zamożnych rodzin. Ale to, jak PiS rządzi od sześciu już lat to można by tu więcej powiedzieć. 

Dla społeczeństwo polskie ( i ja żyję w takim społeczeństwie ) jest ogłupione przez zły i podły rząd. Konkretnie, szczególnie wyborcy i sympatycy PiS. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
    • GTX1660Ti?    https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1660-ti-gaming-x-6gb-gddr6-192bit-15323722718
    • Chyba se kpisz, typie. Ryczałt ma śmiesznie niski podatek i ZUS. Co ma powiedzieć ktoś na liniówce albo skali xD
    • Witam: Na sprzedaż wymienione w tytule części: https://www.olx.pl/d/oferta/rtx-2070-super-msi-gaming-x-trio-CID99-IDZ8WU7.html?bs=olx_pro_listing  900zł https://www.olx.pl/d/oferta/zasilacz-seasonic-gx-550w-plus-gold6lat-gwarancji-CID99-IDZ8WXl.html?bs=olx_pro_listing 300zł Części w pełni sprawne, bez usterek sprzedaję bo zmieniam platformę z am4>am5, i 2070s>4080s  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania odnośnie zakupu.
    • A ja to miałem na GTX 1060, potem dalej to samo na GTX 1660Ti, a na RX 6700 całkowity spokój od roku. Też mam powiedzieć nigdy więcej Nvidi ? Oba GTX-y w pełni sprawne. Temat jest niepewny. Czytałem że problemy takie mogą występować w przypadku niektórych monitorów i nie ze wszystkimi kartami bez związku czy to zielone czy czerwone. Dawno to było ale chodziło chyba o tryby odświeżania. Moja iiyama pokazuje w windzie 3 - 50Hz, 59,940 Hz i 60 Hz. Podobno jak się samo przestawi karta traci sygnał i "widzę ciemność". Podejrzenia padały na jakiś bug w systemie który ujawnia się w określonych sytuacjach. U mnie na rozwiązanie problemu trafiłem całkowicie przypadkowo. Po kolejnym czarnym ekranie zrobiłem reset, logowanie w ciemno bo dalej nic nie było widać i wtedy zadzwonił telefon. Rozmawiałem chyba ze 20 min i jak wróciłem do komputera obraz się normalnie wyświetlał. Potem kilka razy jak się zwiesił tak czekałem po resecie i obraz powracał po 10-15 min. Co to za cholerstwo nie doszedłem, a jak kupiłem Radka problem od roku nie występuje. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...