Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Za same związki partnerskie bym głosował na Tfuska. :E  Nie chcę się żenić, a bez ślubu oddanie dziewczynie, z którą spędzasz życie udziałów we wspólnie spłaconym domu wymaga... zapłacania podatku przez nią od darowizny. Żenua.

Niestety, Tusk już to obiecywał lata temu i gówno z tego wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kaiketsu napisał:

Za same związki partnerskie bym głosował na Tfuska. :E  Nie chcę się żenić, a bez ślubu oddanie dziewczynie, z którą spędzasz życie udziałów we wspólnie spłaconym domu wymaga... zapłacania podatku przez nią od darowizny. Żenua.

Niestety, Tusk już to obiecywał lata temu i gówno z tego wyszło.

Slaby jest.

https://www.google.pl/amp/s/www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/tusk%3bo%3bzwiazkach%3bpartnerskich%3bprzesada%3bprzyniesie%3bskutki%3bodwrotne%3bdo%3bzamierzen,210,0,1327314.html%3famp=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego poglądy z przeszłości są obecnie nieistotne. Teraz polityka to festiwal rozdawania i należy głosować na tego, kto daje to, co nam pasuje.

Niestety, puszka pandory została otwarta parę lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eclipse napisał:

A ty czopie skąd nadajesz? Z Inowrocławia z Ratusza od Brejzy czy znalazł wam już Inny qrwidolek? 

Widzisz nic nie muszę zmieniać bo na forum jestem od 2003 czyli od czasu jak tobie matka pampersy zmieniała.

Pośmiać się z przygłupów z PO i ich wypowiedzi to nic wielkiego. Nawet nic nie trzeba wymyślać sami dają kontent. Na tym forun jest pełno Anty PiS więc masz co czytać i możesz się brandzlować

 

Wyobraź sobie co robi Jarek jak to ogląda. Nikt właściwe nie mówi o Tusku. Wszyscy nawet z lewa drą łacha z ostatnich wygłupów Totalniaków. 

Kramek nie tylko dał poczucie śmieszności sytuacji ale dowalił jeszcze kontekstem państwowym, szpiegowaniem i służbami rosyjskimi. A przed takim działniem jednoczą się wszyscy Polacy niezależnie od poglądów. Kto nie rozumie takich rzeczy trzeci raz przegrywa wybory proste. 

Ogladalem wypowiedzi ich politykow i kazdy bronil tych jajcarzy.

Jako poslowie RP zachowali sie ponizej krytyki. Woleli poswiecic bezpieczenstwo panstwa (ewentualna akcja na granicy ze sluzbami bialoruskimi) dla durnego wybryku. A co gdyby strzelali do niego? Bylaby niezla jazda. No ale biedne uchodzcy wazniejsze.

2 minuty temu, Kaiketsu napisał:

Jego poglądy z przeszłości są obecnie nieistotne. Teraz polityka to festiwal rozdawania i należy głosować na tego, kto daje to, co nam pasuje.

Niestety, puszka pandory została otwarta parę lat temu.

Ale on Ci nic nie da. Nawet jak to obieca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to ja się zastanawiam jaka jest dokładnie umowa między "totalną opozycją" a PiS i jaką rolę ma w tym Tusk. Od momentu powrotu Tuska do Polskie polityki nastąpił duży transfer poparcia od Hołowni do PO, niewielki ale jednak zauważalny też z innych mniejszych partii to jest Konfederacji, PSL, Kukiz i nawet Lewicy do PO. Następuje teraz ten kryzys imigracyjny gdzie politycy PO i Lewicy tryskają nadzwyczajną wręcz głupotą wspierając imigrantów z Białoruskiej granicy. W efekcie teraz całe poparcie w sondażach przelewa się w kierunku PiS, znowu mają ~34-35%. 

Edytowane przez Zdzisiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Zdzisiu napisał:

Generalnie to ja się zastanawiam jaka jest dokładnie umowa między "totalną opozycją" a PiS i jaką rolę ma w tym Tusk

To raczej teoria spiskowa. Tusk wrócił, aby odzyskać dla PO status lidera opozycji. To jest jakaś mini-wojenka w łonie partii opozycyjnych, ale dla PiSu to wydarzenie jest tak naprawdę obojętne. 

Dlaczego teraz? Obstawiam, że doszedł do wniosku że partia rządząca słabnie i to właśnie jest ten moment gdy należy dołączyć do gry.  Do tego władze PO sobie ostatnimi czasy wyraźnie nie radziły i bez problemu mógł na nowo przejąć partię.

Co do poparcia dla PiS to mnie to nie dziwi. To nie jest taka partia jakie funkcjonują w demokratycznym świecie, a raczej hybryda partii, sekty, ruchu społecznego i religijnego oraz mafii. Duża część elektoratu nie oddaje po prostu głosu, oni są z powodów religijnych czy innych z Kaczyńskim po prostu związani. 

Edytowane przez nemar
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HjBHjd1.png

 

Dla mnie to jest rzeczywistość, KO znów sie pogrążyło tymi uchodźcami - zero wyciągania wniosków i +3pp dla pisu z miejsca.

Kiedy oni wreszcie zrozumieją, że należy mówić to, co suweren chce usłyszeć?

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Tutaj gostek wrzuca fotki z akcji na granicy

Ciekawe czy nie spróbują mu tego zdjąć. Właśnie takich zdjęć jak ognia boi się rząd i zasłania wszystko co się tam dzieje. Suweren ma wierzyć, że to same "młode byczki" gotowe aby żyć na socjalu, gwałcić słowiańskie kobiety i okazjonalnie się wysadzać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo przeciez lewactwo nie jest znane z tego ze wybiera z tlumu byczkow te niewielka ilosc kobiet i dzieci zeby grac na uczuciach:D

PS ta babulka ma kondycje lepsza niz nie jeden maratonczyk skoro dala rade porzebyc pieszo kilka tysiecy kilometrow w tydzien ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kaiketsu napisał:

Dla mnie to jest rzeczywistość, KO znów sie pogrążyło tymi uchodźcami - zero wyciągania wniosków i +3pp dla pisu z miejsca.

Kiedy oni wreszcie zrozumieją, że należy mówić to, co suweren chce usłyszeć?

Tylko czy opozycja ma się zmieniać w PiS, Kukiza czy Konfederację? Ja jakoś nie bardzo tego chcę. Ba, opozycja tego i tak nie wygra bo zawsze PiS i ci pozostali przelicytują ich "w obronie granic, czystości etnicznej i wiary katolickiej". Lepiej chyba pokazywać, że to nie jest prosta sprawa, że tu się serio dzieją ludzkie dramaty i krzywda ludzi. 

Dla mnie - pozostawiając z boku kwestie migracji - odmawianie tym ludziom podstawowej pomocy, a także dopuszczenia do nich tych którzy dobrowolnie i za własne pieniądze chcą pomóc to sedno PiS. Najgorsze, że takie blokady wykonują nasi mundurowi.  I tu się z Frasyniukiem zgadzam. 

5 minut temu, Rafalxxx napisał:

bo przeciez lewactwo nie jest znane z tego ze wybiera z tlumu byczkow te niewielka ilosc kobiet i dzieci zeby grac na uczuciach:D

PS ta babulka ma kondycje lepsza niz nie jeden maratonczyk skoro dala rade porzebyc pieszo kilka tysiecy kilometrow w tydzien ;o

Tam jest 30+ osób, to co widzisz na zdjęciach to już pokaźna część tego tłumu. Z pewnością młodych i silnych starają się nie pokazywać bo chcą wzbudzić współczucie. Niemniej warto się zastanowić nad gadkami faszystów o inwazji gwałcicieli żyjących z socjalu. 

Co do tej "babulki" to jak rozumiem miało być śmieszne. Niestety humor Ziemkiewicza i jemu podobnych mnie nie bawi. Ale tak z ciekawości, kto Ci powiedział że w tydzień przeszła kilka tysięcy kilometrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Kaiketsu napisał:

Kiedy oni wreszcie zrozumieją, że należy mówić to, co suweren chce usłyszeć?

Chyba nigdy, w Polsce opozycja to niestety dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Camis napisał:

Chyba nigdy, w Polsce opozycja to niestety dno.

Bez inwektyw. Uzywajmy okreslenia „o poziom nizej niz PiS” ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, nemar napisał:

Ciekawe czy nie spróbują mu tego zdjąć. Właśnie takich zdjęć jak ognia boi się rząd i zasłania wszystko co się tam dzieje. Suweren ma wierzyć, że to same "młode byczki" gotowe aby żyć na socjalu, gwałcić słowiańskie kobiety i okazjonalnie się wysadzać. 

Raczej nie, bo zrobili by jeszcze większy dym. Większe media już podłapują zdjęcia od niego i relacje z granicy. Dzisiaj to przez przypadek natrafiłem na WP.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, nemar napisał:

Co do tej "babulki" to jak rozumiem miało być śmieszne. Niestety humor Ziemkiewicza i jemu podobnych mnie nie bawi. Ale tak z ciekawości, kto Ci powiedział że w tydzień przeszła kilka tysięcy kilometrów?

no przeciez zgodnie z oficjalnym przeslaniem lewakow sa to biedni uciekinierzy z Afganistanu uciekajacy przed talibami wpuszczonymi tydzien temu:D

Nie wspomne o doniesieniach ze to somalijczycy, bo tam jeszcze dalej jest.

 

Zreszta pal szesc skad oni sie wzieli, niech nawet bedzie ze babulka to bialorusinka mieszkajaca  10 metrow od granicy - czy mamy wpuszczac i utrzymywac kazdego kto celowo "gubi" dokumenty tozsamosci zeby dostac socjal w "bogatej" juropie?

Jeszcze podczas poprzedniego kryzysu migracyjnego bylem za tym aby takich ludzi przewozic bezposrednio do niemiec i innych pomocnych krajow europy - bo oni nas rypali ostro i grozili sankcjami za odmawianie przyjmowania tych pijawek, ale niestety teraz te wszystkie wolnosciowe kraje wiedza jak to sie konczy i wypieli sie na migrantow. Co gorsza zgodnie z  unijnym prawem jesli przyjmiemy tych migrantow to bedziemy musieli ich trzymac u nas do usranej smierci wiec sorry ale niech ida gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, nemar napisał:

Tylko czy opozycja ma się zmieniać w PiS, Kukiza czy Konfederację? Ja jakoś nie bardzo tego chcę. Ba, opozycja tego i tak nie wygra bo zawsze PiS i ci pozostali przelicytują ich "w obronie granic, czystości etnicznej i wiary katolickiej". Lepiej chyba pokazywać, że to nie jest prosta sprawa, że tu się serio dzieją ludzkie dramaty i krzywda ludzi. 

No właśnie nie, bo to oznacza stratę poparcia (widać - natychmiast pis w górę) w "obronie" kilkunastu uchodźców, mając poparcie UE dla ich niewpuszczania. W PL są większe dramaty wśród Polaków i nikogo to nie interesuje. Z całym szacunkiem dla grupy Afgańczyków, ale nie jesteśmy ich sąsiadem i pierwszym wyborem przy ucieczce za granicę. Jeśli przyszli aż tutaj, to z powodów ekonomicznych, a nie dla uzyskania azylu.

Polityk ma być skuteczny (ma wygrać wybory), inaczej nie da rady wdrożyć własnego programu. Robienie z siebie obrońcy uciśnionych w tak kontrowersyjnej sprawie to zwyczajna głupota wyborcza, która wypchnie pis w górę w sondażu i być może da im kolejny raz wygrać wybory i chłostać wszystkich kolejnymi socjalami.

Edytowane przez Kaiketsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manipulacje dziennikarskie, jak przy dzieciaku z plazy, gdy ukladali go odpowiednio do zdjec, zeby za serca sciskalo. Pewnie sa tam dzieci i kobiety, ale w zdecydowanej mniejszosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rafalxxx napisał:

Zreszta pal szesc skad oni sie wzieli, niech nawet bedzie ze babulka to bialorusinka mieszkajaca  10 metrow od granicy - czy mamy wpuszczac i utrzymywac kazdego kto celowo "gubi" dokumenty tozsamosci zeby dostac socjal w "bogatej" juropie?

Nie, zgadzam się że to trudna sprawa. Ale jeżeli są chętni aby dobrowolnie i za własne pieniądze przynieść im żywność, leki, czy też zbadać to blokowanie im tej możliwości jest totalnym PiSoKonfederactwem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, vvintereq napisał:

Manipulacje dziennikarskie, jak przy dzieciaku z plazy, gdy ukladali go odpowiednio do zdjec, zeby za serca sciskalo. Pewnie sa tam dzieci i kobiety, ale w zdecydowanej mniejszosci.

No tutaj to przy wojsku i straży granicznej która robi wszystko, aby utrudnić ludziom z zewnątrz i mediom dostęp do nich to raczej ich nie układali do zdjęć :E.

A to, że kobiet i dzieci jest mniej to na pewno. Tutaj już trzeba być na prawdę w grubej desperacji, aby targać babcię, małe dzieci i całą rodzinę.

Młodym facetom bez rodzin zdecydowanie łatwiej się wyrwać i ewentualnie w przyszłości myśleć jak ściągnąć np. rodziców czy siostry jeśli by chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nemar napisał:

Nie, zgadzam się że to trudna sprawa. Ale jeżeli są chętni aby dobrowolnie i za własne pieniądze przynieść im żywność, leki, czy też zbadać to blokowanie im tej możliwości jest totalnym PiSoKonfederactwem. 

 

Ale oni sa na wizie bialoruskiej i na jej terenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Afganistanu jest bliżej do Pekinu, niż do Warszawy. jeśli ktoś przemierza tysiące kilometrów, to przestaje być uchodźcą uciekającym przed wojną, a zaczyna być uchodźcą ekonomicznym, który jak już ucieka, to tam, gdzie będzie bogato. Przed wojną można uciec do Kazachstanu, który jest o niebo bliżej i na którego terenie zdaje się wojen i prześladowań nie ma? A jeśli już Europa, to zdecydowanie bliżej jest Ukraina i od biedy Rumunia.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kaiketsu napisał:

Polityk ma być skuteczny (ma wygrać wybory), inaczej nie da rady wdrożyć własnego programu. Robienie z siebie obrońcy uciśnionych w tak kontrowersyjnej sprawie to zwyczajna głupota wyborcza, która wypchnie pis w górę w sondażu i być może da im kolejny raz wygrać wybory i chłostać wszystkich kolejnymi socjalami.

Pewnie masz rację, ale ja np. nie oczekuję aby niemal wszystko podporządkowywać taktyce wyborczej. Tu mamy problem za który płacą niewinni ludzie. Nie jestem za tym, aby każdego wpuszczać i właściwie o nic nie pytać, ale naprawdę na to aby nakarmić czy dać koce to jeszcze nas stać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

No tutaj to przy wojsku i straży granicznej która robi wszystko, aby utrudnić ludziom z zewnątrz i mediom dostęp do nich to raczej ich nie układali do zdjęć :E.

A to, że kobiet i dzieci jest mniej to na pewno. Tutaj już trzeba być na prawdę w grubej desperacji, aby targać babcię, małe dzieci i całą rodzinę.

Młodym facetom bez rodzin zdecydowanie łatwiej się wyrwać i ewentualnie w przyszłości myśleć jak ściągnąć np. rodziców czy siostry jeśli by chcieli.

No jasne, przy okazji sciagaja wujkow, braci, siostry i dziadkow. Mam za male serce, zeby ich pomiescic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, nemar napisał:

Nie, zgadzam się że to trudna sprawa. Ale jeżeli są chętni aby dobrowolnie i za własne pieniądze przynieść im żywność, leki, czy też zbadać to blokowanie im tej możliwości jest totalnym PiSoKonfederactwem. 

 

Czyli co? mamy doprowadzic do konfliktu z bialorusia i rosja przekraczajac nielegalnie granice aby pomoc tym ludziom?

 

1 minutę temu, nemar napisał:

Pewnie masz rację, ale ja np. nie oczekuję aby niemal wszystko podporządkowywać taktyce wyborczej. Tu mamy problem za który płacą niewinni ludzie. Nie jestem za tym, aby każdego wpuszczać i właściwie o nic nie pytać, ale naprawdę na to aby nakarmić czy dać koce to jeszcze nas stać. 

nikt tych ludzi nie zapraszal pod nasza granice. Wpuscisz jednych, przyjda tysiace innych.

Edytowane przez Rafalxxx
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...