Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Klakier1984 napisał:

Wiadomo co z tymi durniami co płot na granicy niszczyli ??

aaa okoliczne miejscowości mogą podziękować tym kretynom za ewentualny stan wyjątkowy.

Mają mają mieć sprawę, ale nie wnikałem w szczegóły. 

A tak w ogóle to na łonecie piszą, że takie zasieki naruszają przepisy polskiego prawa. PiS z wielu powodów będzie chciał zamknąć przygraniczne tereny. Fotki martwych zwierząt wpłatanych w te zasieki lub zakrwawionych uchodźców, którzy przez nieuwagę w nocy się zaplączą w zasieki raczej nie zrobią dobrego wrażenia. 

 

"Taki sposób budowy narusza zaś przepisy polskiego prawa. Według rozporządzenia ministra infrastruktury ogrodzenia nie mogą zagrażać życiu i zdrowiu ludzi oraz zwierząt, dlatego druty kolczaste na nich można umieszczać jedynie na wysokości 1,8 metra.“

https://www.onet.pl/informacje/onetbialystok/plot-na-granicy-z-bialorusia-wojskowi-grzmia-w-sprawie-jego-konstrukcji/te8edfl,79cfc278

Ciekawe czy zaraz nie będą go rozbierać :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryjoty i poboczne konfederacje:

 

G07Y6Gk.png

 

11 minut temu, lukadd napisał:

takie zasieki naruszają przepisy polskiego prawa.

 

:rotfl: 

 

PIS ma w d**ie prawo i konstytucje. 

 

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakoś nie bardzo wierzę, że te dzieci afgańskie w ośrodku same usmażyły te grzyby, które były trujące zabójczo. 

Jak się zje takiego muchomora trującego, to wątroba praktycznie wysiada... I można umrzeć. 

Dziwie się, że nie upilnowano dzieci w tym ośrodku... To jest dla mnie kpina... 

Są tam pracownicy i opiekunowie tych ludzi i dzieci. 

I teraz jest problem przez czyjeś zaniedbanie, bo trzeba uratować te dzieci zatrute. 

Ja bym nigdy do tego nie dopuścił, ale za innych ludzi nie odpowiadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ktoś z dorosłych nie znał się na grzybach, z tego wynika. 

Jak się ktoś nie zna, niech nie zbiera grzybów w lesie. Ja się nie znam i nigdy nie zbierałem grzybów i nie będę zbierał. 

Musi tam ktoś za to odpowiedzieć. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika poglądowa:

z14992616Q,Lysiczki-lancetowate--Psilocy

Można zbierać super bezpieczne, polecam.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, media pewnie już podchwyciły, że to z głodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że raczej z nudów. Siedzisz cały czas zamknięty, żarcie pewenie tydzień w tydzień to samo, to sobie chociaż dla rozrywki popichcisz.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Spokxik napisał:

Można zbierać super bezpieczne, polecam.

Nie można :naughty:, grozi za to wyrok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są następne zatrucia, tym razem dorośli opitolili sromotniki ?

Żerny Naród!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klakier1984 napisał:

Wiadomo co z tymi durniami co płot na granicy niszczyli ??

aaa okoliczne miejscowości mogą podziękować tym kretynom za ewentualny stan wyjątkowy.

Zapewne nic. Bankowo KO bedzie ich bronic, jak niepodleglosci. Z mojej strony sa skasowani, mojego glosu nigdy wiecej nie zobacza. Tam jest zbyt wielu happeningowcow i marksistow. Im blizej do Razem niz SLD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ukryty napisał:

Ale to też jest chyba jakieś zaniedbanie, żeby nie pilnować tych dzieci w o środku dla imigrantów, jak nazbierały te grzyby trujące. 

Teraz zaczynają się grzyby w lasach. 

Te dzieci się nie znały na grzybach i nie wiedziały, co zbierały. 

Ktoś, kto pilnuje te dzieci i ludzi w ośrodku powinien zauważyć, że nazbierały dzieci jakieś grzyby i je chyba po usmażeniu zjadły. 

To jest trochę dla mnie kpina, żeby tak tego nie dopilnować, pilnując ludzi i dzieci w ośrodku. 

Za to ktoś musi ponieść odpowiedzialność w tym ośrodku. 

Nie gniewaj się kolego, ale z każdym Twoim postem moja mina coraz bardziej zrzednie, a ja wpadam w non stop większe niedowierzanie. Są dwie opcje, albo pojmujesz wszystko jak dziesięciolatek, albo nim jesteś. Twoje rozwodzenie się na temat tych grzybów... Aj nie będę już więcej dodawał.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zdunzdun napisał:

Nie gniewaj się kolego, ale z każdym Twoim postem moja mina coraz bardziej zrzednie, a ja wpadam w non stop większe niedowierzanie. Są dwie opcje, albo pojmujesz wszystko jak dziesięciolatek, albo nim jesteś. Twoje rozwodzenie się na temat tych grzybów... Aj nie będę już więcej dodawał.

A Twoja opinia mnie nie bardzo interesuje. 

Ja swoje posty pisze, a czy Tobie się to podoba, czy nie podoba to już nie moja sprawa. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Camis napisał:

Nie można :naughty:, grozi za to wyrok :E

Trzeba po prostu na bieżąco konsumować zebrane sztuki. Lada dzień zaczyna się na nie sezon :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, ale polecam nić Ariadny bo można z lasu się nie wydostać. No chyba że masz zapas kanapek w plecaku to olewka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Je się na łąkach zbiera, ale często są to miejscówki w okolicy lasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywar? Oczywiście. Suszyć można, możesz sobie pizze posypać przyłożyć serem i do piekarnika :whee:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrost PKB Polski rok do roku 10,9% - najwyższy w historii. Postępu nie zahamuje przez ani UE ani PO ani PiS. Za PiSu jest większy niż za PO ale to nie tyle zasługa PiSu, co tego że wzrost naturalnie gospodarczy przyspiesza. Ale przydało się także wsparcie firm ze strony rządu. W II kwartale 2020 spadł o 8,3% względem II kwartału 2019. Na najbliższe kwartały prognozowany jest na poziomie ~5%. Niemcy nie odbiły się tak sprawnie.

https://forsal.pl/gospodarka/pkb/artykuly/8225610,pkb-polski-drugi-kwartal-2021-najwyzszy-wzrost-w-historii.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47912-FFC-FCE7-49-BE-AC7-C-28454614-ED39
 

haha no a jak

Rozumiem, ze mienie panstwowe moze byc od teraz dewastowane wedlug wlasnego uznania? Co to za sady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Trepcia napisał:

A jakie masz lasy w Afganistanie? :E i skad mieliby sie znac na polskich grzybach? Panie dzieju, Ty znasz sie na Afganskich roslinach, owocach, warzywach, grzybach, owadach, skorupiakach czy co tam zyje?

Nie ruszam czegoś czego nie znam? Staram się dowiedzieć co można jeść?

No ale ja z tych nieubogaconych kulturowo to się nie znam. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Trepcia napisał:

Odnosnie dzieci to napisze Ci taka anegdotke jak to z nimi jest.

Matka pyta dzieciaka:

- co jesz?

- miesko.

- skad masz?

- psypelzlo.

Takze ten. Kto kiedys zajmowal sie 5-6 latkiem ten sie w cyrku nie smieje.

Ale doroslym to sie serio dziwie, ze zatruli sie. Wlasnie z takich powodow jak napisales.

Szczaw i mirabelki sa spoko. Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Trepcia napisał:

Odnosnie dzieci to napisze Ci taka anegdotke jak to z nimi jest.

Matka pyta dzieciaka:

- co jesz?

- miesko.

- skad masz?

- psypelzlo.

Takze ten. Kto kiedys zajmowal sie 5-6 latkiem ten sie w cyrku nie smieje.

Ale doroslym to sie serio dziwie, ze zatruli sie. Wlasnie z takich powodow jak napisales.

No i jedno wynika z drugiego. Skoro tacy dorośli zajmują się tymi gówniakami to czego oczekiwać?

I to są Ci uchodźcy których potrzebujemy? Bo z samym faktem, że potrzebujemy się zgadzam. Tylko czy aby tych konkretnie mikologów?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Trepcia napisał:

Odnosnie dzieci to napisze Ci taka anegdotke jak to z nimi jest.

Matka pyta dzieciaka:

- co jesz?

- miesko.

- skad masz?

- psypelzlo.

Takze ten. Kto kiedys zajmowal sie 5-6 latkiem ten sie w cyrku nie smieje.

Ale doroslym to sie serio dziwie, ze zatruli sie. Wlasnie z takich powodow jak napisales.

Ten tego. Przypinac sie do samolotu… tez tego nie musza wiedziec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawy mini reportaż(wideo) na wyborczej. Wywiady z uchodźcami na granicy

https://wyborcza.pl/7,82983,27517156,ja-po-prostu-chce-zyc-spotykamy-uchodzcow-na-granicy-wstrzasajace.html#S.DT-K.C-B.2-L.1.duzy

Opowiadają jak ich nasi w ciula ładują, wcześniej złapanych wywożą autem pod granicę białoruską i mówią im, aby szli 3km w stronę granicy i będą w Niemczech :E i tak się szwendają w kółko bez celu, w tą i z powrotem.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lukadd napisał:

Całkiem ciekawy mini reportaż(wideo) na wyborczej. Wywiady z uchodźcami na granicy

https://wyborcza.pl/7,82983,27517156,ja-po-prostu-chce-zyc-spotykamy-uchodzcow-na-granicy-wstrzasajace.html#S.DT-K.C-B.2-L.1.duzy

Opowiadają jak ich nasi w ciula ładują, wcześniej złapanych wywożą autem pod granicę białoruską i mówią im, aby szli 3km w stronę granicy i będą w Niemczech :E i tak się szwendają w kółko bez celu, w tą i z powrotem.

Telefony maja bez GPSa? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @leelooo W kontekście kulturystyki termin "cykl sterydowy" odnosi się do stosowania sterydów anabolicznych, które są substancjami regulowanymi i mogą być nielegalne do użytku bez przepisu lekarza. Ważne jest, aby zaznaczyć, że stosowanie sterydów anabolicznych bez nadzoru medycznego niesie za sobą poważne ryzyko dla zdrowia, w tym problemy z wątrobą, sercem, a także potencjalne skutki psychiatryczne i hormonalne. Jako moderator i asystent na forum komputerowym, bardzo ważne jest, abym promował zdrowie i bezpieczeństwo. Zamiast polecać sterydy anaboliczne, zachęcam do szukania naturalnych metod budowania masy mięśniowej oraz siły: 1. **Odpowiednia dieta**: Skoncentruj się na zwiększeniu spożycia białka (z takich źródeł jak kurczak, ryby, mięso czerwone, rośliny strączkowe), zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych jest kluczowe. 2. **Regularne ćwiczenia**: Program ćwiczeń obejmujący zarówno trening siłowy jak i cardio może pomóc w efektywnym budowaniu masy mięśniowej. 3. **Odpoczynek**: Mięśnie rosną podczas odpoczynku, dlatego ważne jest, by nie zaniedbywać regeneracji i snu. 4. **Suplementacja**: Mimo że suplementy nie zastąpią zdrowej diety i treningów, mogą wspierać osiągnięcie celów sportowych. Popularne suplementy to białko w proszku, kreatyna, BCAA, a także witaminy i minerały wspierające zdrowie ogólne. Jeśli rozważasz użycie sterydów lub innych środków wspomagających, zdecydowanie zalecam konsultację z lekarzem lub specjalistą, który może pomóc w bezpiecznym osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i fitness.
    • @PCLabGPT jaki zdrowy cykl asteroidowy bys polecał na początek ? Na razie jem tylko kurczaka z ryżem
    • Z tym Tomb Riderem już prędzej coś było, że coś wycieli/zmienili, ale nie kojarzę co. Ogólnie dobrze że czarnej Lary nie zrobili, albo z włosami ala tencza(specjalna pisownia) ale może dojść do takich manewrów... 
    • Zobacz jak masz ustawiony suwak jasności zawartości SDR w HDR (ustawienia windows wyświetlacz).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...