Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, T.m.p1 napisał:

Bo dzielnie bronio granicy i dajo na bombelki pincet a Tusek by tylko zabroł. :( 

Pisałem już o tym, jak utracisz ważność konta i przez 6 miesięcy nie zgłosisz operatorowi żeby oddał ci niewykorzystana kasę, to państwo ukradnie całość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Badalaman napisał:

To konserwatywni katolicy, głosują wg światopoglądu i z polecenia kościoła. Oni tak czy inaczej zagłosują na pis w najbliższych wyborach.

Kościół katolicki (Polski) zawsze pozostawał hamulcowym rozwoju. .. oczywiście w imię swoich interesów głównie.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Badalaman napisał:

Może nie 40 ale ponad 30% na pewno mają twardego, tzw. betonowego, elektoratu. To konserwatywni katolicy, głosują wg światopoglądu i z polecenia kościoła. Oni tak czy inaczej zagłosują na pis w najbliższych wyborach.

No proszę Cię...

Ja jestem katolikiem... moja Żona chodzi co niedziela do kościoła. I nienawidzimy PiSu.

Co w ogóle ma wspólnego PiS z naukami kościoła rzymskokatolickiego? To, że nadają się na przedstawicieli Szatana, Wysłanników Piekła? Oni nie reprezentują żadnych wartości i postaw zgodnych z nauczaniem kościoła. Tak samo jak połowa księży w Polsce ma mało wspólnego z wiarą katolicką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szambo napisał:

No proszę Cię...

Ja jestem katolikiem... moja Żona chodzi co niedziela do kościoła. I nienawidzimy PiSu.

No i fajnie. Tylko widzisz, coś mi podpowiada, że należycie do grupy, która stanowi jednak mniejszość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Trepcia napisał:

Najdoskonalszy przyklad - opor przeciwko Konstytucji 3 maja.

I różnica między krajami (regionami) protestanckimi i katolickimi. Byłoby całkowicie inaczej gdyby kontrreformacja nie wygrała w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Szambo napisał:

No proszę Cię...

Ja jestem katolikiem... moja Żona chodzi co niedziela do kościoła. I nienawidzimy PiSu.

Co w ogóle ma wspólnego PiS z naukami kościoła rzymskokatolickiego? To, że nadają się na przedstawicieli Szatana, Wysłanników Piekła? Oni nie reprezentują żadnych wartości i postaw zgodnych z nauczaniem kościoła. Tak samo jak połowa księży w Polsce ma mało wspólnego z wiarą katolicką.

Z naukami KrK nic, ale z faktycznymi poglądami wielu dostojników KrK jak i zwykłych księży już tak. A ci z kolei mają jednak posłuch wśród ludzi, więc całkiem spory procent wiernych faktycznie widzi w PiS jedynie słuszną partię. Taka smutna prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podam tylko taki przykład, najpierw położyli asfalt a potem kopalni kanalizację. Ofc firma od kanału tylko łatała i nówka droga na dzień dobry zjechana. Potem brali się za mostek ale położyli wąskie rury i topiło więcej znów rozkopane i dali rury dobrej średnicy tylko za krótke. Postawili znak B31 i tak stało rok bo brakło kasy na inwestycje.

Trzecie podejście i dopiero cel osiągnięty, powiem tak... w tym kraju nikt za nic nie odpowiada jak się to nie skończy biada nam. Już nie wspomnę o nie udanych wyborach czy respiratorach a kościół opodatkować i odebrać majątek. Watykan nie stawiał kościołów w Polsce tylko Polacy i nie są własnością księży tylko społeczności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szambo napisał:

No proszę Cię...

Ja jestem katolikiem... moja Żona chodzi co niedziela do kościoła. I nienawidzimy PiSu.

Co w ogóle ma wspólnego PiS z naukami kościoła rzymskokatolickiego? To, że nadają się na przedstawicieli Szatana, Wysłanników Piekła? Oni nie reprezentują żadnych wartości i postaw zgodnych z nauczaniem kościoła. Tak samo jak połowa księży w Polsce ma mało wspólnego z wiarą katolicką.

To nie po chrześcijańsku.

54 minuty temu, severall napisał:

I różnica między krajami (regionami) protestanckimi i katolickimi. Byłoby całkowicie inaczej gdyby kontrreformacja nie wygrała w Polsce.

A różnica jest. Reformacja zmieniła nieco ludzkie podejście do religii. U protestantów nastąpiło "najpierw mój byt i potem Bóg", a u nas "tylko Bóg i Bóg". 

Ciekawe, jak nasi przodkowie świrowałi w latach przedchrześcijańskich.  Czy równie nadgorliwie walczyli o Światowida itp :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Trepcia napisał:

Ja tylko szczaw i mirabelki :E Tynk za bardzo chrupie w zebach.

Nie no, az tak zle nie bylo abym chodzil glodny ale frykasow nie jadlem (bardzo sporadycznie jakas zapiekanka). Ot, bardziej kwestia odpowiedniego porcjowania.

:szczerbaty:A wyroby czekoladopodobne jadłeś? No to co kłamiesz. Mnie tatuś wysyłał co 3 dzień po warzywka, stałem po 3 godziny w kolejce do warzywniaka.

8 minut temu, Spokxik napisał:

Ja podam tylko taki przykład, najpierw położyli asfalt a potem kopalni kanalizację. Ofc firma od kanału tylko łatała i nówka droga na dzień dobry zjechana. Potem brali się za mostek ale położyli wąskie rury i topiło więcej znów rozkopane i dali rury dobrej średnicy tylko za krótke. Postawili znak B31 i tak stało rok bo brakło kasy na inwestycje.

Nikt już nie pamięta tych przetargów i robót sprzed Unii. Jakie robili wały na wykonawstwo, gdzie indziej ustawiony przetarg na całą flotę radiowozów. Rok po oddaniu inwestycji okazało się, że nawierzchnia jezdni się rozpadła, bo całej warstwy nie położyli. Tak to wszystko wyglądało. Za UE większość tego zduszono, bo trzebaby wszystkie unijne pieniążki zwracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Braun w Sejmie o Niedzielskim "będziesz pan wisiał"

 

Tak to jest jak się bierze świra do partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Everyman napisał:

:szczerbaty:Nikt już nie pamięta tych przetargów i robót sprzed Unii. Jakie robili wały na wykonawstwo, gdzie indziej ustawiony przetarg na całą flotę radiowozów. Rok po oddaniu inwestycji okazało się, że nawierzchnia jezdni się rozpadła, bo całej warstwy nie położyli. Tak to wszystko wyglądało. Za UE większość tego zduszono, bo trzebaby wszystkie unijne pieniążki zwracać.

Tylko że to są miliony w błoto które można by wydać na szkoły czy ośrodki zdrowia. Nie wiem czy czytałeś artykuł jak skarbówka zabrała gościowi 40mln po trzech latach zwróciła ofc zarządzał odsetek to powiedzieli że nie zapłacą bo nie mają z czego.

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Trepcia napisał:

Tylko ciastka Maltanki :) A jesli juz to tylko gorzka czekolada, w sumie tam zostalo mi do tej pory, ze do kazdej kawy kostka gorzkiej czekolady.

Tez nie lubie Niedzielskiego ale ze od razu swir? :E

Chodziło mi o Brauna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ktoś musi zastąpić Macierewicza i Pawłowicz, równowagę trzeba utrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większy wstyd, że został wybrany z Podkarpacia. Tu same Jezuski i Maryjki. Iran Polski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brukselska policja wezwała mieszkającego w Belgii Marcina Mycielskiego, wiceprezesa Fundacji Otwarty Dialog i administratora facebookowego profilu Sok z Buraka, znanego z niewybrednej krytyki PiS-u. Belgowie przesłuchali go na prośbę warszawskiej prokuratury, która prowadzi postępowanie w sprawie możliwego zniesławienia Jarosława Kaczyńskiego. 

Zdaniem Kaczyńskiego słowa zawierały nieprawdziwe informacje i narażały go na utratę zaufania publicznego niezbędnego w jego działalności politycznej.

[:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Spokxik napisał:

Brukselska policja wezwała mieszkającego w Belgii Marcina Mycielskiego, wiceprezesa Fundacji Otwarty Dialog i administratora facebookowego profilu Sok z Buraka, znanego z niewybrednej krytyki PiS-u. Belgowie przesłuchali go na prośbę warszawskiej prokuratury, która prowadzi postępowanie w sprawie możliwego zniesławienia Jarosława Kaczyńskiego.

No niestety, to się wpisuje w całość tego, jak pis zawłaszczył państwo.

"Teraz jestem pytany, czemu jakiś Kaczyński, prywatny obywatel, bo przecież nie jest to głowa państwa, wykorzystuje międzynarodowe organy ścigania z powodu jakiegoś tweeta, który mu się nie spodobał. Ci belgijscy policjanci, którzy mnie przesłuchiwali robili wielkie oczy, kiedy słuchali moich tłumaczeń. Przyszedł nawet jakiś naczelnik wydziału, żeby tego posłuchać. Oni w życiu czegoś takiego nie widzieli. Nie mieli nawet do czynienia z Europejskim Nakazem Dochodzeniowym, bo to narzędzie jest wykorzystywane niezwykle rzadko, do ścigania najgroźniejszych przestępców. A tutaj cały posterunek postawiony został na nogach z powodu jakiegoś tweeta. Kiedy wychodziłem to ten dowódca życzył mi powodzenia w walce z reżimem — opowiada administrator Soku z Buraka."

"- Najbardziej absurdalne jest to, że w tej sprawie z prywatnego aktu oskarżenia postępowanie przeszło w charakter ściganego z urzędu. Wykorzystano przepis, który mówi o takim rozwiązaniu, kiedy chodzi o ważny interes społeczny. Wychodzi więc na to, że jeśli pokrzywdzonym jest pan Kaczyński, to nagle jest interes społeczny."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Spokxik napisał:

Brukselska policja wezwała mieszkającego w Belgii Marcina Mycielskiego, wiceprezesa Fundacji Otwarty Dialog i administratora facebookowego profilu Sok z Buraka, znanego z niewybrednej krytyki PiS-u. Belgowie przesłuchali go na prośbę warszawskiej prokuratury, która prowadzi postępowanie w sprawie możliwego zniesławienia Jarosława Kaczyńskiego. 

Zdaniem Kaczyńskiego słowa zawierały nieprawdziwe informacje i narażały go na utratę zaufania publicznego niezbędnego w jego działalności politycznej.

[:|]

To chyba jakiś żart. To macki dyktatorka sięgają już nawet Zachodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Winter™ napisał:

To chyba jakiś żart. To macki dyktatorka sięgają już nawet Zachodu?

Nie tyle sięgają do Zachodu, tylko prokuratura Ziobry nadużywa europejskich mechanizmów współpracy między organami ścigania a w Belgii (w przeciwieństwie do Polski) przestrzega się przepisów prawa, więc jeśli wystawiony został oficjalny nakaz, to mieli obowiązek przesłuchać i tyle.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szambo napisał:

Polska znalazła się w pierwszej dziesiątce najbardziej nieprzyjaznych jurysdykcji do prowadzenia biznesu.

Brawo... 

Ja się tak bardzo zastanawiam nad tymi 40% poparcia... Przecież nawet te 40% odczuwa już wyższe koszty życia... ile można mieć cierpliwości i żrąc tynk ze ściany pocieszać się, że "ważne, że PiS rządzi"

Ale to jest bardzo proste. Oni nie wierzą, że inna partia cokolwiek poprawi, a przy tym boją się, że zabiorą plusy.

Czyli płacę co raz więcej i mam 500, 13-14 i inne vs. i tak będę płacił co raz więcej i nie dostanę nic. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, crush napisał:

Ale to jest bardzo proste. Oni nie wierzą, że inna partia cokolwiek poprawi, a przy tym boją się, że zabiorą plusy.

Czyli płacę co raz więcej i mam 500, 13-14 i inne vs. i tak będę płacił co raz więcej i nie dostanę nic. 

A ja mam wybór wprost przeciwny... nie dostaje nic, a Polski Ład sprawia, że będę płacił 400 zł msc więcej. Mieszkania nie mogę kupić, bo drożeją na maksa. I będę patrzył jak te wszystkie patole będą dostawać po 100 000 zł na mieszkanka nie mając grosza przy duszy. Ja nie dostane, bo nie otworzyłem fabryki bombelków.

Jak długo mam się godzić na to, że samemu nie mogę się dorobić, a inni bedą dostawać z moich podatków?

Ale przecież jak to mówi Jaras... pływam jachtami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Winter™ napisał:

A Braun w Sejmie o Niedzielskim "będziesz pan wisiał"

 

Tak to jest jak się bierze świra do partii.

Reszta członków partii nie odcina się od niego. Bosak powiedział o Braunie, że dobrze że docieka prawdy (w kontekście szerzenia teorii spiskowych o pandemii).

Ogólnie Polska jest dobrą glebą dla foliarzy: https://krytykapolityczna.pl/swiat/ue/dobra-ziemia-dla-foliarzy-oto-top-6-antycovidowych-konspiracji-w-naszym-regionie/

Braun z pieniędzy podatników takie teorie rozsiewa:
 

Cytat

Grzegorz Braun - korona foliarsko-szurskiego stworzenia

Tak jak lew jest królem dżungli, tak Grzegorz Braun to korona foliarsko-szurskiego stworzenia. Jest wszędzie, zaczynając od protestów antyszczepionkowców, kończąc na mszach trydenckich. Walczy z siecią 5G, “żydowskim spiskiem”, podatkami i prześladowaniem prawdziwych Polaków, wielbi Matkę Boską Gietrzwałdzką, której bezpośrednia interwencja zatrzymała w XIX w. wojnę światową i walczy z globalistycznym spiskiem, który łączy Baracka Obamę, Grzegorza Schetynę i papieża Franciszka. Żydzi z ich pomocą mają zbudować Judeopolonię, rządząc terenami od Szczecina do Odessy z podziemnej bazy Mossadu znajdującej się to bądź pod Muzeum Polin, bądź to pod planowanym Centralnym Portem Lotniczym Baranów. Dodatkowo Braun nie opowiada tych wszystkich cudów jak typowy foliarz, po robocie, joincie, na własnym kanale na YT, obserwowany przez 50 osób, ale za pieniądze podatników, w dobrze skrojonym garniturze, z sejmowej mównicy. Jego praca jest jego pasją, a my wszyscy się na nią składamy. W sumie pozazdrościć, tylko trochę szkoda Polski.

Żródło: https://noizz.pl/opinie/przeglad-polskich-szurow-foliarzy-i-teoriospiskowcow-czyli-polski-qanon/rm406jg

Dla mnie Konfederacja nie odcinająca się od Brauna jest sto razy gorsza nawet od PiS.

edit

Może nie gorsza, a bardziej niebezpieczna.

 

20 minut temu, Szambo napisał:

Mieszkania nie mogę kupić, bo drożeją na maksa. I będę patrzył jak te wszystkie patole będą dostawać po 100 000 zł na mieszkanka nie mając grosza przy duszy. Ja nie dostane, bo nie otworzyłem fabryki bombelków.

Jak nie masz rodziny i dzieci, to dla rządzących nie jesteś prawdziwym Polakiem i nie masz przywilejów. Prawdziwy Polak, to katolik z przynajmniej trójką dzieci.

Edytowane przez wamak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Winter™ napisał:

A Braun w Sejmie o Niedzielskim "będziesz pan wisiał"

 

Tak to jest jak się bierze świra do partii.

QYyUzDh.jpg

Panowie dobrze pracują dla swojego rzeczywistego szefa. Chciałbym zobaczyć te dziwne persony które głosują na takie śmieci... Ten człowiek od lat wygaduje takie bzdury że dziwne że jeszcze nie dostał w pysk(a w końcu do tego dojdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Szambo napisał:

A ja mam wybór wprost przeciwny... nie dostaje nic, a Polski Ład sprawia, że będę płacił 400 zł msc więcej. Mieszkania nie mogę kupić, bo drożeją na maksa. I będę patrzył jak te wszystkie patole będą dostawać po 100 000 zł na mieszkanka nie mając grosza przy duszy. Ja nie dostane, bo nie otworzyłem fabryki bombelków.

Jak długo mam się godzić na to, że samemu nie mogę się dorobić, a inni bedą dostawać z moich podatków?

Ale przecież jak to mówi Jaras... pływam jachtami

Ty nie dostajesz, ja nie dostaje. Nie głosujemy na PiS. Dostawałbym też bym nie zagłosował, ale nie o tym. 

Pytałeś o te 40%, to masz odpowiedź. A przynajmniej dotyczącą tych 10-20% które srają na LGBT i inne bzdety, a po prostu przykleili się bo czują pewną kasę. 

1 minutę temu, forfun napisał:

Panowie dobrze pracują dla swojego rzeczywistego szefa. Chciałbym zobaczyć te dziwne persony które głosują na takie śmieci... Ten człowiek od lat wygaduje takie bzdury że dziwne że jeszcze nie dostał w pysk(a w końcu do tego dojdzie).

Nie wierzę, że Braun ma jakiekolwiek głębsze koneksje z Kremlem. Bosak? Mentzen? Jasne. Goście mają lepszą prezencję i pierdolą w sposób który może kogoś realnie przekonać.

Braun? Jaką korzyść miałby przynieść? To co Bosak z Mentzenem w bólach naskrobią to taki Braun z JKM obracają w nicość. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, forfun napisał:

QYyUzDh.jpg

Panowie dobrze pracują dla swojego rzeczywistego szefa. Chciałbym zobaczyć te dziwne persony które głosują na takie śmieci... Ten człowiek od lat wygaduje takie bzdury że dziwne że jeszcze nie dostał w pysk(a w końcu do tego dojdzie).

Krzysiu też nie wie skąd miał dochód przez 7 lat. A domek postawił i nowe audi kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Radar28 napisał:

Nie tyle sięgają do Zachodu, tylko prokuratura Ziobry nadużywa europejskich mechanizmów współpracy między organami ścigania a w Belgii (w przeciwieństwie do Polski) przestrzega się przepisów prawa, więc jeśli wystawiony został oficjalny nakaz, to mieli obowiązek przesłuchać i tyle.

Wydawało mi się, że tak może tylko Interpol. My zdaje się jako jedyni nie dołączyliśmy do prokuratury Europejskiej działającej od lipca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...