Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, forfun napisał:

Potwierdzenie że normalny kraj skończył się w 2015 roku:

Lewaku, folksdojczu, te maile są sfabrykowane!!11.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Camis napisał:

Lewaku, folksdojczu, te maile są sfabrykowane!!11.

 

:E

I żydowski terrorysto :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Wypadek europosłanki PiS Beaty Szydło na A4


Do zderzenia dwóch aut doszło na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Rzeplin w gminie Żórawina – podał 24wroclaw.pl. Jak informuje portal - za kierownicą osobowego Audi siedziała europosłanka PiS Beata Szydło. Tę informację potwierdził jej były współpracownik Paweł Rybicki.

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wypadek-europoslanki-pis-beaty-szydlo-na-a4

 

VkK8oh9.png

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Banaś: "Dysponuję oświadczeniami osób, które miały mnie oczernić i moją rodzinę"

"Dysponuję oświadczeniami osób, które miały oczernić mnie i moją rodzinę. W zamian za to miały opuścić areszt tymczasowy" - powiedział Marian Banaś, prezes NIK, podczas dzisiejszej konferencji prasowej. "Nigdy w przeszłości aparat państwa nie pracował tak usilnie nad usunięciem prezesa NIK".

https://wiadomosci.wp.pl/immunitet-mariana-banasia-konferencja-prasowa-prezesa-nik-6695116055423808a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Winter™ napisał:

Nawet do tego to guano musza dodac...

Mów mi, byłem fanem Spidermana i Venoma od dzieciaka...

No cóż, tego guana palcem nie tknę i nawet komentować szkoda. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Mów mi, byłem fanem Spidermana i Venoma od dzieciaka...

No cóż, tego guana palcem nie tkną i nawet komentować szkoda. 

Lubilem kreskowke i komiks. Ale z wszystkich to najbardziej Batman mi pasowal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Element Wojny napisał:

Mów mi, byłem fanem Spidermana i Venoma od dzieciaka...

No cóż, tego guana palcem nie tknę i nawet komentować szkoda. 

Symbiont i symbioncina, normalna rodzina!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Element Wojny napisał:

Mów mi, byłem fanem Spidermana i Venoma od dzieciaka...

A ograłeś tego spidermana na PS4? Dla mnie w całokształcie kupa :E ale oceny 9 i 10/10 to norma i jedna z najlepiej sprzedawanych gier na PS4. A co do kolejnego czarnego Miles Morales to już bez komentarza :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, lukadd napisał:

A ograłeś tego spidermana na PS4? Dla mnie w całokształcie kupa :E ale oceny 9 i 10/10 to norma i jedna z najlepiej sprzedawanych gier na PS4. A co do kolejnego czarnego Miles Morales to już bez komentarza :E

Pograłem ze 3 godziny na PSNow i podziękowałem, to nie jest gra dla mnie. Też nie wiem skąd takie oceny...

Co do Moralesa to akurat on już pojawił się w komiksach w 2011r. więc jego obecność mnie nie dziwi - w ostatnich latach w komiksach pojawiło się od groma postaci "wielokulturowych" a twórcy dość mocno wykorzystują różnego rodzaju multi-verse by ich wprowadzać więc możesz się spodziewać coraz większej ilości takich postaci zarówno w grach jak i filmach - nie wiem czy wiesz ale w dwóch nadchodzących produkcjach o Supermanie (zarówno film DC jak i serial HBOMax) głównymi bohaterami będą czarni Supermani. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie fakty na TVN wczoraj obejrzałem i prawdę mówiąc to świetnie wykłada się obraz tego jak media dzisiaj bardzo mocno kształtują, wpływają na człowieka swoją narracją. Kryzys na granicy przedstawiony tylko i wyłącznie w negatywnej narracji w odniesieniu do naszych służb i tego, że "zmuszają" tych ludzi do koczowania pod gołym niebem w coraz cięższych warunkach.

Ja rozumiem, że owszem poniekąd tak jest, ale przecież ta sytuacja ma swoje dwie strony na które nie można spojrzeć tak krótkowzrocznie. Łotwie i Litwie Łukaszenko w zasadzie już odpuścił i teraz niemal wszystko naciera na nas. Rozumiem, że mielibyśmy od tak przyjmować tych ludzi ile tylko wlezie (biorąc pod uwagę, że nie znamy ich limitu, mogą ich być tabuny) i nie liczyć się z żadnymi konsekwencjami. Trochę niedorzeczne, przecież tutaj ktoś jawnie nas robi w uja i chociaż sytuacja faktycznie jest bardzo ciężka, a i dyskusyjne mogą być akcje przeprowadzane przez SG to jak niby mielibyśmy w sposób kontrolowany sobie poradzić z tym problemem biorąc wszystkich jak leci.

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Element Wojny napisał:

Pograłem ze 3 godziny na PSNow i podziękowałem, to nie jest gra dla mnie. Też nie wiem skąd takie oceny...

Co do Moralesa to akurat on już pojawił się w komiksach w 2011r. więc jego obecność mnie nie dziwi - w ostatnich latach w komiksach pojawiło się od groma postaci "wielokulturowych" a twórcy dość mocno wykorzystują różnego rodzaju multi-verse by ich wprowadzać więc możesz się spodziewać coraz większej ilości takich postaci zarówno w grach jak i filmach - nie wiem czy wiesz ale w dwóch nadchodzących produkcjach o Supermanie (zarówno film DC jak i serial HBOMax) głównymi bohaterami będą czarni Supermani. 

Ja z Spidermanem to za dzieciaka, ale to było grubo ponad 20lat temu. Później nie specjalnie obserwowałem jego losy, więc nie zbyt ogarniam temat, że mu zrobili jakiś przeszczep skóry na czarną czy tam jakoś go pokolorowali dla celów marketingowych.

A w google jak wpisuję "Spiderman black" to wyskakują mi jakieś czarne kostiumy dla Spidermena zamiast tematu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, zdunzdun napisał:

Ja rozumiem, że owszem poniekąd tak jest, ale przecież ta sytuacja ma swoje dwie strony na które nie można spojrzeć tak krótkowzrocznie. Łotwie i Litwie Łukaszenko w zasadzie już odpuścił i teraz niemal wszystko naciera na nas. Rozumiem, że mielibyśmy od tak przyjmować tych ludzi ile tylko wlezie (biorąc pod uwagę, że nie znamy ich limitu, mogą ich być tabuny) i nie liczyć się z żadnymi konsekwencjami. Trochę niedorzeczne, przecież tutaj ktoś jawnie nas robi w uja i chociaż sytuacja faktycznie jest bardzo ciężka, a i dyskusyjne mogą być akcje przeprowadzane przez SG to jak niby mielibyśmy w sposób kontrolowany sobie poradzić z tym problemem biorąc wszystkich jak leci.

Grecja trzyma w tej chwili w różnych obozach ponad 40 tysięcy uchodźców czekających na rozpatrzenie wniosków. W ciężkich warunkach (piszą o tym gazety), ale zawsze to oczko lepiej niż w lesie pod gołym niebem. Humanitaryzm jednak kosztuje. Z drugiej strony przy 70 milionach przewalonych na sasinowe wybory...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 209458 napisał:

Grecja trzyma w tej chwili w różnych obozach ponad 40 tysięcy uchodźców czekających na rozpatrzenie wniosków. W ciężkich warunkach (piszą o tym gazety), ale zawsze to oczko lepiej niż w lesie pod gołym niebem. Humanitaryzm jednak kosztuje. Z drugiej strony przy 70 milionach przewalonych na sasinowe wybory...

Wystarczy skupić się na zaznaczonych w Twoim poście słowach i już widać ile nasuwa się rozważań i dywagacji na ten temat, stąd trochę mnie ten materiał rozwalił bo było to przedstawione naprawdę zero-jednykowo, a tak się chyba w tej sytuacji po prostu nie da tego postrzegać. 

Edytowane przez zdunzdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, zdunzdun napisał:

Wystarczy skupić się na zaznaczonych w Twoim poście słowach i już widać ile nasuwa się rozważań i dywagacji na ten temat, stąd trochę mnie ten materiał rozwalił bo było to przedstawione naprawdę zero-jednykowo, a tak się chyba w tej sytuacji po prostu nie da tego postrzegać. 

Tylko, że dużo ludzi lubi takie zerojedynkowe frazesy. Zastanawiam się np. jakie etyczne fikołki muszą sobie układać w głowie ludzie, dla których niechciany zarodek jest świętą wartością i życiem, którego należy bronić nawet kosztem życia matki, ale Irakijczyk w bagnie na Podlasiu może sobie umierać z zimna w imię zachowania skromnego dobrobytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo szantażystom nie idzie się na rękę. Dać światu sygnał , że puszczamy to najlepszy sposób by mieć więcej migrantów na granicy. A dla Łukaszenki dodatkowy zysk na przemycie.

Edytowane przez bigovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że Niemcy chcą zamknąć granicę z nami i wywozić tutaj migrantów, którzy przybyli przez naszą granicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Trepcia napisał:

Owszem. Dlatego najlepiej byloby wpuscic zagranicznych reporterow, ktorzy by, miejmy nadzieje, relacjonowali to bez tego politycznego podtekstu.

Nie żartuj. Miałbyś narrację o pasywnym mordzie na kobietach i dzieciach 24h.

Pluralizm umarł. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Suchy211 napisał:

To prawda, że Niemcy chcą zamknąć granicę z nami i wywozić tutaj migrantów, którzy przybyli przez naszą granicę?

SPD wygralo wybory. Zieloni na bank uzaleznia wpuszcanie ludzi od umowy koalicyjnej. Zobaczycie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Suchy211 napisał:

To prawda, że Niemcy chcą zamknąć granicę z nami i wywozić tutaj migrantów, którzy przybyli przez naszą granicę?

Nie wiem, ale dodatkowo głupio to wygląda, że masowo i oczywiście nielegalnie ludzie przekraczają granicę Polski i docierają aż do Niemiec - zwłaszcza jeśli polski rząd odrzucił pomoc Frontexu twierdząc, że radzi sobie wystarczająco dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Radar28 napisał:

Nie wiem, ale dodatkowo głupio to wygląda, że masowo i oczywiście nielegalnie ludzie przekraczają granicę Polski i docierają aż do Niemiec - zwłaszcza jeśli polski rząd odrzucił pomoc Frontexu twierdząc, że radzi sobie wystarczająco dobrze.

Glupio bedzie, jesli okaze sie, ze nasi aktywisci lewicowi biora udzial w procederze przemytu ludzi do Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Radar28 napisał:

Nie wiem, ale dodatkowo głupio to wygląda, że masowo i oczywiście nielegalnie ludzie przekraczają granicę Polski i docierają aż do Niemiec - zwłaszcza jeśli polski rząd odrzucił pomoc Frontexu twierdząc, że radzi sobie wystarczająco dobrze.

Wzorowo wykorzystali sprawę imigrantów do przykrycia medialnie wszystkiego innego, dzięki czemu po kiepskiej pierwszej połowie roku, gdzie powrót Tuska i rozmaite afery obniżały im poparcie(nie pomógł nowy ład), to poparcie znowu wystrzeliło na prawie 40%
W naszej rzeczywistości politycznej, i uwzględniając ich priorytety, radzą sobie z tą sprawą znakomicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...