Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już mu przeszedł ból dupy, że wolny kraj podjął wolnościową decyzję o nie wpuszczeniu go? 

  • Haha 2
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wymyślisz takiego systemu, którego nie będzie się dało złamać lub wykorzystać w złej wierze. Kwestia zdobycia przewagi w parlamencie/SN/TK i przepychasz co chcesz.
Tu trzeba by zmienić społeczeństwo, żeby nie wyrażało aprobaty na łamanie prawa, żeby wybierało ludzi, którzy tego prawa łamać nie będą, żeby łamiący wiedział, że to koniec jego kariery, żeby czuł się odpowiedzialny. Po prostu, żeby społeczeństwo było na tyle dojrzałe, że klasa polityczna będzie stała na znacznie wyższym poziomie niż obecnie.

Kolejny trybik, to edukacja, przesunięcie nacisku na samodzielne myślenie, a nie wykucie.

Robota na wiele pokoleń.

Powodzenia przy ordynacji proporcjonalnej. Tu zawsze jedynkami będą ci najcwańsi, nie najuczciwsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dla wszystkich tych, którzy już się nie mogą doczekać, aby unia sprawiła, żeby wszystkim Polakom - czyli wszystkim nam - żyło się gorzej, biedniej, mam jedno proste życzenie: W*********Ć! 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Walnij się w zatłuszczony łeb."

Brawo Sikorski, szach mat :thumbup: . Zaoranie Kempy level over 9000, bardzo szybkie zgaszonko jak gaszenie peta w popielniczce.

Ona może sobie robić wycieczki osobiste? a jak brakuje argumentów lub "argumentów" (ale bardziej tych drugich) to robi z siebie uciśnioną ofiarę. Zresztą to chyba nie pierwszy raz jak Kempa gra kartą "obrażają kobiety" albo "nazwał mnie grubą". Mamy równouprawnienie i będziemy się obrażać równo nie patrząc na płeć (oczywiście najlepiej się nie obrażać), a po drugie broni jej ktoś nie być już grubą? (skoro tak boli ją mówienie na temat jej tuszy to niech schudnie, proste, schudnij albo deal with it)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Najwiekszy bol dupy mieli tacy jak ty. On zwyczajnie sprzeciwial sie cenzurze. Rozumiem, ze decyzje wolnego kraju takiego jak Polska tez szanujesz? Przeciez pis wybrany wiekszosciowo a takich lewakow jak ty trzymaja krotko. Jego nie wpuscili a ciebie by wypierrrrr. Pasuje? ?

Jemu podobni gardza innymi ludzmi.

 

Jak dla mnie to dla wszystkich tych, którzy już się nie mogą doczekać, aby unia sprawiła, żeby wszystkim Polakom - czyli wszystkim nam - żyło się gorzej, biedniej, mam jedno proste życzenie: W*********Ć! 

To nie przez Unię.

 

"Walnij się w zatłuszczony łeb."

Brawo Sikorski, szach mat :thumbup: . Zaoranie Kempy level over 9000, bardzo szybkie zgaszonko jak gaszenie peta w popielniczce.

Ona może sobie robić wycieczki osobiste? a jak brakuje argumentów lub "argumentów" (ale bardziej tych drugich) to robi z siebie uciśnioną ofiarę. Zresztą to chyba nie pierwszy raz jak Kempa gra kartą "obrażają kobiety" albo "nazwał mnie grubą". Mamy równouprawnienie i będziemy się obrażać równo nie patrząc na płeć (oczywiście najlepiej się nie obrażać), a po drugie broni jej ktoś nie być już grubą? (skoro tak boli ją mówienie na temat jej tuszy to niech schudnie, proste, schudnij albo deal with it)

Gdzie tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A w jaki to sposob? Bo nie wlazi w tylek "ucisnionym"wg narracji jak jakis piesek na rozkaz czy moze dlatego, ze sie z nim w czyms nie zgadzasz?

Chlopie. Sledze tego kolesia od 10 lat. Kiedys jeszcze byl ok, ale pokazal dwulicowosc. Szydzi z wszystkich, a jak tylko nadarzyla sie okazja to spisil sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Najwiekszy bol dupy mieli tacy jak ty. On zwyczajnie sprzeciwial sie cenzurze. Rozumiem, ze decyzje wolnego kraju takiego jak Polska tez szanujesz? Przeciez pis wybrany wiekszosciowo a takich lewakow jak ty trzymaja krotko. Jego nie wpuscili a ciebie by wypierrrrr. Pasuje? ?

Oj bolała go dupa mocno. Płakał tam coś nawet o bezprawiu.

Ja tam bym go osobiście wpuścił. Debila trzeba pokazywać i wytykać palcami. A tak to daje tylko amunicję reszcie planktonu do szczekania o cenzurze.

A z tym wywalaniem to prędzej ja się sam wywalę. A później może być problem ze ściąganiem "danin" na gówniaki. :E

 

Byś się kapciu chociaż nie kompromitował z tymi multi kontami, skoro na swoich nawet stylu pisania nie potrafiłeś zmienić.

xD xD xD 

Edytowane przez crush
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzie tak???

 

To tylko wycinek niezłej jazdy.

Oczywiście TVP1-PIS, TVP2-PIS, TVPINFO-PIS zrobiła z Kempy poszkodowaną ofiarę, jak Kempie nie wyszło to od razu robiła z siebie ofiarę, nawet się rozryczała pod publiczkę.

Mnie bardziej od tego czy Sikorski powie coś dosadnie Kempie, mnie bardziej interesuje dlaczego "kurczaczek!" w kraju taka drożyzna. Co się do "kurczaczka nędzy!" dzieje w Polsce gdzie jest coraz drożej, lebrująca patologia jest promowana a człowiek pracujący gnębiony na każdym kroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak dla mnie to dla wszystkich tych, którzy już się nie mogą doczekać, aby unia sprawiła, żeby wszystkim Polakom - czyli wszystkim nam - żyło się gorzej, biedniej, mam jedno proste życzenie: W*********Ć! 

Dokładnie. Polaczki W*********Ć z Unii. I wtedy będziesz miał okazję zasmakować co to znaczy gorzej i biedniej, bo się nie pasuje do cywilizowanego świata i jego zasad.

  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

...problem w tym, ze ten swiat nie chce takich ludzi bez zadnych wartosci.

No no, wiadomo. Jak ktoś nie wyznaje tego co ty to przecież nie wyznaje już niczego. Urocze. I takie typowe. :przytula:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kępa nie bądź tępa oczka zmruż... zkończ pier...ić  już. 

Edytowane przez Spokxik
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie da sie budowac systemu wartosci na hipokryzji.

Dokładnie. A teraz pomyśl nad tym.

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wyglada papierowe państewko.naprodukowali sobie flag i pieczatek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak masz problem i jakies podejrzenia to zglos. Ja ciebie i twoje multi probowalem ale widac milosnik chinskich bajek tez jest lewoskretny i moderuje tak jak mu pasuje.

Mam nadzieje, ze zrobisz jak piszes i sam sie eksmitujesz z kraju. Swoja droga wsrod lewactwa jest najwiecej nierobow wiec z czego tu sciagac? Tutaj to juz nawet Pisowcy emeryci sa obrotniejsi i zamozniejsi.

Nie polaczki tylko lewaczki wypier z Ue i Polski. Wtedy bedzie spokoj. Ty bys chcial pasowac do cywilizowanego swiata xD problem w tym, ze ten swiat nie chce takich ludzi bez zadnych wartosci.

Mącisz.

Nie lewaczki a katoprawiczki chcą z jednej strony $$ z UE, ale dostosować już nie. Do tego widzę jakąś manię zbawiania świata od...nie wiadomo czego. Skąd niby informacje o tym, że "nieroby=lewactwo"? Jakieś dane poproszę.

Kolega widzę ma jakąś manię lewaka...operujesz samymi bzdetami bez pokrycia i ciągle "lewak to, lewak tamto", skończ już bo się tylko pogrążasz. Tylko mi z wpisu na wpis udowadniasz, że katoprawiczki to wykolejeńcy i ludki oderwane od rzeczywistości.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

"Walnij się w zatłuszczony łeb."

Brawo Sikorski, szach mat :thumbup: . Zaoranie Kempy level over 9000, bardzo szybkie zgaszonko jak gaszenie peta w popielniczce.

Ona może sobie robić wycieczki osobiste? a jak brakuje argumentów lub "argumentów" (ale bardziej tych drugich) to robi z siebie uciśnioną ofiarę. Zresztą to chyba nie pierwszy raz jak Kempa gra kartą "obrażają kobiety" albo "nazwał mnie grubą". Mamy równouprawnienie i będziemy się obrażać równo nie patrząc na płeć (oczywiście najlepiej się nie obrażać), a po drugie broni jej ktoś nie być już grubą? (skoro tak boli ją mówienie na temat jej tuszy to niech schudnie, proste, schudnij albo deal with it)

Jezuuuuu całe młode życie byłem gruby ludzie mnie przezywali to zlewałem, bo to przecież prawda była żem gruby był. A ci co reagują jak ofiary na takie odzywki to są ludzie moim zdaniem psychiczni. Rozumiem, że Beatka prawniczka-a-nie-jednak-nie-prawnik-bo-tylko-po-administracji Kempa należy do ruchu positive body + love?

Jechać po nich jak po kobyłach, skończył się dzień dziecka.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

received_214553160781756-jpeg.2237005

Edytowane przez Camis
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z daleka mi się wydawało, że ten z gitarą to Horban ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Z daleka mi się wydawało, że ten z gitarą to Horban ?

Podobny też do Gućwińskiego ;) 

Może to być też Wesoły Romek 40 lat później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie "kryzysu praworządności w Polsce", w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego w sprawie wyższości prawa polskiego nad unijnymi przepisami. Projekt rezolucji przygotowało pięć frakcji europarlamentu. Za przyjęciem rezolucji opowiedziało się 502 deputowanych, przeciw było 153, a 16 wstrzymało się od głosu. 

Rezolucję w sprawie wyroku polskiego TK przygotowało pięć frakcji Parlamentu Europejskiego: Europejska Partia Ludowa, Socjaliści i Demokraci, Zieloni, Odnowić Europę i Lewica. Jej autorzy "głęboko ubolewają nad bezprawną decyzją 'Trybunału Konstytucyjnego' z dnia 7 października 2021 roku" i nazywają ją "zamachem na europejską wspólnotę wartości i prawa jako całości, podważającym prymat prawa UE jako jednej z jego fundamentalnych zasad, zgodnie z utrwalonym orzecznictwem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej".

https://tvn24.pl/polska/parlament-europejski-przyjal-rezolucje-w-sprawie-wyroku-tk-5460795

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak masz problem i jakies podejrzenia to zglos. Ja ciebie i twoje multi probowalem ale widac milosnik chinskich bajek tez jest lewoskretny i moderuje tak jak mu pasuje.

Mam nadzieje, ze zrobisz jak piszes i sam sie eksmitujesz z kraju. Swoja droga wsrod lewactwa jest najwiecej nierobow wiec z czego tu sciagac? Tutaj to juz nawet Pisowcy emeryci sa obrotniejsi i zamozniejsi.

Nie polaczki tylko lewaczki wypier z Ue i Polski. Wtedy bedzie spokoj. Ty bys chcial pasowac do cywilizowanego swiata xD problem w tym, ze ten swiat nie chce takich ludzi bez zadnych wartosci.

Gdyby nie lewaczki to tyralbys bez minimalnej za miske ryzu wedle klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Przy okazji pozdrawiam wszystkich fanow serii Battlefield xD Wielu juz myslalo, ze wraca Bf w klasycznym stylu bo trailery nie byky zwariowane no ale chyba bedzie wesolo.comment_1634836787c9cezooeGRRumlAHEEtVJl

 

Teraz pytanie czy:
1. Bohater gry jest postacią reprezentująca "trzecią płeć" i trzeba było od to dostosować gramatykę? Coś jak u Dukaja w "Perfekcyjnej Niedoskonałości".
2. Leniwy deweloper nie przewidział w opcjach tłumaczenia, że w wielu językach tekst musi zależecod płci i jeżeli dajemy graczom możliwość wyboru to trzeba to obsłużyć od strony tłumaczenia. A tłumacz widząc to powiedział "p****, nie robię", bo o ile krótki tekst można od biedy przerobić na neutralny gramatycznie przez różne sztuczki, to dla dłuższych nie ma mowy, chyba że będą brzmiały bardzo sztucznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Teraz pytanie czy:
1. Bohater gry jest postacią reprezentująca "trzecią płeć" i trzeba było od to dostosować gramatykę? Coś jak u Dukaja w "Perfekcyjnej Niedoskonałości".
2. Leniwy deweloper nie przewidział w opcjach tłumaczenia, że w wielu językach tekst musi zależecod płci i jeżeli dajemy graczom możliwość wyboru to trzeba to obsłużyć od strony tłumaczenia. A tłumacz widząc to powiedział "p****, nie robię", bo o ile krótki tekst można od biedy przerobić na neutralny gramatycznie przez różne sztuczki, to dla dłuższych nie ma mowy, chyba że będą brzmiały bardzo sztucznie.

A to nie jest jakieś spierniczone, maszynowe tłumaczenie po prostu?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto stosuje narracje "Nie jestes za PiSem to jestes obcy i przeciw Polsce" jest dla mnie szmaciarzem i ty Kempa, macicielu kiedys ktos cie za to rozliczy. Pieniadze mozna odzyskac, ale za sklocenie naszego spoleczenstwa nie daruje.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...