Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Alkopost 

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

KO ? :D

To żeś mnie rozbawił. Ci ludzie już kiedyś rządzili i pokazali ile wyszło z tych ich "pomysłów". 

A no tak, czyli narzekamy że opozycja nie pracuje, nie ma programu, i ogólnie ktoś ich opłaca, a później dostaje odpowiedź "KO? Nie żartuj" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

To się wiele zmieni dzięki Tobie podobnym ;) Z dwojga złego, wolę KO które mnie nie wali w dupę co chwilę, chociaż rozumiem, można się przyzwyczaić i usprawnić swoją kąkową twierdzę, po jakimś czasie może być przyjemnie dla ciebie. 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TheMr. napisał:

A no tak, czyli narzekamy że opozycja nie pracuje, nie ma programu, i ogólnie ktoś ich opłaca, a później dostaje odpowiedź "KO? Nie żartuj" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

To się wiele zmieni dzięki Tobie podobnym ;) Z dwojga złego, wolę KO które mnie nie wali w dupę co chwilę, chociaż rozumiem, można się przyzwyczaić i usprawnić swoją kąkową twierdzę, po jakimś czasie może być przyjemnie dla ciebie. 

KO waliła dla odmiany w paszczu, z tego co pamiętam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

Z dwojga złego, wolę KO które mnie nie wali w dupę co chwilę, chociaż rozumiem, można się przyzwyczaić i usprawnić swoją kąkową twierdzę, po jakimś czasie może być przyjemnie dla ciebie. 

Pamięć ludzka krótka jest, wielu szybko zapomniało czemu PIS doszło do władzy którą trzyma aż dziś. Dlatego właśnie z tym kraju nic się nie zmienia, bo ludzie zapomnieli że nie muszą ciągle wybierać między tymi samymi partiami i tymi samymi ludźmi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Element Wojny napisał:

Pamięć ludzka krótka jest, wielu szybko zapomniało czemu PIS doszło do władzy którą trzyma aż dziś. Dlatego właśnie z tym kraju nic się nie zmienia, bo ludzie zapomnieli że nie muszą ciągle wybierać między tymi samymi partiami i tymi samymi ludźmi...

Nie mam krótkiej pamięci. Ale faktycznie, może ktoś ma mniej niż 18-20 lat i nie pamiętaj PiS z 2007 roku.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, TheMr. napisał:

Kolejni obrażeni rolnicy którzy nie potrafią zrozumieć prostych mechanizmów i dlaczego 1.5k HA, wielkie farmy na zachodzie są wydajniejsze niż gówno zbite w Polsce i średni rolnik w PL ma 10 HA :E. A ten młody u nich to debil do kwadratu. 

a gdzie byś radził wyemigrować rolnikom z 10 ha

gdybyś był na ich miejscu też byś się obraził na "proste mechanizmy"

mnóstwo ludzi deklaruje poparcie dla mechanizmów wolnorynkowych - tylko jak padają ich ofiarą pierwsi żebrzą o pomoc

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Miton napisał:

Kuźwa co się stało z Tym Forum???

Kiedyś te wszystkie racjonalne wypowiedzi poznikały by migiem, po banie a na koniec jeszcze rozszarpanie przez pozostałych...

To już można pisać co się uważa za słuszne, nie obawiając się konsekwencji?

faszyzm panie, faszyzm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, glauks napisał:

a gdzie byś radził wyemigrować rolnikom z 10 ha

gdybyś był na ich miejscu też byś się obraził na "proste mechanizmy"

mnóstwo ludzi deklaruje poparcie dla mechanizmów wolnorynkowych - tylko jak padają ich ofiarą pierwsi żebrzą o pomoc

Nie wyemigrował tylko spiął rolnictwa w większe, ale na polskiej wsi dalej jest "Kargul złodziej nie może mieć lepiej ode mnie". Więc z czym do ludzi. Może jakby w PL był większy monopolista to Biedronka/Lidl i inne supermarkety nie brałyby wszystkiego taniej niż wyprodukowanie, a rolnicy przestaliby zrzędzić. Ale co tam, lepiej oddać pół darmo żeby somsiad obok miał gorzej :E 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Element Wojny napisał:

Pamięć ludzka krótka jest, wielu szybko zapomniało czemu PIS doszło do władzy którą trzyma aż dziś.

Bo "dajom" i bo "Polska w ruinie". Byli i są dobrzy w propagandę i wyciąganie najgorszych instynktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy terroryści! Jak wy możecie nie wpuszczać tych pokojowo nastawionych ludzi. Nobel pokojowy dla Putina. Gołębia pokoju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, zen3x napisał:

Bardzo trafnie o Agrounii.

Akurat tak się składa,że większość rolników z tego co wiadomo głosowała na PiS. Jak część z nich (mam na myśli tą grupkę z AgroUnii) się dowiedziała,że oni zostali oraz są do dnia dzisiejszego wyrolowani przez PiS,to próbują walczyć o swoje.

Bardzo fajne zdanie Kołodziejczak wypowiedział na jednej z ich blokad,że oni taka naprawdę nie chcą walczyć tylko dla rolników, oni nawet... chcą walczyć dla medyków i innych, nawet za dziennikarzy chcą walczyć. Jeśli te słowa będą u nich aktualne wraz z własnym programem oraz wejdą do polityki,to ja jestem gotów oddać na nich swój głos.

 

Edytowane przez Spl97
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kalderon napisał:

Bo "dajom" i bo "Polska w ruinie". Byli i są dobrzy w propagandę i wyciąganie najgorszych instynktów.

Nie zrozumiałeś kolego. Nie chodziło mi o to jak PiS utrzymał władzę tylko dlaczego ją zdobył - kłaniają się lata 2007-2015, a szczególnie to co się odwalało w latach 2014-15 za rządów PO. 

Ludzie po prostu zapomnieli. 

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkopost

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Szefowie pięciu frakcji Parlamentu Europejskiego domagają się od von der Leyen, by nie zatwierdzać KPO tylko po obietnicach władz Polski ws. sądów (kamienie milowe), lecz dopiero po uprzednim wypełnieniu praworządnościowych wymogów Fund Odbudowy. To zgodne z ostatnią rezolucją PE o Polsce.

1637062298295-png.2365955

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TheMr. napisał:

Nie wyemigrował tylko spiął rolnictwa w większe, ale na polskiej wsi dalej jest "Kargul złodziej nie może mieć lepiej ode mnie". Więc z czym do ludzi. Może jakby w PL był większy monopolista to Biedronka/Lidl i inne supermarkety nie brałyby wszystkiego taniej niż wyprodukowanie, a rolnicy przestaliby zrzędzić. Ale co tam, lepiej oddać pół darmo żeby somsiad obok miał gorzej :E 

 

kiedyś już, coś mi się majaczy, spięto polskie rolnictwo w większe - tzw PGR

i dzisiaj też się spina - tzw oligarchowie wykupują za bezcen ziemię, bo od unii dostają za nią dopłatę do chwastów na niej

na razie podobno w znaczniejszych rozmiarach na Węgrzech - w procederze uczestniczy na wielką skalę rodzinka i pociotki Orbana

Polska ma nienormalnie dużo ludzi na wsi i nienormalnie dużo rolników na małych, praktycznie karłowatych gospodarstwach - coś trzeba z nimi zrobić, ale co - problem rozwiąże tylko czas - starsi właściciele wymrą, a ziemie stopniowo skomasują więksi "agrobyznesmeni" - ale to potrwa dekady, zwłaszcza na najbardziej rozdrobnionych ziemiach, a te są np w warmińsko-mazurskim, itd - średnia gospodarstw właśnie ok 10 h

a co zrobi młodzież z tych gospodarstw - wyemigruje - tylko gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ośrodek jak mniemam po Białoruskiej stronie?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Spl97 napisał:

Akurat tak się składa,że większość rolników z tego co wiadomo głosowała na PiS. Jak część z nich (mam na myśli tą grupkę z AgroUnii) się dowiedziała,że oni zostali oraz są do dnia dzisiejszego wyrolowani przez PiS,to próbują walczyć o swoje.

Bardzo fajne zdanie Kołodziejczak wypowiedział na jednej z ich blokad,że oni taka naprawdę nie chcą walczyć tylko dla rolników, oni nawet... chcą walczyć dla medyków i innych, nawet za dziennikarzy chcą walczyć. Jeśli te słowa będą u nich aktualne wraz z własnym programem oraz wejdą do polityki,to ja jestem gotów oddać na nich swój głos.

 

Oni nie potrafią założyć większych związków wśród rolników żeby pomóc rolnikom a chcą się za politykę brać? :E Nie ośmieszaj ich. Przecież to są populiści którzy nie mają żadnej merytorycznej wiedzy, głosowali wiadomo na kogo, bo podobne siano mają w głowach. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop 250 godzin robi tygodniowo, ratownicy nawet 400. Fiu fiu XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Wiesz marzy się chociaż jedna partia opozycyjna która zajmie się pracą a nie PiSem

była już taka partia, majaczy mi się jak przez mgłę - nazywała się chyba PZPR

śmieszą mnie te arcypolskie oczekiwania wobec partii - partie mają im zorganizować zycie

Niemcy czekali na partie, żeby im zorganizowały Siemensa, Daimlera, BASF, Boscha, itp, itd; Francuzi - ... itd, itp, Anglicy - ... itd, itp

partie to piana na rzece życia społeczno-gospodarczego - jak piana zmienne i migotliwe, i jak piana nieważkie - tylko w niedorozwiniętych krajach są takie oczekiwania wobec partii i tylko tam ludzie tak "wierzą" w partie - jak niegdyś w PRL w PZPR - partia miała być przewodniczka narodu, itd i miała ich zaprowadzić do raju dobrobytu; i do tego, jak wiadomo, co 5 lat tworzyła program - plan pięcioletni; gdyby tak łatwo to szło, tzn tylko partia powinna stworzyć odpowiedni program a ludzie wybrać tę partie to już dawno przegonilibyśmy Niemcy - a tak nie wiadomo, czy Kaczyński tego doczeka - źle mu nie życzę , ale chyba nie - a tak by się ucieszył

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...