Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Trepcia napisał:

Jak rozwiazac w takich przypadku kwestie logistyczne, prawne etc? Kto mialby tym zarzadzac? Polska czy jakis komisarz europejski?

Te sprawy regulują traktaty, np. te o przystąpieniu do NATO.

19 minut temu, zdunzdun napisał:

Nie miałbym nic przeciwko stacjonowaniu kilku tysięcy żołnierzy z różnych państw w celu takiego straszaka jakim jest wojsko USA u nas.

Od 2016 czy 2017 mamy takie wojska u siebie i z tego co wiem jest to niezależne od sił USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zdunzdun napisał:

Na każdym kroku Putin rozgrywa państwa zachodnie jak chce, na każdym ;)

nic podobnego, raczej te państwa rozgrywają Putina, a gdyby chciały mogłyby go ostatecznie "rozegrać", tzn zmusić do konfrontacji z narodem; ale z wielu względów to się nie opłaca i każdy na miejscu tych państw by postępował podobnie - po prostu rosyjski niedźwiedź rozsierdzony może być nieobliczalny, a z nieobliczalną bestią każdy by unikał konfrontacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Michaelred napisał:

Ja z wiara nie mam zupelnie nic wspolnego. Ostatni raz w kosciele bylem chyba na bierzmowaniu :P Kosciol ma mnie gdzies a ja tak samo kosciol. W niewidzialnych przyjaciol na chmurkach tez przestalem wierzyc tak samo jak w mikolaja :) Zupelnie mnie ten temat aborcji nie "grzeje" ale imho logika argumentow stoi po stronie proliferow. Proliferzy sa konsekwentni w rozumowaniu a aborcjonisci to bardziej sie kieruja emocjami i sa zmienni czy gotowi na rozne "kompromisy"

Nie chodzilo mi konkretnie o Ciebie tylko ogolnie o taka zaleznosc... Czesc argumentow mozna zrozumiec, a duza czesc jest imo od czapy. ;) Do tego powinni sie nazywac Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Jednego Gatunku. :D  Wybiorczość tych ludzi jezeli chodzi o walke, o "zycie" zawsze mnie rozbrajala. ;)  Z drugiej strony jak to bylo? "...i czyńciesobie poddaną" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Czechoslaw napisał:

Pamiętam że jeszcze jakiś czas temu pisałeś pozytywnie o konfie, i że nawet na ich kwestie światopoglądowe jesteś w stanie przymknąć oko, bo są "kompetentni" gospodarczo. Ba, deklarowałeś oddanie na nich głosu w ostatnich wyborach Teraz po nich jedziesz. Co się zmieniło?

Tak, dużo się zmieniło. A jakiś czas temu to były 2 lata, i jeszcze konfa nie rozkręciła się na dobre. 

I wtedy na nich nie głosowałem jednak, więc przeczucie miałem nawet dobre. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Trepcia napisał:

Powiedz mi, jak chcesz rozegrac Rosje? Bo odnosze wrazenie, ze Ty bardziej chcesz sprowadzic ten kraj do parteru a to nie jest mozliwe bo Rosja jest wieksza i potezniejsza (militarnie) niz cala Europa i jest to kraj, z ktorym Europa nie ma szans w walce 1 na 1

nie jest potężniejsza, tzn zależy, jak i co liczyć; w siłach powietrznych np Europa przeważa, i to np w śmigłowcach zdecydowanie - 3 323 helikoptery wobec 1927 Rosji +CIS, czyli dawnych republik (niektórych); w samolotach bojowych (combat aircraft) też ma przewagę - 2113 wobec 1859 Rosji i CIS; miażdżąca przewaga Europy w samolotach treningowych - 1898 wobec 630 Rosji\CIS - może błahe, ale niewykluczone, że wylatane godziny treningu przełożą się na wyniki pojedynków i akcji bojowych;  w transporcie tak samo -  608 Europy wobec 490 Rosji\CIS; w sumie Europa 8 326, Rosja\CIS 5058; dane za ubiegły rok

oczywiście główny atut Rosji to głowice nuklearne i czołgi, ale w warunkach ograniczonego i konwencjonalnego konfliktu, tzn bez użycia broni nuklearnej, postawiłbym zdecydowanie na Europę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TheMr. napisał:

Nie. Widać że ty masz zerowe pojęcie i mylisz dwie rzeczy. Idź do wujka Google i dowiedz się jaka jest różnica między gospodarka/ekonomia a światopoglądem. 

Swiatopogldowalo PiS to katoliban prawicowy, gospodarczo są lewicą, magia co nie? 

nie magia, tylko ty masz solidny mętlik w głowie i do tego dajesz się nabrać na tandetne chwyty pisu - pis nie jest żadną gospodarczą lewicą tylko klasycznym centrowo-prawicowym oportunistą, tzn chce zachować kapitalizm, żeby gospodarka była w miarę sprawna, i jednocześnie zdobyć "łaski" ludu ograniczonym rozdawnictwem - mnóstwo partii centrowo-prawicowych stosuje taką taktykę (chyba się sprawdziła) i jeśli to jest wg ciebie lewicowość to widać jakie masz braki w wykształceniu

z google nie można się dowiedzieć, jaka jest różnica między gospodarką\ekonomią a światopoglądem, bo są to rzeczy zupełnie niewspółmierne i tylko ktoś z kompletnym chaosem w głowie mógł wpaść na pomysł ich bezpośredniego zestawiania

ps - lewicowy\lewicujący może być np rząd w Szwecji, gdzie budżet stanowi 62% pkb, wskutek oczywiście wysokich podatków - w Polsce chyba 30kilka%, więc gdzie do lewicy; większość państw zachodnich ma znacznie wyższy udział budżetu w pkb, Francja np ponad 50%

Edytowane przez glauks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michaelred napisał:

Sorry ale to sa skrajne bzdury. Albo specjalnie manipulujesz albo zwyczajnie zostales zmanipulowany i tylko tak potwarzasz. Korwin zawsze powtarzal ,ze kobiety moga sobie robic co chca ale statystycznie najlepiej wlasnie czuja sie "w kuchni" i to tez wychodzi w badaniach. Rozni "inzynierowie" spoleczni próbują narzucac kobietom nowe role w imie "postepu", w ktorych czuja sie one zle. Korwin nie broni kobietom bezposrednio rywalizowac na wielu plaszczyznach z mezczyznami tylko otwarcie mowi o tym, ze efekt tego bedzie kiepski. Zycie weryfikuje, ze tak wlasnie jest i to tyle. 

Ok, nie będę się o to spierał. A cała reszta mojej wypowiedzi? Na razie nawet nie dotykam kwestii tego, jak skrajne i oderwane od rzeczywistości są poglądy Korwina na kwestie gospodarcze.

Także jeszcze raz: skoro nie Braun, Bosak czy Mentzen (główne osoby w partii), to kto faktyczne reprezentuje główne założenia Konfederacji i jakie one są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Radar28 napisał:

Ok, nie będę się o to spierał. A cała reszta mojej wypowiedzi? Na razie nawet nie dotykam kwestii tego, jak skrajne i oderwane od rzeczywistości są poglądy Korwina na kwestie gospodarcze.

Także jeszcze raz: skoro nie Braun, Bosak czy Mentzen (główne osoby w partii), to kto faktyczne reprezentuje główne założenia Konfederacji i jakie one są?

No masz tzw 5 konfederacji
1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
2. Sprzeciw wobec promocji LGBTWTF w szkołach.
3. Sprzeciw wobec aborcji.
4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej

wejdz na ich strone, FB poczytaj sobie no a z glownych bosow to JKM, Winnicki, Braun.

 

  

7 godzin temu, Reddzik napisał:

Geniusze, stworzyli inflację.:szczerbaty:
TR2QAKy.png

:D
comment_1638441878bhlJCNCUYKaGdPaKBjq2ly

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Michaelred napisał:

No masz tzw 5 konfederacji
1. Sprzeciw względem roszczeń do mienia bezspadkowego.
2. Sprzeciw wobec promocji LGBTWTF w szkołach.
3. Sprzeciw wobec aborcji.
4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.
5. Sprzeciw wobec obecnej Unii Europejskiej

wejdz na ich strone, FB poczytaj sobie no a z glownych bosow to JKM, Winnicki, Braun.

  1. Ok, ale to dość poboczna kwestia.
  2. Czyli wszyscy w szkole mają udawać, że takich osób nie ma? Z resztą z ich (członków Konfederacji) różnych wypowiedzi wynika, że najlepiej jakby faktycznie osoby LGBT udawały, że ich nie ma.
  3. I to za daleko idący, bo pełen zakaz aborcji niezależnie od przesłanek (w tym sytuacji zagrożenia życia kobiety ciężarnej) to po prostu barbarzyństwo i brak poszanowania dla życia kobiety.
  4. Ok, choć idą z kolei w drugą skrajność, gdzie praktycznie wszystkie kompetencje państwa przenoszone są na instytucje prywatne działające w ramach wolnego rynku a to też prowadzi do grubych patologii w pewnych dziedzinach.
  5. Od początku byli przeciwni wstąpieniu do Unii jako takiej pomimo tego jak wiele gospodarczo Polska na tym zyskała.

No i trzech bossów: JKM (utopijny liberał gospodarczy, którego poglądy są sprowadzają się do nieokiełznanego kapitalizmu rodem z XIX wieku), Winnicki (przedstawiciel Ruchu Narodowego z całym negatywnym bagażem poglądów tegoż) i Braun tropiący wszędzie syjonistyczne spiski i mieszający kwestie wiary z państwowością. Co trudne do wyobrażenia, Braun jest bardziej oderwany od rzeczywistości nawet od Korwina.

I jeszcze jednak kwestia: ich 5 sztandarowych punktów to wszystko są jakieś sprzeciwy a nie ma tam nic konstruktywnego. Za czym są? Co faktycznie chcą wprowadzać?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lypton napisał:

 

Inne partie? Wszystkie są chujowe, ale Kucfederacja najbardziej. W zasadzie poza skalą. Gospodarcza utopia, a światopoglądowo... szkoda szczempić ryja.

 

No pacz Pan a te wstretne eksperty to inaczej ocenily. Ale pamietam jaki byl wtedy kwik. "Jak to FASZYSCI! FASZYSCI kasuje konto w ING to nie wazne, ze gospodarka bedzie dobra bo to FASZYSCI SĄ!!!" :D:D:D:D Swiatopogladowo tez jest bardzo ok, jezeli ktos ma swoje wlasne okreslone poglady a nie lapie je z TV i jest podatny na swiatopoglowa sezonowa "mode" lub  wplyw otoczenia.
https://300gospodarka.pl/news/programy-wyborcze-kandydatow-na-prezydenta-ing-bank-sprawdzil-ktore-sa-najwiekszym-obciazeniem-dla-budzetu

Grafika_kandydat_budz%CC%87et-1170x789.p
 

 

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Michaelred napisał:

No pacz Pan a te wstretne eksperty to inaczej ocenily. Ale pamietam jaki byl wtedy kwik. "Jak to FASZYSCI! FASZYSCI kasuje konto w ING to nie wazne, ze gospodarka bedzie dobra bo to FASZYSCI SĄ!!!" :D:D:D:D Swiatopogladowo tez jest bardzo ok, jezeli ktos ma swoje wlasne okreslone poglady a nie lapie je z TV i jest podatny na swiatopoglowa sezonowa "mode" lub jest podatny na wplyw otoczenia.
https://300gospodarka.pl/news/programy-wyborcze-kandydatow-na-prezydenta-ing-bank-sprawdzil-ktore-sa-najwiekszym-obciazeniem-dla-budzetu

Fajny ten raport, taki nie za ogólny. Masz link do pełnego, a nie artykuliku na podstawie? Niskie wpływy i jeszcze niższe wydatki - zerowy deficyt, wiadomo. Czy to dobrze dla nas, dla państwa? Nie wiem, choć się domyślam.

Każdy ma inny światopogląd, to oczywiste. Jednym konfa spasuje, innym nie. Ale nie chcę mieć bliższych relacji z tymi, którym pasuje. Bo też mam własne, określone poglądy. Z drugiej strony skali. Od lat wielu. 

Update: ok, tyle warci są eksperci ING.

Cytat

Przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi w październiku 2019 roku ekonomiści ING pisali w swojej analizie, że dla rynków najbardziej pożądany scenariusz wyborczy był taki, w którym PiS mógł rządzić samodzielnie, jednak bez większości dającej im możliwość zmiany konstytucji lub odrzucenia weta prezydenta.

Cytat

“Taki wynik wyborczy skutkowałby relatywnie stabilną polityką gospodarczą i nieco ograniczonymi spięciami z Unią Europejską” – piszą w analizie scenariuszy wyborczych Rafał Benecki, Piotr Popławski, Jakub Rybacki i Karol Pogorzelski z Biura Analiz Makroekonomicznych ING Banku Śląskiego.

iks de

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lypton No dalem skrot a sam raport to kurde ciezko znalezc, wszystko pokasowane. Przeciez to byl zmasowany atak calego lewicowego internetu na wszystko co zwiazane z ING pokasowali to dawno. Sam sie zdziwilem jak teraz zaczalem szukac jak malo informacji o tym zostalo w necie.. masakra.
To tak jeszcze dla przypomnienia kto tu jest zamordysta, przeciw wolnosci, kocha cenzure i trzymanie ludzi za geby :)
75b3dc45cc23.png

@Lypton no szybko ci zajelo przeanalizowanie tego raportu... a nie czekaj ty tylko znalezles jakies zdanie wyrwane z kontekstu zeby ci pasowalo pod teze xD :D:D
iks de

Taki obraz wasz :)

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Michaelred napisał:

@Lypton no szybko ci zajelo przeanalizowanie tego raportu... a nie czekaj ty tylko znalezles jakies zdanie wyrwane z kontekstu zeby ci pasowalo pod teze xD :D:D
iks de

Taki obraz wasz :)

W tym artykule całe gówno jest, nie ma nic o wydatkach państwa. 

A cytaty z innej analizy, wspomnianej w ww. artykule, miały tylko pokazać, ile warte są takie analizy.

Dobra, nie mam czasu na kopanie się z kucem. Jeszcze kilka aborcji do zrobienia. Ahoj!

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lypton napisał:

W tym artykule całe gówno jest, nie ma nic o wydatkach państwa. 

A cytaty z innej analizy, wspomnianej w ww. artykule, miały tylko pokazać, ile warte są takie analizy.

Dobra, nie mam czasu na kopanie się z kucem. Jeszcze kilka aborcji do zrobienia. Ahoj!

Wytlumacze ci jeszcze prosciej. Jakby ten raporcik byl nic nie wart to nie mieli by takiego wielkiego bolu tylka bo nie mozna pokazywac Konfy w dobrym swietle a ten raport to robil.  No ja tez nie mam juz przyjemności rozmowy z pseudo inteligentem. Nara

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michaelred napisał:

2. Sprzeciw wobec promocji LGBTWTF w szkołach.

Nie da się promować LGBT. To tak jakby promować "czarnoskórość". Nie można promować czegoś czego nie można zmienić. W programie, ale przede wszystkim na ustach polityków Konfederacji mamy głównie ograniczenia - zakazy (pokazywania się, paradowania, bycia nauczycielami, najlepiej istnienia), szykany (rejestry osób LGBT żeby się upewnić że nie będą np. nauczycielami), po batożenie, przymusowe terapie (tortury) a nawet fizyczną eksterminację.

2 godziny temu, Michaelred napisał:

3. Sprzeciw wobec aborcji.

Sadystyczny, fundamentalistyczny, morderczy. Zmuszanie zgwałconej 12-latki do rodzenia ma tylko jedno określenie: barbarzyństwo. Pseudokatolicka wersja szariatu.

2 godziny temu, Michaelred napisał:

4. Sprzeciw wobec wysokich i skomplikowanych podatków.

Brednie. Mentzen (ekonomiczny "mózg" Konfy) przyznał, że nie zmieniło by się nic poza likwidacją podatku spadkowego (żeby bogatym łatwiej było przerzucać majątek):

Ponownie - program Konfederacji (i tym samym Bosaka) to bajania palcem po wodzie pisane żeby jak najwięcej głupców na nich zagłosowało, a potem idzie do kosza a oni robią swoje czyli urządzają w kraju brutalny katotaliban. Tylko to łączy obie frakcje tej partii - korwinowców i nacjonalistów.

  • Thanks 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś nas łączy. ?

  • Like 2
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kalderon napisał:

Nie da się promować LGBT. To tak jakby promować "czarnoskórość". Nie można promować czegoś czego nie można zmienić. W programie, ale przede wszystkim na ustach polityków Konfederacji mamy głównie ograniczenia - zakazy (pokazywania się, paradowania, bycia nauczycielami, najlepiej istnienia), szykany (rejestry osób LGBT żeby się upewnić że nie będą np. nauczycielami), po batożenie, przymusowe terapie (tortury) a nawet fizyczną eksterminację.

Sadystyczny, fundamentalistyczny, morderczy. Zmuszanie zgwałconej 12-latki do rodzenia ma tylko jedno określenie: barbarzyństwo. Pseudokatolicka wersja szariatu.

Brednie. Mentzen (ekonomiczny "mózg" Konfy) przyznał, że nie zmieniło by się nic poza likwidacją podatku spadkowego (żeby bogatym łatwiej było przerzucać majątek):

Ponownie - program Konfederacji (i tym samym Bosaka) to bajania palcem po wodzie pisane żeby jak najwięcej głupców na nich zagłosowało, a potem idzie do kosza a oni robią swoje czyli urządzają w kraju brutalny katotaliban. Tylko to łączy obie frakcje tej partii - korwinowców i nacjonalistów.

1. Oczywiscie, ze sie da promowac LGBT i to sie teraz dzieje. Ta propaganda jest nachalna i konkretnie sponsorowana. Nie sa to jakies spontaniczne ruchy oddolne w trosce o dobro biednych pokrzywdzonych. Nie mozna promowac czegos czego nie mozna zmienic? Np nie mozna zmienic plci chciales napisac? Przeciez to plec jest teraz plynna xD Reszta postulatow jest adekwatna do sytuacji. Wystarczy spojrzec co sie dzieje na zachodzie i jaka propagande sieja wlasnie np teczowi nauczyciele. Trzeba dzialac zanim problem powstanie. Czekam z utesknieniem na koniec pisu wlasnie po to, zeby zobaczyc ile w spoleczenstwa bylo tej prawdziwej milosci do teczowych a ile nienawisci i robienia na przekor Pisowi :)

2. Sadystyczny, fundamentalistyczny, morderczy. Zmuszanie zgwałconej 12-latki do mordowania nienarodzonego niewinnego dziecka. Lewactwo at its finest :) a gwałciciela to by pewnie wypuscili bo moze nietutejszy i nie rozumial slowa "nie"? :)

3. Mentzen w programie Stanowskiego przyznał,... No watly masz ten rozumek jak z tego fragmentu wyciagnales takie wnioski :D Chyba nie oczekiwales, ze pierwszego dnia bez ciecia wydatkow budzetowych zaczna kasowac podatki? Nie mozecie sie tam w centrali zdecydowac nie? Raz mowicie, ze konfa to chaos bo chca po szybkosci kasowac podatki a co z wydatkami? No i jak Mentzen mowi, ze na spokojnie trzeba policzyc i robic wg planu to nagle argumentu nie ma. <smuteczek>

Edytowane przez Michaelred
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Lypton napisał:

W tym artykule całe gówno jest, nie ma nic o wydatkach państwa. 

A cytaty z innej analizy, wspomnianej w ww. artykule, miały tylko pokazać, ile warte są takie analizy.

Dobra, nie mam czasu na kopanie się z kucem. Jeszcze kilka aborcji do zrobienia. Ahoj!

Mówiłem to już wcześniej, to jest ultra wersja kuca która nie potrafi nawet myśleć. Próbuje przekonać mnie do postulatów Konfy nie podając żadnych argumentów "za" chociaż Mentzen podał wszystkie przeciw, i chciał wyzwać mnie o posiadanie zerowych argumentów :E 

A wyżej masz przykład - jak Ci się nie podoba to najwyżej wyzwiemy drugiego człowieka od lewaka. Albo, najlepszy cytat wyborców PiSu i Konfy "Dupa piecze lewagggu?". I koniec argumentów :E 

Po co się z tym kopać, samo się zakopuje własną głupotą. 

33 minuty temu, crush napisał:

Jakbym wychylił kielona za każdym razem jak jakiś kuc pierdoli o wyrwaniu z kontekstu albo o prowokacji to bym się w kilka godzin abortował z tego świata. :E

Wydaje mi się że wszystkich wyborców Konfy by nie wystarczyło na te wszystkie kielony :E 

Edytowane przez TheMr.
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, TheMr. napisał:

Mówiłem to już wcześniej, to jest ultra wersja kuca która nie potrafi nawet myśleć. Próbuje przekonać mnie do postulatów Konfy nie podając żadnych argumentów "za" chociaż Mentzen podał wszystkie przeciw, i chciał wyzwać mnie o posiadanie zerowych argumentów :E 

A wyżej masz przykład - jak Ci się nie podoba to najwyżej wyzwiemy drugiego człowieka od lewaka. Albo, najlepszy cytat wyborów PiSu i Konfy "Dupa piecze lewagggu?". I koniec argumentów :E 

Po co się z tym kopać, samo się zakopuje własną głupotą. 

Wydaje mi się że wszystkich wyborców Konfy by nie wystarczyło na te wszystkie kielony :E 

Lubisz prowadzic dyskusje sam ze soba prawda? a to ze dupa piecza to juz bylo widac w twojej 2 wypowiedzi kiedy zaczales, ze pewnie nie mam 18 lat i jestem nastolatkiem :) Ale zobacz tez, ze wiek niczego nie gwarantuje. Sam masz pewnie z 30+ i dalej malo kumasz. 

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami zobaczcie, pozostawiam to bez komentarza :szczerbaty:
UWAGA, dla osób o mocnych nerwach!

 

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacze móżdżki :whee:

A tu takie hocki klocki:

Cytat

Zakład Energetyki Cieplnej i Usług Komunalnych w Jastrowiu poinformował swoich klientów, że od 1 grudnia wzrastają opłaty za ogrzewanie. Nikt nie spodziewał się jednak, że podwyżka nastąpi o... blisko 600 procent!

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie sie odniesli do tych argumentow Sosnierza i jego zarzutow wobec lewicy?

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Spokxik napisał:

Kacze móżdżki :whee:

A tu takie hocki klocki:

Ciekawe ile oni wcześniej płacili, że teraz maja podwyżkę prawie 600%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno państwo dokładało do interesu, a teraz wszycho rozkradli i skończyło się rumakowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić cenami w opór wszystkich - skoro teoria czyt. podstawy ekonomii do ludzi nie przemawiają to przemówią srogie rachunki za wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...