Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego doprowadzają debilne przepisy, popierane przez konfoszurów:

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego prowadzi popieranie teczowej lewicy? Do gloryfikacji ludzi, ktorzy zamordowali ponad 70mln ludzi. Straszenie konfederacja @Camis juz na nikogo nie dziala. Zejdz z kolegami na ziemie. Masz swoich komunistow ulubionych :) Widze, ze sledzisz Internety i nie spisz po nocy zeby cos znalezc na kofederacje. Jezeli po tylu staraniach to jest wszystko co znalazles to znaczy, ze to swietna partia a negatywne skutki "zakazu" aborcji, ktorymi straszyla ludzi lewica sa smiechu warte wobec tego czym nas straszyli.
To jest posel Biedron, chlopieca buzka groznego czlowieka popierajacyego zbrodniarzy i ludobojstwo :)

1557488812_7p18mn.jpg

Edytowane przez Michaelred
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argument wyciągnięty z demotywatory.pl. Mocne. Camis się nie pozbiera przy takim kalibrze!

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argument wyciągnięty z demotywatory.pl. Mocne. Camis się nie pozbiera przy takim kalibrze!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jagular napisał:

Argument wyciągnięty z demotywatory.pl. Mocne. Camis się nie pozbiera przy takim kalibrze!

a jakie w tym wypadku znaczenie ma zrodlo? :D:D:D:D Hosting zdjecia ci przeszkadza??

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic mi nie przeszkadza!
Rozbawiasz mnie, wiesz w taki sposób, jak śmieszne pluszate zwierzaczki w zoo robiące głupie sztuczki, podpierając się w dyskusji politycznej informacją kto jakie ma magnesy na lodówce. Rób tak dalej, lubię rozrywkę.
Daj mnie wiencej!

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, jagular napisał:

Nie, nic mi nie przeszkadza!
Rozbawiasz mnie, wiesz w taki sposób, jak śmieszne pluszate zwierzaczki w zoo robiące głupie sztuczki, podpierając się w dyskusji politycznej informacją kto jakie ma magnesy na lodówce. Rób tak dalej, lubię rozrywkę.
Daj mnie wiencej!

No ty mnie tez. Juz zauwazylem jak sie co jakis czas odpalasz ratowac kolegow. Tak samo jak to, ze zawsze na brak argumentow piszesz, ze ktos cie rozbawil :) Jakie to typowe.
 

24 minuty temu, jagular napisał:

Daj mnie wiencej!

Lap :) Kolejny przejaw hipokryzji i zamordystyczne zapedy polityka o przyjaznej chlopiecej twarzy :) Hosting moze byc?
UowFVymrlNa2YdDS0BqdGp3A5X5YOyCQ.jpg

 

Edytowane przez Michaelred
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Michaelred napisał:

Lap :) Kolejny przejaw hipokryzji i zamordystyczne zapedy polityka o przyjaznej chlopiecej twarzy :) Hosting moze byc?

XD. nei wiem czy ty tak na serio.

rownosc polega na tym, ze nie wazne jakim sie urodziles - mezczyzna, kobieta, czarnym, bialym, zoltym, gejem lub bez nogim powinienes miec rowne szanse w spoleczenstwie.

nie na tym, ze mozesz kaszlec kazdemu na ryj, bo JESTES WOLNYM CZLOWIEKIEM wedlug europejskiej konwencji z 1950r

lockdown dla niezaszczepionych jest tak samo niesprawiedliwy jak dodatkowy screening dla imigrantow z Syrii. niby profilowanie rasowe, ale bez tego nie da sie zapewnic bezpieczenstwa reszcie obywateli.

takie wyciaganie cytatow bez kontekstu i brania ich na chlopski rozum prowadzi do manipulacji i powstawania jakis smiesznych grup anti-establishmentowych. no ale to tez wina social media. ile tej wiedzy mozna przekazac na twitterze w 140 znakach

Edytowane przez kepler334

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michaelred napisał:

Do czego prowadzi popieranie teczowej lewicy?

Zejdz z kolegami na ziemie. Masz swoich komunistow ulubionych
 

Pudło nigdy nie popierałem Lewicy, i nadal nie popieram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Trepcia napisał:

@Michaelred

czyli mowisz ze urodzenie czlowieka bez czaszki jest tym co popierasz? Lubisz patrzec na cierpienie, nie? Rajcuje Cie to?

czyli mowisz, ze abortowanie dzieci (czesto zdrowych blednie zdiagnozowanych jako chore) jest tym co popierasz?  Lubisz patrzec na cierpienie, nie? Rajcuje Cie to?
Te argumenty sa kiepskie bo wystarczy zamienic kilka slow i w druga strone tez pasuja :P

Godzinę temu, kepler334 napisał:

XD. nei wiem czy ty tak na serio.

rownosc polega na tym, ze nie wazne jakim sie urodziles - mezczyzna, kobieta, czarnym, bialym, zoltym, gejem lub bez nogim powinienes miec rowne szanse w spoleczenstwie.

nie na tym, ze mozesz kaszlec kazdemu na ryj, bo JESTES WOLNYM CZLOWIEKIEM wedlug europejskiej konwencji z 1950r

lockdown dla niezaszczepionych jest tak samo niesprawiedliwy jak dodatkowy screening dla imigrantow z Syrii. niby profilowanie rasowe, ale bez tego nie da sie zapewnic bezpieczenstwa reszcie obywateli.

takie wyciaganie cytatow bez kontekstu i brania ich na chlopski rozum prowadzi do manipulacji i powstawania jakis smiesznych grup anti-establishmentowych. no ale to tez wina social media. ile tej wiedzy mozna przekazac na twitterze w 140 znakach

Mnie to by plecy rozbolaly jakbym mial robic takie filkolki :P porownywac podstawowe prawa, ktore gwarantuje nam nasza konstytucja z imigranatmi czesto przekraczajacycmi nielegalnie granice do ktorych nie mamy zadnych zobowiazan. nie wiem czy ty tak na serio? xD

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi się o to że zarodki nie są dziećmi. Nie są odrębnymi istotami. A cierpieniem jest zmuszanie matki do bycia żywą trumną i rodzenia mutanta, który wyzionie ducha chwilę po odcięciu pępowiny. To jest cierpienie. To jest sadyzm. To jest cywilizacja śmierci.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Camis napisał:

comment_1638641453O3sbt2jVuSm3kRgsWet0yL

Za gwałt KS , za niesłuszne oskarżenie kogos o gwałt KS , nie będzie gwałtów , problem rozwiązany w 30 sekund bez fikolkow

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Michaelred napisał:

Do czego prowadzi popieranie teczowej lewicy? Do gloryfikacji ludzi, ktorzy zamordowali ponad 70mln ludzi. Straszenie konfederacja @Camis juz na nikogo nie dziala. Zejdz z kolegami na ziemie. Masz swoich komunistow ulubionych :) Widze, ze sledzisz Internety i nie spisz po nocy zeby cos znalezc na kofederacje. Jezeli po tylu staraniach to jest wszystko co znalazles to znaczy, ze to swietna partia a negatywne skutki "zakazu" aborcji, ktorymi straszyla ludzi lewica sa smiechu warte wobec tego czym nas straszyli.
To jest posel Biedron, chlopieca buzka groznego czlowieka popierajacyego zbrodniarzy i ludobojstwo :)

Straszenie ludzi konfederacją? To ktoś, kogoś nimi straszy? Przecież już chyba każdy sobie uświadomił dawno temu, że konfederacja to średniowieczna zgraja hipokrytów i klaunów. Także, jaki ma sens straszenie kogoś pajacami? ;D Żaden zdrowo myślący człowiek powyżej 25 roku życia nie traktuje poważnie tej pseudo partii (każdy głupi do pewnego wieku, dawne popieranie konfederacji to coś, za co mi mega wstyd, bo sam to robiłem - człowiek uczy się na błędach). Już nawet ich ostatni kucowaty bastion w internecie pod postacią Wykopu, odwrócił się od nich.
Nawet sam wielbiony Memcen zaorał w tym roku konfe już 100x publicznie, mówiąc o tym, że robią i mówią to co może zwiększyć ilość głosów, że całe bajki o wyrzuceniu, a nawet zmniejszeniu podatków to bzdura, bo każdy wie, że nie da się tego zrobić przy setkach lat zaciągania zobowiązań... I że jedyne co ktokolwiek mógłby zrobić w Polsce z podatkiami - to delikatnie ich uproszczenie. A to właściwie jedyny program konfederacji, bo tej ich średniowiecznej ideologii to nie ma sensu komentować, z takimi poglądami mają szanse na politykę co najwyżej w Pakistanie.

19gz78aan3q61.jpg?auto=webp&s=af3d2b4d2f

Edytowane przez iziDeV
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Michaelred napisał:

czyli mowisz, ze abortowanie dzieci (czesto zdrowych blednie zdiagnozowanych jako chore) jest tym co popierasz?  Lubisz patrzec na cierpienie, nie? Rajcuje Cie to?
Te argumenty sa kiepskie bo wystarczy zamienic kilka slow i w druga strone tez pasuja :P

 

To ze nie ma wyboru ze dziecko jest chore to pomine. Ale rozwine o aborcje mimo ze dziecko jest zdrowe i matka sie decyduje na aborcje.

Zadaj sobie pytanie dlaczego ona sie decyduje na to.

Powodow moze byc xxxx.

Nie jest gotowa, nie chce w mlodym wieku, ma juz 2-3-4-5-6-7 wybiez, nie chce sama wychowywac, nie ma srodkow na to itd.

To wybor kobiety a nie pajaca na stanowisku.

JAk bym takiego jak ty sluchal 25 lat temu to bym mial spierniczone zycie przez wpadke.

 

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że twoja stara słuchała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie siostry syjamskie to już będzie seks grupowy czy jak to kościół widzi?

 

21359.png

Ofc kobieta z trzema piersiami to powinno być genetynie poprawiony błąd natury, wiadomo. Lepiej jak jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MaxForces napisał:

JAk bym takiego jak ty sluchal 25 lat temu to bym mial spierniczone zycie przez wpadke.

No to akurat jest mega słabe, jak się nie myśli głową, a pindolem to niezbyt dobrze świadczy o umiejętności brania odpowiedzialności na swoje barki. Niestety w naszym kraju mamy zbyt duży odsetek takich ludzi, którzy przy obecnej władzy nawet całkiem dobrze się mają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotrek00

A La pen to nie czasem po francusku długopis?

Edytowane przez Spokxik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Michaelred napisał:

No ty mnie tez. Juz zauwazylem jak sie co jakis czas odpalasz ratowac kolegow. Tak samo jak to, ze zawsze na brak argumentow piszesz, ze ktos cie rozbawil :) Jakie to typowe.

Lap :) Kolejny przejaw hipokryzji i zamordystyczne zapedy polityka o przyjaznej chlopiecej twarzy :) Hosting moze byc?

Ale ty naprawdę mnie rozbawiasz...
- nie muszę "ratować kolegów". Elo, elo, zią, obudź się, to ty tutaj bronisz mężnie paranoi, to ty jesteś w defensywie,
- tak, dokładnie jak napisałeś, brak argumentów mnie bawi,
- jak widać, łączysz próby ograniczenia rozkręconej od 2 lat pandemii (->szczepienia) z "zamordyzmem" - myślę, że jedyne co tu możesz dostarczyć, to rozrywkę, bo logiki tu nie będzie.

Nie znaleźliście jeszcze z kolegami u nikogo żadnych skandalicznych magnesów z np. pielęgniarkami ze strzykawkami? :D

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, iziDeV napisał:

Straszenie ludzi konfederacją? To ktoś, kogoś nimi straszy? Przecież już chyba każdy sobie uświadomił dawno temu, że konfederacja to średniowieczna zgraja hipokrytów i klaunów. Także, jaki ma sens straszenie kogoś pajacami? ;D Żaden zdrowo myślący człowiek powyżej 25 roku życia nie traktuje poważnie tej pseudo partii (każdy głupi do pewnego wieku, dawne popieranie konfederacji to coś, za co mi mega wstyd, bo sam to robiłem - człowiek uczy się na błędach). Już nawet ich ostatni kucowaty bastion w internecie pod postacią Wykopu, odwrócił się od nich.
Nawet sam wielbiony Memcen zaorał w tym roku konfe już 100x publicznie, mówiąc o tym, że robią i mówią to co może zwiększyć ilość głosów, że całe bajki o wyrzuceniu, a nawet zmniejszeniu podatków to bzdura, bo każdy wie, że nie da się tego zrobić przy setkach lat zaciągania zobowiązań... I że jedyne co ktokolwiek mógłby zrobić w Polsce z podatkiami - to delikatnie ich uproszczenie. A to właściwie jedyny program konfederacji, bo tej ich średniowiecznej ideologii to nie ma sensu komentować, z takimi poglądami mają szanse na politykę co najwyżej w Pakistanie.

 

No to popatrz mlodych w stosunku do reszty coraz mniej a slupki poparcia konfederacji rosna. To jak to sie ma do twoich madrosci? :D Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale na wykopie konfa byla najbardziej popularna wtedy kiedy ten serwis mial ciekawe i rzeczowe tresci czyli tak z 8 lat temu. Teraz królują tam glownie patostreamy i roznego rodzaje pseudo MMA. Tam juz kucow za wielu nie ma.
Kucem wtedy nazywano studenta/absolwenta polibudy, informatyki, programiste itp. Ogolnie czlowieka o ponadprzecietnej inteligencji, ktory nie kieruje sie z gory narzuconymi schematami, poddaje wiele rzeczy pod watpliwosc i nie uwaza, ze prawda zalezy od tego, ze wiecej osob sie za nia opowiada. No i typowy kuc gardzil podatnym na manipulacje i tanie chwyty "normictwem", ktorego teraz pelno na wykopie. To dopiero pozniej na zwyklych ludzi tez zaczeli pisac per kuc (zupelnie bezsasadnie). Ogolnie tu sa wielkie pociski na Mentzena, ze turbokatol a on w tych sprawach zwyczajnie kieruje sie elementarna logika. Czlowiek cale prawie zycie siedzi w liczbach rachunkowisci. Dobrze to widac na zalinkowanym filmie. Argumenty stoja po stronie mentzena. No takie mamy teraz prawo. Dura lex, sed lex
Dalej tez malo konkretnie piszesz. Wpis emocjonalny ale zupelnie nie prawdziwy no albo malo zrozumiales z tego co Mentzen z ekipa mowili.

9 godzin temu, Trepcia napisał:

Widze ze nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie. Rozmowa jak ze sciana, zero konkretow.

Ale na co mam odpowiadac. Dlaczego zakladasz z gory, ze aborcjonisci nie podniecaja sie na widok abortowanych plodow? Jednym zarzucasz a z drugiej strony to juz dla ciebie niemozliwe?

6 godzin temu, MaxForces napisał:

To ze nie ma wyboru ze dziecko jest chore to pomine. Ale rozwine o aborcje mimo ze dziecko jest zdrowe i matka sie decyduje na aborcje.

Zadaj sobie pytanie dlaczego ona sie decyduje na to.

Powodow moze byc xxxx.

Nie jest gotowa, nie chce w mlodym wieku, ma juz 2-3-4-5-6-7 wybiez, nie chce sama wychowywac, nie ma srodkow na to itd.

To wybor kobiety a nie pajaca na stanowisku.

JAk bym takiego jak ty sluchal 25 lat temu to bym mial spierniczone zycie przez wpadke.

 

No ale najwazniejsze tu pominales. Pytanie jest od kiedy uznajemy dziecko za czlowieka, ktoremu przysluguja te same prawa co wszystkim innym. Bo to, ze to nie jest kawalek ciala matki to wszyscy juz chyba zrozumieli. Za zabijanie zazwyczaj idzie sie siedziec (tzn to nie oznacza, ze kazdy dostaje max wymiar karty sa rozne okolicznosci lagodzace i kazdy wyrok jest inny).

Edytowane przez Michaelred
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, iziDeV napisał:

Straszenie ludzi konfederacją? To ktoś, kogoś nimi straszy? Przecież już chyba każdy sobie uświadomił dawno temu, że konfederacja to średniowieczna zgraja hipokrytów i klaunów. Także, jaki ma sens straszenie kogoś pajacami? ;D Żaden zdrowo myślący człowiek powyżej 25 roku życia nie traktuje poważnie tej pseudo partii (każdy głupi do pewnego wieku, dawne popieranie konfederacji to coś, za co mi mega wstyd, bo sam to robiłem - człowiek uczy się na błędach). Już nawet ich ostatni kucowaty bastion w internecie pod postacią Wykopu, odwrócił się od nich.

Z tym to się zgodzę,czas pokazuje,że Konfa,szczególnie jakby doszła do władzy to opcja jeszcze gorsza od obecnie rządzącego PiS-u.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jagular napisał:

Ale ty naprawdę mnie rozbawiasz...
- nie muszę "ratować kolegów". Elo, elo, zią, obudź się, to ty tutaj bronisz mężnie paranoi, to ty jesteś w defensywie,
- tak, dokładnie jak napisałeś, brak argumentów mnie bawi,
- jak widać, łączysz próby ograniczenia rozkręconej od 2 lat pandemii (->szczepienia) z "zamordyzmem" - myślę, że jedyne co tu możesz dostarczyć, to rozrywkę, bo logiki tu nie będzie.

Nie znaleźliście jeszcze z kolegami u nikogo żadnych skandalicznych magnesów z np. pielęgniarkami ze strzykawkami? :D

ograniczanie praw wolnosciowych czlowieka to zamordyzm. Dodatkowo niezgodny z konstytucja (dokladnie to z ta konstytucja, ktorej raz "bronicie" a pozniej udajecie, ze nie istnieje) Nie dziwie sie jednak, ze nie rozumiesz. Nowomowa i wypaczanie znaczenia slow to norma na lewicy.

a jak sobie Krzysio Bosak przyklei magnesik z Hitlerem albo Mussolinim to tez bys wysmial i zlekcewazyl?

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Spokxik napisał:

 

A La pen to nie czasem po francusku długopis?

 

ablb68y.png

Godzinę temu, Michaelred napisał:

No to popatrz mlodych w stosunku do reszty coraz mniej a slupki poparcia konfederacji rosna.

Nie nie rosną i to od ponad roku, cały czas utrzymują się na średniej 8%:

 

G65VLsC.png

https://ewybory.eu/sondaze/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Trepcia napisał:

Le pen, bo rodzaj meski :) zenski masz przy np. Kredkach - la crayon.

Z tymi rodzajami męskimi, żeński to ja i tak wszędzie wpisuje Haubica ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 8k za używkę gdzie dostępna na stronie nvidia nowa za 7750? 
    • Może czas panowie się nauczyć języka angielskiego, pisze do tych, którzy MUSZĄ czytać napisy.
    • Koszt pracodawcy w Polsce zawsze trzeba brać pod uwagę, bo jest sporo ofert B2B i to właśnie koszt pracodawcy jest porównywany z kwotą netto na faktura (+ ew. brak płatnego urlopu, chorobowego itp.). W Polsce studia są bezpłatne bez względu na wyniki, a wszystkie publiczne uczelnie, z politechnikami włącznie, walczą o studentów łatwością zdobycia tytułu, a nie prestiżem. Ameby matematyczne bez najmniejszego problemu zdobywają tytuł inżyniera. Ogólnie to studia w Polsce coraz mniej znaczą. Ogólnie uznaje się, że kto ich nie ma jest plebsem znacznie gorszym niż kiedyś osoba bez zdanej matury czy po zawodówce. Z drugiej strony wiele branż gdzie wykształcenie nie jest prawnie wymagane zatrudnia ludzi po zarządzaniu itp. na stanowiska techniczne, bo i tak za dużo te studia nie dają. Z jednej strony uczelnie chwalą się współpracą z firmami w regionie, a z drugiej strony ta współpraca faktycznie nie ma miejsca. Zapewne chodzi o dodacje. A student na uczelni to rzecz święta, bo uczelnia ma płacone od pogłowia, a nie efektów nauczania. Wykładowcy i adiunkci, którzy starają się trzymać poziom są terroryzowani przez dziekanaty i najczęściej szybko przepuszczają osoby z zerową wiedzą. Praca na uczelni najczęściej opłaca się wyłącznie po to, aby zdobywać granty na badania potrzebne w prywatnym biznesie. Yo.
    • Miałem przyjemność poznać tę panią osobiście i wiem jak ciężko ją pokonać więc dla mnie trzeba mieć skila 😄.Widziałem kiedyś film na YT jak ktoś pokonał Midira nie lvl postacią jakimś sztyletem zwykłym.Dla mnie takie akcje 🤯,mistrzostwo świata i okolic .
    • Czasami zasadnym jest częściowe cytowanie rozbudowanego posta nawet tego bezpośrednio wyżej, aby było wiadomo to jakiej jego części wypowiedzi się odnosimy, zwłaszcza jak ktoś pisze duże laboraty, ale widać jest to jedno z najwyższych przewinień tutaj - spoko,  Wasz cyrk Wasze małpy.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...