Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Myst napisał:

Chociażby dlatego warto starać się o licencję na posiadanie broni ;)

Wbrew temu co ten miłośnik konfedeszurni próbuje tu wciskać, ludzie posiadający licencję lub się o nią starający wcale nie czują się jakoś uciskani. Po prostu każdy rozumie, że możliwość posiadania broni to przywilej a nie prawo i aby go uzyskać trzeba się trochę postarać. Każdy kto jest niekarany wyrokami sądu, ma predyspozycje psychiczne i fizyczne i na końcu trochę wolnej gotówki, może się o nie ubiegać zdając egzamin. Sami posiadacze, wbrew powszechnej opinii nie są jakimiś wielkimi zwolennikami poluzowania dostępu do broni dla ogółu, bo stawia ich to w mniej uprzywilejowanej pozycji. Cały pic polega na tym, że ja mam broń a ktoś inny nie, coś jak z pierwszeństwem wejścia na pokład samolotu. Jakby wszyscy je mieli, to trochę straciłoby sens prawda? Prawo w Polsce w tej materii jest póki co bardzo sensowne i zdecydowanie należy je utrzymać i nie brać przykładu z USA, gdzie panuje pod tym względem kompletna dzicz.

Kucfederaci to przede wszystkim skrajni ignoranci. Taka jest rozmowa o posiadaniu broni palnej z człowiekiem który nie ma zielonego pojęcia o uwarunkowaniach prawnych zwyczajowych, historycznych i społecznych, nie mówiąc już o medycynie w której ostatnio robią sporą "karierę".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, piotrek00 napisał:

PiS opanował sytuację na granicy

 

49 minut temu, piotrek00 napisał:

racjonalna polityka RPP sprawiła, że złotówka umocniła się do euro i wraca do swojego naturalnego poziomu. Po nowym roku inflacja powinna wyhamować, a tarcza inflacyjna wymusi trend spadkowy

 

49 minut temu, piotrek00 napisał:

Ogólnie wygląda na uspokojenie polityczne nie tylko w kraju

 

Przekaz dnia z TVpis, od wyborcy pisu. 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Vetch napisał:

Muszę sobie chyba jakieś okulary sprawić...

różowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji budowy domu rozmawiam z wieloma przedsiębiorcami i większość z nich mówi mi wprost, od stycznia ceny od +9% do +12% aby zrekompensować straty na nowym wale.

Czyli inflacja skoczy do 20% i jednak będzie Turcja 2.0 :>

Standardowo:

- zarabiający minimalną nie zyska - 200zł więcej na podatkach, ale +10% ceny, czyli na zero

- przedsiębiorca nie traci, bo przerzuca koszt na klienta

- klasa średnia dostaje w p*zdę :E

Edytowane przez Kaiketsu
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cytat

Dlaczego naziolstwo dostało kasę? Ano dlatego

 

dworczyk-o-kontaktach-z-narodowcami1-jpg

dworczyk-o-kontaktach-z-narodowcami2-jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Trepcia napisał:

O panie, tyle smiercionosnych wypadkow bylo przez bledy programistyczne, szczegolnie przy urzadzeniach medycznych kiedy dochodzilo do przepelnienia stosu i np. podczas rentgena dostales 100 razy wieksza dawke promieniowania. Albo w silnikach rakietowych i systemach stabilizujacych lot, albo w samolotach (najnowsze Boeningi) i tak dalej. Mozna wymieniac i wymieniac :)

Ok, to fakt. Tym niemniej większość klepaczy kodu nie ma aż tak odpowiedzialnych zadań a rozwiązania powinny być wszechstronnie testowane przed wprowadzeniem do użytku. Troszkę inna sytuacja niż w przypadku lekarzy, gdzie tu i teraz trzeba podjąć decyzję, od której zależeć może czyjeś życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Sprzedawca będzie miał obowiązek poinformować, że paliwo jest tańsze… dzięki rządowi

Tego jeszcze nie było! Rząd Mateusza Morawieckiego pod wpływem opinii publiczej postanowił czasowo obniżyć stawki podatku akcyzowego od paliwa sprzedawanego na stacjach benzynowych i energii elektrycznej. Ustawa regulująca niższe stawki akcyzy jest bardzo ważna dla PiS-u, ponieważ temat drożyzny będzie w tym roku dominującym przy świątecznych stołach także za sprawą rekordowej inflacji.

Cała ustawa to raptem cztery artykuły zapisane na dwóch stronach. Znalazło się tam jednak miejsce na zobowiązanie sprzedawców paliw do umieszczenia przy kasie obowiązkowego oznaczenia, że paliwo jest tańsze dzięki czasowej obniżce podatku przez rząd.

ustawa_1811-1024x381.png.webp

ustawa_1811_uzasadnienie-1024x349.png.we

 

https://pkb24.pl/sprzedawca-bedzie-mial-obowiazek-poinformowac-ze-paliwo-jest-tansze-dzieki-rzadowi/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, przymusowa edukacja lekarzy to, według konfederatów, również zamordyzm? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jagular napisał:

Czyli co, przymusowa edukacja lekarzy to, według konfederatów, również zamordyzm? :)

Cóż, jedno sie przypomina:

 

Marek eN on Twitter: "Mem bez sensu. Nikogo nie interesuję co sobie myjesz,  nikt o to nie pyta, i nie wzywa policji do mycia rąk." / Twitter

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet tyłek podcieram po sraniu, to muszę być niewolnikiem masochistą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hesus mario, o ja ślepiec. Moja wina moja wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Spokxik napisał:

Ja nawet tyłek podcieram po sraniu, to muszę być niewolnikiem masochistą :E

I pewnie jeszcze lewą? 

Poza tym jak prawi jedna z piosenek Bloodhound Gang: "toilet paper is for queers..".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no, papierem podcieram :E

Chyba że to też źle robię 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Radar28 napisał:

A czy ja mówiłem, że ktoś tam był miły? Facet, który pierwszy zaatakował Kyle'a był nieuzbrojony. Adekwatność stosowanych środków to pojęcie, z którym warto się zapoznać. Gdyby Kyle zamiast karabinu miał przy sobie inne środki obrony osobistej, to by go obezwładnił zamiast zabić. Potem już się posypała sytuacja kompletnie. A co do szkolenia: skupiasz się na tym, że umiał się posłużyć karabinem a mi chodzi o to, że skoro to był jedyny środek obrony, jakiego umiał używać i jaki posiadał, to konsekwencją było zabicie dwóch ludzi. Jeśli by umiał obezwładnić nieuzbrojonego napastnika innymi środkami (tak jak to umie np. dobrze wyszkolony policjant - niekoniecznie w USA, o czym już pisałem), to by nie musiał strzelać. Te i wiele innych śmierci podczas zamieszek czy interwencji policji wynikają właśnie z tego, że broń jest tak powszechna w USA a nikt nie widzi żadnej alternatywy. Jeśli masz tylko młotek, cały świat zdaje się składać z gwoździ.

Ano pisałeś, ale nie przedstawiłeś żadnych dowodów, które by przeczyły stosom publikacji naukowych udowadniających, że bieda jest kluczowym czynnikiem jeśli chodzi o poziom przestępczości w ogóle (z bronią czy bez) i to się stosuje również do USA. A badania z Chin po to przytoczyłem, żeby obalić twoją tezę, że najważniejszy jest czynnik rasowy. Skoro w zupełnie innym etnicznie społeczeństwie jest identyczna korelacja między przestępczością a sytuacją ekonomiczną, to znaczy, że czynnik rasowy jest drugorzędny o ile w ogóle ma znaczenie.

Twierdziłeś na starcie, że w USA wszyscy są równie biedni, to dostałeś twarde dane, że to nie jest prawda. Twierdzisz, że kolor skóry jest głównym wyznacznikiem, kto będzie przestępcą, to dostałeś dane, które twardo pokazują coś zupełnie innego. A jednak dalej bez poparcia konkretami upierasz się przy swoim.

W punkt.

W sumie mi sie juz nie chce bo pisanie z toba przypomina rozmowe z botem jakiejs korpo ktory wkleja ctrl c ctrl v.
Ale przy probie zabrania broni zaden policjant czy wojskowy nie bedzie probowal juz obezwladnic napastnika agresywnego przy uzyciu trasera czy gazu tym bardziej kiedy napastnik ma przewage fizyczna. Pisanie, ze gosc byl nieuzbrojony to glupota bo jakby zabral mu bron to by juz byl uzbrojony i ciekawe jakby to sie skonczylo dla Kylea i moze dla innych. Gosc leczyl sie psychiatrycznie bardzo mozliwe, ze chcial zwyczajnie zrobic suicide by cop a zrobil to przy pomocy kylea. Tak wiec argument uznajemy juz za glupie i nie bedziesz go powtarzac?

Co do biedy i przestepczosci no tak jest korelacja ale ze wszystkich ras to wlasnie czarnoskorzy przy tym samym poziomie biedy sa najbardziej agresywni. W zasadzie bez wzgledu na poziom zamoznosci czarnoskorzy powoduja najwiecej przestepstw w USA dlatego tez slusznie napisalem, ze bez nich statystyki zabojstw z uzyciem broni sa bardzo zblizone do Europejskich.

Dostales cala strona gdzies czytanie wszystkiego zajeloby ci z tydzien a piszesz mi,  ze nie dostarczylem ci zadnych dowodow? Smieszne te twoje dowody nie poparte niczym. Powtarzasz to samo jak mantre juz klika razy tylko po co?

3 godziny temu, severall napisał:

Są zawody które mogą spowodować sporo szkód i nadużyć. Dlatego dostęp do nich musi być kontrolowany. Naprawdę każdy znachor i specjalista z Facebooka miałby mieć status lekarza bo poczytał książki? Ty naprawdę nie widzisz do czego by to doprowadziło ?

Ale ja ci nie bronie isc do kogos kto ma 1000 certyfikatow i egazminow itd. Panstwo zabrania mi sie umowic z kolega, ze jak bede mial katar to on mi powie, ze ja mam katar i da syropek. Wolny czlowiek decyduje o sobie i do kogo chce isc. Ja to ryzyko potencjalnych szkod biore na siebie. Nie chce przy tym zeby ktos sciagal ze mnie kase na jedyna sluszna opieke medyczna. To wolisz miec wybor czy jednak nie?

Godzinę temu, Trepcia napisał:

To, ze ktos nie byl na uczelni nie znaczy, ze nie uczyl sie. Programowanie to taka praca, gdzie trzeba miec wiedze, znac wzorce projektowe, wiedziec jak dziala sprzet etc. Idzie to wszystko ogarnac bez tzw. "papierka" ale trzeba zaznajomic sie z taka sama wiedza jak jest serwowana na studiach. Nie ma drogi na skroty.

No ja wlasnie o tym pisalem. To, ze ktos nie ma papierka to nie znaczy, ze nie ma wiedzy. Ta wiedza jest dostepna, nie trzeba byc na uczelni czy placic gruby hajs za zaoczne.
Tak sie sklada, ze sam prawie na medycyne trafilem kiedys, w rodzinie mam lekarzy, pracowalem przez kilka lat majac codziennie kontakt z lekarzami. Jak komus sie wydaje, ze to sa jacys wybrancy narodu, elita intelektualna to bardzo wspolczuje bo moze sie mocno zdziwic jacy malo kumaci ludzie potrafia pracowac w tym zawodzie. No ale temat studiow, dziwnych profesorow itd to juz ksiazke mozna pisac.

50 minut temu, jagular napisał:

Czyli co, przymusowa edukacja lekarzy to, według konfederatów, również zamordyzm? :)

nie, przymus placenia na tych czy innych lekarzy. Bo jak nie zaplacisz i nie beda mieli z czego sciagnac to pojdziesz siedziec. Tak to jest zamordyzm. Specjalnie zdziwiony tym, ze nie zrozumiales to nie jestem.

:D
comment_1639042596n500yv36y0dR77mLlxspli

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, konfederata, czyli co, służba zdrowia prywatna, opłacana jedynie w momencie wystapienia potrzeby?

Ja prawie zostałem pilotem F-16. Serio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jagular napisał:

Te, konfederata, czyli co, służba zdrowia prywatna, opłacana jedynie w momencie wystapienia potrzeby?

Ja prawie zostałem pilotem F-16. Serio!

Te, Lewak, czyli co wolisz miec wybor czy lubisz byc niewolnikiem za ktorego ktos inny musi zdecydowac? 
Smieszne jak wydaje ci sie, ze w tych czasach zostac pilotem to jakies niesamowite osiagniecie jest :D 

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Michaelred napisał:

Smieszne jak wydaje ci sie, ze w tych czasach zostac pilotem to jakies niesamowite osiagniecie jest :D 

Dokładnie. Dzisiaj co drugi Mirek z wykopu pilotuje F-16, co trzeci jest komandosem a co czwarty agentem z licencją na zabijanie.

Naprawdę, to nie są dzisiaj już żadne szczególne osiągnięcia, tym bardziej, że Xbox Series S w promce z GamePassem chodzi obecnie za 1300 - 1400 zł. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, Michaelred napisał:

 Ja to ryzyko potencjalnych szkod biore na siebie. Nie chce przy tym zeby ktos sciagal ze mnie kase na jedyna sluszna opieke medyczna. To wolisz miec wybor czy jednak nie?

Będzie Cię stać na operację za kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych? Wiesz dlaczego ktoś wymyślił coś takiego jak ubezpieczenia społeczne ?

Rozumiem, że jak poważnie zachorujesz, doznasz wypadku, będziesz niepełnosprawny i biedny to zgodnie z Twoimi zasadami damy Ci zdechnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Michaelred napisał:

Ale przy probie zabrania broni zaden policjant czy wojskowy nie bedzie probowal juz obezwladnic napastnika agresywnego przy uzyciu trasera czy gazu tym bardziej kiedy napastnik ma przewage fizyczna. Pisanie, ze gosc byl nieuzbrojony to glupota bo jakby zabral mu bron to by juz byl uzbrojony i ciekawe jakby to sie skonczylo dla Kylea i moze dla innych. Gosc leczyl sie psychiatrycznie bardzo mozliwe, ze chcial zwyczajnie zrobic suicide by cop a zrobil to przy pomocy kylea. Tak wiec argument uznajemy juz za glupie i nie bedziesz go powtarzac?

Gdyby zamiast broni miał coś mniej zabójczego (np. paralizator), to nadal problemu by nie było i też mógłby się obronić? Cały czas mówimy do ciebie o jednym: ludzie by nie ginęli tak często na ulicach, gdyby wszyscy nie latali z bronią palną. Nikomu to ani nie jest potrzebne, ani nie wnosi niczego pozytywnego.

25 minut temu, Michaelred napisał:

Co do biedy i przestepczosci no tak jest korelacja ale ze wszystkich ras to wlasnie czarnoskorzy przy tym samym poziomie biedy sa najbardziej agresywni. W zasadzie bez wzgledu na poziom zamoznosci czarnoskorzy powoduja najwiecej przestepstw w USA dlatego tez slusznie napisalem, ze bez nich statystyki zabojstw z uzyciem broni sa bardzo zblizone do Europejskich.

Dostales cala strona gdzies czytanie wszystkiego zajeloby ci z tydzien a piszesz mi,  ze nie dostarczylem ci zadnych dowodow? Smieszne te twoje dowody nie poparte niczym. Powtarzasz to samo jak mantre juz klika razy tylko po co?

Przeczytanie tamtej strony zajęło mi mniej niż tydzień - aż tak obszerna nie jest. Już pisałem, że wyrywkowo traktują tam dane, żeby udowodnić z góry założoną tezę, że problemem są czarni - piszą tam wyłącznie o etniczności pomijając różnice ekonomiczne i inne czynniki. W szczególności na końcu przywoływane są dane z przełomy lat 50-tych i 60-tych, gdzie poziom skrajnej biedy wśród czarnej ludności USA był wielokrotnie większy niż obecnie a rasizm był systemowo usankcjonowany. Ani słowa o tym tam nie napisali a to ma znaczenie. Dodatkowo z danych o aresztowaniach wnioskują o liczbie przestępstw, co dodatkowo przekłamuje dane bo skoro w tamtym okresie czarni byli podludźmi, to z automatu ich podejrzewano o wszystko.

Masz jakieś inne źródła na poparcie swoich tez, które tak dla odmiany nie kłócą się z szeregiem rzetelnych publikacji naukowych? Jak się odniesiesz do tego, że w innych krajach z zupełnie innym przekrojem etnicznym występuje ta sama korelacja między biedą a przestępczością co w USA? Skoro wyniki są te same przy innym pochodzeniu etnicznym, to kolor skóry nie jest tutaj istotny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, severall napisał:

 

Będzie Cię stać na operację za kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych? Wiesz dlaczego ktoś wymyślił coś takiego jak ubezpieczenia społeczne ?

Rozumiem, że jak poważnie zachorujesz, doznasz wypadku, będziesz niepełnosprawny i biedny to zgodnie z Twoimi zasadami damy Ci zdechnąć. 

ale co ciebie to interesuje?

11 minut temu, Radar28 napisał:

 

Masz jakieś inne źródła na poparcie swoich tez, które tak dla odmiany nie kłócą się z szeregiem rzetelnych publikacji naukowych? Jak się odniesiesz do tego, że w innych krajach z zupełnie innym przekrojem etnicznym występuje ta sama korelacja między biedą a przestępczością co w USA? Skoro wyniki są te same przy innym pochodzeniu etnicznym, to kolor skóry nie jest tutaj istotny.

Juz je dostales. To moze inaczej. Gdzie ja napisalem, ze nie ma korelacji miedzy bieda a przestepczoscia? Oczywiscie, ze jest.
Czy zgodzisz sie, ze czarnoskorzy jako rasa sa statystycznie bardziej agresywni? Proste pytanie. tak czy nie? Bo widze, ze ty z tym masz chyba najwiekszy problem.
Bogaci czarnoskorzy tez do siebie strzelaja czesciej niz biali tyle, ze z pozlacanych glockow ;)

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Michaelred napisał:

ale co ciebie to interesuje?

Interesuje bo właśnie za takich jak Ty trzeba niestety myśleć i dlatego właśnie wolność w społeczeństwie musi być ograniczona żeby sobie krzywdy nie zrobili sobie a przede wszystkim innym. A jak chcesz być "wolny" to jedź na bezludną wyspę i nie korzystaj ze zdobyczy cywilizacji. 

Edytowane przez severall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, severall napisał:

Interesuje bo właśnie za takich jak Ty trzeba niestety myśleć i dlatego właśnie wolność w społeczeństwie musi być ograniczona żeby sobie krzywdy nie zrobili sobie a przede wszystkim innym. A jak chcesz być "wolny" to jedź na bezludną wyspę i nie korzystaj ze zdobyczy cywilizacji. 

No wasze myslenie i troska za innych konczy sie zazwyczaj komorami gazowymi. Bo w pewnym momencie sie okazuje, ze lepiej bedzie jak juz nie bedzie "cierpial" To ja podziekuje jednak :)
Nie mierz wszystkich swoja miara. To, ze sam jestes nieogarem albo we wszystkim wyreczala cie od dziecka mamusia i przez to zatraciles umiejetnosc decydowania o sobie to nie znaczy, ze inni sa tego pozbawieni. Jak chcesz wprowadzać zamordyzm to sam jedz na bezludna wyspe i tam go wprowadzaj. Jak eksperyment sie uda to tu wrocisz i sie wszystkim pochwalisz :) To o czym mowisz to jest zaprzeczenie naszej cywilizacji.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...