Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Michaelred napisał:

Jak z tego prostego zdania sam niczego nie wywnioskowałeś to imho nie ma ma wiekszego sensu ci niczego tlumaczyc xD

Wywnioskowałem bardzo wiele już ze dwie strony temu.

Chciałem wprost od ciebie usłyszeć co dokładnie kryje się pod tym enigmatycznym określeniem "pewnych wartości". Bo jak żyje na tym świecie to coś często zmieniają się one zależnie od miejsca siedzenia. To co, doprecyzujesz czy wstawisz więcej "iksde"?

I jeszcze pytanko, bez zbędnego drążenia tematu. Czy na poniższym obrazku widzisz człowieka?

Przechwytywanie.JPG.7292652650e3eefcdae7645ef8a6291c.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, T.m.p1 napisał:

Wywnioskowałem bardzo wiele już ze dwie strony temu.

Chciałem wprost od ciebie usłyszeć co dokładnie kryje się pod tym enigmatycznym określeniem "pewnych wartości". Bo jak żyje na tym świecie to coś często zmieniają się one zależnie od miejsca siedzenia. To co, doprecyzujesz czy wstawisz więcej "iksde"?

I jeszcze pytanko, bez zbędnego drążenia tematu. Czy na poniższym obrazku widzisz człowieka?

Przechwytywanie.JPG.7292652650e3eefcdae7645ef8a6291c.JPG

Tak to jest zarodek we wczesnej fazie rozwoju. Twoja nieznajomosc biologii nie uprawnia cie do zabijania innych. To, ze czegos nie rozumiesz albo ci sie nie podoba to nie jest powod zeby pozbawiac zycia. Jakie ja wyznaje wartosci to juz chyba latwo wydedukowac z poprzednich moich postow no a ty swoje zamordystyczne poglady wlasnie pokazujesz (mozliwe, ze nieswiadomie?)
" Mówienie więc o zarodku ludzkim jako człowieku (Homo
sapiens) w sensie biologicznym jest poprawne."
https://www.totylkoteoria.pl/kiedy-jest-zarodek-kiedy-pod-kiedy/

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 6
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Michaelred napisał:

Tak to jest czlowiek we wczesnej fazie rozwoju. Twoja nieznajomosc biologii nie uprawnia cie do zabijania innych.

Tak myślałem.

No niestety. Zaproszę Cię na swoją listę ignorowanych. Podziwiam Radara28 za cierpliwość.

PS: To płód słonia.

Edytowane przez T.m.p1
  • Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, T.m.p1 napisał:

Tak myślałem.

No niestety. Zaproszę Cię na swoją listę ignorowanych. Podziwiam Radara28 za cierpliwość.

PS: To płód słonia.

hahaha no super ale ty przebiegly jestes :d wrzucilem w gogle wyskoczyl podpis zarodek. Niesamowity argument juz sie nie podniose. Dowiodles, ze aborcjonisci sa niesamowicie inteligentni :D Chcesz mi powiedziec, ze jestes specjalista od zarodkow? Ale wrzuc mnie mnie do ignorowanych bo i tak nic ciekawego nie masz do powiedzenia wiec szkoda mojego czasu. Niesamowity argument :P Bajo
DZO4Tv3WAAE385n?format=jpg
@Lypton @Trepcia @Myst @crush @Camis
a tu juz odgadliscie?

Edytowane przez Michaelred
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, T.m.p1 napisał:

No niestety. Zaproszę Cię na swoją listę ignorowanych.

Jak ktoś daje dobre rady, trzeba skorzystać. To może być zaraźliwe, lepiej ubić w zarodku. :D 

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Michaelred napisał:

Wyzej cenie zycie czlowieka niz mozliwosc traumy kobiety. Kobiecie z trauma bedzie mozna pomoc zabitemu dziecku juz nie. Co nie zmienia faktu, ze w przypadku traumy tez byloby mi jej szkoda. Jednak inaczej patrzymy na pewne wartosci

Sam mówisz, że w przypadku zagrożenia życia kobiety aborcja nie powinna być karalna. To ja się zwyczajnie pytam: po co śledztwo, proces i kto miałby tej tak czy siak nielegalnej aborcji dokonać? Omijasz kluczowe pytania.

7 minut temu, Michaelred napisał:

Jestes tak leniwy ze nie chce ci sie policzyc z tego co juz ci pokazalem. To tylko % a juz potrafia przyblizyc temat. Prawde mowiac ciezko znalezc swieze rozsadne opracowania na ten temat. Pamietam, ze kiedys takie czytalem i bylo tego sporo teraz jest juz wiekszosc pokasowana a nie mam w zwyczaju archiwizowac internetu i badan.
byly takie w miare swieze wykresy ale nigdzie nie moge tego znalezc ;/ to na szybko masz to
google-chrome14.png?resize=495,426&ssl=1

W tym źródle, które wcześniej podałeś właśnie tego nie było - zero informacji o dochodach a sprawdziłem każdy wykres i tabelkę.

Jakbyś jeszcze mógł podrzucić źródło tej tabelki, to byłoby świetnie, bo dobrze byłoby wiedzieć, co oznacza termin "median family income in a community". Bo z pewnością nie jest to dystrybucja zarobków w całym społeczeństwie, czyli np. przedział 10-25 dla białych i czarnych oznaczałby zupełnie inne zarobki choćby z tego względu, że nie mieszkali oni w tych samych dzielnicach czyli ich społeczności były odseparowane (patrz rasizm systemowy). Także trzeba się w to głębiej wgryźć.

Tutaj jest rzeczona publikacja i faktycznie te dochody nie są porównywalne. Żeby było jeszcze ciekawiej, to ta tabela nie mówi o sprawcach a o ofiarach zabójstw - cała publikacja dotyczy właśnie ofiar przestępstw i jakbyś ją przeczytał, to by to było oczywiste. Także pudło, bo zamiast doczytać źródło ślepo wkleiłeś coś bez rozumienia treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie wystarczylo nie spac na biologii a wiekszosc waszych pytan odpowiadala by sie sama:
W każdym podręczniku od biologii znajdziesz, że okresy rozwojowe człowieka to:
-okres zarodkowy, (zwykle przyjmuje się, że do 12 tygodnia ciąży)
-okres płodowy, (od 12 tygodnia ciąży do urodzenia)
-okres noworodkowy, (od urodzenia do 4 tygodnia)
-okres niemowlęcy, (od 1 miesiąca do roku)
-okres poniemowlęcy, (1-3 r.)
-okres dzieciństwa
-okres dojrzewania
-wczesny okres dorosłości
-średni okres dorosłości (35-49 r.)
-późny okres dorosłości (50-64 r.)
-wiek podeszły, wczesna starość (65-74 r.)
-wiek starczy, średnia starość (75-89 r.)
-wiek sędziwy, późna starość (90 lat i więcej)

a to jest 8 tygodniowy "zlepek komorek"
8DsnH7n.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michaelred napisał:


 

To twoj brak logiki jest porazajacy. Chronimy tych, którzy sami obronic sie nie moga. Gwalt to tragedia wiec dlaczego ma byc kolejna i czemu dziecko jest winne? Poza tym ja raczej nie widze szans na to, ze kobieta, ktora zdecydowala sie na aborcje zeby chronic swoje zdrowie poniosla by kare. To ty jestes sadem zeby wydawac wyroki? To tacy jak ty chca narzucac innym swoja wole a ja proponuje sprawiedliwy proces jezeli faktycznie tak bylo, ze kobieta ratowala swoje zycie. Nie mierz wszystkich swoja miara ja nie musze sie sluchac innych zeby uwzazac zabijanie dzieci za cos zlego. To, ze ktos dla ciebie jest idolem i sluchasz go bezkrytycznie i nie masz wlasnego zdania to nie znaczy, ze inni tak robia.
Jeszcze mnie wyzwij od PISowcow i juz mozesz sobie isc:)

Nawet nie wiem jak i czy w ogóle powinienem się do tego ustosunkowywać, ponieważ przypomina to rozmowę z niezbyt rozgarniętym dzieckiem - argumentacja na zasadzie "bo ty jesteś głupi".

Nasz prawak bardzo przypomina mi swoich ziomków z USA: całkowity zakaz aborcji, niczym nieograniczony dostęp do broni, w żaden sposób nie skrępowana wolność wypowiedzi czyli po prostu możliwość obrażania innych/inaczej myślących oraz państwo w roli stróża nocnego.

Btw, dla twojej informacji, przypisywanie innym swoich negatywnych cech/uczuć/myśli nazywa się w języku psychologii projekcją.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Radar28 napisał:

 

Jakbyś jeszcze mógł podrzucić źródło tej tabelki, to byłoby świetnie, bo dobrze byłoby wiedzieć, co oznacza termin "median family income in a community". Bo z pewnością nie jest to dystrybucja zarobków w całym społeczeństwie, czyli np. przedział 10-25 dla białych i czarnych oznaczałby zupełnie inne zarobki choćby z tego względu, że nie mieszkali oni w tych samych dzielnicach czyli ich społeczności były odseparowane (patrz rasizm systemowy). Także trzeba się w to głębiej wgryźć.

Tutaj jest rzeczona publikacja i faktycznie te dochody nie są porównywalne. Żeby było jeszcze ciekawiej, to ta tabela nie mówi o sprawcach a o ofiarach zabójstw - cała publikacja dotyczy właśnie ofiar przestępstw i jakbyś ją przeczytał, to by to było oczywiste. Także pudło, bo zamiast doczytać źródło ślepo wkleiłeś coś bez rozumienia treści.

Ty sam jestes pudo i to wielkie. Publikacja dotyczy glownie ofiar (victimizatrion) ale ta tabelka czegos innego. Masz nawet napisane. Nie rozrozniasz slowa chyba victims od victimization
"There is a strong correspondence between median family income and homicide rates in the early part of the sample" masz nawet dalej intepretacje tabelki w tekscie.
Ja tych zrodel znalazlem teraz jeszcze wiecej ale nie wiem czy jest sens. Twoje zarzuty i kazdorazowa proba podwazania wszystkiego jest wrecz smieszna. Tak mozna i 100 lat ale to bez sensu.

6 minut temu, rainy napisał:

Nawet nie wiem jak i czy w ogóle powinienem się do tego ustosunkowywać, ponieważ przypomina to rozmowę z niezbyt rozgarniętym dzieckiem - argumentacja na zasadzie "bo ty jesteś głupi".

Nasz prawak bardzo przypomina mi swoich ziomków z USA: całkowity zakaz aborcji, niczym nieograniczony dostęp do broni, w żaden sposób nie skrępowana wolność wypowiedzi czyli po prostu możliwość obrażania innych/inaczej myślących oraz państwo w roli stróża nocnego.

Btw, dla twojej informacji, przypisywanie innym swoich negatywnych cech/uczuć/myśli nazywa się w języku psychologii projekcją.

 

No ladnie sie tu pan przedstawil a moze cos konkretnego?

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak się łata głupotę większą głupotą. Eskalacja samozaorania szybsza od inflacji panie konfederata.

Tak, wiem, jesteśmy głupi, nie uważaliśmy na lekcjach, nie mamy banalnej licencji pilota myśliwca...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jagular napisał:

Tak to jest, jak się łata głupotę większą głupotą. Eskalacja samozaorania szybsza od inflacji panie konfederata.

Tak, wiem, jesteśmy głupi, nie uważaliśmy na lekcjach, nie mamy banalnej licencji pilota myśliwca...

No ty wyjatkowo ale to akurat nie tylko moja opinia. Czasem sie ktos do mnie odezwie na PW z tekstem "nie rozmawiaj z tym tu brzydkie slowo i twoj nick bo szkoda czasu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Michaelred napisał:

Ty sam jestes pudo i to wielkie. Publikacja dotyczy glownie ofiar (victimizatrion) ale ta tabelka czegos innego. Masz nawet napisane. Nie rozrozniasz slowa chyba victims od victimization
"There is a strong correspondence between median family income and homicide rates in the early part of the sample" masz nawet dalej intepretacje tabelki w tekscie.

Tak, jest napisane "homicide rate" i w analizie tej tabeli też nie ma słowa o tym, że w tym szczególnym przypadku chodzi o sprawców a nie ofiary. Poza tym nadal pozostaje kwestia tego, że mediana dochodów w czarnych i białych społecznościach była i jest kompletnie inna. Także nadal to nie udowadnia twojej tezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michaelred napisał:

okresy rozwojowe człowieka to

Typowy prawak, czepiasz się semantyki, której ktoś użył w tym a nie innym przypadku. Kłamać, łgać, oszukiwać, naciągać, byle tylko wyszło na twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, kalderon napisał:

Typowy prawak, czepiasz się semantyki, której ktoś użył w tym a nie innym przypadku. Kłamać, łgać, oszukiwać, naciągać, byle tylko wyszło na twoje.

A kogo jak nie czlowieka sa to okresy rozwojowe? kamienia, liscia, krzesla? no to chyba piszesz o sobie bo niby w ktorym miejscu klamie, lgam i naciagam? No albo jest czlowiekiem albo nie. Jeszcze raz napisze, jak ktos ma zdeformowana twarz i nie wyglada juz wg twojej definicji jak czlowiek to i tak nie mozna go zabijac, jak ktos zostal zmaltretowany w jakims wypadku i nie wyglada juz wg twojej definicji jak czlowiek to tez nie mozesz go zabic. Jak ktos niewyraznie wyglada to mozna mu dac co najwyzej rutinoscorbin ale nie mozna go zabijac. 

Godzinę temu, Radar28 napisał:

Tak, jest napisane "homicide rate" i w analizie tej tabeli też nie ma słowa o tym, że w tym szczególnym przypadku chodzi o sprawców a nie ofiary. Poza tym nadal pozostaje kwestia tego, że mediana dochodów w czarnych i białych społecznościach była i jest kompletnie inna. Także nadal to nie udowadnia twojej tezy.

Trzeba bylo przeczytac opis tabelki i wnioski. Oczywiscie, ze to udawadnia moja teze. Nawet w bogatych dzielnicach zamieszkalych glownie przez czarnoskórych poziom zabójstw dalej jest wielokrotnie wyzszy niz w "bialych" dzielnicach z takim samym dochodem. Ja od poczatku pisalem, ze statystyki zabojstw z bronia w USA zawyzaja moderstwa czarni > czarni. Nie od dzisiaj uzywa sie zwrotu "Najwiekszym zagrozeniem dla black young man w USA jest drugi black young man" . Dla przedzialu wiekowego 15-25 lat wsrod spolecznosci czarnoskorych smiertelnosc w wyniku zabojstw to 81.7 na 100000 no jezeli wczesniej nie zostanie abortowany bo z tym tez maja problem. W skrocie straszenie bronia bo w USA jest duzo zabojstw nie przelozylby sie z duzym prawdopodobienstwem na nasze Polskie warunki.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Michaelred napisał:

no to chyba piszesz o sobie bo niby w ktorym miejscu klamie, lgam i naciagam? No albo jest czlowiekiem albo nie.

Naciągasz bo chwytasz się słówek. Nie, nie jest człowiekiem. Jest zarodkiem, jedną z faz rozwojowych, z którego w przyszłości, docelowo wykształci się i urodzi człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kalderon napisał:

Naciągasz bo chwytasz się słówek. Nie, nie jest człowiekiem. Jest zarodkiem, jedną z faz rozwojowych, z którego w przyszłości, docelowo wykształci się i urodzi człowiek.

A zarodek to co jest? Zarodkiem czego krzesla, pantofla? Faza rozwojowa czlowieka. Idac twoja logika niemowlaka tez mozna zabic bo to tylko jedna z faz rozwojowych. Skad takie zamilowanie do mordowania? Kobiete oblana kwasem na twarzy tez skazalbys na smierc? No przecie nie wyglada jak czlowiek. Kogo jeszcze nie uznajesz za czlowieka? Byli juz tacy co uwazali innych za podludzi albo niegodnych zycia a stad juz prosta droga do likwidowania kazdego kto nie pasuje do wzorca. Kto bedzie tego wzorca pilnowal? Pewnie ty bys chcial co nie?

Polecam naukowe podejscie do tematu: https://www.totylkoteoria.pl/aborcja-plod-zarodek/ autor bloga to tworca biologicznej bzdury roku. Chyba z tego tez sie tu wszyscy smiali ostatnio?
Przemyslaw-Czarnek-BBR2021.jpg

Edytowane przez Michaelred
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Michaelred napisał:

Idac twoja logika niemowlaka tez mozna zabic bo to tylko jedna z faz rozwojowych.

To nie jest moja logika tylko twoje obrzydliwe nadużycie. Tradycyjna prawacka metoda manipulacji. Nikogo tu na to nie złapiesz.

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Michaelred napisał:

Trzeba bylo przeczytac opis tabelki i wnioski. Oczywiscie, ze to udawadnia moja teze. Nawet w bogatych dzielnicach zamieszkalych glownie przez czarnoskórych poziom zabójstw dalej jest wielokrotnie wyzszy niz w "bialych" dzielnicach z takim samym dochodem. Ba mozna nawet napisac, ze od pewnego poziomu dochodu w bialych dzielnicach nie przeklada sie to na zmniejszenie ilosci zabojstw a u czarnoskorych czegos takiego nie widac. Ja od poczatku pisalem, ze statystyki zabojstw z bronia w USA zawyzaja moderstwa czarni > czarni. Nie od dzisiaj uzywa sie zwrotu "Najwiekszym zagrozeniem dla black young man w USA jest drugi black young man" . Dla przedzialu wiekowego 15-25 lat wsrod spolecznosci czarnoskorych smiertelnosc w wyniku zabojstw to 81.7 na 100000 no jezeli wczesniej nie zostanie abortowany bo z tym tez maja problem. W skrocie straszenie bronia bo w USA jest duzo zabojstw nie przelozylby sie z duzym prawdopodobienstwem na nasze Polskie warunki.

To jeszcze dolicz do tego, że przyłożenie danych dla białych i czarnych względem percentyli dochodów w danej społeczności (albo nawet ściślej danej dzielnicy/sąsiedztwie) jest niemiarodajne ze względu na drastycznie inną dystrybucję dochodów. Segregacja dochodowa jest bardzo silna w USA.

A co do opisu tabeli czy jej analizy w tekście, to nigdzie nie pada choćby słowo na temat sprawców. "Homicide rate" to po naszemu wskaźnik zabójstw, czyli ile osób na np. 100 tys. zostało zabitych w ciągu roku. Jeśli się mylę, zacytuj stosowny fragment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kalderon napisał:

To nie jest moja logika tylko twoje obrzydliwe nadużycie. Tradycyjna prawacka metoda manipulacji. Nikogo tu na to nie złapiesz.

a to ty myslisz, ze ja tu jakies pulapki na ciebie zastawiam :D Elementarna logika poparta biologia to wg ciebie manipulacja? To na czym ty sie opierasz? bo tak chce i juz? Ja wiem, ze na klawiaturze klepie sie latwo ale ciekaw jestem czy bylbys w stanie powiedziec to komus na glos w towarzystwie. Moze wtedy dotarloby do ciebie, ze to sie logicznie nie spina?

1 minutę temu, Radar28 napisał:

To jeszcze dolicz do tego, że przyłożenie danych dla białych i czarnych względem percentyli dochodów w danej społeczności (albo nawet ściślej danej dzielnicy/sąsiedztwie) jest niemiarodajne ze względu na drastycznie inną dystrybucję dochodów. Segregacja dochodowa jest bardzo silna w USA.

A co do opisu tabeli czy jej analizy w tekście, to nigdzie nie pada choćby słowo na temat sprawców. "Homicide rate" to po naszemu wskaźnik zabójstw, czyli ile osób na np. 100 tys. zostało zabitych w ciągu roku. Jeśli się mylę, zacytuj stosowny fragment.

Jak masz duzo czasu to sobie to przeanalizuj. Ja sobie to ogarnalem kilka lat temu wiec z pamieci nie powiem wszystkiego.
https://randomcriticalanalysis.com/2015/11/16/racial-differences-in-homicide-rates-are-poorly-explained-by-economics/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma elementarnej logiki:

55 minut temu, Michaelred napisał:

nie wyglada jak czlowiek

Nic nie pisałem o wyglądzie, to twoja wrzutka.

55 minut temu, Michaelred napisał:

niemowlaka tez mozna zabic bo to tylko jedna z faz rozwojowych

Niemowlak czyli po narodzinach - człowiek urodzony, samodzielny biologicznie byt, czujący, rozumiejący itp. Przejaskrawiene i projekcja twoich własnych wyobrażeń. To są te naciągania i manipulacje o których wspominałem.

56 minut temu, Michaelred napisał:

Byli juz tacy co uwazali innych za podludzi albo niegodnych zycia

Argument ad hitlerum, czyli inne się kończą.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Everyman napisał:

Kucfederaci to przede wszystkim skrajni ignoranci. Taka jest rozmowa o posiadaniu broni palnej z człowiekiem który nie ma zielonego pojęcia o uwarunkowaniach prawnych zwyczajowych, historycznych i społecznych, nie mówiąc już o medycynie w której ostatnio robią sporą "karierę".

Masz na myśli antyszczepów czy gmerają coś przy uprawnieniach do wykonywania zawodu lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie GW chca zamknac. Ktos wyslal juz list ze wstawiennictwem za Michnika? Moralny autorytet chca nam uciszyc. No tragedia nieslychana :(|
https://wyborcza.pl/7,162657,27889900,wyborcza-jest-moim-azylem-intelektualnym-drogowskazem.html
Bardzo mnie smieszy obecna sytuacja z GW, kiedy Michnik z "zalatwionej" kasy zakladal gazete i siedzial przy pasniku. Mial mega zaplecze finansowe i z innych upadajacych w poczatkach wolnego rynku niewybrednie szydzil. To teraz mamy odwrotna sytuacje. Inne gazety sobie jakos radza a w Gazecie Wyborczej trzeba robic ciecia? No szkoda szkoda :)
comment_1639065662LV57ZTooGB9eyils14fBuF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Karister napisał:

Jak ktoś daje dobre rady, trzeba skorzystać. To może być zaraźliwe, lepiej ubić w zarodku. :D 

No panie kolego tylko bez takich mi tu.

Co innego jakbyś chciał prewencyjnie odstrzelić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Myst napisał:

No panie kolego tylko bez takich mi tu.

Co innego jakbyś chciał prewencyjnie odstrzelić ?

ja myslalem, ze ty to wklejasz wszedzie a ty sobie taka sygnaturke zrobiles. Grubo... ale w sumie smieszno, ze takie argumenty uwazacie za jakies zwcyciestwo :P Przy okazji widac, ze zabolalo :D I wy mnie bedziecie od dzieciakow wyzywac?

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...