Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Superplastyfikator napisał:

No a jakby do tego PEDAU to już w ogóle zwycięstwo życia

troche kultury kolego. Trzaskowskiego sobie poczytaj jak cie stresy jakies lapia. Dobry na uspokojenie ;)

 

Godzinę temu, Myst napisał:

Co innego jakbyś chciał prewencyjnie odstrzelić ?

ty tez zamiast strzelac do ludzi :P

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Trepcia napisał:

Szczegolnie, jakby byl ubrany na czarno :E

Albo, niedajborze, teczowo (ha tfu) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Myst napisał:

Masz na myśli antyszczepów czy gmerają coś przy uprawnieniach do wykonywania zawodu lekarza?

Od czasu pandemii, w gronie osób znanych z tego że są znane, pojawiło się sporo osób jakie to oni mają cudowne środki na tę grypkę.

17 minut temu, Camis napisał:

DO0DWNb.png

Oglądałem to na żywo. Wiedziałem, że nowy ulubieniec wyborców PiS-u Mejza będzie się bronił, ale tego z łysym to nie przewidziałem. Chyba drugi raz w życiu nie mogłem uwierzyć własnym oczom.

2 godziny temu, Camis napisał:

Po co z tym dzbanem wchodzicie w jakąkolwiek dyskusję. Typowy wyborca konfoszuracji. 

Normalnie bym się zgodził z don`t feed, ale generalnie Radar za każdym razem gasi jak peta, więc spoko.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Everyman napisał:

 

Normalnie bym się zgodził z don`t feed, ale generalnie Radar za każdym razem gasi jak peta, więc spoko.

No jak narazie to sam sie zgasil. Dostal troche danych i cos cicho :) a wy pewnie jak zwykle w ciemno bez czytania lapki, usmieszki :D jak na FB a tu podobno ci ambitniejsi siedza :P
Pamietaj musi was byc przynajmniej 4 zebym przyznal wam racje jak jest mniej to ja wygrywam. Taka prawdo-demokracja ;)

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Michaelred napisał:

No jak narazie to sam sie zgasil. Dostal troche danych i cos cicho :) a wy pewnie jak zwykle w ciemno bez czytania lapki, usmieszki :D jak na FB a tu podobno ci ambitniejsi siedza :P
Pamietaj musi was byc przynajmniej 4 zebym przyznal wam racje jak jest mniej to ja wygrywam. Taka prawdo-demokracja ;)

Bo wreszcie podałeś jakiś konkret a analiza solidnej publikacji trwa - zwłaszcza jak krucho z wolnym czasem. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Radar28 napisał:

Bo wreszcie podałeś jakiś konkret a analiza solidnej publikacji trwa - zwłaszcza jak krucho z wolnym czasem. :) 

no ostrzegalem :P Ja te "lekcje" odrobilem kilka lat temu ale tez bylo mi wtedy latwiej bo na biezaco byl watek o tych badaniach gdzies na forum (nie tutaj moze na reddicie? ale chyba nie...) i nie moge tego znalezc bo chyba polecial w kosmos. Z tego co pamietam jakichs wiekszych zarzutow co do przedstawionych danych to nie bylo.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy będąc politykiem można trollować? A można, jak najbardziej, jeszcze jak. Pod warunkiem, że za trolligiem kryje się jakiś cel. Moim celem jest przebicie się w debacie publicznej z ważnym postulatem, zwrócenie uwagi na podnoszone argumenty i wykazanie braku wiedzy, hipokryzji czy zwykłego oderwania od rzeczywistości moich kontrdyskutantów.
Celem mojego baitu na 5G [1] (127 tys. zasięgu) było wykazanie, że przeciwnicy tej technologii nie wiedzą nawet co oznacza termin „promieniowanie”. Niestety na tą zarzutkę nabrało się o wiele więcej scientystów niż foliarzy.
Celem mojego baitu na malowanie na czarno [2] (356 tys. zasięgu) było pokazanie jak Partia RAZEM jest oderwane od rzeczywistości jeśli chodzi o realne zarobki przy pracy fizycznej i wpływ wysokiego opodatkowania na szarą strefą.
Celem mojego wczorajszego baitu na koronawirusa [3] (1 mln zasięgu) było pokazanie, że politycy pouczający nas w kwestii pandemii, obostrzeń, lockdownu i przymusu szczepień nie mają nawet podstawowej wiedzy i nie wiedzą, że koronawirusy to nie tylko SARS-CoV-2 wywołujący covid-19, ale także np. HCoV-OC43 wywołujący zwykle przeziębienie.
Tym razem trolling przeszedł moje oczekiwania. Na zwykłej niewiedzy udało mi się wczoraj złapać na haczyk nie tylko polityków – europosłów (Robert Biedroń [4]), posłów (Agnieszka Pomaska [5] i Maciej Gdula [6]), senatorów (Maria Koc [7]), ale także dziennikarzy (Samuel Pereira [8]) czy nawet telewizyjnych lekarzy-celebrytów (reumatolog Bartosz Fiałek [9] i epidemista Rafał Halik [10]).
Nie każdy musi znać się na koronawirusach, ale wypadałoby żeby politycy domagające się przymusu szczepień, obostrzeń i lockdownu mieli jakąkolwiek podstawową wiedzę w tym temacie.
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=451427966351949&id=100044542474881
 
:lol2:
Biedron to nawet zastosowal bron absolutna. Zwyzywal jak zwykle od ruskich szpiegow z Kremla xD
8d036ab5a874.jpg
Edytowane przez Michaelred
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleś guano wkleił :)
Polityk nie odróżnia oznaczeń wirusów i jest wkurzony, że w dobie pandemii, ktoś sobie jaja robi i udaje że ma covid. To chyba normalne, że się zacietrzewił. Jak cie jarają takie rzeczy, to faktycznie masz mentalność dziecka z gimnazjum...

Jedynie to wstyd dla epidemisty, dla reumatologa trochę mniej. Ale to nie ważne, bo tym ma największą frajdę, że kilku polityków wkręcił. Doprawdy podbił sobie typ swoje ego...

Edytowane przez different

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Jak kogoś baitujemy na płód słonia, to jest to beeee, ale bait na nazwę wirusa to udany trolling?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo, jak "kocham wolność, brzydzę się niewolnictwem, ale zgwałcona baba musi urodzić bo tak ja chcę", albo "kocham życie od zarodka ale dajcie mi łatwe dostępy do broni palnej".

Nie wiem czego tu nie rozumieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Lypton napisał:

Zaraz, zaraz. Jak kogoś baitujemy na płód słonia, to jest to beeee, ale bait na nazwę wirusa to udany trolling?

no to wlasnie ladnie pokazuje kto kogo bajtuje :D Was chca zaspawac w domu ludzie, ktorzy nie maja pojecia co mowia a porównujecie to ze mna czyli gosciem z forum, ktory zerknal 2 sekundy na zdjecie. A tak na powaznie zaden z was sam by nie zgadl czyj to zarodek i to jest najsmutniejsze bo oszukujecie sami siebie. Pod kolejna fotka, ktora wrzucilem z mozliwoscia wyboru jakos nikt nie chcial sie pochwalic jaki jest dobry w "zarodkach" Takze podwojna beka :hahaha:

46 minut temu, different napisał:

Aleś guano wkleił :)
Polityk nie odróżnia oznaczeń wirusów i jest wkurzony, że w dobie pandemii, ktoś sobie jaja robi i udaje że ma covid. To chyba normalne, że się zacietrzewił. Jak cie jarają takie rzeczy, to faktycznie masz mentalność dziecka z gimnazjum...

Jedynie to wstyd dla epidemisty, dla reumatologa trochę mniej. Ale to nie ważne, bo tym ma największą frajdę, że kilku polityków wkręcił. Doprawdy podbił sobie typ swoje ego...

No tak polityk nie rozroznia wirusa i to nawet byloby smieszne gdyby przy okazji ten polityk nie mial zamordystycznych ciagot zamykania wolnych ludzi w domach a niedlugo to powie, ze trzeba do nich strzelac :) Tzn ja rozumiem, ze dla niektorych nie ma znaczenia dlaczego beda go chcieli zaknac w domu. Szanuje :)
FEawb8lXsAQY9LV.jpg

38 minut temu, jagular napisał:

To tak samo, jak "kocham wolność, brzydzę się niewolnictwem, ale zgwałcona baba musi urodzić bo tak ja chcę", albo "kocham życie od zarodka ale dajcie mi łatwe dostępy do broni palnej".

Nie wiem czego tu nie rozumieć...

nudny jetes

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Trepcia napisał:

Ja bym kazdemu dal bron i przyzwolenie, ze kazdy moze strzelac do kogo chce. Jeden bedzie zabijal lewakow, drugi prawakow, trzeci niezaszczepionych. I wszyscy zadowoleni :E

W praktyce nie potrzebujesz do tego broni. Dlaczego ludzie sie nie zabijaja juz teraz na ulicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michaelred 

Nie jestem obrońcą zarodków, więc gówno mnie to obchodzi, czy zarodek słonia czy konia czy ludzia 

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lypton napisał:

@Michaelred 

Nie jestem obrońcą zarodków, więc gówno mnie to obchodzi, czy zarodek słonia czy konia czy ludzia 

No przed chwila bardzo sie cieszyles z mojej "wpadki". Wiec chyba cie jednak obchodzi czyj to byl zarodek albo zle zrozumialem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Trepcia napisał:

Ja bym kazdemu dal bron i przyzwolenie, ze kazdy moze strzelac do kogo chce. Jeden bedzie zabijal lewakow, drugi prawakow, trzeci niezaszczepionych. I wszyscy zadowoleni :E

No, warunki tego typu istnieją w niektórych miejscach na tej planecie. Nie ma jednak sytuacji "wszyscy na wszystkich", ludzie zawsze się łączą w grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Michaelred napisał:

Jeszcze jedno znalazlem :)
biedron-wszyscy-zaslugujemy-na-rowne-sza

Te 2 tweety roznia sie tym, ze u gory na koncu jest kwiatek a na dole juz nie ma ;)

Kulą w płot. Twoja wolność ma jedną granicę - wolność drugiego człowieka. Chcesz być bronią biologiczną to nie dziw się że będziesz tak traktowany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kalderon napisał:

Kulą w płot. Twoja wolność ma jedną granicę - wolność drugiego człowieka. Chcesz być bronią biologiczną to nie dziw się że będziesz tak traktowany.

xD bron biologiczna na ktora dziala maska i rekawiczki? Ja ci bronie chodzic w takim czyms nie? Jak chcesz lockdownu to sie zamknij w piwnicy. 
Ja tobie nie bronie chodzi w czyms takim. Twoja sprawa. Ty chesz mnie zamykac albo zmuszac do wziecia preparatu za ktorego nikt nie odpowiada. Moze jeszcze mamy samochody zlikwidowac bo sie boisz, ze ktos cie kiedys rozjedzie?
Nosisz sobie cos takiego i masz niemal 100% ochrone (potwierdzone badaniami!). Twoje cialo twoja sprawa :)
ale nie robmy juz offtopu bo o Covidzie jest osobny duzy temat.

361222f8c2e7423f11690489fcb31236.jpg

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nazywa się wirus. Maski ograniczają rozsiewanie i zarażanie. Podobnie jak izolacja. A jak się nie zaszczepisz to ciężej chorujesz i zapychasz szpitale przez co umierają niewinni ludzie nie mogący doczekać się leczenia. I dlatego jest bronią - jeśli antyszczep zdechnie to kij mu w oko, szkoda jego ofiar.

18 minut temu, Michaelred napisał:

Ja tobie nie bronie chodzi w czyms takim.

To proepidemicy są zagrożeniem nie ja, to zagrożenie trzeba neutralizować, nie ofiary.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kalderon napisał:

Tak, nazywa się wirus. Maski ograniczają rozsiewanie i zarażanie. Podobnie jak izolacja. A jak się nie zaszczepisz to ciężej chorujesz i zapychasz szpitale przez co umierają niewinni ludzie nie mogący doczekać się leczenia. I dlatego jest bronią - jeśli antyszczep zdechnie to kij mu w oko, szkoda jego ofiar.

To proepidemicy są zagrożeniem nie ja, to zagrożenie trzeba neutralizować, nie ofiary.

Ale kto Ci broni biegać w masce i się izolować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wystroi się w drogie i przepłacone rzeczy za nakradzione pieniądze, złamie przy tym prawo, zhańbi stanowisko i jeszcze się tym pochwali do kamery w swojej próżności i głupocie. 
    • Nasze pieniądze poszły na smycz dla psa i ubranie Gucciego  Ukraina jak lewica wystarczy dać im mówić, ruscy nie muszą nawet siać propagandy 
    • Nie przesadzam  za 3 lata jak dobrze kojarzę płaciłem jakieś 130 zł, no ale to kilka ładnych lat wstecz było   
    • https://mojaolesnica.pl/57266,637577,napastowal-kobiete-kolo-olesnickiego-lidla-wezwano-policje Ale rasiści z tych Polaków 
    • Cdkeys nawet według ich własnego regulaminu niczego nie sprzedaje CDKeys.com’s Terms and Conditions 2. About CDKeys.com and Online Shop 2.1 CDKeys.com is an online/internet platform that connects Buyers with Sellers to facilitate the sale and purchase of various Programs. The Online Shop provides access to a variety of Programs and facilitates the transaction between Sellers and Buyers. 2.2 You understand and agree that CDKeys.com acts as an intermediary between Buyers and Sellers and that any offer and/or  sale performed through the Online Shop are made between particular Seller and Buyer while CDKeys.com only facilitates such transactions by means of establishing and maintaining the Online Shop’s functionalities and providing certain Services to the Users aimed at improving safety, speed and certainty of the transactions. 2.3 Buyers understand, agree and acknowledge that any transaction and/or agreement entered into with a Seller, as a result of your use of the Services whether oral or written, is between you and the Seller only, and CDKeys.com is not a party thereto. Notwithstanding these Terms and Conditions, Buyers may be required to enter into contractual agreements with Sellers and/or accept the Seller’s terms and conditions in order to purchase a Program. In such an instance, CDKeys.com shall not be a party to the Seller Agreement and shall not be responsible for performing the obligations of the Seller Agreement between Buyers and Sellers. CDKeys.com disclaims all liability arising from or related to any such Seller Agreement. 2.4 You agree and acknowledge that CDKeys.com does not own, sell, resell, furnish, provide, rent, re-rent, and/or host any Program and/or Seller Services and that Sellers shall solely be responsible for Seller Services and/or Programs. 2.5 CDKeys.com provides Buyers with its Services free of charge. CDKeys.com may however charge a fee to Sellers in relation to each Product following the successful payment of the Program Price. 2.6 CDKeys.com does not endorse any Seller over another to service a Buyer. While we try our best to verify Seller’s information, conducting a due diligence and useing commercially reasonable efforts to confirm that Sellers are licensed and  maintain the required governmental approvals to provide Seller Services, we do not make any warranty, guarantee, or representation as to the licensing, ability, competence, compliance, or qualifications of any Seller. 2.7 Although CDKeys.com requires Sellers to provide accurate information about themselves and Programs, we do not confirm, and shall not be responsible for, any Program details or any Seller’s purported identity. Buyers agree to independently research and evaluate the Programs and Sellers.   Czyli w razie czego będzie, "ja tu tylko sprzątam i udostępniam teren".
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...