Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lukadd napisał:

Takie coś trafiłem. Serio od 2024 roku ceny gazu bez ograniczeń i podwyżki to the moon?

Tak, to jest wiadome już od dawna, te 54% podwyżki teraz to dopiero początek. 

Edytowane przez Camis
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 2022 zapowiada się na bogato... chyba muszę znaleźć 3cia pracę,  bo 1 stała i 1 tymczasowa nie wystarczy mi na rachunki. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, blabla123 napisał:

No to od dzisiaj oficjalnie mieszkamy na Białorusi.

Ta białoruś to już u nas od klku ładnych lat :/ ładnie do tego łapsko przyłożyła konfoszuracja. Wolnościowcy - tfu! na psa urok.

29 minut temu, Camis napisał:

Tak, to jest wiadome już od dawna, te 54% podwyżki teraz to dopiero początek. 

Nie gniewajcie się za to co powiem, ale ja się z jednej strony cieszę bo beton dostanie po kieszeni to może wtedy obudzi. Nie będzie wtedy, że Tusk i PO czy kto inny, tylko wina pisu. My po kieszeni również oberwiemy, ale jeśli to będzie ten moment przełomu w mózgach niektórych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Michaelred napisał:

Według tej metodologii, jeżeli partia wstrzymuje się od głosu, to głos jest uznawany za zgodny z PiS wiec idz Pan z takimi wykresikami :D

No nie za bardzo: głosy wstrzymujące się są zwyczajnie odejmowane od puli wszystkich głosów branych pod uwagę. Także nie przechylają wyników w żadną stronę - w ogóle nie są liczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Camis napisał:

Tak, to jest wiadome już od dawna, te 54% podwyżki teraz to dopiero początek. 

Może i ten nasz żołnierz dobrze zrobił, że spierdzielił na Białoruś :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, cr1mson napisał:

Nie gniewajcie się za to co powiem, ale ja się z jednej strony cieszę bo beton dostanie po kieszeni to może wtedy obudzi. Nie będzie wtedy, że Tusk i PO czy kto inny, tylko wina pisu. My po kieszeni również oberwiemy, ale jeśli to będzie ten moment przełomu w mózgach niektórych?

Dobry tok myślenia, już nie raz pisałem o tym, że właśnie tylko efekt szoku cenowego może przynieść korzyści w postaci odsunięcia od koryta tego łajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

48 minut temu, cr1mson napisał:

Ta białoruś to już u nas od klku ładnych lat :/ ładnie do tego łapsko przyłożyła konfoszuracja. Wolnościowcy - tfu! na psa urok.

Nie gniewajcie się za to co powiem, ale ja się z jednej strony cieszę bo beton dostanie po kieszeni to może wtedy obudzi. Nie będzie wtedy, że Tusk i PO czy kto inny, tylko wina pisu. My po kieszeni również oberwiemy, ale jeśli to będzie ten moment przełomu w mózgach niektórych?

@zdunzdunBeton nawet jak dostanie po kieszeni to i tak zagłosuje na pis bo narracja jest taka, że podwyżki to wina EU i Putina.

dwwdweer.jpg.c52d83b3544b9ab5d9697b1ee41e2f3d.jpg

Edytowane przez lokiju
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

42 minuty temu, cr1mson napisał:

. Nie będzie wtedy, że Tusk i PO czy kto inny, tylko wina pisu.

Jak nie? Przecież to już się dzieje! Winny jest Tusk, UE i podwyżki cen energii. I nikt nie patrzy na fakty, że po odjęciu energii inflacja w PL dalej jest 4x wyższa niż w UE. Do tego przełożenie tego na wyniki wyborów jest nieznaczne - PiS może trochę traci, ale opozycja nie zyskuje, polaryzacja/sekciarstwo jest zbyt silne, taki zniechęcony zasila szeregi niezdecydowanych. Wybory są dopiero za dwa lata, jak sytuacja się nieco uspokoi to najmocniej wzrośnie właśnie PiSowi bo na łono partii wrócą ci co teraz odeszli do niezdecydowanych.

40 minut temu, Radar28 napisał:

No nie za bardzo: głosy wstrzymujące się są zwyczajnie odejmowane od puli wszystkich głosów branych pod uwagę. Także nie przechylają wyników w żadną stronę - w ogóle nie są liczone.

Co jest na korzyść PiSu.

2 godziny temu, lukadd napisał:

Takie coś trafiłem. Serio od 2024 roku ceny gazu bez ograniczeń i podwyżki to the moon?

Tak, PiS nie zadbał o przedłużenie wyjątku na forum UE (co oczywiste).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, cr1mson napisał:

Nie gniewajcie się za to co powiem, ale ja się z jednej strony cieszę bo beton dostanie po kieszeni to może wtedy obudzi. Nie będzie wtedy, że Tusk i PO czy kto inny, tylko wina pisu. My po kieszeni również oberwiemy, ale jeśli to będzie ten moment przełomu w mózgach niektórych?

Nie. Beton to 60+ latkowie których PiS ma sporo, oni się nie obudzą, nie ma co na to liczyć, nie z TVP u boku. To KO i Tusk musi rozmawiać z Hołownią i ich wciągnąć w jedną grupę bo bez nich mają pozamiatane, albo KO musi ogarnąć poziom wyżej i zgarnąć 30-40% niegłosujących. 

24 minuty temu, lukadd napisał:

Może i ten nasz żołnierz dobrze zrobił, że spierdzielił na Białoruś :E

To taki poziom, że rzucam wszystko i idę mieszkasz w Bieszczady, tylko posunął się o krok dalej :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, TheMr. napisał:

Nie. Beton to 60+ latkowie których PiS ma sporo, oni się nie obudzą, nie ma co na to liczyć, nie z TVP u boku. To KO i Tusk musi rozmawiać z Hołownią i ich wciągnąć w jedną grupę bo bez nich mają pozamiatane, albo KO musi ogarnąć poziom wyżej i zgarnąć 30-40% niegłosujących. 

To taki poziom, że rzucam wszystko i idę mieszkasz w Bieszczady, tylko posunął się o krok dalej :E 

Popieram moim zdaniem betonu nie da się ruszyć i trzeba walczyć o głosy niezdecydowanych i tych co na wybory nie chodzą. Trzeba po prostu pokazać tym mniej zaślepionym i mądrzejszym, że pis jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, TheMr. napisał:

To taki poziom, że rzucam wszystko i idę mieszkasz w Bieszczady, tylko posunął się o krok dalej :E 

Ciekawe, czy zrobią z niego maskotkę jak z tych amerykańskich żołnierzy, którzy zwiali do KRLD. Tamci to dopiero mieli życie, nawet gwiazdami filmowymi się stali, jednemu żonę (o ile dobrze pamiętam z Węgier) załatwili dosłownie porywając ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wrzutka przed świętami. Zamiast spędzać je normalnie to będziemy się żreć między sobą jak co roku przy wigilijnym stole. Można zwariować w tym chorym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, lokiju napisał:

 

@zdunzdunBeton nawet jak dostanie po kieszeni to i tak zagłosuje na pis bo narracja jest taka, że podwyżki to wina EU i Putina.

Nawet nie śmiem wątpić, że najtwardszy beton jest nie do ruszenia, ale jestem święcie przekonany, że część tego mniej elitarnego skruszeje pod naporem uciskającego kieszeń "polskiego ładu" i dobrej zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, kalderon napisał:

Co jest na korzyść PiSu.

Pisałem na temat wklejonej wcześniej miary zgodności głosowań, bo MichaelRed pisał, że wstrzymywanie się od głosu liczono jak głosowanie za PiSem a w tamtym zestawieniu zdecydowanie tak nie było.

Realnie brak oddania głosu pomaga zawsze największemu ugrupowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche wyrozumialosci z ta inflacja. Nie ma magicznych guzikow jak sam Tusk powiadal :)
ad9a769ccc36.jpg

 

  

2 minuty temu, Radar28 napisał:

Pisałem na temat wklejonej wcześniej miary zgodności głosowań, bo MichaelRed pisał, że wstrzymywanie się od głosu liczono jak głosowanie za PiSem a w tamtym zestawieniu zdecydowanie tak nie było.

Realnie brak oddania głosu pomaga zawsze największemu ugrupowaniu.

te wykresy sa beznadziejne jeszcze z kilku innych powowodw ale nikt z Konfy nie daje o nie wiadomo czego. Moga tylko sluzyc jako wskazniki dla kolka wzajemnej adoracji do klepania sie po pleckach, ze Konfa zla i glosuje jak Ruskie powiedzia  :P

 

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Michaelred napisał:

I czego niby chcesz dowiesc tym jednym glosowaniem? Mi zarzucasz bzdury a sam sobie teraz robisz jakis cherry picking i do tego kiepski bo jak sam piszesz czesc byla, czesci nie bylo a jeszcze inni sie wstrzymali. No a o konstytucji to juz lepiej nie pisz :D Bo to Ko z Lewica maja ta zasade, ze raz jej bronia raz nienawidza w zaleznosci od tego jak im akurat pasuje :D

Jakim jednym? Przecież to przykład jak twoi "wolnościowcy" podchodzą do obywatela polskiego(jego praw) i tego tyczy, a takich głosowań masz więcej.

Chłopie, przecież kazałem Ci podać wyniki wszystkich głosowań(a Ty sobie wybrałeś jakieś :D) i dowiedziałbyś się jak ta twoja proPutinowska formacja działa. Dalszych bzdur nie komentuję, bo to strata czasu. Nie odpisuj proszę, bo mogę Cię punktować do końca świata.

Edytowane przez forfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zdunzdun napisał:

Nawet nie śmiem wątpić, że najtwardszy beton jest nie do ruszenia, ale jestem święcie przekonany, że część tego mniej elitarnego skruszeje pod naporem uciskającego kieszeń "polskiego ładu" i dobrej zmiany.

Jest też trochę osób takich jak ja,którzy wcześniej głosowali na PiS,a teraz jak widzą i słyszą co w Polsce się najlepszego odwala żałują,że kiedykolwiek oddali głos na tą partię.

31 minut temu, lokiju napisał:

Trzeba po prostu pokazać tym mniej zaślepionym i mądrzejszym, że pis jest zły.

A jak po Lex TVN zabiorą się za pozostałe media,które nie są TVPiS-em,to kto takim ludziom pokaże,do czego PiS jest zdolny?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, forfun napisał:

 

Jakim jednym? Przecież to przykład jak twoi "wolnościowcy" podchodzą do obywatela polskiego(jego praw) i tego tyczy, a takich głosowań masz więcej.

Chłopie, przecież kazałem Ci podać wyniki wszystkich głosowań(a Ty sobie wybrałeś jakieś :D) i dowiedziałbyś się jak ta twoja proPutinowska formacja działa. Dalszych bzdur nie komentuję, bo to strata czasu. Nie odpisuj proszę, bo mogę Cię punktować do końca świata.

Jak narazie to punktujesz sam siebie piszac o propPutinowskiej Konfie. Tak zazwyczaj koncza osoby, ktorym brakuje argumentow a ty od takich zaczynasz. Nie wroze wiec sukcesu ale probuj smialo :P
Jeszcze sobie ksiazke poczytaj w miedzyczasie :) Co jakis czas ja komus podsylam :)
comment_1638177794gXOvyyEosA0W6AOERYyuWP

Edytowane przez Michaelred
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Michaelred napisał:

Jak narazie to punktujesz sam siebie piszac o propPutinowskiej Konfie. Tak zazwyczaj koncza osoby, ktorym brakuje argumentow a tu zaczynasz. Nie wroze wiec sukcesu ale proboj smialo :P
Jeszcze sobie ksiazke poczytaj w miedzyczasie :) Co jakis czas ja komus podsylam :)
comment_1638177794gXOvyyEosA0W6AOERYyuWP

Zapoznaj się z programem Konfederacji, wypowiedziami liderów(i nie tylko), potem z podejmowanymi decyzjami w sejmie. Następnie zapraszam do dyskusji. Obecnie u Ciebie podstawowy brak wiedzy(np. na temat głosowań Konfederacji). Szkoda, ale to typowe dla wyborców tej formacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Spl97 napisał:

A jak po Lex TVN zabiorą się za pozostałe media,które nie są TVPiS-em,to kto takim ludziom pokaże,do czego PiS jest zdolny?

Oni prawdy do funkcjonowania nie potrzebują, tuczy ich spojrzenie Prezesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Spl97 napisał:

Jest też trochę osób takich jak ja,którzy wcześniej głosowali na PiS,a teraz jak widzą i słyszą co w Polsce się najlepszego odwala żałują,że kiedykolwiek oddali głos na tą partię.

Szanuję bardzo, błędy popełnia się całe życie ;). Sam na Dudusia głosowałem x lat temu.

7 minut temu, Spl97 napisał:

A jak po Lex TVN zabiorą się za pozostałe media,które nie są TVPiS-em,to kto takim ludziom pokaże,do czego PiS jest zdolny?

Będą drugie Węgry pewnie, aczkolwiek oczywiście trzeba liczyć na opamiętanie się społeczeństwa i próbę odwrócenia tej wajchy w drugą stronę. Jak będzie generalny i ogólny problem z drożyzną to chcąc nie chcąc PiS będzie dostawał rykoszetem. Nawet bardziej zatwardziali zwolennicy zaczną się miarkować, że coś nie gra. 

Edytowane przez zdunzdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, forfun napisał:

Zapoznaj się z programem Konfederacji, wypowiedziami liderów(i nie tylko), potem z podejmowanymi decyzjami w sejmie. Następnie zapraszam do dyskusji. Obecnie u Ciebie podstawowy brak wiedzy(np. na temat głosowań Konfederacji). Szkoda, ale to typowe dla wyborców tej formacji.

Sorry ale smiac mi sie chce jak slysze od nastepnej osoby, ze Konfa to Ruskie szpiegi a najbardziej to JKM od lat raz Rosyjski raz Niemiecki a nie widzisz jak ci pod nosem Niemcy z Ruskimi buduja nord stream 2:D No to troche komedia. Same epitety konkretow zero Panie kolego. Jeszcze mi napisz, ze najlepszym potwierdzieniem tego, ze JKM to szpieg bo powiedzial "zobaczycie, co się stanie 8 listopada"

4 minuty temu, zdunzdun napisał:

Szanuję bardzo, błędy popełnia się całe życie ;). Sam na Dudusia głosowałem x lat temu.

 

11 minut temu, Spl97 napisał:

Jest też trochę osób takich jak ja,którzy wcześniej głosowali na PiS,a teraz jak widzą i słyszą co w Polsce się najlepszego odwala żałują,że kiedykolwiek oddali głos na tą partię.

Czasem jak czytam to wydaje sie, ze PIS juz kazdego przynajmniej raz w konia zrobil i nikt na nich juz wiecej nie zaglosuje to skad ciagle te 30%? Magia jakas.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Tylko PiS potrafi wyprowadzić ludzi na ulice w najgorszym momencie pandemii, gdzie Delta zbiera żniwo, dochodzi do głosu Omikron i grypa... :D Masakra... Niemcy wieszczą na styczeń 2022 pond 100-200 tysięcy zarażonych dziennie, dzisiaj UK już ma 93 tysiące, a Polska złota wyspa 20 tysięcy i niby 2 przypadki Omikronu, gdzie o pierwszym dowiedzieliśmy się dzięki życzliwości Chin :D

Po Lex TVN, zabiorą się za net, może to i dobrze, bo wtedy cała reszta, co siedzi w domu wyjdzie, a że to całe życie młodych, silnych i emocjonalnych ludzi, to będzie się działo...

Znaczy, że idą wcześniejsze wybory na wiosnę... To ostatni dzwonek dla obecnej władzy, żeby jeszcze ukryć, jak jest tragicznie, później już każdy odczuje, nawet PiSowcy :) Może w końcu się obudzą, byleby już nie było za późno.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Czechoslaw napisał:

Oni prawdy do funkcjonowania nie potrzebują, tuczy ich spojrzenie Prezesa :)

To akurat wiadomo,że nie potrzebują prawdy z racji tego,że dla nich tak naprawdę prawda zaboli i to mocno :D
Natomiast co do Prezesa,to się nie zdziwię jak będzie się trzymał swojej funkcji aż do własnej śmierci,mimo że w tym roku na Kongresie PiS-u po kolejnej wygranej w wyborach na prezesa partii mówił,że to do niego będzie ostatnia kadencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Tylko PiS potrafi wyprowadzić ludzi na ulice w najgorszym momencie pandemii, gdzie Delta zbiera żniwo, dochodzi do głosu Omikron i grypa... :D Masakra... Niemcy wieszczą na styczeń 2022 pond 100-200 tysięcy zarażonych dziennie, dzisiaj UK już ma 93 tysiące, a Polska złota wyspa 20 tysięcy i niby 2 przypadki Omikronu, gdzie o pierwszym dowiedzieliśmy się dzięki życzliwości Chin :D

Po Lex TVN, zabiorą się za net, może to i dobrze, bo wtedy cała reszta, co siedzi w domu wyjdzie, a że to całe życie młodych, silnych i emocjonalnych ludzi, to będzie się działo...

Z poważaniem

Tak się w UK przejmują tymi zakażeniami, że 2 dni temu w Londynie odpalili mistrzostwa świata a na trybunach impreza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...