Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Michaelred napisał:

No to dawaj konkrety :) Przeciez to tajemnica poliszynela to dowodow powinno byc juz dawno 1000. Jakos ABW nie mogla takich powiazan znalezc a tu prosze forumowicz @severall jest jak widac sprytniejszy. Dajesz czekamy :)
 

Pozdro trollu: https://oko.press/sputnik-wyladowal-kim-sa-kresowiacy-z-konfederacji/

Cytat

Konfederacja chwali się, że z jej list startują tzw. „środowiska kresowe”. Przyglądamy się bliżej trójce kandydatów z tych okolic: Liliji Moszeczkowej, Włodzimierzowi Osadczemu i Andrzejowi Zapałowskiemu. Co znajdujemy? Ostrą antyukraińską retorykę, apoteozę prorosyjskich separatystów z Donbasu i regularne występy w putinowskich mediach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, forfun napisał:

Niesamowite, po tym ciosie sie juz chyba nie podniose. :D Tysiace dowodow a ty dajesz jakas bzdure z oko.press? Kogo ty trollem nazywasz? Jak dla kogos to jest dzialanosc prorosyjska to imho ma jakis powazny problem :)

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile temu wystąpienie premiera i co się dowiadujemy? Wszystko wina Tuska….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i Europejskwj partii ludowej :E

Kurczę chyba trzeba było brać domenę winatuska pl jak byla wolna... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Michaelred napisał:

Niesamowite, po tym ciosie sie juz chyba nie podniose. :D Tysiace dowodow a ty dajesz jakas bzdure z oko.press? Kogo ty trollem nazywasz? Jak dla kogos to jest dzialanosc prorosyjska to imho ma jakis powazny problem :)

To w takim razie parę prostych punktów do ustosunkowania się. Zamiast wyśmiewania poproszę o konkrety.

1. Czy tam napisano nieprawdę? Kwestie wizyt i wypowiedzi bardzo łatwo sprawdzić - są publicznie dostępne informacje na ten temat.
2. Czy popieranie separatystów z Donbasu lub wspieranie takich grup jak Nocne Wilki jest zgodne z polską racją stanu?
3. Wspomniani w artykule politycy Konfederacji chętnie biorą rosyjskie ruble za pisanie zgodnych z linią Kremla sprawozdań z nadzorowania wyborów w różnych krajach oraz bardzo mocno udzielają się w rosyjskich rządowych mediach.
4. Nawet Bosak w przypływie szczerości takiego Zapałowskiego określił jako "agentura i wariatkowo, a nie narodowcy".

3 minuty temu, gotrunks napisał:

Tak i Europejskwj partii ludowej :E

Kurczę chyba trzeba było brać domenę winatuska pl jak byla wolna... ;)

Marek Kondrat prowadzi niezły biznes handlując winami, to może Tusk też by dał radę? Zwłaszcza przy tak silnej darmowej reklamie. ;)

Edytowane przez Radar28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie na temat ale kurde nie mogłem się powstrzymać.

 

Pisowski burmistrz, kwintesencja inteligencji. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Michaelred napisał:

Niesamowite, po tym ciosie sie juz chyba nie podniose. :D Tysiace dowodow a ty dajesz jakas bzdure z oko.press? Kogo ty trollem nazywasz? Jak dla kogos to jest dzialanosc prorosyjska to imho ma jakis powazny problem :)

Dlatego jesteś trollem. Rozmowa i ogólnie takie pojęcie jest Ci obce. Inaczej do każdego zdania z tego artykułu byś się ustosunkował, a masz tam czarno na białym kim są politycy Konfederacji(każdy ma taką "ciekawą" biografię, a przodują Braun i ten pooo.... Korwin). Warunkiem podstawowym w tym ugrupowaniu jest chyba pojawianie się rosyjskich mediach, atakowanie Ukrainy/UE/USA/NATO, opowiadanie totalnych głupot nt. Polaków i historii Polski.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Crew 900 napisał:

Pisowski burmistrz, kwintesencja inteligencji. :E

Jaki Pisowski? On jest bezpartyjny, a niedawno zresztą bardzo mocno jechał po Nowym Ładzie. Rozumiem, że gość się totalnie zaorał, ale nie wrzucajmy wszystkich już do PiSu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, forfun napisał:

Dlatego jesteś trollem. Rozmowa i ogólnie takie pojęcie jest Ci obce. Inaczej do każdego zdania z tego artykułu byś się ustosunkował, a masz tam czarno na białym kim są politycy Konfederacji(każdy ma taką "ciekawą" biografię, a przodują Braun i ten pooo.... Korwin). Warunkiem podstawowym w tym ugrupowaniu jest chyba pojawianie się rosyjskich mediach, atakowanie Ukrainy/UE/USA/NATO, opowiadanie totalnych głupot nt. Polaków i historii Polski.

Chlopie linkujesz do lewacko teczowego scieku. No konkretnie kim sa. Jezeli masz info o powiazaniach politykow Konfy z Rosyjska agentura to zglos do ABW. Trolla najlatwiej poznac po tym, ze wplata zawsze cos o Rosji jak pojawia sie Konfederacja. I to slabego trolla bo wiekszosci juz za to nie placa bo zamiast osmieszac Konfe to osmiesza sie sam piszac te bzdety. Proba kontaktow z Rosja a pozniej straszenie wplywami, czoglami itd to juz nawet na PISowski beton nie dziala. Nauczyli sie, ze zlego slowa nie mozna powiedziec o UE, USA itd bo sie filmow nogladali o Amerykanskich vs Rosyjskich szpiegach :D 
@forfun Czy ci Rosyjsci agenci sa teraz z toba w pokoju? 
Szukasz agentury to znajdziesz ja wlasnie w UE. Gdzie ponad naszymi wystawiaja nas na strzal Rosjanom.
Braun zlozyl donosienie do prokuratury na samego siebie taki z niego tajniacki Rosyjski szpieg jest. Nigdy w historii takiej dobrej agentury nie bylo :)
https://www.rp.pl/kraj/art1303391-grzegorz-braun-zlozyl-do-prokuratury-doniesienie-na-siebie

Godzinę temu, Radar28 napisał:

To w takim razie parę prostych punktów do ustosunkowania się. Zamiast wyśmiewania poproszę o konkrety.

1. Czy tam napisano nieprawdę? Kwestie wizyt i wypowiedzi bardzo łatwo sprawdzić - są publicznie dostępne informacje na ten temat.
2. Czy popieranie separatystów z Donbasu lub wspieranie takich grup jak Nocne Wilki jest zgodne z polską racją stanu?
3. Wspomniani w artykule politycy Konfederacji chętnie biorą rosyjskie ruble za pisanie zgodnych z linią Kremla sprawozdań z nadzorowania wyborów w różnych krajach oraz bardzo mocno udzielają się w rosyjskich rządowych mediach.
4. Nawet Bosak w przypływie szczerości takiego Zapałowskiego określił jako "agentura i wariatkowo, a nie narodowcy".

Marek Kondrat prowadzi niezły biznes handlując winami, to może Tusk też by dał radę? Zwłaszcza przy tak silnej darmowej reklamie. ;)

To, ze sie udzielaja w Rosyjskich mediach to tylko na plus. bo maja jakiekolwiek pojecie co tam sie dzieje. Korwin przeciez ostatnio osmieszyl wszystkich naszych politykow wlacznie z opinia publiczna i takimi jak wy kiedy zrobiliscie z niego jasnowidza. A wystarczyla podstawowa wiedza o tym co dzieje sie za nasza wschodnia granica. Jeszcze wam malo? Jezeli uwazasz, ze Konfederacja dziala na szkode kraju to zglosc do ABW. Kazdy moze to zrobic! ABW juz kontrolowala konfe zakladajac im miedzy innymi podsluchy i co z tego wyszlo? Wiec albo nie maja nic za skora albo ABW jest w ich rekach no ale wtedy to juz chyba by rzadzili prawda?

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, zdunzdun napisał:

Jaki Pisowski? On jest bezpartyjny, a niedawno zresztą bardzo mocno jechał po Nowym Ładzie. Rozumiem, że gość się totalnie zaorał, ale nie wrzucajmy wszystkich już do PiSu.

 

https://wielun.naszemiasto.pl/pawel-okrasa-zawarl-porozumienie-z-pis/ar/c1-2424975

Oficjalnie bezpartyjny nieoficjalnie tępy pisowiec. 

Edytowane przez Crew 900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Michaelred napisał:

To, ze sie udzielaja w Rosyjskich mediach to tylko na plus. bo maja jakiekolwiek pojecie co tam sie dzieje. Korwin przeciez ostatnio osmieszyl wszystkich naszych politykow wlacznie z opinia publiczna i takimi jak wy kiedy zrobiliscie z niego jasnowidza. A wystarczyla podastawowa wiedza o tym co dzieje sie za nasza wschodnia granica. Jeszcze wam malo? Jezeli uwazasz, ze Konfederacja dziala na szkode kraju to zglosc do ABW. Kazdy moze to zrobic! ABW juz kontrolowala konfe zakladajac im miedzy innymi podsluchy i co z tego wyszlo? Wiec albo nie maja nic za skora albo ABW jest w ich rekach no ale wtedy to juz chyba by rzadzili prawda?

No to odpowiedziałeś na jedną kwestię. A kasa z pracy w prokremlowskich organizacjach nadzorujących wybory? Popieranie separatystów z Donbasu i dość nieciekawych organizacji jak Nocne Wilki? No i czy gdziekolwiek w tym artykule pojawiło się kłamstwo?

Poza tym, bycie agenturą a posiadanie powiązań z Rosją to pewna różnica. Działanie na szkodę kraju zaś niekoniecznie podpada pod jakiś paragraf, jeśli są to tylko kwestie wypowiedzi publicznych, bo realnej władzy (na szczęście) Konfederacja nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Crew 900 napisał:

https://wielun.naszemiasto.pl/pawel-okrasa-zawarl-porozumienie-z-pis/ar/c1-2424975

Oficjalnie bezpartyjny nieoficjalnie tępy pisowiec. 

Może przytulił taką kasę, że teraz gra idiotę, a tak naprawdę wszystko rozgrywa się o tęgą mamonę. Oficjalnie jest bezpartyjny i jak widać miewa momenty mocnej krytyki wobec PiSu więc dla mnie temat zamknięty.

Moim zdaniem musi być drugie dno tej całej gali. Nie wierzę, by gość chciał tak iść w zaparte. Niemalże cały Wieluń krzyczy NIE dla tego "widowiska" a ten dalej brnie w zaparte? Dziwna akcja tym bardziej, że facet zrobił z siebie totalnego idiotę. Pytanie o zgodę na galę dla pedofilów i jego odpowiedź totalnie pogrążają tego człowieczka.

Edytowane przez zdunzdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Michaelred napisał:

Chlopie linkujesz do lewacko teczowego scieku.

Odpadam. Merytoryka na poziomie wspominanego ścieku. Fakt za faktem, a ten używa takich słów. Geniusz normalnie. Zamiast napisać że tego i tego dnia moskiewska agentka wcale nie demonstrowała z takim i takim transparentem i zapewnić jej alibi to ten o tęczowym ścieku. Zamiast napisać że rosyjska agentka nie mówiła tego i tego w rosyjskiej telewizji(a na dowód pokazać zajawkę z tej telewizji) to mówi o tęczowym ścieku. Mogę tak dalej, ale po co. Nic w głowie nie masz, a na pewno nie argumentów. Typowy Konfederata którego można zaorać w 5 minut, bo nie ma podstawowej wiedzy.

Edytowane przez forfun
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, forfun napisał:

Odpadam. Merytoryka na poziomie wspominanego ścieku. Fakt za faktem, a ten używa takich słów. Geniusz normalnie. Zamiast napisać że tego i tego dnia moskiewska agentka wcale nie demonstrowała z takim i takim transparentem i zapewnić jej alibi to ten o tęczowym ścieku. Zamiast napisać że rosyjska agentka nie mówiła tego i tego w rosyjskiej telewizji(a na dowód pokazać zajawkę z tej telewizji) to mówi o tęczowym ścieku. Mogę tak dalej, ale po co. Nic w głowie nie masz, a na pewno nie argumentów. Typowy Konfederata którego można zaorać w 5 minut, bo nie ma podstawowej wiedzy.

Ok rozumiem, ze to dla ciebie wystarczy zeby uznac konfederacje za Rosyjska agenture :) Rozumiem, ze innych zrodel i wypowiedzi politykow nie sluchas i nie czytasz tylko oko.press?  Dales sie zamknac w bance i jestes w tym odosobniony ale to juz twoja sprawa. Ciekaw jestem wiec co powiesz na takie zachowania wsrod wysoko postawionych politykow UE a nie jakichs podrzednych ludzi, ktorzy przewineli sie gdzies kiedys przy Konfie. Typowy antykonfiarz, ktorego nie trzeba orac bo ora sie sam w 4 minuty :) Od lat te same zarzuty. Zieeew.
6833fe0d81d0.jpg

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Michaelred napisał:

Ok rozumiem, ze to dla ciebie wystarczy zeby uznac konfederacje za Rosyjska agenture :) Rozumiem, ze innych zrodel i wypowiedzi politykow nie sluchas i nie czytasz tylko oko.press?  Dales sie zamknac w bance i jestes w tym odosobniony ale to juz twoja sprawa. Ciekaw jestem wiec co powiesz na takie zachowania wsrod wysoko postawionych politykow UE a nie jakichs podrzednych ludzi, ktorzy przewineli sie gdzies kiedys przy Konfie. Typowy antykonfiarz, ktorego nie trzeba orac bo ora sie sam w 4 minuty :) Od lat te same zarzuty. Zieeew.

No ci politycy po prostu też dali się kupić Moskwie. Rosja od bardzo dawna wspiera finansowo różne ugrupowania polityczne i z lepszym lub gorszym skutkiem przekupuje ludzi na wysokich stanowiskach. Jak to się ma do Konfederacji? Argument, że inni też tak robią jest... słaby.

No i jeszcze raz: czy oko.press kłamało w tamtym artykule? Reszty pytań, które ignorujesz, nie chce mi się trzeci raz pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ale mi cos ucielo przy edycji. Argument jest bardzo dobry bo "Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz" :P Co do wizyty JKM w Donbasie to nie mam nic przeciwko temu ani nie jestem specjalnie zdziwiony. On jednak malo rzeczy robi pod publike i nie ocenia wszystkiego przez slupki sondazowe. Byl ciekawy co tam sie dzieje, jak do tematu podchodza lokalni ludzie to pojechal. Tak jak pisalem, ten artykul z Oko.press jest stronniczy. Powyciagane sa ich wypowiedzi pod teze a wystarczy poczytac je z innych zrodel zeby wiedziec, ze nie sa takie czarnobiale i jednostronne. No ale nie o obiektywne dziennikarstwo takim portalom jak oko.press przeciez chodzi. Odnosnie Nocnych Wilkow to nikt z nimi wczesniej nie mial problemow, byli w Polsce 2 czy 3 razy a pozniej ktos stwierdzil, ze ich nie wpuszczamy bo maja taki czy inne pogladay (nie zmienili ich w ciagu tych kilku lat). Nasi przeciez tez jezdza na motocyklach do Katynia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Michaelred napisał:

Byl ciekawy co tam sie dzieje

Turysta. :lol2: 

najman-capitol-kapitol-ludzie-przeciez-t

24 minuty temu, Michaelred napisał:

Powyciagane sa ich wypowiedzi pod teze a wystarczy poczytac je z innych zrodel

Zapewne tych prawicowych stronek, które mają 3cm języka w kakaowym Konfederosji?

Edytowane przez kadajo
wulgaryzm
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Michaelred napisał:

Pisalem ale mi cos ucielo przy edycji. Argument jest bardzo dobry bo "Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz" :P Co do wizyty JKM w Donbasie to nie mam nic przeciwko temu ani nie jestem specjalnie zdziwiony. On jednak malo rzeczy robi pod publike i nie ocenia wszystkiego przez slupki sondazowe. Byl ciekawy co tam sie dzieje, jak do tematu podchodza lokalni ludzie to pojechal. Tak jak pisalem, ten artykul z Oko.press jest stronniczy. Powyciagane sa ich wypowiedzi pod teze a wystarczy poczytac je z innych zrodel zeby wiedziec, ze nie sa takie czarnobiale i jednostronne. No ale nie o obiektywne dziennikarstwo takim portalom jak oko.press przeciez chodzi. Odnosnie Nocnych Wilkow to nikt z nimi wczesniej nie mial problemow, byli w Polsce 2 czy 3 razy a pozniej ktos stwierdzil, ze ich nie wpuszczamy bo maja taki czy inne pogladay (nie zmienili ich w ciagu tych kilku lat). Nasi przeciez tez jezdza na motocyklach do Katynia.

Tylko czy ktoś tutaj popiera tych byłych polityków, którzy pracują dla rosyjskich koncernów? Raczej wątpię, więc o belce w czyim oku tutaj mowa? Poza tym, powszechność tego zjawiska tylko jeszcze bardziej uprawdopodabnia, że i w Polsce są konkretne ugrupowania polityczne sponsorowane przez Rosję. Z Nocnymi Wilkami zawsze był problem, ale po prostu dopiero po tym, jak się zaczął konflikt na Ukrainie, zdecydowano się zadziałać - to nie było nagle i bez powodu.

No i jeszcze taka sprawa: odwiedzić jakieś kontrowersyjne miejsce czy wrogą telewizję to jedno, ale jest kwestia co się tam robi i co mówi.

Tym niemniej, powodów do marginalizowania Konfederacji jest znacznie więcej, więc kwestię powiązań z Rosją mogę dla siebie zostawić jako "podejrzane, ale nie ma wpływu na moje zdanie o tej formacji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Michaelred napisał:

Ok rozumiem, ze to dla ciebie wystarczy zeby uznac konfederacje za Rosyjska agenture :) Rozumiem, ze innych zrodel i wypowiedzi politykow nie sluchas i nie czytasz tylko oko.press?  Dales sie zamknac w bance i jestes w tym odosobniony ale to juz twoja sprawa. Ciekaw jestem wiec co powiesz na takie zachowania wsrod wysoko postawionych politykow UE a nie jakichs podrzednych ludzi, ktorzy przewineli sie gdzies kiedys przy Konfie. Typowy antykonfiarz, ktorego nie trzeba orac bo ora sie sam w 4 minuty :) Od lat te same zarzuty. Zieeew.
6833fe0d81d0.jpg

Przecież to był pierwszy przykład z brzegu... Mogę Ci przytoczyć tysiące artykułów opisujących działania i biografie ludzie Konfederacji. We wspominanym artykule są fakty... z faktami jak Ty chcesz dyskutować? Jeżeli ktoś pisze prawdę i opisuje wydarzenia. I skąd Ci w tej dziwacznej głowie przyszedł pomysł że ja mam bronić kilku polityków z UE :D? Co mnie to w ogóle obchodzi? Jestem Polakiem i patriotą. Postawy antypolskie piętnowałem i piętnuję, a polityką to interesuję się pewnie od kiedy Ty jeszcze byłeś w pieluchach(i dlatego zadziwia mnie negatywnie fenomen takiego dzbana jak Korwin, człowieka skompromitowanego i na oucie, ale w XXI wieku wykształciliśmy głupoli którzy na niego głosują). Więc podaruj sobie pisanie do mnie.

Jeszcze wracając do starego wariata... To przypomina mi on tego jegomościa - https://wiadomosci.wp.pl/nigel-farage-utrzymankiem-prorosyjskiego-milionera-ujawniono-zrodlo-finansowania-6381986495891585a

Facet opowiadał dyrdymały nt. wyjścia z UE i korzyściach z takiego rozwiązania, potem zameldował wykonanie zadania Putinowi, natychmiastowa ewakuacja z polityki i teraz żyje jak pączek w maśle z rosyjskich pieniędzy, a Brytyjczycy niech się martwią :).

Edytowane przez forfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś masowa akcja bo do Giertychów jak i prof. Matczaka dzwonią telefony z groźbami śmierci. To już jest przegięcie. Zgnita władza pis ot co.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, forfun napisał:

Jeszcze wracając do starego wariata... To przypomina mi on tego jegomościa - https://wiadomosci.wp.pl/nigel-farage-utrzymankiem-prorosyjskiego-milionera-ujawniono-zrodlo-finansowania-6381986495891585a

Facet opowiadał dyrdymały nt. wyjścia z UE i korzyściach z takiego rozwiązania, potem zameldował wykonanie zadania Putinowi, natychmiastowa ewakuacja z polityki i teraz żyje jak pączek w maśle z rosyjskich pieniędzy, a Brytyjczycy niech się martwią :).

Z Faragem to jest w ogóle ciekawa sprawa, bo jemu akurat Brexit był bardzo nie na rękę. Typ żył z tego tematu przez wiele lat jednocześnie pobierając wynagrodzenie jako brytyjski członek PE. Kultowe stało się jego powiedzenie, że wynik referendum 52:48 nie będzie oznaczał końca tego tematu. Chodziło mu o sytuację gdy UK pozostaje w UE z takimi proporcjami głosów za no i temat dalej będzie można grzać. Okazało się, że stało się na odwrót no i jednak temat dla Farage'a się skończył ? Tylko, że jednocześnie stracił on swoją polityczną rację bytu, jego partia się rozleciała, a on próbuje zaistnieć w mediach spolecznosciowych, gdzie oczywiście non stop jedzie po UE. Prawdziwą enklawą rosyjskich wpływów w UK jest jednak partia konserwatywna, bo o ile Farage i jego wyznawcy to byli po prostu użyteczni idioci, to Torysów z rosyjskimi oligarchami łączą finanse, a to jest najsilniejsze powiązanie ?
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, forfun napisał:

Przecież to był pierwszy przykład z brzegu... Mogę Ci przytoczyć tysiące artykułów opisujących działania i biografie ludzie Konfederacji. We wspominanym artykule są fakty... z faktami jak Ty chcesz dyskutować? Jeżeli ktoś pisze prawdę i opisuje wydarzenia. I skąd Ci w tej dziwacznej głowie przyszedł pomysł że ja mam bronić kilku polityków z UE :D? Co mnie to w ogóle obchodzi? Jestem Polakiem i patriotą. Postawy antypolskie piętnowałem i piętnuję, a polityką to interesuję się pewnie od kiedy Ty jeszcze byłeś w pieluchach(i dlatego zadziwia mnie negatywnie fenomen takiego dzbana jak Korwin, człowieka skompromitowanego i na oucie, ale w XXI wieku wykształciliśmy głupoli którzy na niego głosują). Więc podaruj sobie pisanie do mnie.

Jeszcze wracając do starego wariata... To przypomina mi on tego jegomościa - https://wiadomosci.wp.pl/nigel-farage-utrzymankiem-prorosyjskiego-milionera-ujawniono-zrodlo-finansowania-6381986495891585a

Facet opowiadał dyrdymały nt. wyjścia z UE i korzyściach z takiego rozwiązania, potem zameldował wykonanie zadania Putinowi, natychmiastowa ewakuacja z polityki i teraz żyje jak pączek w maśle z rosyjskich pieniędzy, a Brytyjczycy niech się martwią :).

Daj sobie spokój, kolega Michaelred potrafi robić takie fikołki logiczne, że czasami sam jestem pełen podziwu :notworthy:. Szkoda czasu na dyskusje, i straconych nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Michaelred napisał:

No to dawaj konkrety :) Przeciez to tajemnica poliszynela to dowodow powinno byc juz dawno 1000. Jakos ABW nie mogla takich powiazan znalezc a tu prosze forumowicz @severall jest jak widac sprytniejszy. Dajesz czekamy :)

Szanowny Panie, ja nie mam żadnych dowodów... ja tylko uważam, że Konfederacja to śmierdzące ruskie onuce. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, severall napisał:

Szanowny Panie, ja nie mam żadnych dowodów... ja tylko uważam, że Konfederacja to śmierdzące ruskie onuce. 

Pozdrawiam.

Ruskie czy nie ruskie? Ważniejsze jest to, że w tej formacji panuje ideologiczne rozdwojenie jaźni. Jak inaczej określić mariaż narodowców z wolnościowcami? 
Albo to wcale nie są narodowcy, albo mają niewiele wspólnego z ideami wolnościowymi. 

Gowin wraca do aktywności. Niektórzy publicyści sugerują, że może prowadzić osobistą vendettę na PiS, co stanowi kolejny problem dla partii rządzącej.

Edytowane przez LJ19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, LJ19 napisał:

Gowin wraca do aktywności. Niektórzy publicyści sugerują, że może prowadzić osobistą vendettę na PiS, co stanowi kolejny problem dla partii rządzącej.

I tak to się w tym polskim grajdole toczy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Absurd. Pisałem o tym z 2 lata temu i stało się ponownie. Uruchamiam grę ze skrótu na pulpicie a pokazuje automatyczne pobieranie 120gb. Patrzę w folder z grą a tam pusto - gra się ponownie sama odinstalowała 
    • Z tego co czytam w specyfikacjach to nie ma wi-fi. Trzeba dokupić jakiś dodatkowy moduł ale w sklepie nie widzę tej opcji. @Caps - no właśnie wyczytałem, że 7900 bez X jest minimalnie mniej wydajny ale za to chłodniejszy i mniej prądożerny. Stąd ta decyzja.
    • 900mv/2600mhz scrashowalo, wiec zrobilem 900mv/2550mhz/+1550mhz bo na 1600 juz sie wysypalo. Stracilem okolo 2-3% wydajnosci, zysk 40 watow i karta 59/60stopni.
    • nie wiem czy warto. LG zrobiło z tego monitora łódkę.
    • Ale zdajesz sobie sprawę, że przez te kilka lat, tak czy inaczej ruch się zwiększył i korki też by wzrosły. Druga sprawa, to nie bardzo łapię połączenia prezydenta miasta z budową infrastruktury kolejowej. Linia należy do PLK, bo samorząd nie dał rady jej przejąć. Z tego co wiem województwo się do inwestycji przywrócenia ruchu dołożyło, Wrocław raczej nie (może jakieś poboczne kwestia wokół przystanków na jego terenie). Jeżeli zrezygnowano z wiaduktów/tuneli, to pewnie cięli koszty. Tutaj jedyna słabość prezydenta może być taka, że za słabo walczył lub wcale nie walczył o nie. Patrząc na mapę, to nie bardzo jest jak. Wojszyce, Ołtaszyn to domki i niska zabudowa, nie ma tam żadnej rezerwy terenowej, a puszczanie na około i po obrzeżach nie ma sensu. Braki rezerw, to nie są błędy jednej kadencji, to zaległości sięgające kilku dekad, czasu planowania tych dzielnic. Także ewidentne zaniedbania Sutryka, to jeżeli w ciągu ostatnich lat nie zaczął chociaż planowania co z tym fantem zrobić, jeżeli były plany i ich nie wdrożył lub chociaż nie rozpoczął wdrażania. Kolejna sprawa, to korki na tych ulicach nie są wyłącznie tworzone przez mieszkańców Wrocławia, to też masa ludzi dojeżdżających do miasta. Tutaj kolej może wiele usprawnić, co dosyć dobrze widać na linii z Kłodzka, ile osób rano dosiada się na kolejnych stacjach (gdzieś do Strzelina jest w miarę pusto, potem coraz gęściej). Przypuszczam, że na linii ze Świdnicy wcale tak kiepsko z obłożeniem nie jest, a z czasem na pewno się poprawi. Ile kilometrów będzie jeszcze ok? Nie każda wioska wzdłuż kolei ma przystanek, a nawet jak ma to wcale nie znaczy, że jest blisko.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...