Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, adashi napisał:

Ciekawi mnie też co z tymi darmowymi przejazdami PKP czy komunikacją miejską, bo pora by była powoli się z tego wycofywać.

W Gdańsku się skończyła darmowa KM ale zrobiono to w mało elegancki sposób i trochę mandatów się posypało.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, crush napisał:

Jako centro-lewicowiec słyszę, że jestem pedałem ze strony prawaków i naziolem ze strony lewaków.

why-not-both.jpg

xD

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Michaelred napisał:

xD

Jestem elastyczny.

1bjzRbl.jpg

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, forfun napisał:

Podaruję sobie komentowanie wszystkiego, bo nie znasz znaczenia słowa ironia :D i wyśmiewania ludzi którzy na sztandarach mają wielkie hasła, a w rzeczywistości są najgorszymi z najgorszych.

To nie moja wina że głosujesz na nieprzyzwoitych polityków. Ja znam(osobiście) przyzwoitych. Pora przestać generalizować i zacząć interesować się polityką :D.

 

Też sobie podaruję, bo nie rozumiesz ogółu przekazu. Skąd wiesz na kogo głosuję? :E

Chyba, że się tak przygotowałeś i wyszukałeś w postach. Wtedy doskonale wiesz, że ostatnio był to z braku laku Trzasku.

Edytowane przez zdunzdun
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
28 minut temu, Czechoslaw napisał:

Co robi wściekły lewak uważający białych za zło wcielone? Napisze o tym dziecinnego tweeta albo post na blogasku.

Co robi wściekły prawak uważający czarnych za zło wcielone? Jedzie z karabinem do miasta o najwyższym odsetku afroamerykańskiej populacji i rozpoczyna masakrę. 

heheh, post idealnie pokazujący odklejenie tych porwanych przez jakąś (w tym przypadku lewą) stronę ;)

Edytowane przez Wu70
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
39 minut temu, Spl97 napisał:

Tak u nas z tych 3,4 mln uchodźców z Ukrainy co do Polski przyjechało,te z 1,5-2 mln Ukraińskich obywateli zostało.

O ile się nie pomyliłem.

Ciężko dokładnie stwierdzić bo oni się teraz mocno wachlują. Na pewno ponad milion wydanych pesli, ale część z nich mogła wrócić mimo tego na Ukrainę. Część na pewno się nie zarejestrowała i siedzi. Obstawiałbym ~1.5mln.

Przez Niemcy np. przewinęło się do końca kwietnia ~600k uchodźców z Ukrainy, znaczna część przez Polskę. Ale też spora część z nich pojechała dalej do innych krajów EU, a i część wróciła w ostatnim czasie na Ukrainę jak się trochę uspokoiło na zachodzie Ukrainy.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, crush napisał:

Nie takie proste. Mówi Ci coś takie imię i nazwisko jak Darrell Brooks? Zadymy po zabiciu czarnego ćpuna coś Ci mówią?

Łoo Panie! Wkraczasz na bardzo grząski grunt :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, Bono[UG] napisał:

W Gdańsku się skończyła darmowa KM ale zrobiono to w mało elegancki sposób i trochę mandatów się posypało.

W Krakowie jak na razie do 31 maja mają za darmo komunikację w ramach aglomeracji, natomiast od 1 maja nie mogą juz parkować za darmo w płatnych strefach. Chociaż tyle.

I oszacowania na podstawie statystyk kontroli biletowych: w strefie miejskiej 30% to ukraińscy uchodźcy lub przynajmniej osoby za nich się podające, korzystające z bezpłatnej komunikacji. A w całej aglomeracji to około 12%. Dużo.

Edytowane przez adashi
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, zdunzdun napisał:

Też sobie podaruję, bo nie rozumiesz ogółu przekazu. Skąd wiesz na kogo głosuję? :E

Chyba, że się tak przygotowałeś i wyszukałeś w postach. Wtedy doskonale wiesz, że ostatnio był to z braku laku Trzasku.

Przecież to Ty komentujesz czyjeś posty nie rozumiejąc ich przekazu... tak czy nie? Kto na czyj post odpowiedział i się ośmieszył :D? Mnie twoja osoba nie interesuję i wiele miesięcy temu tu napisałem żebyś sobie darował pisanie do mnie, bo dyskusja z Tobą jest dla mnie uciążliwa.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, forfun napisał:

 

Przecież to Ty komentujesz czyjeś posty nie rozumiejąc ich przekazu... tak czy nie? Kto na czyj post odpowiedział i się ośmieszył :D? Mnie twoja osoba nie interesuję i wiele miesięcy temu tu napisałem żebyś sobie darował pisanie do mnie, bo dyskusja z Tobą jest dla mnie uciążliwa.

No właśnie nie. Mnie zaś bawi (w sumie forfun nie?)  zawsze Twój tupet, który nawet i w tym poście daje o sobie znać (zresztą jak zawsze) także sorry, było trzeba nie odpisywać skoro tak Cię to boli.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, forfun napisał:

Ja znam(osobiście) przyzwoitych.

W skali kraju? To podziel się. Będę widział na kogo zagłosować.

Bo ja widzę wszędzie bydło. O różnej skali zbydlęcenia ale jednak.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crush napisał:

W skali kraju? To podziel się. Będę widział na kogo zagłosować.

Bo ja widzę wszędzie bydło. O różnej skali zbydlęcenia ale jednak.

Jak się zna "osobiście" to jednak jest już inna skala spojrzenia :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zdunzdun napisał:

No właśnie nie. Mnie zaś bawi (w sumie forfun nie?)  zawsze Twój tupet, który nawet i w tym poście daje o sobie znać (zresztą jak zawsze) także sorry, było trzeba nie odpisywać skoro tak Cię to boli.

Jak nie? Ty przecież skomentowałeś mój post. Trzeźwy jesteś czy nie bardzo :D? Ja twoich nie komentuję, bo dla mnie zwykle są to totalne głupoty. Więc pisz sobie i pozwól mi pisać.

Jeżeli ktoś pisze bzdury(że wszystkie partie są takie same, a wystarczy sobie sprawdzić co PO zrobiła z takim Chlebowskim i Nowakiem, o wielu innych nazwiskach nie będę mówił, bo pewnie też nie znasz tych) i odnosi się do moich słów to jak mam nie zareagować ;)? Bawi mnie to i boli pewne ograniczenie intelektualne oraz nieznajomość podstawowych faktów z polskiej i światowej polityki(gdzie słowa za politykiem mogą ciągnąć się przez dziesiątki lat oraz gdzie za słowa można zostać wykluczonym ze społeczności).

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, crush napisał:

 W USA? Od kilku lat lewactwo wiedzie prym w sp********iu umysłowym.

Chyba nie bardzo śledzisz to co się dzieje ostatnio: zdominowany przez konserwatywnych sędziów Sąd Najwyższy chce obalić Wade vs Roe, co może poskutkować całkowitym zakazem aborcji (również w przypadku gwałtu/kazirodztwa) w stanach kontrolowanych przez Republikanów.

Niejako przy okazji, są też pomysły zakazu antykoncepcji czy in vitro czyli przypomina to dość mocno idee niektórych środowisk w Polsce (vide Ordo Iuris).

Btw, ofiar prawicowego terroryzmu w Stanach w ostatnich 20 latach było więcej niż niż tych związanych z islamskimi radykałami.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, forfun napisał:

Jak nie? Ty przecież skomentowałeś mój post. Trzeźwy jesteś czy nie bardzo :D? Ja twoich nie komentuję, bo dla mnie zwykle są to totalne głupoty. Więc pisz sobie i pozwól mi pisać.

Jeżeli ktoś pisze bzdury(że wszystkie partie są takie same, a wystarczy sobie sprawdzić co PO zrobiła z takim Chlebowskim i Nowakiem, o wielu innych nazwiskach nie będę mówił, bo pewnie też nie znasz tych) i odnosi się do moich słów to jak mam nie zareagować ;)? Bawi mnie to i boli pewne ograniczenie intelektualne oraz nieznajomość podstawowych faktów z polskiej i światowej polityki(gdzie słowa za politykiem mogą ciągnąć się przez dziesiątki lat oraz gdzie za słowa można zostać wykluczonym ze społeczności).

Napisałem nie, bo nie zgadzam się z Twoją gadce o braku zrozumienia przekazu. Tak samo mogę odbić, że Ty mnie nie rozumiesz. Szukasz jakichś przykładów o uczciwych politykach i partiach, gdzie ogół tworzy śmietanka ludzi, którzy nie są krystaliczni i nie będą rezygnować z życia publicznego choćby po ciężkich przekrętach, czy też lżejszych aferkach. Po kiego pisać posty odnośnie oczekiwań od Konfy? To pobożne życzenia? Nie takie rzeczy się działy i włos z głowy nie spadł prominentom, oni sami też nie rezygnowali. Dokładnie do tego piłem, ale Ty zaraz musisz to rozdrabniać na szczegóły, gadać od rzeczy o spojrzeniach w lustrze itp i jest to doprawdy bardzo zabawne :)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, rainy napisał:

Chyba nie bardzo śledzisz to co się dzieje ostatnio: zdominowany przez konserwatywnych sędziów Sąd Najwyższy chce obalić Wade vs Roe, co może poskutkować całkowitym zakazem aborcji (również w przypadku gwałtu/kazirodztwa) w stanach kontrolowanych przez Republikanów.

Niejako przy okazji, są też pomysły zakazu antykoncepcji czy in vitro czyli przypomina to dość mocno idee niektórych środowisk w Polsce (vide Ordo Iuris).

Btw, ofiar prawicowego terroryzmu w Stanach w ostatnich 20 latach było więcej niż niż tych związanych z islamskimi radykałami.

Ja mówię o zadymach, a nie o powoływaniu głupich przepisów.

Mnie naprawdę nie interesuje w imię czego rozpieprzasz miasto. Za aborcją, przeciw aborcji, za policją, przeciw policji. I tak czyni to z ciebie łajzę i dzbana.

No nie. Niestety ale nie. Tylko dyskusja z Tobą ma zapewne nikły sens bo wyczuwam, że Ty nie uznajesz zadym po zabójstwie tego ćpunka i pewnie nazwiesz je protestami.

  • Like 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, crush napisał:

Ja mówię o zadymach, a nie o powoływaniu głupich przepisów.

Pijesz do BLM? Do serii protestów gdzie 93-94% z nich przebiegło pokojowo, a dziwnym trafem burdy robiły się tam gdzie przyjeżdżało uzbrojone prawactwo robić "porządek"? Po czym prawackie profile były zalewane jednostkowymi sytuacjami żeby wzbudzić grozę, nienawiść, wskazać wroga?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kalderon napisał:

Pijesz do BLM? Do serii protestów gdzie 93-94% z nich przebiegło pokojowo, a dziwnym trafem burdy robiły się tam gdzie przyjeżdżało uzbrojone prawactwo robić "porządek"? Po czym prawackie profile były zalewane jednostkowymi sytuacjami żeby wzbudzić grozę, nienawiść, wskazać wroga?

Jakbym słyszał naszych prawaków. PROWOKACJA! :rotfl:

Jednostkowy przykład gdzie spłonął Wallmart czy tam inny Target.

Jednostkowe przypadki setek ograbionych sklepów. W tym takich którymi właścicielami byli czarni.

Jednostkowy przykład gdzie cała dzielnica zostaje zajęta na miesiąc przez bandę dzikusów i gdzie od razu dochodzi do 3 zabójstw.

BLM i Antifa to takie samo bydło jak u nas ruchy narodowe. A nawet powiedziałbym, że bardziej agresywne. Na pochybel ekstremistycznemu ludzkiemu łajnu.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol ale odleciał kalderon :rotfl:

W imię czego wy wypisujecie takie głupoty? Atakowanie jednej grupy wybielaniem drugiej nie robi z was bojowników o sprawiedliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, crush napisał:

Jednostkowe przypadki setek ograbionych sklepów.

To już sobie dorabiasz.

8 minut temu, crush napisał:

BLM i Antifa to takie samo bydło jak u nas ruchy narodowe.

Nie, Antifa nawet nie jest organizacją (i dlatego tak się ich boją zhierarchizowani nacjonaliści). Prawactwo robi zadymy niemal przy każdej okazji bo szukanie wroga i przemoc to podstawa ich istnienia. Tymczasem powtarzam - 93-94% marszów BLM przeszło pokojowo. To jest odsetek nieosiągalny dla prawactwa. I dlatego zrównywanie tych ruchów jest zakłamywaniem rzeczywistości.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kalderon napisał:

To już sobie dorabiasz.

Nie, Antifa nawet nie jest organizacją (i dlatego tak się ich boją zhierarchizowani nacjonaliści). Prawactwo robi zadymy niemal przy każdej okazji bo szukanie wroga i przemoc to podstawa ich istnienia. Tymczasem powtarzam - 93-94% marszów BLM przeszło pokojowo. To jest odsetek nieosiągalny dla prawactwa. I dlatego zrównywanie tych ruchów jest zakłamywaniem rzeczywistości.

Nie. Dosłownie setki w skali kraju. To wszystko można znaleźć w internecie. Bydło rabujące sklepy z butami czy elektroniką to mistrzostwo świata.

 

Który marsz, protest, zwał jak zwał w ciagu ostatniej dekady czy dwóch dorównał skalą zniszczeń hołocie z BLM/Antify?

Tylko mi nie pisz, że atak na Kapitol bo Cię śmiechem zabiję. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

Który marsz, protest, zwał jak zwał w ciagu ostatniej dekady czy dwóch dorównał skalą zniszczeń hołocie z BLM/Antify?

Nasz Marsz Niepodległości? ;)

Jeszcze raz - 93-4% protestów była pokojowa. To była największa skala protestów która przetoczyła się przez USA od dekad. Obwinianie BLM za to że w kilku % przypadków dołączyła się do nich prawdziwa hołota która szukała rozróby, podczas gry zdecydowana większość przebiegła absolutnie pokojowo to zwykł hejt i klapki na oczach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kalderon napisał:

Nasz Marsz Niepodległości? ;)

Jeszcze raz - 93-4% protestów była pokojowa. To była największa skala protestów która przetoczyła się przez USA od dekad. Obwinianie BLM za to że w kilku % przypadków dołączyła się do nich prawdziwa hołota która szukała rozróby, podczas gry zdecydowana większość przebiegła absolutnie pokojowo to zwykł hejt i klapki na oczach.

Ale Ty twierdzisz, że to prawacy w Stanach są tą niszczycielską siłą. Tyle, że nie potrafisz podać konkretnych przypadków. 

I nie. To nie było 93-4 procent. To jest dokładnie taka sama bzdura jak nasi prawacy piszczący o incydentach. Tylko to właśnie Ty masz klapki na oczach. Ja wychodzę z pozycji neutralnej, czy niechętnej obu stronom, a Ty jedną ze stron faworyzujesz.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawacy w USA za bardzo nie protestują bo nie mają o co - w stanach gdzie są ich większe skupiska ich postulaty są wcielane w życie przez władze stanowe.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...