Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, T.m.p1 napisał:

Pierwsze 10 minut to nie analiza rynku, siły PLN, finansów i sytuacji gospodarczej tylko analiza tego co gdzieś tam powiedział Tusk.

Przecież to jest dramat.

Dramat to jest to, że Tusk się w ogóle odzywa.

Mi by było wstyd, gdybym przez 8 lat miał na coś wpływ, mógł coś poprawić , naprawić, a bym tego nie zrobił, się co kolwiek odzywać.

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, T.m.p1 napisał:

nicholas-cage-funny.gif

Typowe na tym forum, glupie jakies obrazki, minki, reakcje na posty.

ja oczekiwałbym jakiejś merytorycznej odpowiedzi, na temat tego co udało sie Tuskowi przez 8 lat jego rzadów, co realnie wpłyneło na poprawe mojego, Twojego i innych zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 8.07.2022 o 16:00, Damian-32 napisał:

Typowe na tym forum, glupie jakies obrazki, minki, reakcje na posty.

To po co tu siedzisz?

 

Edytowane przez T.m.p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Damian-32 napisał:

, co realnie wpłyneło na poprawe mojego, Twojego i innych zycia.

Nie dopuścił do możliwości zawieranie związków partnerskich :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Damian-32 napisał:

Typowe na tym forum, glupie jakies obrazki, minki, reakcje na posty.

ja oczekiwałbym jakiejś merytorycznej odpowiedzi, na temat tego co udało sie Tuskowi przez 8 lat jego rzadów, co realnie wpłyneło na poprawe mojego, Twojego i innych zycia.

Ja Ci mogę napisać jak PiSdzielce mi popsuły życie pakując kiełbasę wyborczą nierobom i głupcom.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Damian-32 napisał:

Typowe na tym forum, glupie jakies obrazki, minki, reakcje na posty.

ja oczekiwałbym jakiejś merytorycznej odpowiedzi, na temat tego co udało sie Tuskowi przez 8 lat jego rzadów, co realnie wpłyneło na poprawe mojego, Twojego i innych zycia.

budowa gazoportu, budowa autostrad i S-ek, karta dużej rodziny, inflacja poniżej 4.5% przy kryzysie gospodarczym na świecie, poprawa transportu kolejowego, budowa orlików... to tak na szybko z głowy, oczywiście  były też wtopy i afery, ale w kontekście rządów wPISdu to zupełnie inna kultura rządzenia :E

p.s nie, nie zagłosuję na KO, bo głosowali na socjal i w ich programie też jest socjal, a my idziemy ku sporej recesji, z siłą nabywczą pieniądza to się pewnie cofniemy do 2005r

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian-32, jak się domyślam, w przyszłym roku również zamierzasz głosować na PIS, tak jak zapewne zrobiłeś to w wyborach z 2015 i 2019 roku.

W takiej sytuacji, dyskusja z Tobą, to po prostu strata czasu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutować z nim nie ma to sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Camis napisał:

Nie dyskutować z nim nie ma to sensu. 

Ty chcesz decydowac, kto ma zkim dyskutowac ? 

To sa dorosli ludzie maja swój rozum.

15 minut temu, rainy napisał:

Damian-32, jak się domyślam, w przyszłym roku również zamierzasz głosować na PIS, tak jak zapewne zrobiłeś to w wyborach z 2015 i 2019 roku.

W takiej sytuacji, dyskusja z Tobą, to po prostu strata czasu.

i vice wersa ;)

Nie bedę płakał o to że nie chcecie dyskutowac, bo w sumie tylko mlody_tarnow przedstawił jakieś argumenty(które i tak jeszcze zweryfikuje)reszta to po prostu nie bo nie bo on jest za PIS nie dyskutowac z nim.

Edytowane przez Damian-32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Camis napisał:

Nie dyskutować z nim nie ma to sensu. 

Jeżeli ktoś ocenia pozytywnie (może nawet zdecydowanie pozytywnie) blisko 7 lat rządów PIS-u i zamierza na nich głosować ponownie, to nie widzę specjalnie sensu w takiej dyskusji.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Trepcia napisał:

Jaszczomb Glapcio przedstawil cos konkretnego na walke z inflacja czy tylko stundupowal i jechal po opozycji?

Jak na jego standardy to nie było złe wystąpienie-co nie znaczy, że było dobre, w sumie to powiedział wszystko to co już wiemy... i tłumaczył telewidzom jak koniom, że kredytów biedota nie dostaje, a to właśnie min ci najubożsi będą "płacić" za te wakacje kredytowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałem w radiu (nie było mnie w domu,więc tylko to), Glapa gadał standardowe formułki typu,że będą podwyższać stopy procentowe aż do zdławienia inflacji,lecz podkreślił,że zbliżamy się do końca cyklu podwyżek stóp procentowych :E Dodatkowo według Glapy inflacja unormuje się najszybciej dopiero w 2024 r. i czeka nas techniczna recesja. Mało tego Glapa zapowiedział,że do końca jego kadencji Polska nie wejdzie do strefy euro. To tyle,co zrozumiałem.

Godzinę temu, rainy napisał:

Jeżeli ktoś ocenia pozytywnie (może nawet zdecydowanie pozytywnie) blisko 7 lat rządów PIS-u i zamierza na nich głosować ponownie, to nie widzę specjalnie sensu w takiej dyskusji.

Tyle,że kolega wyżej co chwali rządy PiS patrzy przez pryzmat zarobków,konkretniej płacy minimalnej :E Problem taki,że on sam na rynek pracy wszedł chyba kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Damian-32 napisał:

Nie bedę płakał o to że nie chcecie dyskutowac, bo w sumie tylko mlody_tarnow przedstawił jakieś argumenty(które i tak jeszcze zweryfikuje)reszta to po prostu nie bo nie bo on jest za PIS nie dyskutowac z nim.

Chętnie przeczytam jak chociaż raz się do merytorycznych odpowiedzi odniesiesz. Już kilka razy pisałeś te same slogany jak to ci się w życiu poprawiło za rządów PiS, o słabo rosnącej pensji minimalnej za czasów Po itd. a na wypunktowanie błędów logicznych i merytorycznych zawartych w twoich wypowiedziach nie odpowiedziałeś ani razu. A przynajmniej nie przypominam sobie takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tego typa to nie mogę oglądać jak pierdzieli kocopoły i leje wodę :E Tak tylko na szybko po przewijałem jego wypowiedzi.

Dla minie szczęście w nieszczęściu to tylko takie, że zarabiam w euro i Glapa mi dobry kurs zrobił :E, a lada moment jadę do Polski na urlop wydawać kasiorkę.

Edytowane przez lukadd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lukadd napisał:

Dla minie szczęście w nieszczęściu to tylko takie, że zarabiam w euro i Glapa mi dobry kurs zrobił :E,

To zmienia perspektywę. Z kolei w DE też słyszałem, że zbliżają się do kryzysu energetycznego i ich przemysł bardzo ucierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kyle_PL napisał:

To zmienia perspektywę. Z kolei w DE też słyszałem, że zbliżają się do kryzysu energetycznego i ich przemysł bardzo ucierpi.

Nom jest lipa. Nastroje nie są optymistyczne. Wszystko wyjdzie w praniu na jesień. Np. jeśli zabraknie gazu to gospodarka niemiecka ładnie dostanie po tyłku, ale i pociągnie za sobą dodatkowo inne czyli np. Polskę która bardzo dużo produkuję i eksportuję do Niemiec i dla niemieckich firm.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rainy napisał:

Damian-32, jak się domyślam, w przyszłym roku również zamierzasz głosować na PIS, tak jak zapewne zrobiłeś to w wyborach z 2015 i 2019 roku.

W takiej sytuacji, dyskusja z Tobą, to po prostu strata czasu.

Yyyy, ale typowy tępy pisowiec zagłosuje, a powyżej swojego wpisu masz dwóch co w ogóle nie zagłosują /logic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, T.m.p1 napisał:

Pierwsze 10 minut to nie analiza rynku, siły PLN, finansów i sytuacji gospodarczej tylko analiza tego co gdzieś tam powiedział Tusk.

Przecież to jest dramat.

Glapiński przejdzie do historii jako jeszcze bardziej znienawidzona postać niż Balcerowicz.

21 godzin temu, kalderon napisał:

Z jaką dobrą twarzą? Przecież redukując szansę na odblokowanie KPO ograniczają swoją szansę na wygranie wyborów. Bo nie będzie kasy którą można się chwalić, nie będzie kasy na rozdawnictwo, nie będzie potoku euro stabilizującego złotówkę (a więc i po trochu inflację).

Kasa będzie. Wydrukowana, pożyczona i od Obajtka i innych wójtów pcimia. Nie po to wszyscy płacą Orlenowi, żeby za rok nie było kasy.

19 godzin temu, Crew 900 napisał:

Ludzi już nie stać na gaz, paliwa, węgiel, prąd, wodę ogólnie praktycznie wszystko staje się drogim luksusem. Złotówka g*wno warta. Także rozpieprzyli praktycznie wszystko co było możliwe ale dalej se rządzą a lud nic. Przez pieprzone 30% ich elektoratu rozpieprzyli całą gospodarkę.

Chcieliście to macie, tępaki.

19 godzin temu, Radar28 napisał:

Nie tylko przez ich elektorat ale też i jeszcze większe masy ludzi, którzy w ogóle na wybory nie chodzą.

Święte słowa. Ludzie są tacy tępi, że i za rok nie zagłosują, bo Tusek.

7 godzin temu, Spl97 napisał:

Nic dziwnego,skoro całą winę za zablokowanie naszego KPO ponosi rząd,a tak naprawdę nadużyciem nie będzie taki fakt,że cała Zjednoczona Prawica jest za taki stan odpowiedzialna. Długopis zrobił co mógł i nawet jego inicjatywa nie pomogła.

Przecież ten dureń Duda podpisał 100% zmian ustawowych prowadzących do tego burdelu. Glapińskiego też firmował swoim nazwiskiem. Nadal seryjnie wprowadza do systemu ludzi podających się za sędziów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
54 minuty temu, Radar28 napisał:

Chętnie przeczytam jak chociaż raz się do merytorycznych odpowiedzi odniesiesz. Już kilka razy pisałeś te same slogany jak to ci się w życiu poprawiło za rządów PiS, o słabo rosnącej pensji minimalnej za czasów Po itd. a na wypunktowanie błędów logicznych i merytorycznych zawartych w twoich wypowiedziach nie odpowiedziałeś ani razu. A przynajmniej nie przypominam sobie takiej sytuacji.

Już było mu wielokrotnie tłumaczone dlaczego to, że dzisiaj mu się żyję lepiej niż np. 10lat temu nie ma nic wspólnego z PISem, a to po prostu kolej rzeczy. Polska gospodarka się cały rozwijała. Za czasów PO przeszła kryzys finansowy na świecie i dalej się rozwijała. PiS ją przeją w dobrym rozwijającym się stanie. Ale obecnie PIS ma małe pole do manewru, aby się bronić przed kryzysem bo nas zadłużył prawie po uszy, wypakował masę kasiory na socjal i zablokował kasiorę z EU i jeszcze dalej pajacuje :E

Damian z tego co pisał nie ogarnia jak się żyło w Polsce w latach 90tych. W jego wypowiedziach często przejawia się opinia,  za minimalnej za Tuska miałem 1500pln, tera za PISu mam 3000pln :E winc żyję się lepiej za Pisu.

Nie dochodzi argumentacja za pomocą liczb i to, że Polska gospodarka cały czas się rozwija dzięki pracującym Polakom i ludziom, którzy w pocie czoła rozwijają swoje firmy i np. wzrost minimalnej jest naturalną koleją rzeczy, a nie żadne dobrodziejstwo które sprowadził na nas PIS :E


I tu liczby dla @Damian-32:

Za rządów Tuska minimalna pensja.
- od 2007 do 2014 roku wzrosła z 936pln do 1680pln czyli o 79%

Za rządów PIS od 2015 roku do dziś czyli do 2022 wzrosła z 1750 do 3010pln czyli o 72% :E
 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lukadd napisał:

I tu liczby dla @Damian-32:

Za rządów Tuska minimalna pensja.
- od 2007 do 2014 roku wzrosła z 936pln do 1680pln czyli o 79%

Za rządów PIS od 2015 roku do dziś czyli do 2022 wzrosła z 1750 do 3010pln czyli o 72% :E
 

Inne dane dla tępaków z PiS :

- dolar za Tuska 2,83zł,

- dolar za Kaczyńskiego 4,69zł.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Everyman napisał:

Inne dane dla tępaków z PiS :

- dolar za Tuska 2,83zł,

- dolar za Kaczyńskiego 4,69zł.

No i co z tego tumanie, nikt tyle nie doł co PIS mi doł, lepiej sie zyje panie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...