Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Everyman napisał:

Laski zlewają każdego poniżej 178cm, bo jeszcze na szpilach musi być niższa.

Jak ja kocham te teksty rodem z Wykopu z takiego jednego śmiesznego tagu ?

A tak na serio,w takich dziewczynach coś musi być nie ten teges,żeby w pewnym procencie tych dziewczyn,które same mają z 150, góra 160 cm (pomijam w tym przypadku wyższe,bo jest z tym trochę inaczej) krzywiły się na widok gości,którzy mają 170 lub ciut więcej cm i wolą wyższych,nie rzadko aż za wysokich jak dla tych niższych dziewczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Everyman napisał:

Ale za to od lutego zacznie już spadać i będzie powyżej 15% przez kolejne 2 lata :D

Jak pis zostanie dalej przy władzy to na pewno ogłosi to wielkim sukcesem rządu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Klakier1984 napisał:

Waloryzacja emerytur to akurat najmniejszy problem z tego całego rozdawnictwa...w sumie to tym "dziadom" należy się to jak psu buda. Człowiek całe życie zapiernicza, przechodzi na emeryturę i może oczekiwać od państwa, że nie będzie go obarczać skutkami inflacji. 

Nie wiem czy to najmniejszy problem, bo PiS przeznaczy na to ~8% budżetu państwa. Mówimy o samej waloryzacji. Nie o wypłacie świadczeń socjalnych... I nigdzie nie napisałem, że komuś coś się nie należy, ale skąd oni wezmą takie pieniądze? Pytanie retoryczne, skoro Gierka pod względem zadłużania dawno pobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lukadd napisał:

Jak pis zostanie dalej przy władzy to na pewno ogłosi to wielkim sukcesem rządu :E

Ta,jak spadnie inflacja,to ogłoszą,że wstajemy z kolan i wycieramy usta. A będzie po tym tak,że uderzamy głową w kaloryfer i upadamy na amen ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś przemyślenia na temat przesunięcia terminu wyborów samorządowych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS nie chciał przystąpić do wyborów parlamentarnych po porażce w samorządowych. Do tego jak ktoś z ramienia PiS nie dostanie się do sejmu, będzie szansa na stołek w samorządach. Jak ma coś zatopić PiS to inflacja, brak węgla, astronomiczne podwyżki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Everyman napisał:

Przy tym wzroście to żaden pieniądz Ci nie pomoże. Laski zlewają każdego poniżej 178cm, bo jeszcze na szpilach musi być niższa

Bzdura powielana przez ludzi bez charakteru, osobowości i wyglądu. A dwie z tych trzech cech można wypracować. Trzecią poprawić.

Chociaż nie. Jak szukasz wśród pustostanów to jasne. Ale wtedy pieniądz jak najbardziej pomaga.

17 minut temu, Klakier1984 napisał:

Jakieś przemyślenia na temat przesunięcia terminu wyborów samorządowych ??

Ta. Że to kolejna PiSowska bzdura i próba utrzymania władzy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, crush napisał:

Bzdura powielana przez ludzi bez charakteru, osobowości i wyglądu.

Dodałbym też,że powielają także ci,którzy wyznają przeróżne blackpille,redpille czy inne przeróznego rodzaju toksyczne guano.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Spl97 napisał:

Jak ja kocham te teksty rodem z Wykopu z takiego jednego śmiesznego tagu ?

A tak na serio,w takich dziewczynach coś musi być nie ten teges,żeby w pewnym procencie tych dziewczyn,które same mają z 150, góra 160 cm (pomijam w tym przypadku wyższe,bo jest z tym trochę inaczej) krzywiły się na widok gości,którzy mają 170 lub ciut więcej cm i wolą wyższych,nie rzadko aż za wysokich jak dla tych niższych dziewczyn.

Są dziewczyny, które mają, te 163 cm wzrostu a szukają faceta 190+ a to zalatuje już rekompensowaniem swoich kompleksów.

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I większość takich pustaków kończy jako samotne matki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szur szczęść boże stracił immunitet. 

 

 

 

Edytowane przez Camis
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, lokiju napisał:

Są dziewczyny, które mają, te 163 cm wzrostu a szukają faceta 190+ a to zalatuje już rekompensowaniem swoich kompleksów.

Dla tych dziewczyn o wzroście jak Ty piszesz z 163-165 cm facet z 190+ cm jest po prostu za wysoki. Ale takie moje zdanie,nie każdy musi się z tym zgadzać. Różnica z 10 - 20 cm maksymalnie jest optymalna. Nawet jak założy szpilki, to nie będzie widoku takiego,że jak wyjdą z domu,to kobieta będzie wyższa od faceta.

23 minuty temu, ditmd napisał:

I większość takich pustaków kończy jako samotne matki :lol2:

To,że przez swoje "preferencje" kończą jako samotne matki to już swoją drogą ;)

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

konforusja za kacapami, zero zdziwienia:

 

 

Pierwsze głosowanie:

 

N1R5n3W.png

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Spl97 napisał:

Dodałbym też,że powielają także ci,którzy wyznają przeróżne blackpille,redpille czy inne przeróznego rodzaju toksyczne guano.

I tak, i nie. Ja tam się nie interesuję tym psychologiczno-filozoficznym bełkotem, ale jak jesteś wysoki i przystojny, to z automatu dużo więcej ci wolno. Jak masz sporo znajomych i chodzisz na jakieś większe imprezy, to bardzo łatwo daje się zauważyć/odczuć :szczerbaty: O jakichś internetowych Tinderach nawet nie wspominam, bo tam to już wszystko jest odklejone.

2 godziny temu, Trepcia napisał:

Tak, już wiadomo kiedy samorządy będą oddawały zakończone projekty drogowe :E

Czyli w 2024 w Dąbrowie Górniczej znów zostaną uruchomione tramwaje :szczerbaty:

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Spl97 napisał:

Dla tych dziewczyn o wzroście jak Ty piszesz z 163-165 cm facet z 190+ cm jest po prostu za wysoki. Ale takie moje zdanie,nie każdy musi się z tym zgadzać. Różnica z 10 - 20 cm maksymalnie jest optymalna. Nawet jak założy szpilki, to nie będzie widoku takiego,że jak wyjdą z domu,to kobieta będzie wyższa od faceta.

Też tak uważam dlatego stwierdziłem, że może być to jakiegoś rodzaju rekompensowanie sobie kompleksów jakie ma taka dziewczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarneckiemu bank zabrali

https://www.money.pl/banki/getin-noble-bank-przejety-6817626783157088a.html
Był Getin nie ma Getina...

Akurat to był Janusz bankowości to mi go nie żal, ale zaraz większość banków będzie państwowych, co akurat nie jest zbyt dobre ;-)

Wielu nie rozumiem różnicy między polonizacją, a nacjonalizacją sektora bankowego.

 

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tomcat napisał:

zaraz większość banków będzie państwowych, co akurat nie jest zbyt dobre ;-)

 

Lepsze "państwowe" niż zagraniczne. No ale napisz mi proszę, co takiego złego jest w bankach "państwowych"?

Godzinę temu, Tomcat napisał:

zaraz większość banków będzie państwowych,
 

Swoją drogą niby czemu? Obecnie tworzony "VeloBank" nie jest własnością skarbu państwa.

12 minut temu, T.m.p1 napisał:

Ciekawe kiedy przebijemy 20%.

13 minut temu, T.m.p1 napisał:

Ciekawe co ze st00pkami.

... a co ma być - będą nadal realne stopy mocno negatywne, co działać będzie pro-inflacyjnie.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kyle_PL napisał:

Ciekawe kiedy przebijemy 20%.

Styczeń - luty najpóźniej.

Cytat

...a co ma być - będą nadal realne stopy mocno negatywne, co działać będzie pro-inflacyjnie.

Wiadomo, mam na myśli bardziej to czy ruszą je powyżej tego magicznego już 0,25. Kabaret. I to beznadziejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kyle_PL napisał:

Ciekawe kiedy przebijemy 20%.

Już dawno przebiliśmy. Natomiast na całe szczęście lokomotywy i statki mocno potaniały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, T.m.p1 napisał:

Wiadomo, mam na myśli bardziej to czy ruszą je powyżej tego magicznego już 0,25. Kabaret. I to beznadziejny.

Nie powinni, bo to i tak nic nie da.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, adashi napisał:

Nie powinni, bo to i tak nic nie da.

Pewnie tak.

Stopy powinny być podnoszone jakieś 2 - 3 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze, że nie ma żadnych perspektyw na umocnienie się złotówki i faktycznie może być niedługo 5,5zł za dolara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inflacja będzie rosła w 2023, bo będzie przerzucanie na klienta ceny prądu, gazu (kolejne podwyżki), podwyżek minimalnej i - niestety - "domiaru" od zysków. Podnoszenie stóp moim januszym okiem oceniam jako bezproduktywne; ceny nie rosną z powodu tego, że ludzie mają za dużo kasy i kupują co popadnie windując cenę, tylko dlatego, że rośnie koszt wytworzenia.

Zdania ekonomistów są podzielone, więc zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inflację u nas wg mnie może obniżyć już tylko gigantyczna recesja. Nie ma innej nadziei i nie tylko ze względu na socjale ale także z powodu planowanego poziomu wydatków na zbrojenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...