Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kamiyan napisał:

No wyszło w sumie jak zawsze - gorzej niż było :szczerbaty:

 

Naturalna chęć zmiany partii rządzącej po dwóch kadencjach.  A że u nas poza PIS-PO nie ma sensownych alternatyw, to już insza inszość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kamiyan napisał:

Najbardziej mnie zastanawia, co ludzi takich jak ty do tego skłoniło.

Odpowiem ze swojej perspektywy. Wcale tu nie chodziło o pieniądze. Do oddania głosu kilka lat temu na PiS mnie skłoniło to,że przez aferę podsłuchową PO było skończone i nie zdolne do dalszego sprawowania władzy. Także obiecali zająć niektórymi sprawami,ale przez kilka lat rządów tej bandy (mam na myśli PiS-iorów ofc) zdążyły mnie już znudzić.

PiS wiadomo,zło,dodatkowo nadszarpnęli mój kredyt zaufania,więc oddanie na nich głosu kompletnie mija się z celem. PO tak naprawdę jest nie wiele lepsze i w przyszłym roku na ich najprawdopodobniej także nie zagłosuję. Zeby nie zmarnować swojego głosu,to będę musiał wybrać kogoś z PL2050/Lewicy/PSL/AgroUnia... Twierdzy obliczonej na 10 procent w ogóle nie rozważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że obrzucili ludzi błotem...Oj tam...oj tam..

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-kaleta-prokuratura-nie-zgromadzila-dowodow-wskazujacych-na-k,nId,6365805#crp_state=1?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-6873001&utm_campaign=wykop-poleca

Co Ziobro chciał pokazać tymi zeznaniami?  Wmówić niewiarygodność świadka?

Tak nawiasem mówiąc, aresztowanie Tuska (tym bardziej obu), to byłoby dla nich coś więcej niż polityczne złoto.  Czemuś tego jednak nie zrobili.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Tuska wydatki KPRM to było około 100mln zł teraz będzie 1,5mld.
comment_16666159028pgP7YwOAUsbuKvfPfcuEX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Projekt ustawy skracającej czas pracy trafił do Sejmu

Przewiduje on skrócenie tygodniowego wymiaru etatu z 40 do 35 godzin.

Cytat

Rewolucja w kodeksie pracy: weekend ma się zaczynać w czwartek. Projekt ustawy skracającej czas pracy jest już w Sejmie

Projekt ustawy skracającej tygodniowy wymiar etatu z 40 do 35 godzin trafił już do Sejmu. Skrócenie norm czasu pracy nie powoduje zmian w wysokości wynagrodzenia, co oznacza, że nie będzie ono niższe niż dotychczas otrzymywane. Projekt nie przewiduje także ograniczeń w sposobach organizacji czasu pracy w okresie rozliczeniowym i umożliwia prowadzenie systemu pracy w trzech ośmiogodzinnych zmianach.
To, że będziemy pracowali krócej - i to szybko, jest właściwie przesądzone. Dyskusje będą się toczyć zapewne wokół tego czy tydzień pracy ma być czterodniowy, a wszystkie piątki wolne jak soboty, czy gwarancja będzie dotyczyć łącznego czasu pracy w tygodnbiu: zamiast obecnych 40, ustanawiając normę powszechnie stosowaną na 35 godzinach pracy tygodniowo.

https://strefabiznesu.pl/rewolucja-w-kodeksie-pracy-weekend-ma-sie-zaczynac-w-czwartek-projekt-ustawy-skracajacej-czas-pracy-jest-juz-w-sejmie/ar/c3-16941215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekście burdelu w UK... Co by się nie działo mam nadzieję, że już nigdy nie dołączą ponownie do UE.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to ma być na serio. Jednoczesne skracanie czasu pracy i silny wzrost płacy minimalnej. Pisoekonomia. Będą i pisoefekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne. Dzieciaki w szkole też tylko 4 dniowy tydzień nauki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, adashi napisał:

Ciekawe czy to ma być na serio. Jednoczesne skracanie czasu pracy i silny wzrost płacy minimalnej. Pisoekonomia. Będą i pisoefekty.

Chcą podebrać garść wyborców Lewicy :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rusz naukowcy udowadniają, że w takim "skróconym" czasie pracy jesteśmy wydajniejsi. Więc choć raz cieszmy się, że Pis zaufał ekspertom ?

Każdego kto zagłosuje przeciw dobrze sobie zapamiętam ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, crush napisał:

W kontekście burdelu w UK... Co by się nie działo mam nadzieję, że już nigdy nie dołączą ponownie do UE.

Dlaczego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, widzicie te komentarze pod tym artykułem na interii?? Z PiSu poszły przelewy do farm trolli :). Produkcja na pełną skalę - "reklamówka z Biedronki". Nie oglądam TVP, ale przypuszczam że tam jest to nr 1 i wertowane od rana do wieczora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Klakier1984 napisał:

Co rusz naukowcy udowadniają, że w takim "skróconym" czasie pracy jesteśmy wydajniejsi. Więc choć raz cieszmy się, że Pis zaufał ekspertom ?

Każdego kto zagłosuje przeciw dobrze sobie zapamiętam ?

Teoretycznie tak to działa jak mogę zrobić coś w 6 godzin a i tak nie mam z tego żadnych profitów to będę robił to przez 8 przykładając do tego mniejszą wagę. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, forfun napisał:

Z PiSu poszły przelewy do farm trolli :). Produkcja na pełną skalę - "reklamówka z Biedronki".

Ja tam na trolli nie zwracam uwagi. Kluczem jest to,żeby wiedzieć kiedy jest poważna wypowiedź,a kiedy jest trolling. Nie każdy to ogarnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, forfun napisał:

O kurde, widzicie te komentarze pod tym artykułem na interii?? Z PiSu poszły przelewy do farm trolli :). Produkcja na pełną skalę - "reklamówka z Biedronki". Nie oglądam TVP, ale przypuszczam że tam jest to nr 1 i wertowane od rana do wieczora. 

Taka ciekawostka: zlecenia idą nawet na ... wykop. Gdy w tytule jest "Tusk", to jest zalew komentarzy propisowskich i masowe plusowanie pisowskich wysrywów.

Co jest o tyle ciekawe, że to nie jest portal, gdzie generalnie są tego typu wysiłki czynione. Normą dla pisowskiego instytutu propagandy im. J. Goebbelsa jest raczej #60groszyzawpis na interii (pewnie przez to, że tam więcej ich elektoratu trafia).

To tylko pokazuje, jak strasznie boją się tego Tuska. Eheheh.

Co ciekawe, nawet "kantarowski" rozkład głosów to na wielu kalkulatorach nadal przewaga pisu, przez rozłożenie się głosów w poszczególnych ośrodkach. Ale oczywiście pis traci władzę, kropka.

 

LIZI3Zz.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Camis napisał:

To chyba jakiś Pisowski koszmar :E

Serio Polska jako kraj rozwijający się, a przynajmniej rozwijający się do czasu, aż PIS nie rozpierdzielił niemal już wszystkiego chce wprowadzić chyba najniższy godzinowo oficjalny etat w EU?

W kraju w którym obecnie ludzie realnie pracują najdłużej, aby to wszystko ciągnąć. Przecież to skończy się inflacją to the moon :E

2hIqy84.png

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kaiketsu napisał:

Taka ciekawostka: zlecenia idą nawet na ... wykop. Gdy w tytule jest "Tusk", to jest zalew komentarzy propisowskich i masowe plusowanie pisowskich wysrywów.

Co jest o tyle ciekawe, że to nie jest portal, gdzie generalnie są tego typu wysiłki czynione.

To,że ostatnio wykop jest zalewany przez PiS-owskie trolle robiące co chcą,to znaczy,że Białek potrzebuje kasy :E:E:E.

Wcale tego wykopu mnie nie żal :cool:.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykop to trochę rak, prawdę mówiąc.

Natomiast raczej z miłości do pisu ostatnio nie słynie.a Tu nagle 90% poparcia w artykule o Tusku :E kto to kupi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Spl97 napisał:

Tutaj chyba wyjaśnieniem jest frekwencja, wg  tego sondażu na wybory wybiera się 70% uprawnionych. W życiu tyle nie będzie, a ci którym ostatecznie nie będzie się chciało to elektorat opozycji. PiS - jak każda sekta - ma niesamowicie zdyscyplinowanych wyborców/wyznawców. 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jagular napisał:

Dlaczego? :)

Bo lubię konsekwencje własnych działań.

Chciałeś, wybrałeś, goń się.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...