Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, crush napisał:

Cudne rozwiązanie w reżimach. Będzie można uciszyć wszelaką opozycję.

O dziwo w krajach demokratycznych anonimowść i możliwość tworzeni farm trolli raczej wspierają budowę reżimów. Naszego kraju zresztą też to nie ominęło. Zresztą o to się nie martw, w czasach przedinternetowych królowała prasa, czy tv gdzie anonimowo to mogłeś sobie powiesić kartkę na słupie. 

Rozwiązanie może i nie cudne, po prostu mam już serdecznie dość całych tych sztucznych tłumów, bezsensownych komentarzy pisanych pod milionem ników przez jednego gościa, czy ogólnej miałkości (żeby nie powiedzieć syfu), który tam króluje.  

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, nemar napisał:

Rozwiązanie może i nie cudne, po prostu mam już serdecznie dość całych tych sztucznych tłumów, bezsensownych komentarzy pisanych

Wystarczy nie czytać, a nie wprowadzać zamordyzm.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crush napisał:

Wystarczy nie czytać, a nie wprowadzać zamordyzm.

No bez jaj, kiedy nie było internetu to był zamordyzm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nemar napisał:

No bez jaj, kiedy nie było internetu to był zamordyzm?

Ale co mnie obchodzi co było? Mnie interesuje co jest i jak się w tym poruszać.

I tak. Internet dał głos również zmarginalizowanym grupom.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości, co się stało, że cały temat o wojnie poleciał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Któremuś modowi sufit na łeb się spadł.

  • Haha 6
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kadajo i jak tam idzie wyjaśnienie sprawy z wątkiem wojennym.

Ja tam rozumiem, były przepychanki, z kilka osób się przepychało. Spoko fajnie, sam jak byłbym modem zamknął bym wątek na te 2 dni dla uspokojenia klimatu. No, ale jakiś komentarz bym dał co i jak i dla czego :E Nie każdy obserwuje cały czas.

@EvilKillaruna

Może Ty coś wiesz na ten temat?

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy temat na tym forum, czyli o covidzie, gdzie było sporo wiedzy merytorycznej pozbieranej z całego netu, już poleciał. Byle z tym tak się nie stało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a wątku o RTX 40xx gdzie nieraz przewija się 2 x więcej spamu nie związanego z tematem to nikt nie raczy usunąć. Tylko offtopy czyszczą :E

W sumie to najlepiej całe forum skasować bez ostrzeżenia bo w innych działach też walą spamem :E

Edytowane przez lukadd
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, lukadd napisał:

Ta, a wątku o RTX 40xx gdzie nieraz przewija się 2 x więcej spamu nie związanego z tematem to nikt nie raczy usunąć. Tylko offtopy czyszczą :E

W sumie to najlepiej całe forum skasować bez ostrzeżenia bo w innych działach też walą spamem :E

Ja dostalem ostatnio TYDZIEN bana za spam w watku o rtx 40xx. Wiedzialem ze offtopuje ale myslalem ze dostane warninga albo cos :E

Jeszcze punkty jakies dostalem ktore sie nie kasuja :E. Nie wiem ocb ale w konkretnych watkach mozna spamowac i jest ok a w innych leca bany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lukadd napisał:

@kadajo i jak tam idzie wyjaśnienie sprawy z wątkiem wojennym.

Ja tam rozumiem, były przepychanki, z kilka osób się przepychało. Spoko fajnie, sam jak byłbym modem zamknął bym wątek na te 2 dni dla uspokojenia klimatu. No, ale jakiś komentarz bym dał co i jak i dla czego :E Nie każdy obserwuje cały czas.

@EvilKillaruna

Może Ty coś wiesz na ten temat?

Niestety nic więcej nie wiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, TheMr. napisał:

Gdyby internet działał na zasadzie wolności słowa to lobby nie miałoby prawo bytu

Gdyby, ale to tak nie działa.

4 godziny temu, TheMr. napisał:

Wyłączenie komentarzy to oczywiście ograniczanie wolności słowa,

:E Nie, to jedynie funkcjonalność danej strony, która zależy wyłącznie od jej właściciela lub osób, które w jego imieniu takimi funkcjonalnościami zarządzają.

To że jest to wykorzystywane również w inny sposób, w tym polityczny, to nie ma w tym przypadku nic do rzeczy.

Edit: Nie będę się już na ten temat rozpisywał, wystarczająco napisałem. Jak ktoś nie pojmuje że póki nie są naruszane prawa zawarte w odpowiednich przepisach, to reszta funkcji jest po prostu zależna od właściciela to jego problem, nie mój ;) 

3 godziny temu, Camis napisał:

Paczka fajek niedługo za minimum 23zł.

Znów jak w Heroes 3, komunikat na początek tygodnia :P  - "papierosy drożeją, populacja przemytników zwiększa się". No niestety, ale to będzie dla takich ludzi okazja i znów zacznie kwitnąć handel tanimi przemycanymi papierosami.

 

1 godzinę temu, Áltair napisał:

Najlepszy temat na tym forum, czyli o covidzie, gdzie było sporo wiedzy merytorycznej pozbieranej z całego netu, już poleciał. Byle z tym tak się nie stało. 

Poleciał, bo się szurii naleciało. Tu się może ruskich trolli zeszło i dlatego tak skończył?

 

1 godzinę temu, lukadd napisał:

W sumie to najlepiej całe forum skasować bez ostrzeżenia bo w innych działach też walą spamem :E

To by przecież godziło w wolność słowa :E  ;) 

Edytowane przez LeBomB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, BladyPL napisał:

A jak sam tego nie widzisz, to co ja będę marnował swój czas na wyprowadzenie cię z błędu. Mistrzu. 

Kilka osób ci mówi, żeś osioł, to zamiast się rozejrzeć za sianem na zimę, to ty próbujesz nadal brnąć w swoje treści i dodatkowo z wpisu na wpis zaczynasz tracić fason i wchodzisz w agresywną retorykę. Jak już zaczynają się u ciebie lekceważące wrzutki typu "miszczu" to musisz uważać, żeby z zakładki osioł nie trafić do zakładki debil. Bo tam to już prosta droga do całkowitego ignorowania. Pewnie nie tylko u mnie. 

Wy tutaj macie małe doświadczenie z ezoteryką, ale ja mam i mówię wam, że to jest równoległa inkarnacja Wielkiego Forumowego Chemika, którego to dusza podzieliła się na dwie części i opętała jakiś inny byt.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Áltair napisał:

Najlepszy temat na tym forum, czyli o covidzie, gdzie było sporo wiedzy merytorycznej pozbieranej z całego netu, już poleciał. Byle z tym tak się nie stało. 

Pclab dostał kase od PIS za utylizację tematu. Nadmiarowe zgodny w PL, przez zamknięcie służby zdrowia, to więcej zgonów niż zabitych obywateli UA podczas obecnej wojny UA RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dresiq napisał:

Pclab dostał kase od PIS za utylizację tematu. Nadmiarowe zgodny w PL, przez zamknięcie służby zdrowia, to więcej zgonów niż zabitych obywateli UA podczas obecnej wojny UA RU.

Crack-Pipe.jpg

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, crush napisał:

Crack-Pipe.jpg

Wiesz że to był bait ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dresiq napisał:

Wiesz że to był bait ?

A wiesz, że to zdjęcie to żart?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TheMr. napisał:

Mogą usuwać ale to gwałci całkowicie konstytucję wielu państw, wolność wypowiedzi itd. Oczywiście wolność wypowiedzi ma swoje granice i zakazane jest publikowanie i rozszerzanie ekstremistycznej wersji politycznej z lewej i prawej strony - komunizmu i faszyzmu.

7 godzin temu, LeBomB napisał:

Dokładnie. I od tego zaczął się wątek, który ciągnął poprzedni użytkownik, o prywatności internetu, nie rozumiejąc, że prywatność internetu opiera się głównie o to, kto jest właścicielem stron, serwerów i infrastruktury. Oni myślą, że Internet jest wszystkich i powinien zostawiać pełną dowolność, a wszystkie zasady działania powinny być regulowane odgórnie i niezależnie od właścicieli danych stron, portali czy treści.

Panowie ja w kwestii formalnej... :) Niejaki hubio  :)założył już temat pasujący do tych konwersacji:

I to parę miesięcy temu... :)

 

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Nie i obecnie walczę mocno ze zdrowiem, toteż tutejsza piaskownica jest najmniejszym z moich problemów. Jest tu wielu modów, musicie radzić sobie sami. 

To w takim razie szybkiego powrotu to zdrowia.

Trzeba poprosić @BlindObserver  o zbadanie sprawy wyparowanego wątku wojennego.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Nie i obecnie walczę mocno ze zdrowiem, toteż tutejsza piaskownica jest najmniejszym z moich problemów. Jest tu wielu modów, musicie radzić sobie sami. 

No to ślę dużo pozytywnej energii chłopie. Obyś szybko wrócił do dobrej formy. 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, LeBomB napisał:

Poleciał, bo się szurii naleciało. Tu się może ruskich trolli zeszło i dlatego tak skończył?

Od tego jest moderacja. Jeśli było za dużo pracy na całym forum, bo wiadomo, że tematów jest tu mnóstwo, można było zatrudnić dodatkowe osoby do czytania jedynie gorących tematów (to nie pretensja, ale luźna myśl). Kasowanie ważnego tematu było jak zamykanie ludzi z całego osiedla w domach dlatego, że kilka osób złapało covida. Słowem nie spodobało mi się to bardzo. Wiele cennych rzeczy zgromadzonych w temacie przepadło, a w sieci nie dało się tego znaleźć. Jedyne porady w sprawie covida dało się znaleźć później na FB w temacie założonym specjalnie pod te chorobę, ale padały tam zwykle lakoniczne odpowiedzi. Rozumiem skasowanie tematu, gdzie jest 20 odpowiedzi, z czego połowa to jakieś głupie obrazki i zaczepki, ale nie dwuletnią pracę zbiorową z dziesiątkami tysięcy odpowiedzi.

Co do tematu wojny nie wiem, co tam się działo. Ostatnio zaglądam tam sporadycznie i był zawsze spokój.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Áltair napisał:

Od tego jest moderacja. Jeśli było za dużo pracy na całym forum, bo wiadomo, że tematów jest tu mnóstwo, można było zatrudnić dodatkowe osoby do czytania jedynie gorących tematów (to nie pretensja, ale luźna myśl). Kasowanie ważnego tematu było jak zamykanie ludzi z całego osiedla w domach dlatego, że kilka osób złapało covida. Słowem nie spodobało mi się to bardzo. Wiele cennych rzeczy zgromadzonych w temacie przepadło, a w sieci nie dało się tego znaleźć. Jedyne porady w sprawie covida dało się znaleźć później na FB w temacie założonym specjalnie pod te chorobę, ale padały tam zwykle lakoniczne odpowiedzi. Rozumiem skasowanie tematu, gdzie jest 20 odpowiedzi, z czego połowa to jakieś głupie obrazki i zaczepki, ale nie dwuletnią pracę zbiorową z dziesiątkami tysięcy odpowiedzi.

Co do tematu wojny nie wiem, co tam się działo. Ostatnio zaglądam tam sporadycznie i był zawsze spokój.

Nie żartuj. Ściągać dodatkowych modów by się użerali z trollami w temacie w dziale offtop?

I kto miałby chcieć się w tym babrać w ogóle?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak w firmie na 500 osób jest kilka osób, które stale sprawiają problemy, zwalniasz ich i pojawiają się nowi, to zamykasz z tego powodu całą firmę? Trolle były, są i będą. Pozostaje ich banowanie. Ale i tak pojawią się kolejni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • MSI 321URX do kupienia w Łowiczu. Możliwe, że to zwrot @PiPoLiNiO teraz sprzedawany stacjonarnie jako ekspozycyjny https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mpg-321urx-qd-oled-31-5-3840x2160px-240hz-0-03-ms-gtg  
    • O boże naprawdę ... Co  do lotów  nad prywatną posesją   to : Zakazu prawnego  nie ma  ale  musi być poszanowana prywatność  osób     ,a samo latanie bez zgody może być już naruszeniem i nieposzanowaniem prywatności ,a robieie zdjęć  czy nagrywanie   prywatnych posesji ,osób  podchodzi pod stalking  ,naruszenie wizerunku  tym bardziej   opublikujesz  gdzieś te materiały .   Warto zatem pamiętać, że choć przepisy dotyczące lotów dronem umożliwiają latanie nad prywatną posesją, to musi się to odbywać bez naruszania prywatności. Osoba zgłaszająca sprawę na policję może oskarżyć operatora drona o kradzież danych osobowych i wizerunku, naruszenie prywatności i nękanie https://ironsky.pl/czy-mozna-latac-dronem-nad-czyjas-posesja/   I chyba tyle w tych kwestiach z mojej strony  ,bo widze ze  masz  podstawowe problemy z odróżnieniem  przestrzeni publicznej  od prywatnej  , poszanowania  czyjejś prywatności  itp itd takie podstawy zycia w społeczeństwie  . To ze masz  drona nie  uprawnia cię  do tego ze  możesz zaglądać ludziom  przez okna  nie wiadomo w jakim celu .   Na jesieni  była u mnie akcja    gdzie miasto za pomocą  drona sprawdzało  czym ludzie palą w piecach  jakoś  urząd  potrafił wysłać  pismo   z informacją ze  w terminie  xx   będzie latał dron  nad moją posesją  w takim i takim celu . Nawet jak nie mieli obowiązku prawnego informować o takiej akcji bo  zachowali się po ludzku i  dali takie info aby mieszkańcy wiedzieli  co jest granie  i ze nikt ich nie podgląda /szpieguje ....    
    • Ale o czym Ty do mnie piszesz? Albo piszemy o czymś innym, albo kompletnie nie rozumiesz do czego wykorzystuje się drony. Cała dyskusja zaczęła się od tego, że ktoś napisał, że nie można wykonywać lotów nad prywatnymi posesjami i cały czas do tego się odnoszę. Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. - Konstytucja nie zabrania mi wykonywania lotu dronem nad terenem prywatnym. Nie wiem o jakiej licencji piszesz (albo Ty nie wiesz na jakich zasadach wykonuje się loty dronem). A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"? - to tylko pokazuje, że nie wiesz nic o lataniu dronem (polecam doczytanie chociażby o strefach). Masz zdjęcie poniżej i pisz akt oskarżenia na googla, że publikuje zdjęcie obiektu wojskowego jakim jest jednostka wojskowa. Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów -  czy ja gdzieś pisałem o zaglądaniu przez okna z wykorzystaniem drona?
    • Rock nie jest stary, tylko zdziadziały. On ma ledwie 46 lat.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...