Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Wu70 napisał:

Tak, dlatego go wrzuciłem

Sam jesteś bzdura ;) W artykule nie ma żadnych bzdur, taka była narracja i w wojsku czy choćby policji był ogromny nacisk na szczepienia i nie ma tu żadnego znaczenia koleżanka na praktykach :lol2: Przykro mi

Jestem bardzo ciekawy czy zmieni się narracja choć domyślam się że tak bo kogo teraz obchodzi covid

No właśnie bzdury bo nacisk na szczepienia to był dobry rok temu i było to robione pod publikę (zwykł teatr dla gawiedzi) a wojsko potrzebuje ludzi i bierze jak leci tak jak na tych praktykach przy okazji zachęcając do pozostania w wojsku na dłużej. To wyszło by ludzie mieli nadzieje, że oni nie pójdą bo są niezaszczepieni a nawet nie do końca teraz wiadomo co to znaczy niezaszczepiony bo ile to dawek? 0? 2? a może i 4 ? Przykro mi

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, crush napisał:

Ty się lepiej szykuj w kamasze, a nie tu komentujesz.

Twoi idole Cię wzywają! :cool:

Ty widze ciagle do mnie pijesz bo sie z Twoim zdaniem nie zgadzam co do pewnych spraw .. przykre to.

po drugie juz dawno temu dostałem taka sama kategorie jak Ty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Damian-32 napisał:

Ty widze ciagle do mnie pijesz bo sie z Twoim zdaniem nie zgadzam co do pewnych spraw .. przykre to.

po drugie juz dawno temu dostałem taka sama kategorie jak Ty 

Ale Ty jako pisuar powinieneś świecić przykładem gdy Jaro wzywa. :cool:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jurekk napisał:

Ale jest mnóstwo jednostek. Gdzieś mógł być kapitan,pułkownik gdzie ma gdzies szczepienia. 

Z informacji, które kilka tygodni temu przekazał portalowi Defence24.pl gen. Jarosław Mika Dowództwa Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych wynikało, że 80 proc. żołnierzy było zaszczepionych a to stan na tamten moment, chociaż pewnie już nie rośnie :cool:

 

11 minut temu, lokiju napisał:

No właśnie bzdury bo nacisk na szczepienia to był dobry rok temu i było to robione pod publikę (zwykł teatr dla gawiedzi) a wojsko potrzebuje ludzi i bierze jak leci tak jak na tych praktykach przy okazji zachęcając do pozostania w wojsku na dłużej. To wyszło by ludzie mieli nadzieje, że oni nie pójdą bo są niezaszczepieni a nawet nie do końca teraz wiadomo co to znaczy niezaszczepiony bo ile to dawek? 0? 2? a może i 4 ? Przykro mi

Artykuł podaje cytaty konkretnych ludzi, nikt ich nie wymyślił więc jedynie rzucasz nic niewartymi słowami sam wypisując bzdury. Tak to wtedy wyglądało niezależnie czy się z tym zgadzasz, tu nie ma pola do dyskusji.

Chyba że myślałeś że artykuł sprzed roku opisuje dzisiejszą sytuację to faktycznie, musisz czytać uważniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wu70 napisał:

Z informacji, które kilka tygodni temu przekazał portalowi Defence24.pl gen. Jarosław Mika Dowództwa Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych wynikało, że 80 proc. żołnierzy było zaszczepionych a to stan na tamten moment, chociaż pewnie już nie rośnie :cool:

Mozliwe.choć to w monie powstał największy ruch oporu.Jeszcze latem tego roku leciały różne ankiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, crush napisał:

Ale Ty jako pisuar powinieneś świecić przykładem gdy Jaro wzywa. :cool:

gdyby nie kwestie zdrowotnie nie miałbym z tym problemu.

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ciekawe jak o bedzie zorganizowane.

18 latek dostał A .a teraz w wieku 40 lat ma wypadnięty dysk i zniszczone kolano.

Rekomisja ?Czy jak dawniej starami  266 w 24 osoby zawiozą na jednostkę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wu70 napisał:

Z informacji, które kilka tygodni temu przekazał portalowi Defence24.pl gen. Jarosław Mika Dowództwa Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych wynikało, że 80 proc. żołnierzy było zaszczepionych a to stan na tamten moment, chociaż pewnie już nie rośnie :cool:

 

Artykuł podaje cytaty konkretnych ludzi, nikt ich nie wymyślił więc jedynie rzucasz nic niewartymi słowami sam wypisując bzdury. Tak to wtedy wyglądało niezależnie czy się z tym zgadzasz, tu nie ma pola do dyskusji.

Chyba że myślałeś że artykuł sprzed roku opisuje dzisiejszą sytuację to faktycznie, musisz czytać uważniej ;)

To gdzie ja napisałem, że opisany artykuł był kłamliwy? Przecież ja nie wątpię w prawdziwość jego treści. Ja tylko stwierdziłem, że był to teatr mający na celu napędzić szczepienia(tutaj każdy może mieć inne zdanie) zresztą skąd ten zarzut, że ja myślałem, że artykuł sprzed roku opisuję dzisiejszą sytuację? Przecież to właśnie wy się podniecacie tym co było rok temu i robicie sobie nadzieję z tego powodu. Chyba się kompletnie nie rozumiemy bo tutaj nie chodzi o negowanie tego co było wcześniej bo rzeczywiście było parcie na szczepienia tylko chodzi o fakt po co to było robione i też przy okazji zadałem pytanie kim jest teraz niezaszczepiony jeżeli można było już przyjąć 4 dawki. Wydaję mi się, że to ważna informacja w kontekście tego o czym rozmawiamy. Po drugie nie widzę nic bzdurnego w tym, że opisuję jak to wyglądało w przypadku osoby, którą znam i, że w tym konkretnym przypadku nikt się szczepieniem nie przejmował a pod koniec praktyk cała jej grupa dostała propozycję by zastanowili się nad karierą w wojsku.

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Damian-32 napisał:

gdyby nie kwestie zdrowotnie nie miałbym z tym problemu.

 

Gdyby babcia miała wąsy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

- Straszliwa wojna w Ukrainie może rozprzestrzenić się na inne państwa i przemienić w pełną wojnę między NATO a Rosją. Pracujemy ze wszystkich sił, by tak się nie stało - przekazał sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg w piątek w wywiadzie dla publicznego norweskiego nadawcy NRK.- Nie ma wątpliwości, że pełna wojna jest możliwa - powiedział sekretarz generalny NATO i zaakcentował, że należy uniknąć konfliktu, który "obejmie więcej państw europejskich i stanie się pełnowymiarową wojną prowadzoną w Europie".

Przez ostatnie tygodnie twierdzili że Rosja ma środki na wyczerpaniu, a tu nieco lekka zmiana pozycji. Ciekawe co się stało. Chociaż swoją drogą wcześniej też już tak twierdzili.

Edytowane przez sabaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, lokiju napisał:

To gdzie ja napisałem, że opisany artykuł był kłamliwy? Przecież ja nie wątpię w prawdziwość jego treści. Ja tylko stwierdziłem, że był to teatr mający na celu napędzić szczepienia(tutaj każdy może mieć inne zdanie) zresztą skąd ten zarzut, że ja myślałem, że artykuł sprzed roku opisuję dzisiejszą sytuację? Przecież to właśnie wy się podniecacie tym co było rok temu i robicie sobie nadzieję z tego powodu. Chyba się kompletnie nie rozumiemy bo tutaj nie chodzi o negowanie tego co było wcześniej bo rzeczywiście było parcie na szczepienia tylko chodzi o fakt po co to było robione i też przy okazji zadałem pytanie kim jest teraz niezaszczepiony jeżeli można było już przyjąć 4 dawki. Wydaję mi się, że to ważna informacja w kontekście tego o czym rozmawiamy.

Skoro pytasz gdzie co napisałeś to sam nie wymyślaj kto na co ma nadzieję. ;) Ja wrzuciłem artykuł żeby przypomnieć jaka panowała narracja konkretnie w siłach zbrojnych w temacie ćwiczeń i nie, nikt się nie spodziewa że teraz kogoś to obchodzi, teatrzyki polityczne mają to do siebie że bardzo szybko potrafią się zmieniać. Skoro nie wątpisz w jego treść to po co mi zawracasz głowę wypisując o bzdurach? Po co tak było to jest inna kwestia i artykuł tego nie opisywał (najpewniej było tak jak piszesz).

13 minut temu, lokiju napisał:

zresztą skąd ten zarzut, że ja myślałem, że artykuł sprzed roku opisuję dzisiejszą sytuację?

2 posty wyżej, na post o tym że w artykule nie ma bzdur odpowiadasz że jednak są bzdury bo dzisiaj tak nie jest ;) więc poddałeś w mocną wątpliwość tą kwestię, "No właśnie bzdury bo nacisk na szczepienia to był dobry rok temu i było to robione pod publikę"

16 minut temu, lokiju napisał:

i też przy okazji zadałem pytanie kim jest teraz niezaszczepiony jeżeli można było już przyjąć 4 dawki. Wydaję mi się, że to ważna informacja w kontekście tego o czym rozmawiamy.

Nie wiem, pewnie nikogo by nie obchodziło liczenie dawek tylko ważny certyfikat, z tym że to naprawdę nie jest ważna informacja bo nikt się nie spodziewa że jakaś ilość dawek zwolni z ćwiczeń tylko śmieję się z politycznych teatrzyków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sabaru napisał:

Przez ostatnie tygodnie twierdzili że Rosja ma środki na wyczerpaniu, a tu nieco lekka zmiana pozycji. Ciekawe co się stało. Chociaż swoją drogą wcześniej też już tak twierdzili.

Albo właśnie środki im się kończą i NATO poczuło krew.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież może się zgłosić na ochotnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astygmatyzm ma! I dysmózgowie.

Pamiętaj, że w 99% przypadków im głośniej ktoś wykrzykuje patriotyczne frazesy, tym szybciej spier... w momencie gdy trzeba działać.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat się zgadzam. Znam taka jedna co się podnieca patriotyzmem. Leci do kina na glupowa komedie bo ma tytuł obywatel albo udostępnia na Fejsie o muzeum żołnierzy wyklętych a jak jest najmniejsze zagrożenie na ulicy to bierze nogi za pas. Bez kitu wygląda wtedy jak sprinter w bokach startowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Na początku 2023 roku wróci 23-procentowy VAT dodany do gazu. Rząd utrzymuje, że to wymóg Brukseli. Ale Unia wcale nie blokuje Polsce możliwości obniżania VAT na gaz - informuje dziennik "Rzeczpospolita".

Jednocześnie "Rzeczpospolita" pisze, że Komisja Europejska w odpowiedzi na pytania dziennika podkreśla, że domaga się przywrócenia stawki VAT, ale nie określa jej wysokości, tylko minimalny próg. A ten ustala na poziomie 5 proc., a nie 23 proc. jak planuje rząd.

 

https://www.money.pl/gospodarka/nizszy-vat-na-gaz-rzad-z-niego-rezygnuje-ale-ue-wcale-go-nie-zabrania-6842277421156928a.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Wu70 napisał:

Skoro pytasz gdzie co napisałeś to sam nie wymyślaj kto na co ma nadzieję. ;) Ja wrzuciłem artykuł żeby przypomnieć jaka panowała narracja konkretnie w siłach zbrojnych w temacie ćwiczeń i nie, nikt się nie spodziewa że teraz kogoś to obchodzi, teatrzyki polityczne mają to do siebie że bardzo szybko potrafią się zmieniać. Skoro nie wątpisz w jego treść to po co mi zawracasz głowę wypisując o bzdurach? Po co tak było to jest inna kwestia i artykuł tego nie opisywał (najpewniej było tak jak piszesz).

2 posty wyżej, na post o tym że w artykule nie ma bzdur odpowiadasz że jednak są bzdury bo dzisiaj tak nie jest ;) więc poddałeś w mocną wątpliwość tą kwestię, "No właśnie bzdury bo nacisk na szczepienia to był dobry rok temu i było to robione pod publikę"

Nie wiem, pewnie nikogo by nie obchodziło liczenie dawek tylko ważny certyfikat, z tym że to naprawdę nie jest ważna informacja bo nikt się nie spodziewa że jakaś ilość dawek zwolni z ćwiczeń tylko śmieję się z politycznych teatrzyków ;)

Mówiąc o bzdurach miałem na myśli zbudowaną narracje chociażby przez wykopowiczów, którzy łapią się wszystkiego by tylko poprawić swoje samopoczucie tym, że może jednak nie pójdą na te ćwiczenia bo nie są szczepieni i przy tym zapominają o tym, że ta cała akcja to był teatrzyk dla gawiedzi. Na wykopie są już całe poradniki co robić np. złożyć przez epuap pismo o wymeldowaniu się itp. to się już robi śmieszne tyle bzdur pojawiło się w związku z tym tematem, że to szkoda gadać każde gówno jest wyciągane na światło dzienne jeżeli daję to chociażby 0,1% nadziei, że ktoś nie dostanie zaproszenia na ćwiczenia. Ja nie odnosiłem się do twojej osoby ani nie komentowałem tyle co treści artykułu, że są tam bzdury tylko to, że ktoś stworzył narrację, że to może chronić przed ćwiczeniami i nie mówię tutaj o tobie a stado baranów to kupiło.

6 godzin temu, Wu70 napisał:

Skoro pytasz gdzie co napisałeś to sam nie wymyślaj kto na co ma nadzieję. ;) Ja wrzuciłem artykuł żeby przypomnieć jaka panowała narracja konkretnie w siłach zbrojnych w temacie ćwiczeń i nie, nikt się nie spodziewa że teraz kogoś to obchodzi, teatrzyki polityczne mają to do siebie że bardzo szybko potrafią się zmieniać. Skoro nie wątpisz w jego treść to po co mi zawracasz głowę wypisując o bzdurach? Po co tak było to jest inna kwestia i artykuł tego nie opisywał (najpewniej było tak jak piszesz).

2 posty wyżej, na post o tym że w artykule nie ma bzdur odpowiadasz że jednak są bzdury bo dzisiaj tak nie jest ;) więc poddałeś w mocną wątpliwość tą kwestię, "No właśnie bzdury bo nacisk na szczepienia to był dobry rok temu i było to robione pod publikę"

Nie wiem, pewnie nikogo by nie obchodziło liczenie dawek tylko ważny certyfikat, z tym że to naprawdę nie jest ważna informacja bo nikt się nie spodziewa że jakaś ilość dawek zwolni z ćwiczeń tylko śmieję się z politycznych teatrzyków ;)

Mówiąc o bzdurach miałem na myśli zbudowaną narracje chociażby przez wykopowiczów, którzy łapią się wszystkiego by tylko poprawić swoje samopoczucie tym, że może jednak nie pójdą na te ćwiczenia bo nie są szczepieni i przy tym zapominają o tym, że ta cała akcja to był teatrzyk dla gawiedzi. Na wykopie są już całe poradniki co robić np. złożyć przez epuap pismo o wymeldowaniu się itp. to się już robi śmieszne tyle bzdur pojawiło się w związku z tym tematem, że to szkoda gadać każde gówno jest wyciągane na światło dzienne jeżeli daję to chociażby 0,1% nadziei, że ktoś nie dostanie zaproszenia na ćwiczenia. Ja nie odnosiłem się do twojej osoby ani nie komentowałem tyle co treści artykułu, że są tam bzdury tylko to, że ktoś stworzył narrację, że to może chronić przed ćwiczeniami i nie mówię tutaj o tobie a stado baranów to kupiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Zniszczymy przeciwników” JaRUSslaw Klamczynski się boi. Oni już to wiedza, ze kolejna jesień będzie dla nich bardzo nieciekawa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urban się udał, zaorał dzbana:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze, że tego typu jak Ziemkiewicz byliby pierwszymi co by poginali chyżo z kraju w razie co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to interpretować. Na dzisiejszym polu bitwy Z i tak ma zerową wartość bojową. To co teraz odwala PiS jest całkowicie pozbawione sensu.

Przynajmniej najbliższe wybory przez ten cyrk przerżną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobią kopertowe i nie przerżną.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Zdzisiu napisał:

Nie wiem jak to interpretować. Na dzisiejszym polu bitwy Z i tak ma zerową wartość bojową. To co teraz odwala PiS jest całkowicie pozbawione sensu.

Przynajmniej najbliższe wybory przez ten cyrk przerżną. 

Dlatego jedyne wyjście to tylko armia zawodowa oraz w sprzęt wojskowy, nowoczesne pojazdy, ładowanie kasy w to.

Ciekawi mnie jedno, skoro polski przemysł zbrojeniowy wydaje się mieć ogromny potencjał to czemu w takim razie widzę tu koreańskie armatohaubice lub amerykański sprzęt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...