Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety,wielu Polaków dało się nabrać na słowa Jarka o uczciwości. Teraz jak się spojrzy na to co się wyprawia i porówna się z tym,co mówiono w 2015 roku,to aż widać jaka to jest hipokryzja.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defraudacja pieniędzy bez żadnych skrupułów tak jak z wrzucanym wyżej gościem co dostał 55 mln zł.

Cytat

Niespełna 30-latek założył w domu firmę, której kapitał wynosił pięć tysięcy złotych. 10 dni później firma ta otrzymała prawie 55 milionów złotych dofinansowania od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Spl97 napisał:

Niestety,wielu Polaków dało się nabrać na słowa Jarka o uczciwości. Teraz jak się spojrzy na to co się wyprawia i porówna się z tym,co mówiono w 2015 roku,to aż widać jaka to jest hipokryzja.

Myślę, że już chyba żadna afera nie jest w stanie spowodować aby elektorat PiS odwrócił się od swojej partii. Oni w takie materiały nie wierzą. Nawe jak gdzieś usłyszą (choć to mało prawdopodobne) to i tak nie uwierzą. Będą przekonani, że to jakaś manipulacja. Mój ojciec całymi dniami ogląda tvp, na przemian tureckie seriale i tvp info. Takie bzdury wygaduje, że nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Takiego człowieka nie da się już przekonać, szczególnie że tvp ładuje mu szambo do głowy przez 12 godzin dziennie. Ostatnio coś mówił, że UE chce mu zakazać wchodzić do polskich lasów, które zostaną nam wkrótce zabrane ? Jeśli coś się złego dzieje w PL to zawsze jest wina UE, szczególnie Niemiec, następnie putininflacji a na końcu oczywiście Tuska. Jest 13 i 14 emeryturka, do tego niezła waloryzacja i można żyć. Ceny mieszkań, czy nowych aut to dla takich ludzi abstrakcja. Najważniejsze, że jest dach na głową i coś w lodówce. 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś wspomniałem,u takich pisowskich wyborców tak jak Twój ojciec odmieni się dopiero,jak będą żreć gruz. Ich nie obchodzi przyszłość,tylko się liczy tu i teraz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak zaczną żreć gruz to się nic nie zmieni. Zwalą na innych, zamkną się w swojej bańce (już to zrobili) i nigdy nie przyznają się do porażki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dyskutować o nie przyznaniu się do porażki,to powiedziałbym inaczej. Nie przyznają się do tego,że się dali zmanipulować i wchłonęli propagandę,jaka jest w TVP czy innego medium w rękach PiS jak gąbka. Rozumny człowiek umie rozróżnić rzeczywistość od informacji jakie podają media. U wyborców PiS tego zdecydowanie brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Spl97 napisał:

Tak jak kiedyś wspomniałem,u takich pisowskich wyborców tak jak Twój ojciec odmieni się dopiero,jak będą żreć gruz. Ich nie obchodzi przyszłość,tylko się liczy tu i teraz.

Że niby coś się odmieni? Parę postów wcześniej masz tom256 jak to niby Konfederusja głosowała przeciw podatkowi od zbiórek. Takim ludziom niczego nie jesteś w stanie wytłumaczyć.

Edytowane przez Boldwyn
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Spl97 napisał:

Tak jak kiedyś wspomniałem,u takich pisowskich wyborców tak jak Twój ojciec odmieni się dopiero,jak będą żreć gruz. Ich nie obchodzi przyszłość,tylko się liczy tu i teraz.

Mam podobną sytuacje. Bez szans. Nawet jak będzie jadł gruz to będzie mówił ze to nie ma znaczenia, bo pieniądze szczęścia nie dajo. A gospodarkę ma w tylnej części ciała, bo PiS przynajmniej nie sprzedaje państwa tym złym Niemcom. 

30% elektoratu PiSu to są popłuczyny. I wydawałoby się, że są osoby jak profesorowie którzy głosują na nich, bo są takie osoby, PiS nie ma 99% głosujących w podstawówce (chociaż więcej niż KO), to taki profesorek w głowie ma większe gówno niż osoba z minimalną wiedzą gospodarczo-społeczną. Smutne samo w sobie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka postawa jest nazywana fanatyzmem - moment w którym żadne argumenty nie są w stanie zmienić opinii/zdania. I to jest problem, bo jedyną szansą na jakieś zmiany jest naturalne wymarcie fanatyków. Także tego.

Mam nadzieję, że chociaż nasze dzieci będą miały normalną władze.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się kiedyś zdarzyć,że przyjdzie następny "dyktator" jak obecnie Kaczyński,tylko że skręcony w drugą stronę (w sensie,że będzie nie mocno prawicowy,a mocno lewicowy). Także wtedy nie będzie dobrze dla tego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2023 o 23:52, crush napisał:

Demokracja to dokładnie dyktatura większości.

Sam na to wpadłeś "geniuszu"?

Demokracja to rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości, to co według Ciebie jest demokracją, to nic innego niż tyrania większości.

Edytowane przez rainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Vetch napisał:

Mam nadzieję, że chociaż nasze dzieci będą miały normalną władze.

Dzieci będą miały władzę wybraną przez ich rodziców.

5 godzin temu, Vetch napisał:

I to jest problem, bo jedyną szansą na jakieś zmiany jest naturalne wymarcie fanatyków. Także tego.

Można część fanatyków zdemotywować żeby zostali w domu, a jednocześnie zmobilizować własny elektorat. Niestety póki co opozycja prześciga się w lizaniu dup wyborcy PiSu, który zawsze wybierze oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, ghostdog napisał:

Mój ojciec całymi dniami ogląda tvp, na przemian tureckie seriale i tvp info. Takie bzdury wygaduje, że nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Takiego człowieka nie da się już przekonać, szczególnie że tvp ładuje mu szambo do głowy przez 12 godzin dziennie.

Dobre masz przygody z ojcem, mój około roku temu nagle przeszedł cudowne ozdrowienie, ale matka i babka dalej grają w to samo... :E

Najlepszy jest ojciec mojego najlepszego kumpla. Tak się gość zafiksował na punkcie PiSu i TVP, że jeżeli ten kumpel mu coś wytknie i skomentuje obecny stan rzeczy to stary czasami z nerwów mówi, żeby przestał już opowiadać, bo mu zaraz yebnie :E

To jest dopiero dramat i dno, ale swoją droga jest to też ciekawe z punktu widzenia oddziaływania propagandy na rzeczywistość, na ludzi. Nie sądziłem, że metody Goebbelsa dalej będą tak mocne w tym wieku, to jednak była niezwykle inteligentna kanalia ;) 

9 godzin temu, Vetch napisał:

Taka postawa jest nazywana fanatyzmem

W punkt ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, ghostdog napisał:

Ostatnio coś mówił, że UE chce mu zakazać wchodzić do polskich lasów, które zostaną nam wkrótce zabrane ? 

Zaproś go na obszary chronione, gdzie PiS prowadzi wycinkę(i zarabia na tym kosmiczne pieniądze) łamiąc prawo. Jeszcze kilka lat i nie będzie miał gdzie wchodzić. O próbie przeforsowania prywatyzacji lasów przez PiS pewnie też nie słyszał :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Trepcia napisał:

Nie, to nie zart. Taki jest Wojedowa Malopolski.

https://fb.watch/isF680QTNZ/

Czemu wszystkie pisiory muszą wyglądać tak samo. Facet z moich lat, a wygląda bliżej 50tki. Otłuszczony ryj i wygląd gbura.

%C5%81ukasz_Kmita.jpg

Edytowane przez JDX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JDX napisał:

Otłuszczony ryj i wygląd gbura.

Bo się dobrała locha do koryta ;) 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zdunzdun napisał:

Bo się dobrała locha do koryta ;) 

No fakt, ale jak skrewi wybory to mu żyć nie dadzą w mieście. Jakby mi takie groźby wysyłał to bym go śmiechem zabił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rainy napisał:

Sam na to wpadłeś "geniuszu"?

Demokracja to rządy większości z poszanowaniem praw mniejszości, to co według Ciebie jest demokracją, to nic innego niż tyrania większości.

Prawem mniejszości jest obowiązek reprezentacji wszędzie gdzie się da i wciskanie własnych poglądów do gardła? Czyli według tego jeśli w Polsce są muzułmanie z krajów z prawem szariatu, to powinniśmy uszanować tą mniejszość i wprowadzić te prawa? Ciekawe.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, crush napisał:

Prawem mniejszości jest obowiązek reprezentacji wszędzie gdzie się da

Nie, to robią prywatne firmy same z siebie bo to łatwo mierzalne i można się chwalić w materiałach reklamowych. Nikt ci nic nie wciska, żyj i daj żyć innym. Granicą wolności jest wolność innej jednostki, prawo szariatu tą granicę przekracza. Tymczasem nasi Tatarzy sobie pokojowo żyją wśród nas, mogą swobodnie wyznawać swoją religię (legalną, uznaną przez państwo) itp. Nikt im nie odmawia wstępu do szkół, nie udaje że nie istnieją, nie nazywa ideologią, nie wyzywa od chorych zboczeńców, pedofilów itp. Nie wszystkie grupy mają w Polsce to szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kalderon napisał:

Granicą wolności jest wolność innej jednostki

To teraz wróć do początku tej wymiany.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem. Początkiem wymiany były twoje fobie, niechęć i niezrozumienie wobec osób transpłciowych oraz fałszywe stwierdzenie że demokracja to dyktatura większości. To są dwie różne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zdunzdun napisał:

Dobre masz przygody z ojcem, mój około roku temu nagle przeszedł cudowne ozdrowienie, ale matka i babka dalej grają w to samo... :E

Takie przygody występują w zasadzie w każdej rodzinie,co podkreślam. Także u mnie w rodzinie nie brakuje takich,co popierają PiS. Co do cudownego ozdrowienia Twojego ojca,to życzyłbym każdemu wyborcy PiS,którzy nadal na tą partię realizującą program "Polska w ruinie" mają zamiar oddać na nich swój głos,żeby skończyli się nabrać na piękne słowa z telewizorni czy co mówią PiS-owcy oraz przeszli przez tą samą drogę co Twój ojciec. Myślę,że pierwszym dobrym krokiem dla takich osób jest zaprzestanie czerpania informacji z TVP czy innego medium pod kontrolą PiS i zaczęcie pojęcia rzeczywistości,bo co się realnie dzieje jest nijak wspólne do tego co mówią w telewizorni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabaretu ciąg dalszy,Obajtek nadal zamyka NIK-owi drzwi w Orlenie. Kontrolerzy z NIK niech wezmą broń ze sobą i zastraszą tego "biednego" prezesa,bo inaczej się nie da,skoro nie chce po dobroci :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się chce na widok tych zakłamanych ludzi. Płaczą nad wypędzonymi Niemcami jednocześnie zapominając, że to oni wywołali wojnę. Cała reszta jest konsekwencją ich działań. Polacy mieli czekać, aż Niemcy kolejne miliony wymordują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...