Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu niewiedza i głupota. No chyba że przyznamy że ~9% społeczeństwa w Polsce to naziści w dodatku popierający rosję. 

12 godzin temu, JDX napisał:

Lewicy nie urośnie, bo oni oszaleli. Feminatywy i aborcja to jedyne ich tematy. Wolałbym lewicę light w postaci SLD bez postkomunistycznego obciążenia. Obecna lewica jest dla mnie zbyt skrajna, a skrajnoścj nie lubię 

To są pozory. Lewica poza tym co wymieniłeś już nic innego nie ma, żeby się wyróżnić, więc w to biją, bo liczą na jeszcze więcej emocji dot. elektoratu żeńskiego. Reszta jej postulatów jest kopiowana przez piss i KO, które mają 10-krotnie większy zasięg. Raczej pod rządami Czarzastego Lewica nie będzie blokować ważniejszych reform, a przebić się ze swoimi feministycznymi bzdurkami i tak nie mają szans.

W dniu 25.03.2023 o 20:44, Kaiketsu napisał:

Pół roku temu było niemniej weselej, bo pis w każdej konfiguracji tracił władzę.

Teraz już nie jest za fajnie.

Im gorzej będzie tym bliżej do jednej listy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Camis napisał:

TDweqmh.png

:szczerbaty:

Śmieciu mentzenowski, gdyby jeszcze to była prawda z tym stoilikiem to bym miał do ciebie trochę szacunku. A ty po prostu chcesz synekurki państwowe i dopiero wtedy będziesz przekonywać swoich wyborców z porażeniem mózgu, że to właśnie ta twoja genialna strategia wywracania jest.

18 godzin temu, Camis napisał:

Haha Terlikowski daje do pieca:

 

W komentarzach wyzywany od wszelkich takich i owakich przez "katolików".

"Jakoś u mnie chodzi genialnie w 70 efpeesach w 1440p więc bzdury wgadujesz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wywracanie stolika brzmi jak Kukiz w 2015. Wejść i zniszczyć system od środka, czyli ułożyć się z PiSem dzień po wyborach i raz na pół roku idiotycznym pomysłem przypominać o swoim istnieniu. Już lepiej na PiS zagłosować niż na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Everyman napisał:

Po prostu niewiedza i głupota. No chyba że przyznamy że ~9% społeczeństwa w Polsce to naziści w dodatku popierający rosję. 

 

Po prostu taki Mentz na swoich wszystkich filmikach głosi same gładkie okrągłe hasełka, z którymi w wielu przypadkach nie można się nie zgodzić i taki przekaz głównie idzie w eter. To do młodzieży trafia- w tvn czy tvp żadnej debaty nie zobaczą ale są bombardowani tymi 30 sek mądrościami w czasie dłubania w Internecie i jak widać tyle wystarczy.

50 minut temu, Everyman napisał:

To są pozory. Lewica poza tym co wymieniłeś już nic innego nie ma, żeby się wyróżnić, więc w to biją, bo liczą na jeszcze więcej emocji dot. elektoratu żeńskiego. Reszta jej postulatów jest kopiowana przez piss i KO, które mają 10-krotnie większy zasięg. Raczej pod rządami Czarzastego Lewica nie będzie blokować ważniejszych reform, a przebić się ze swoimi feministycznymi bzdurkami i tak nie mają szans.

Przecież u nas  10-20% populacji to osoby LGBTQitd ...potężny elektorat do zagospodarowania, ciężko uwierzyć, że lewica nie jest w stanie skupić wokół siebie takich mas ludzi. No chyba, że jednak realnie jest ich 0,1-0,2 % to wtedy wszystko się zgadza :)

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zwolennikiem wprowadzania takich rozwiązań, które nie dopuszczają żadnej partii startującej z jednej listy do władzy większościowej, a partii o skrajnych poglądach w szczególności i to niezależnie od tego czy to lewa strona czy prawa strona, czy nawet "skrajne" centrum bo i tu można popłynąć. Tylko wiem, że to nierealne. 

46 minut temu, Kitu napisał:

Już lepiej na PiS zagłosować niż na nich.

To już chyba lepiej nie iść wcale i nie podnosić bez sensu frekwencji.

 

@Klakier1984 on na tik toku urzęduje, ładnie gada o ekonomii (ładnie w sensie, że mówi to co ludzie chcą słyszeć), czasem pogada sobie o innych rzeczach. Do tego sam sposób mówienia jest łagodny, głos stonowany. Dlatego to trafia. Tylko ciekaw jestem tej miny "karpia" ludzi, którzy np. w przypadku realizacji ich postulatu o likwidacji podatków zobaczyliby rachunek ze szpitala, przychodni czy SOR, albo zobaczyliby ile w ogóle rzeczy trzeba sobie samemu opłacić ? 

Edytowane przez LeBomB
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Klakier1984 napisał:

Przecież u nas  10-20% populacji to osoby LGBTQitd ...potężny elektorat do zagospodarowania, ciężko uwierzyć, że lewica nie jest w stanie skupić wokół siebie takich mas ludzi. No chyba, że jednak realnie jest ich 0,1-0,2 % to wtedy wszystko się zgadza :)

Żadne tam lpg tylko kobiety. Na Zachodzie kobiece elektoraty od dekad trzymają politykę na lewym kierunku. Teoretycznie elektorat twardy jak skała i monolit. Jednak w Polsce kobiety jeszcze nie czują się tak podmiotowo, skoro głosują na piss, nie mówiąc już o Konforusach. Ale jak tu już nastąpi, to będzie drugi piss tylko na lewo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Everyman napisał:

Śmieciu mentzenowski, gdyby jeszcze to była prawda z tym stoilikiem to bym miał do ciebie trochę szacunku. A ty po prostu chcesz synekurki państwowe i dopiero wtedy będziesz przekonywać swoich wyborców z porażeniem mózgu, że to właśnie ta twoja genialna strategia wywracania jest.

Jezeli szukasz kogos z porazeniem mozgu to spojrz w lustro chlopie. Mentzen to juz w tej chwili calkiem majetny czlowiek, jakim trzeba byc odklejencem zeby takie rzeczy pisac :D Widze, jak bardzo niektorzy nie moga zniesc tego, ze jest partia, ktora faktycznie chce i moze robic rzeczy inaczej i ciagle mierzycie Konfe swoja miara :P Wiekszosc osob zwiazanych z Konfederacja to ideowcy i o to macie najwiekszy bol tylka bo u "waszych" to faktycznie nikogo takiego nie ma.
 

Janusz na stare late zostal socjalista :D
https://www.tiktok.com/@jkm_krul/video/7214195298032192773

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Klakier1984 napisał:

Przecież u nas  10-20% populacji to osoby LGBTQitd

Przyjmuje się 5% niezależnie od kraju. Nawet wśród tych 5% nie wszyscy zagłosują na Lewicę, bo pod tym względem program PO jest dość zbliżony, a i same tęczowe środowiska są bardzo mocno podzielone.

17 minut temu, Michaelred napisał:

Widze, jak bardzo niektorzy nie moga zniesc tego, ze jest partia, ktora faktycznie chce i moze robic rzeczy inaczej i ciagle mierzycie Konfe swoja miara

No, zrobi inaczej. Co to oni mieli w swoim projekcie 100 ustaw? Przywrócenie możliwości bicia dzieci, więzienie za aborcję dla lekarza i kobiety, wprowadzenie nowego typu małżeństw, w których na rozwód musiałby wyrazić zgodę biskup, depenalizacja promowania ideologii totalitarnych? Tutaj ktoś przywołał najciekawsze założenia, na końcu nitki źródła:

https://twitter.com/KorolukM/status/1639865166996094978?t=JjyOw9MPsag1z2CgI39bIg&s=19

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że pan Mentzen miał pomysła na nieodwoływalne małżeństwa, w których nie ma rozwodu bez zgody biskupa, czy fejk? :)

edit: o, napisaliśmy to samo :) 

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kitu napisał:

Przyjmuje się 5% niezależnie od kraju. Nawet wśród tych 5% nie wszyscy zagłosują na Lewicę, bo pod tym względem program PO jest dość zbliżony, a i same tęczowe środowiska są bardzo mocno podzielone.

No, zrobi inaczej. Co to oni mieli w swoim projekcie 100 ustaw? Przywrócenie możliwości bicia dzieci, więzienie za aborcję dla lekarza i kobiety, wprowadzenie nowego typu małżeństw, w których na rozwód musiałby wyrazić zgodę biskup, depenalizacja promowania ideologii totalitarnych? Tutaj ktoś przywołał najciekawsze założenia, na końcu nitki źródła:

https://twitter.com/KorolukM/status/1639865166996094978?t=JjyOw9MPsag1z2CgI39bIg&s=19

swietne postulaty ! ale widze, ze rozmawiam z wielbicielem Karoluka czy innych lewackich odklejencow wiec juz sie grzecznie zegnam :)

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Camis napisał:

GSjJ7cS.png

WyOIXoE.png

x1iBvuQ.png

FMWDw1z.png

W sumie całkiem trafna analiza. Sam się też już trochę nad tym zastanawiałem. Zresztą wystarczy Wykop poczytać, żeby dostrzec takie nastroje (chociaż tam to bardziej w kierunku "niech chociaż babom dowalą"). Ogólnie to opozycja chyba też nie potrafi liczyć. W wieku 18-45 jest więcej facetów niż kobiet. Często kompletnie ignorowanych, wręcz wyśmiewanych. Płeć "empatyczna" zresztą też się do tego przyczynia, bo w dobie social mediów i różnych tinderów to facetowi wystarczy mieć poniżej 180cm, żeby zostać wyśmianym. Wiadomo, to trochę takie "heheszki", ale widać już po tych sondażach, że to naprawdę staje się problematyczne. W sumie mnie jako facetowi w wieku 30 lat nikt nie ma nic do zaoferowania. Nikt się mną też nie interesuje. Jeśli już, to interesują się jakimiś LGBT co najwyżej.

I tak nam powoli, stopniowo, ale bardzo skutecznie rośnie poparcie dla bardziej skrajnych ruchów, które choć minimalnie pamiętają o istnieniu przeciętnych mężczyzn (nie modeli z Instagrama).

W komentarzach pod tym Twittem widać też odklejkę, taką wręcz też pychę czy butę. Np. widzę zarzucanie tym facetom braków sukcesów towarzyskich. No okej, pośmialiśmy się. Ale co dalej? Oni akurat na te wybory pójdą. Czy naprawdę takim świetnym wyjściem jest bagatelizowanie problemu? Zresztą nie tylko przegrywy mają żal do opozycji o brak zainteresowania. Mnie np. mocno triggeruje fakt, że przeciętnie facet żyje krócej, ale wiek emerytalny ma wyższy. Jednocześnie np. promujemy tradycyjny model rodziny, a dla faceta małżeństwo jest mocno niekorzystne. W większości sądów baba cię potem może oskubać, a dziecka prawie na pewno dostanie (+ alimeny) nawet, jeśli nie jest najlepszą matką, łagodnie mówiąc. I tak można wymieniać...

Edytowane przez Kamiyan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jagular napisał:

To prawda że pan Mentzen miał pomysła na nieodwoływalne małżeństwa, w których nie ma rozwodu bez zgody biskupa, czy fejk? :)

Hmm to chyba bylo by lepiej niz jest teraz bo "Prawo kanoniczne nie przewiduje rozwodu ani unieważnienia sakramentu małżeństwa" I oczywiscie, rozumiesz ze chodzilo o slub koscielny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kitu napisał:

Przyjmuje się 5% niezależnie od kraju. Nawet wśród tych 5% nie wszyscy zagłosują na Lewicę, bo pod tym względem program PO jest dość zbliżony, a i same tęczowe środowiska są bardzo mocno podzielone.

Teraz to raczej bliżej 10%. Na pewno w pokoleniu Z jest więcej.

Błąd poznawczy polega na utożsamianiu osób o innej orientacji z ruchem LGBT. Większość  z nich się pewnie nie utożsamia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że jest duże zadufanie w PO.

Przecież oni nawet nie usiedli do stolika z pozostałymi partiami opozycyjnymi.

I nie dziwi mnie rzeczywiście, że Konfa rośnie w siłę.

Nawet wiadomo czemu się tak dzieje, ale nikt nie reaguje.

Tak jak pisałem wcześniej... w weekend widziałem PSL-Polska2050 chcące zrobić jakiś krok w kierunku wspólnej listy i znowu widziałem Tuska, który ciągle mówi te same frazesy.

Nie wiem jak wy, ale ja nie chcę, żeby PIS rządził dalej... i bardzo mnie martwi postawa PO.

I chyba straszenie KONFEDERACJĄ też nie działa. A nie działa, bo Konfederacja schowała gdzieś swoje rozmowy o światopoglądzie i mówi generalnie o gospodarce...

 

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Szambo napisał:

I chyba straszenie KONFEDERACJĄ też nie działa. A nie działa, bo Konfederacja schowała gdzieś swoje rozmowy o światopoglądzie i mówi generalnie o gospodarce...

Pod tym względem to akurat dziwne, bo gospodarczo są niewiarygodni. Z drugiej strony mają chwytliwe hasło z obniżaniem podatków.

Ogólnie mamy tak głupie społeczeństwo, że słysząc o obniżce podatków, nie zastanawia się, co zasypie tę lukę podatkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Szambo napisał:

I chyba straszenie KONFEDERACJĄ też nie działa. A nie działa, bo Konfederacja schowała gdzieś swoje rozmowy o światopoglądzie i mówi generalnie o gospodarce...

 

Konfederacja nic nie musiala chowac bo ona skupia sie glownie na gospodarce od poczatku. To przeciwnicy kreuja jej wizerunek na zupelnie odwrotny ale jak sobie policzysz np ilosc tweetow na konkretne tematy to wszystko staje sie jasne. Taki JKM np jakby od dzisiaj zaczal juz gadac tylko o tematach swiatopogladowych to i tak nie starczylo by mu lat do konca zycia zeby sie zrozwnac z innymi politykami :)

  

7 minut temu, Kamiyan napisał:

Ogólnie mamy tak głupie społeczeństwo, że słysząc o obniżce podatków, nie zastanawia się, co zasypie tę lukę podatkową.

Jest jeszcze gorzej. Wiekszosc ludzi w tym kraju mysli, ze dobrobyt bierze sie z rozdawnictwa i zadluzania kraju a nie pracy :szczerbaty:

Edytowane przez Michaelred
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Trepcia napisał:

Uuu... dzietnosc znowu poleci w dol. Raz, ze ginekolodzy beda w wiezieniach (szczegolnie ci od leczenia nieplodnosci), dwa ze plodne kobiety tez beda w wiezieniach a trzy to strach przed zajsciem w ciaze dla par obarczonych mozliwoscia wad genetycznych. Wiec powiekszy sie odsetek par, ktore swiadomie beda rezygnowaly z potomstwa. Zamiast ciagnac dzietnosc jak najbardziej w gore, bo jest jak jest, to wymysla sie sposoby rodem ze socjalizmu, gdzie bohatersko rozwiazuje sie problemy, ktore samemu sie tworzy.

Czechy pokazaly, co dziala w dzisiejszych czasach.

Ten problem i tak będzie jeszcze większy, bo nam też rośnie liczba kawalerów (laski mają teraz powalone wymagania).

5 minut temu, Michaelred napisał:

Konfederacja nic nie musiala chowac bo ona skupia sie glownie na gospodarce od poczatku. To przeciwnicy kreuja jej wizerunek na zupelnie odwrotny ale jak sobie policzysz np ilosc tweetow na konkretne tematy to wszystko staje sie jasne. Taki JKM np jakby od dzisiaj zaczal juz gadac tylko o tematach swiatopogladowych to i tak nie starczylo by mu lat do konca zycia zeby sie zrozwnac z innymi politykami :)

Co z tego, jak gadają same głupoty o tej gospodarce. Musiałbyś mieć 20-30 IQ, żeby się na to łapać.

Już nie wspomnę o tym kulcie pracy, bo u Mentzena jakieś jaja były z sekretarkami :szczerbaty:

Okej znalazłem. Jakieś 3000 za pracę ponad normę :szczerbaty: To ja już chyba wolę trzecią kadencję PiS xD

https://www.money.pl/gospodarka/3-tys-zl-brutto-za-prace-ponad-norme-kancelaria-mentzena-szuka-pracownikow-6794963914070912a.html

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kamiyan napisał:

Co z tego, jak gadają same głupoty o tej gospodarce. Musiałbyś mieć 20-30 IQ, żeby się na to łapać.

Przykro mi ale rzeczywistosc nie podziela twoich urojen. To juz kiedys bylo badane, wyborcy wolnorynkowi JKM mieli najwyzsze IQ sposrod wyborcow innych partii :) nawet tutaj w watku byly gdzies linki do badan.

Edytowane przez Michaelred
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Michaelred napisał:

Hmm to chyba bylo by lepiej niz jest teraz bo "Prawo kanoniczne nie przewiduje rozwodu ani unieważnienia sakramentu małżeństwa" I oczywiscie, rozumiesz ze chodzilo o slub koscielny?

Jeżeli chodzi o ślub kościelny, to nasuwają się pytania:

1. Po co w projekcie wzmianka o Urzędzie Stanu Cywilnego?

2. Jaka to wolność, kiedy dokłada się kolejną warstwę utrudnień w rozwodzie?

3. Rozwodu w k.k. nie ma, ale jest instytucja „unieważnienia małżeństwa”.

4. Komu konkretnie ma przynieść korzyść utrudnianie w rozstaniu się ludzi, którzy chcą się rozstawać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamiyan napisał:

Co z tego, jak gadają same głupoty o tej gospodarce. Musiałbyś mieć 20-30 IQ, żeby się na to łapać.

O podatkach tak... często głupoty, ale podejrzewam, że Mentzen po prostu reklamuje swój biznes specyficznie... bo chyba ma papiery na doradce podatkowego, a wbrew pozorom trzeba mieć konkretną wiedzę, żeby coś takiego zdać.

Ale w czym wizja obniżenia podatków jest zła. W samej konstrukcji jest ok.

Tylko ta wizja musi przejść przez "Polskie lusterko" i tu pojawiają się komplikacje.

Powiem tak... gdyby obniżyć podatki do 5%, ale każdy przedsiębiorca byłby uczciwy to byłoby więcej kasy niż z obecnych 12%+9%.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kitu napisał:

 Już lepiej na PiS zagłosować niż na nich.

Nie,jeśli nie chcemy dalszego dewastowania kraju przez PiS bądź przez Konfę,to w interesie obywateli i naszego kraju jest nie głosowanie na PiS i Konfę. Tylko,że ciemny lud,który daje się nabrać na piękne słowa polityków czy za kasę jak to było przykładowo z 500+ w 2015 roku tego nie pojmuje i nie docierają do nich nawet najbardziej wartościowe rzeczywiste argumenty.

1 godzinę temu, LeBomB napisał:

To już chyba lepiej nie iść wcale i nie podnosić bez sensu frekwencji.

Już myślałem,że nic absurdalnego tu nie przeczytam. Powinno do tych,co nie chcą pójść do lokalu wyborczego zagłosować dotrzeć taki fakt,że w przypadku nie głosowania tak naprawdę głos idzie na partię,która będzie miała najwięcej głosów,czyli na chwilę obecną na PiS. A potem mamy to co mamy,czyli,że PiS głosami emerytów,rolników czy tych,którzy dostają kasę choćby to 500+ na dzieci,gdzie każda kasa dostana od państwa,wcześniej została zabrana od innych ludzi w postaci podatków wygrywa wybory i PiS swoim rządzeniem zbudował swój żelazny elektorat,który wynosi ~30%. Powtórzę raz jeszcze,ten cały beton trzeba tylko i aż przegłosować. Potrzeba nie mówić,że mnie nie interesuje to co politycy robią,tyle,że trzeba podjąć ten wysiłek,pójść do lokalu i oddać głos na inne partie niż PiS czy Konfa.

31 minut temu, Szambo napisał:

A nie działa, bo Konfederacja schowała gdzieś swoje rozmowy o światopoglądzie i mówi generalnie o gospodarce...

Mówią o gospodarce,gdyż u nas jest realnym problemem spowodowanym przez działania rządów PiS i przedstawili swoje nawet nie najgorsze propozycje dot. gospodarki. Co do światopoglądu,to sam wiesz,że oni w Konfie podjęli decyzję,żeby na czas kampanii wyborczej schować prorosyjskich działaczy,z Korwinem i "Szczęść Boże" Braunem na czele oraz ostatnio unikają takich rozmów,dlatego Konfa zaczęła rosnąć w siłę. Mało tego,gdyby nie ich jawna prorosyjskość i ich postulaty dot. wyjścia z UE i NATO,to Konfa miałaby jeszcze wyższy wynik w sondażach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jagular napisał:

Jeżeli chodzi o ślub kościelny, to nasuwają się pytania:

1. Po co w projekcie wzmianka o Urzędzie Stanu Cywilnego?

2. Jaka to wolność, kiedy dokłada się kolejną warstwę utrudnień w rozwodzie?

3. Rozwodu w k.k. nie ma, ale jest instytucja „unieważnienia małżeństwa”.

4. Komu konkretnie ma przynieść korzyść utrudnianie w rozstaniu się ludzi, którzy chcą się rozstawać?

Ja sie tym jakos mocno nie interesowalem ale tutaj byl watek na TT. To miala byc opcja dla chetnych jak rozumiem religijnych ultrasow :P
 

Cytat

Nic Pani nie zrozumiała. Zaproponowałem aby wprowadzić dodatkową możliwość zawarcia takiego małżeństwa. Byłyby wtedy trzy rodzaje: cywilne, konkordatowe i nierozwiązywalne. To jest zwiększenie wolności, a nie zmniejszenie.


https://twitter.com/SlawomirMentzen/status/1308518200246767617

 

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Napisz że głosujesz na PO nie pisząc że głosujesz na PO" :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Michaelred napisał:

Przykro mi ale rzeczywistosc nie podziela twoich urojen. To juz kiedys bylo badane, wyborcy wolnorynkowi JKM mieli najwyzsze IQ sposrod wyborcow innych partii :) nawet tutaj w watku byly gdzies linki do badan.

No szczerze wątpię, bo JKM to dopiero jakieś odklejone wizje miał. Bardziej te głosy pewnie wynikały z prostej recepty na naprawę rzeczywistości, a takiej nie ma. Ot, utopijne wizje.

4 minuty temu, Szambo napisał:

Powiem tak... gdyby obniżyć podatki do 5%, ale każdy przedsiębiorca byłby uczciwy to byłoby więcej kasy niż z obecnych 12%+9%.

A tam 12/9. Ja akurat długo w handlu robiłem. Największe oranko było na VAT, szczególnie w małej/średniej firmie.

Dopiero jak masz coś większego, to łatwiej zbijać ten podatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Michaelred napisał:

Konfederacja nic nie musiala chowac bo ona skupia sie glownie na gospodarce od poczatku.

Może tak na dobre zapoznanie,zobacz od czasu kiedy Putin wraz z FSB zaatakował Ukrainę jakie brednie,choćby o Ukrainie wypisywał na TT Korwin. Przecież co tam pisał,to są takie bzdury,że się w pale nie mieści. Choć,jego odklejki już były widoczne co najmniej kilka lat wstecz. A Konfa musiała schować Korwina na bok,bo on jako główna postać Konfy ciągnęła Konfę w dół.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...