Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Kamiyan jak i @Michaelred To jak, wskażesz te propozycje dla młodych mężczyzn, które partie polityczne mogłyby jeszcze zaproponować?

Tzn akty prawne, które mogłyby dać jako obietnice wyborcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kitu napisał:

3 - jakieś źródło, choćby ogólnodostępne dane GUS? Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że ponad 50% zawieranych w Polsce małżeństw to facet-imigrant.

A przepraszam. Zapomniałem dopisać słowa i nie zauważyłem. Poprawione.

Chodziło mi o małżeństwa mieszane. Tam wychodzi około 75% w stronę kobieta + obcokrajowiec.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Badalaman napisał:

@Kamiyan jak i @Michaelred To jak, wskażesz te propozycje dla młodych mężczyzn, które partie polityczne mogłyby jeszcze zaproponować?

Tzn akty prawne, które mogłyby dać jako obietnice wyborcze.

1 Testy dna na ojcostwo jeśli facet ma wątpliwości

2 Wywalenie ustawy "mieszkanie za pomówienie"

To pierwsze co mi przychodzi na myśl, a teraz dawaj rób fikołki

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kamiyan napisał:

Mój wpis dotyczył głównie tego, że przeglądałem komentarze dotyczące tak dużego poparcia dla Konfy wśród młodych facetów. No i de facto tam był jeden wielki pocisk, jak to możliwe, no i że taki facet to jak nic naziol, debil etc etc. Jakby zero jakiejkolwiek refleksji z drugiej strony. Zachowują się, jakby im ktoś na złość zrobił. Bardzo niepokojące, bo powtórzę to kolejny raz - mam autentyczne "flashbacki" z prezydenckich w USA w 2016. Nawet w tym temacie na forum daje się do zrozumienia, że faceci nie mają prawa narzekać i w ogóle, o co tym troglodytom chodzi.

1. (moja opinia) Polacy (no, nie tylko) są bardzo impulsywni, w gorącej wodzie kąpani, skłonni do wydawania opinii, a polski internet to hardkor nielimitowanych wojen. Łatwo można zobaczyć coś bardzo niepokojącego.

2. Popatrz na program (atrakcyjne wycinki) Konfederacji, medialną otoczkę zarówno partii, jak i ludzi tej partii. Czy oni są tak do końca normalni? :) 

3. Zgadzam się z tezą, że gardzonko w konfurosyję przypomina gardzonko w trumpa. Elity w USA się nabijały, nie wierzyły że taki kolo może coś ugrać…i się przejechały na ignorancji  i pewności siebie.

4. Nadejszli czasi niestabilności, zmian, dynamiki. Jedni na tym wygrywają, drudzy przegrywają. Przegrywających, niedostosowanych, niezadowolonych jest dużo, konfa próbuje odpowiedzieć na ich żale. W straszny sposób, ale jednak.

5. Narzekanie… (znowu: moja opinia) Polacy się komunikują narzekając, ale z narzekania nic nie ma. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/szokujace-rekolekcje-w-toruniu-nagranie-trafilo-do-sieci-6881173639858976a

Już wiem dlaczego moje dzieciaki wypisały się z lekcji religii i nawet nie chcą słyszeć o tym, żeby przemyślały zmianę tej decyzji. Zakładam, że jak obywatel zrobi taki cyrk w kościele, to grozi mu 3 lata więzienia a jak taki cyrk zamówi księciu, to to jest już "event". Ech ..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, jagular napisał:

4. Nadejszli czasi niestabilności, zmian, dynamiki. Jedni na tym wygrywają, drudzy przegrywają. Przegrywających, niedostosowanych, niezadowolonych jest dużo, konfa próbuje odpowiedzieć na ich żale. W straszny sposób, ale jednak.

Konfa odpowiada bardzo prymitywnie, to fakt. Ale poniekąd ta frustracja facetów ma nawet statystyczne uzasadnienie.

Nie wiem, może ktoś lepszy w statystykę mnie oświeci - czemu w tym kraju nie ma wolnych kobiet dla kawalerów?

Luka, według tego co na szybko policzyłem stronę wcześniej, to ponad 700 tys. Całkiem sporo, nie spodziewałem się, że aż tyle.

Też by to tłumaczyło, czemu na aplikacjach randkowych jest tak duży niedobór kobiet. Trochę się nie dziwię, że relacje damsko-męskie teraz tak słabo stoją.

Edytowane przez Kamiyan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BladyPL napisał:

https://wiadomosci.wp.pl/szokujace-rekolekcje-w-toruniu-nagranie-trafilo-do-sieci-6881173639858976a

Już wiem dlaczego moje dzieciaki wypisały się z lekcji religii i nawet nie chcą słyszeć o tym, żeby przemyślały zmianę tej decyzji. Zakładam, że jak obywatel zrobi taki cyrk w kościele, to grozi mu 3 lata więzienia a jak taki cyrk zamówi księciu, to to jest już "event". Ech ..

 

Ale odczep się od papaja, on nic nie wiedział.

Murem za kościołem! To propaganda lewicowa. Oni chcą obrzydzić kościół, rozumiesz? 
 

 


 

Edytowane przez TheMr.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawisz, to wszystko brutalny atak na świętą instytucję kościoła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BladyPL napisał:

https://wiadomosci.wp.pl/szokujace-rekolekcje-w-toruniu-nagranie-trafilo-do-sieci-6881173639858976a

Już wiem dlaczego moje dzieciaki wypisały się z lekcji religii i nawet nie chcą słyszeć o tym, żeby przemyślały zmianę tej decyzji. Zakładam, że jak obywatel zrobi taki cyrk w kościele, to grozi mu 3 lata więzienia a jak taki cyrk zamówi księciu, to to jest już "event". Ech ..

 

pewnie to byla scenka p.t "szatan opetal czlowieka itd" czy cos podobnego:szczerbaty:
 

Cytat

Grupa ELO, którą poprosiliśmy o współpracę, prowadziła już kilka podobnych rekolekcji. Jeśli zaś chodzi o tę scenę, to jest mi przykro, bo trochę poniosły ich emocje i prawdą jest, że były wśród uczestników osoby niepełnoletnie. 

No to elo wszystko jasne :D

Ja za to zawsze dobrze wspominam rekolekcje. W szkole bylo wtedy luzniej, czesto wlasnie niezle jaja w kosciele :D jakies wycieczki po itd

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kamiyan napisał:

Nie wiem, może ktoś lepszy w statystykę mnie oświeci - czemu w tym kraju nie ma wolnych kobiet dla kawalerów?

- Nie chcą, wolą big city life, ons, kota, whatever,

- wydały się za starszych, 

- wydały się za granicą, 

- wyjechały do wawy czy innego poznania (dotyczy facetów którzy zostali), 

- ja jestem paniom magister i z knypkiem fiziolem (zarabiającym więcej niż ja...) niebede! 

To takie główne powody co mi przychodzą do głowy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pioy napisał:

- ja jestem paniom magister i z knypkiem fiziolem (zarabiającym więcej niż ja...) niebede! 

A to mi się przypomniało, jak kiedyś na takim zakrapianym spotkaniu jedna z babek rzuciła z lekką pogardą do jednego ze współbiesiadników tekstem, że ona woli ruszać głową niż mięśniami, żeby zarobić na godne życie. Na to ten gość, majętny zresztą, od 20 albo i więcej lat zajmował się budowlanką, jej odpysknął, że żeby finansowo dobić do tego poziomu materialnego, jaki on ma obecnie, to musiałaby dużo więcej i dużo szybciej ruszać głową. Babka w ułamku sekund się ulotniła z imprezy ;) Lata mijają a ja nadal pamiętam, jak koncertowo gasić takie panny.

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jagular napisał:

Elity w USA się nabijały, nie wierzyły że taki kolo może coś ugrać…i się przejechały na ignorancji  i pewności siebie.

W USA z tym zwycięstwem Trumpa w 2016 roku,to tak,przybył,powiedział swoje i ... zwyciężył :E. Niestety,ten gość o ile dla mieszkańców USA był dobry,tak dla Europy,choćby w kontekście kacapów już taki dobry nie był. Ponowne jego zwycięstwo w wyborach przewidzianych na jesień 2024 r. to będzie przede wszystkim katastrofa dla Europy,bo Republikanie z tego co wiem są przeciwko pomocy wojskowej dla Ukrainy.

Czy taki sam ruch jak właśnie Trumpa powtórzy się u nas powtórzy się w przypadku Konfy? Czy PO i PiS pozwolą na to,żeby Konfa rosła w siłę do takiego stopnia,żeby stała się dla tych dwóch głównych partii realnym zagrożeniem w wyścigu o władzę,a jak władza,to są także stołki? Więcej pytań niż odpowiedzi.

13 minut temu, jagular napisał:

2. Popatrz na program (atrakcyjne wycinki) Konfederacji, medialną otoczkę zarówno partii, jak i ludzi tej partii. Czy oni są tak do końca normalni? :)

Normalnych w tej Konfie jest stosunkowo niewielu. Całkiem spora część to tzw. oszołomy czy szury. Także w Konfie są tacy działacze,którzy nie ukrywają swojej prorosyjskości i mówią po prostu bzdury.

16 minut temu, BladyPL napisał:

Zakładam, że jak obywatel zrobi taki cyrk w kościele, to grozi mu 3 lata więzienia a jak taki cyrk zamówi księciu, to to jest już "event". Ech ..

Zaraz może się okazać,że nawet za zasugerowanie w Kościele, kto powinien trafić do piekła obojętnie czy to ksiądz czy to polityk należący do PiS może grozić siedzenie za kratami :o.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pioy napisał:

- Nie chcą, wolą big city life, ons, kota, whatever,

- wydały się za starszych, 

- wydały się za granicą, 

- wyjechały do wawy czy innego poznania (dotyczy facetów którzy zostali), 

- ja jestem paniom magister i z knypkiem fiziolem (zarabiającym więcej niż ja...) niebede! 

To takie główne powody co mi przychodzą do głowy? 

Mi przychodzi jeszcze jeden: młode kobiety mają często poglądy lewicowe lub centro-lewicowe, więc nie są zainteresowane rówieśnikami, którzy dość gremialnie są prawicowi lub wręcz mocno prawicowi.

Btw, Spl97, w czym niby Trump był dobry dla USA jako kraju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rainy napisał:

Mi przychodzi jeszcze jeden: młode kobiety mają często poglądy lewicowe lub centro-lewicowe, więc nie są zainteresowane rówieśnikami, którzy dość gremialnie są prawicowi lub wręcz mocno prawicowi.

To mi przypomniało o tym memie :szczerbaty:

TGgu6G4.png

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kamiyan napisał:

czemu w tym kraju nie ma wolnych kobiet dla kawalerów?

Na szybko googlując: w przedziale wieku 20-39lat (największa dynamika na rynku matrymonialnym) na 100 kobiet przypadało w 2019 roku 103 facetów. 

Wygląda na to, że nie jest super tragicznie, trzeba mieć w życiu trochę szczęścia (jak ze wszystkim), żyć w dużym mieście (więcej szans) i być w tych górnych 100% ze 103% ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, rainy napisał:

Btw, Spl97, w czym niby Trump był dobry dla USA jako kraju?

Walnął sankcjami w chińskie firmy,w tym Huawei czy zbudował mur na granicy USA-Meksyk,choć ten mur to nie jest prawdziwy mur,a prowizorka,gdzie łatwo migranci mogą przez niego przedostać :E. To takie najbardziej znane przykłady za jego prezydentury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google wali ściemkę jak siemano. Na jedną kobietę przypada zdrowe 10 mężczyzn. Nawet dziewczyna 4/10 może sobie przebierać w ofertach jak chce. A mężczyźni zamiast olewać, to jak desperaci lecą. 
 

W USA dobijamy do 35% mężczyzn którzy są prawiczkami do 35 czy 39 roku życia. 
 

Pamietam ze był podobny temat na forum i umarł :E 

 

A co do polityki, samotni mężczyźni to margines polityczny, nie ma co liczyć ze dla nich cokolwiek się zrobi oprócz bykowego :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni też raczej nie maja pomysłu co politycy mieliby im zaproponować. Przynajmniej jeszcze nic nie wskazali.

 

Raczej po prostu narzekają na swoje życia. Jednak najpewniej nic na lepsze systemowo się dla nich nie zmieni.

A właściwe to będzie gorzej, tzn więcej takich osób. To naturalna konsekwencja postępującego równouprawnienia. To oznacza że kobiety nie muszą wchodzić w związek jeśli nie chcą. Kiedyś zmuszały je przyczyny ekonomiczne + presja społeczna, ale ta była powiązana właśnie z ekonomia i tym że samemu, w większości, nie miały jak się utrzymać.

Na wsiach położonych dalej od dużych miast nadal tak jest, dlatego dziewczyny z nich po prostu uciekają do miast.

A i w skali całego kraju, uciekają na zachód i północ UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jagular napisał:

Na szybko googlując: w przedziale wieku 20-39lat (największa dynamika na rynku matrymonialnym) na 100 kobiet przypadało w 2019 roku 103 facetów. 

Jak patrzeć na ogólną liczbę to tak.

Ale...

17 minut temu, TheMr. napisał:

Google wali ściemkę jak siemano. Na jedną kobietę przypada zdrowe 10 mężczyzn. Nawet dziewczyna 4/10 może sobie przebierać w ofertach jak chce. A mężczyźni zamiast olewać, to jak desperaci lecą. 

...po stanie cywilnym wychodzi w ogóle co innego. Grupa 30-39 to jakieś apogeum niedoboru kobiet. I właśnie tam jest chyba najwięcej dla Konfederacji?

uehUJmf.png

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Badalaman napisał:

A właściwe to będzie gorzej, tzn więcej takich osób. To naturalna konsekwencja postępującego równouprawnienia. To oznacza że kobiety nie muszą wchodzić w związek jeśli nie chcą. Kiedyś zmuszały je przyczyny ekonomiczne + presja społeczna, ale ta była powiązana właśnie z ekonomia i tym że samemu, w większości, nie miały jak się utrzymać.

Teraz w miarę atrakcyjna kobieta może świecić cyckami na OnlyFans i kosić hajs z przegrywów chcących za to zapłacić.

Zastanawiam się jak wtedy czują się te kobiety z godnością, które podejmują pracę i dostają ułamek tego co tamte.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że mamy w Polsce poligamię i jeden samiec alfa jest w stanie zabrać z rynku matrymonialnego kilka kobiet. Jak dobrze, że Konfederacja chce tego zakazać! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Trepcia napisał:

Chlop ma byc chlopem, niezalezny od nikogo.

No świetnie to widać po tych 80% samobójstw popełnianych przez facetów :szczerbaty:

Mam wrażenie, że wymagania co do mężczyzn tylko rosną, co będzie dalej pogłębiało poparcie dla radykalnych ugrupowań.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, TheMr. napisał:

Google wali ściemkę jak siemano. Na jedną kobietę przypada zdrowe 10 mężczyzn.

A jak google da wyniki z GUSa? :)

21 minut temu, Kamiyan napisał:

..po stanie cywilnym wychodzi w ogóle co innego. Grupa 30-39 to jakieś apogeum niedoboru kobiet. I właśnie tam jest chyba najwięcej dla Konfederacji?

Nie ma żadnego hardkoru. Ten wykres pokazuje to, co napisałem: statystycznie na 100 kobit przypada 103-102 facetów. No i wygląda na to, że w pewnym wieku na 100 wolnych kobit przypada już 150 wolnych facetów.

Tylko że ten…no wicie, rozumicie, kobity się nie rodzą zajęte, nie? Wykres pokazuje jedynie, że jak ktoś sobie nie znalazł kobity na początku życia, to potem może być kiepsko, bo na 2 samotne niewiasty przypada 3 samotnych kawalerów, a ci niesamotni (większość zdecydowana) już są…niesamotni ;)

Acha. Jeszcze jedna sprawa. Jak GUS podchodzi do „związków nieformalnych” i ile ich jest? Bo jeżeli statystycznie ich jest dużo i jeżeli GUS zajmuje się jedynie związkami sformalizowanymi, to ten wykres można sobie khem khem…

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania rosną - potem baby robią wszystko same a potem płaczą że one takie zarobione - to się nazywa kastracja mężczyzn.

Co do sprzątania - niestety ciężko ostatnio znaleźć kobietę co sprząta !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Trepcia napisał:

Jak sa pierdolety zyciowe to tak jest. Jestem ciekaw czy ktos przeprowadzal badania na temat korelacji miedzy zaradnoscia zyciowa a liczba popelnianych samobojstw.

Poziom ignorancji w tym wątku niczym się nie różni od postów z Twittera.

Cytat

Kobieta się zabija - musiała mieć poważne problemy.

Facet się zabija - niedojda życiowa, co nic w życiu nie osiągnęła.

A potem @jagular przychodzi i mówi, że sobie nadinterpretuję te głośne posty :szczerbaty:

Tak, wiem, że inaczej to ująłeś, ale fajnie mi zagrało jako puenta.

To co, Konfa ostatecznie 15% na głosach nieudaczników życiowych? Nawet nie będę zdziwiony, skoro nawet na Labie jest taka odklejka XD

Czuję się zniesmaczony.

Edytowane przez Kamiyan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...