Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-prezydent-podpisal-lex-kaczynski-nowelizacja-zmienia-zasady-,nId,6690353

Andrzej Duda zdecydował w sprawie nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego i złożył swój podpis. Ustawa została w piątek opublikowana w Dzienniku Ustaw. Teraz, zgodnie z nowymi przepisami tam zawartymi, zmienią się zasady publikacji przeprosin ws. naruszenia dóbr osobistych. Regulacja łączona jest z niedawną sprawą prezesa PiS, stąd też przez opozycję nazywana jest "lex Kaczyński".

"Całkowicie fałszywe jest twierdzenie, że nowa regulacja to 'lex Kaczyński'. Informacja, że Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa nieprawomocnie przyznał Radosławowi Sikorskiemu od prezesa Jarosława Kaczyńskiego ogromną kwotę 708 480 zł w celu pokrycia kosztów opublikowania przeprosin na portalu Onet, ukazała się na początku grudnia 2022 r. Natomiast prace nad nowym przepisem dotyczącym zasad publikowania przeprosin zostały podjęte wiele miesięcy wcześniej" - informowano wówczas.

A świstak siedzi ... .
 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam fajnie, że mi wisi co ze mną zrobią po śmierci. Niech nawet na śmietnik wyrzucą, byleby zapłacić jak najmniej.

A idealnie to na jakiś nawóz przerobić, to jeszcze pożytek będzie. :cool:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

Jak ja mam fajnie, że mi wisi co ze mną zrobią po śmierci. Niech nawet na śmietnik wyrzucą, byleby zapłacić jak najmniej.

A idealnie to na jakiś nawóz przerobić, to jeszcze pożytek będzie. :cool:

No raczej nie chciałbyś trafić na nekrofila. Szczególnie z PiSu. Oni i za życia i za śmierci lubią ruchać :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JDX napisał:

No raczej nie chciałbyś trafić na nekrofila. Szczególnie z PiSu. Oni i za życia i za śmierci lubią ruchać :rotfl:

A niech sobie poużywa, na zdrowie. Mnie to już nie będzie interesować.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, JDX napisał:

No raczej nie chciałbyś trafić na nekrofila. Szczególnie z PiSu. Oni i za życia i za śmierci lubią r*****ć :rotfl:

Naszczalnik woli koty, to jakoś inaczej się nazywa chyba zoofilia. 

 

Trolle się bawią:

 

EdAlO1B.png

MxVzW5w.png

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek nawet menda powinna mieć normalny tryb. Przesłuchania za jego plecami i robienie od dupy strony to metody PiSu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam nie wrzucajcie już tej gęby tutaj, bo się źle patrzy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze o nas mowia na calkiem sporym kanale. Mam nadzieje, ze sie rozniesie po internetach bo inne panstwa w swoich materialach zanizaja zdecydowanie nasza pomoc Ukrainie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już PiS wcale nie ukrywa się z tym,że przekupują sondażownie :E. Potem wyniki są takie a nie inne.

Cytat

To dlatego PiS wygrywa? Ekspert nie ma złudzeń

Od początku 2023 roku Prawo i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska wydały na sondaże blisko 400 tys. zł - poinformował "Fakt". Partia Jarosława Kaczyńskiego przeznaczyła na badania aż cztery razy więcej niż ugrupowanie rządzone przez Donalda Tuska.

Według wyliczeń "Faktu" tylko w tym roku PiS wydało na sondaże i analizy społeczne prawie 300 tys. zł, a PO ponad 75 tys. zł. - Badania nastrojów wyborców są najważniejsze i muszę przyznać, że PiS odniosło tu duży sukces - ocenia w rozmowie z gazetą politolog UKSW prof. Antoni Dudek.

- Spodziewałbym się, że PO wyda na sondaże dużo więcej niż PiS. Dlaczego? Bo nie ma swojego departamentu analiz strategicznych, który ma PiS. A wedle mojej wiedzy to właśnie tam są realizowane na wielką skalę badania opinii publicznej - tłumaczy politolog.

"To jest przewaga PiS"

Ekspert z UKSW podkreśla, że mimo istnienia specjalnego departamentu prezes PiS Jarosław Kaczyński i tak "zawsze lubi sprawdzać z drugiej strony". - Podejrzliwość jest jego podstawową cechą, więc to mnie nie dziwi - mówi prof. Dudek.

Jak wskazuje, dobrze przeprowadzone badanie pozwala poznać oczekiwania mieszkańców konkretnego regionu. Zdaniem politologa, gdy partia dysponuje konkretnymi analizami, musi jedynie wysłać na miejsce odpowiedniego polityka, który obieca wyborcom to, czego oczekują.

- I to jest przewaga PiS i klucz do zrozumienia, dlaczego od ośmiu lat ma tak stabilne poparcie - ocenia prof. Dudek w rozmowie z "Faktem".

https://wiadomosci.wp.pl/ogromne-pieniadze-tyle-partie-wydaly-na-sondaze-6882608915667872a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś wymyślił, niczym dziennikarz z TVPIS :lol2:

Tam nic nie ma o przekupywaniu tylko o badaniu nastrojów wyborców na swoje potrzeby partyjne i pis przeznacza więcej środków na takie badania, raczej sami siebie nie chcą oszukiwać 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak inaczej można wytłumaczyć fakt wydawania pieniędzy sondażowniom tak,że oni zrobią takie wyniki sondaży,byle Kaczyńskiego zadowolić? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt to jest taki że wydają więcej żeby poznać prawdziwe wyniki (a nie takie które mają kogoś zadowolic) na swoje wewnętrzne potrzeby i o tym jest ten art  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj elektryki to względna nisza. Co będzie za 15-20 czy 30 lat jak już będą masowo produkowane i spalinówki znikną z dróg to się wtedy okaże.

Na pewno masowa produkcja i dopracowywanie technologi znacznie obniży ceny.

Imho dla producentów aut nie jest na rękę niska sprzedaż drogich aut tylko dla małej części najbogatszych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ONZ to jest mega skandal. 

 

idota kurwin odpalił protokół 4%:

 

TY8HbEh.png

I9E9Z0S.png

ZZO6dvE.png

 

AzQY4N8.png

 

 

Edytowane przez Camis
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny wychodzi na to,że Korwina jednak się nie dało do końca schować do szafy i raz za razem wypisuje głupoty.

Co do mądrości Korwina o tym,ze ważną cechą przywódców jest agresywność i testosteron,to trzeba zobaczyć przykład Kaczyńskiego,zobaczyć jego posturę i zadać sobie pytanie czy w Kaczyńskim widać agresję i ten testosteron? Ja jakoś w Kaczyńskim nie widzę ani agresji (jedyne co agresywne u niego jest,to tylko wypowiedzi o Tusku :E) ani tego testosteronu,bo nie ukrywajmy tego,że Kaczyński to tak szczerze nie jest wysoką i postawną osobą,jest po prostu pospolitym dziadkiem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Camis napisał:

Z tym ONZ to jest mega skandal. 

 

idota kurwin odpalił protokół 4%:

 

TY8HbEh.png

I9E9Z0S.png

ZZO6dvE.png

 

AzQY4N8.png

 

 

Nie liczy się inteligencja tylko agresywność. W szkole KGB go tego nauczyli?

Godzinę temu, Spl97 napisał:

Po raz kolejny wychodzi na to,że Korwina jednak się nie dało do końca schować do szafy i raz za razem wypisuje głupoty.

Co do mądrości Korwina o tym,ze ważną cechą przywódców jest agresywność i testosteron,to trzeba zobaczyć przykład Kaczyńskiego,zobaczyć jego posturę i zadać sobie pytanie czy w Kaczyńskim widać agresję i ten testosteron? Ja jakoś w Kaczyńskim nie widzę ani agresji (jedyne co agresywne u niego jest,to tylko wypowiedzi o Tusku :E) ani tego testosteronu,bo nie ukrywajmy tego,że Kaczyński to tak szczerze nie jest wysoką i postawną osobą,jest po prostu pospolitym dziadkiem.

Korwinowi marzą się stare czasy, gdy wiecznie były jakieś wojny. Teraz ludziom już przestało chcieć się wojować, bo i po co. Ja mam PS5. Nie chcę mi się. :rotfl:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz KM może sobie szczekać na tym twitterze, ale już chyba nawet antykonfiarze mają go za przygłupa i odklejeńca. Najważniejsze dla konfy by nie pokazywał się publicznie na konferencjach i wiecach, w necie jest niegroźny, zdanie o nim wyrobiono sobie przez ostatnie lata i nic już tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat. To jest takie żenujące, że brakuje słów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewica widzę dużo szczeka itp. jaka to konfederacja zła a jeszcze trochę to oni nie wejdą do sejmu a ci na, którzy tak szczekają zrobią dobry wynik.  Nie wiem kto tam jest szefem ale lepiej by się szybko ogarnęli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...