Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Klakier1984Niestety z facetów się robi zło wcielone a z kobiet sieroty którym trzeba we wszystkim pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JDX napisał:

@Camis

ale za kim ten list gończy w końcu? Od weekendu próbuję się dowiedzieć.

images?q=tbn:ANd9GcTKb7plroUHkVcRiEHs-zd

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JDX napisał:

Akurat przeczytałem ten artykuł isię z nim zgadzam.

Który?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerny Tusk przegryzał plomby na towarze!!11

 

 

zh0LNyv.png

PLr3Cmm.png

rSiRgFN.png

3ByEVi6.png

 

GRUBO muszą być osrani cienkimi sondażami że wytaczają takie działa :szczerbaty:

 

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, JDX napisał:

Kolejna piękna wypowiedź do kompletu z 

Ft-9X_RXgAEXVrt?format=jpg&name=large

Godzinę temu, JDX napisał:

Na jaki kompromis i ustępstwa poszła Polska?

Ja tego nie wiem i on pewnie też tego nie wie bo "bezwględna przyczyna odwoławcza" istnieje nie od dziś i tam jest taki ładny zapis

Polski Kodeks postępowania karnego z 1997 roku stanowi, że bezwzględne przyczyny odwoławczą zachodzą, jeżeli:

1) w wydaniu orzeczenia brała udział osoba nieuprawniona lub niezdolna do orzekania bądź podlegająca wyłączeniu na podstawie art. 40,

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Camis napisał:

Ten kraj to mem.

:E

11 godzin temu, JDX napisał:

ale za kim ten list gończy w końcu? Od weekendu próbuję się dowiedzieć.

Wygląda, że to ten na okładce.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Czechoslaw napisał:

A ja jakiś czas temu czytałem/oglądałem materiał w którym autor wykazywał tezę że ten podział na Polskę A i B już się w dużej mierze  zdezaktualizował i teraz jest podział duże i średnie miasta vs. cała reszta. Więc musielibyście założyć jakiś Liberoland, będący archipelagiem większych ośrodków, otoczony połaciami Pisotrololandu ;)

Większość ma duże miasta z bogatych województw. Takie wojewódzkie Kielce to już ma dość małe znaczenie.

A tak naprawdę wystarczy nam tutaj Trójmiasto, Poznań, Wrocław i Katowice. Resztę bym dołączył do Ukrainy.

14 godzin temu, Klakier1984 napisał:

Jednak mamy w tym kraju (mężczyźni) przerąbane. O tej "eksmisji' to nawet nie słyszałem, aż musze poczytać...

 

Ma ktoś linka do jakiegoś artykułu na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kamiyan napisał:

Ma ktoś linka do jakiegoś artykułu na ten temat?

Też jestem ciekawy o źródło tych rewelacji.

Bo jak On mówi prawde to naprawdę faceci mają przegiglane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szambo napisał:

Też jestem ciekawy o źródło tych rewelacji.

Bo jak On mówi prawde to naprawdę faceci mają przegiglane.

Ja znalazłem to:

https://www.infor.pl/prawo/nowosci-prawne/5659361,rozszerzenie-ustawy-antyprzemocowej-z-podpisem-prezydenta.html

A tu poradnik:

comment_1669879236K0Gd7QGPIAB7M1QTdctqke

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, LeBomB napisał:

No niestety jest. W skrócie mówi ona, że Polska od jakiegoś czasu jest szykowana do kolejnego rozbioru. Właśnie część na wschód część na zachód, może jakaś część na południe (Czechy lub Słowacja). No i do realizacji jest potrzebne jak największe skłócenie Polaków, by łatwiej było zrobić rozłamy, nawet regionalne. 

Ogólnie traktuję to jako kolejną szurską teorię, albo jakąś tępą propagandę np. rosji. Tylko poruszony tu nagle wątek o oddzielaniu się regionów przypomniał mi po prostu że o takiej teorii słyszałem i akurat to co było pisane jak nic pasowało do niej. Stąd takie skojarzenie. Od razu powiem, że nie polecam i nie warto szukać jakichś wypocin na temat tej teorii ;)  

Szczerze? Tu nie trzeba żadnych teorii, Polska od wielu lat (wręcz kilkuset) ledwo funkcjonuje i my się sami zaoramy bez pomocy z zewnątrz... 

  • Like 2
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, galakty napisał:

Szczerze? Tu nie trzeba żadnych teorii, Polska od wielu lat (wręcz kilkuset) ledwo funkcjonuje i my się sami zaoramy bez pomocy z zewnątrz... 

W sumie racja. Ostatni moment dobrego funkcjonowania to za Wazy III/IV :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

W sumie racja. Ostatni moment dobrego funkcjonowania to za Wazy III/IV :E 

Taki naród że tylko monarchia i bat nad głową pozwala być silnym państwem :E

Jedyne co robimy to przekrzykujemy się co zrobiło PO, co zrobił PiS, a co mówi Konfa. 

Rząd ciągle coś kryje pod aferami typu aborcja, TVN, zboże, a ludzie tego nie widzą i się kłócą między sobą. Szkoda gadać o polityce naprawdę, tu się nic nie zmieni dopóki ktoś tego nie zaora do podstaw :/ 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szambo napisał:

Też jestem ciekawy o źródło tych rewelacji.

Przecież to jest od 2020, gdzie wy żyjecie? Teraz zostało tylko rozszerzone.

Podział głosów bez zaskoczeń, niesamowita jedność POPiSLewica wszyscy jednym głosem

Ustawa

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=9&nrposiedzenia=11&nrglosowania=52

Rozszerzenie

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=9&nrposiedzenia=70&nrglosowania=20

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szambo napisał:

Też jestem ciekawy o źródło tych rewelacji.

Bo jak On mówi prawde to naprawdę faceci mają przegiglane.

Było niedawno w mediach. Szukajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, galakty napisał:

Taki naród że tylko monarchia i bat nad głową pozwala być silnym państwem :E

Słuchaj, u Putina działało przez 25 lat :E Biorąc pod uwagę zmiany w prawie które robi PiS, to daleko nie mamy :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TheMr. napisał:

Słuchaj, u Putina działało przez 25 lat :E Biorąc pod uwagę zmiany w prawie które robi PiS, to daleko nie mamy :E 

Dyktatura specjalistów, jak w Singapurze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, bo to ważny temat. Serial ten powstał jeszcze kiedy u nas była komuna, potem ludzie masowo go oglądali i wsiąkali kapitalizm. :E

https://www.wirtualnemedia.pl/m/artykul/moda-na-sukces-odcinek-9000-co-sie-dzieje-w-serialu-czy-ridge-i-brooke-sa-razem-gdzie-ogladac

Jedna sprawa. 36 lat i nadal wszyscy biali!

Edytowane przez JDX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, serial „Obywatel kontra polska administracja”, sezon 483, odcinek 4839395. Już od piątku na Netflixie.

Występujący: ja (mój przedstawiciel), wydział ksiąg wieczystych sądu (w skrócie wkws):

ja: yo wkws, oto wniosek o wpis do księgi wieczystej, masz dołączone wszystkie dane, opłaty, zaświadczenia

wkws: (czeka 3 miesiące) yo obywatelu, wniosek odrzucamy bo…jest niepodpisany

ja: yo wkws, paczam na wniosek, podpisany jak *****, o co chodzi?

wkws: wniosek jest niepodpisany, fu** off

ja:…..

I teraz drodzy Netflixowicze, jaki powinien być kolejny odcinek?

v1. Kupuję klatkę, bejsbola, smycz. Wjeżdżam do wydziału ksiąg wieczystych i robię pracownikowi odpowiedzialnemu „rekolekcje” we wiadomym stylu

v2. Przypominam sobie, że w polska administracja dalej żyje w czasach carskich i zamiast tego kupuję bombonierkę i koniaczka. Wjeżdżam z tym do wkws na kolanach i w zębach daję skromne dary, a następnie uniżenie proszę o wtłoczenie do kompiutera (autentyczny tekst usłyszany od urzędnika!) kilku słów

Jak się obecnie postępuje z polską administracją?

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, JDX napisał:

Jedna sprawa. 36 lat i nadal wszyscy biali!

To to je rasizm . A som chociaz geje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czasy socjalistyczno-carskie. No cóż…

Przyszła mi jeszcze do głowy jedna opcja: jeżeli Pani Urzędniczka jest weganką, powinienem ją zegzorcyzmować salcesonem i następnie zgłosić wniosek o dotację kilkudziesięciu mln zł.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kiedy premiera ? Kupię na pewno super gierka
    • https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-18/do-tusk-najblizsze-tygodnie-moga-rozstrzygnac-o-losach-wojny-w-ukrainie-sytuacja-jest-krytyczna/ https://www.money.pl/gospodarka/cudzoziemcy-w-policji-ruszyla-analiza-7018246868503488a.html Jak do policji przyjmą Białorusinów z wrogiego nam państwa pod butem Rosji to policjant będzie zatrzymywał policjanta ? Ukraina upada ? Przecież Rosja miała upaść w 3 dni ? To jak to z tym jest ?
    • https://rozrywka.dorzeczy.pl/show-biznes/575775/kubicka-wsciekla-na-lekarza-z-ukrainy-nie-mowil-po-polsku.html Ostatecznie Kubicka w zaawansowanej ciąży, sprowadziła swoją mamę do prywatnego warszawskiego szpitala, gdzie lekarze nie kryli zdumienia tym, że nie wykonano jej odpowiednich badań. Tam właśnie zamierza kontynuować leczenie. czyli standard , gdzie są zwolennicy publicznej "służby zdrowia" ? @kanon7  https://polin.pl/pl/aktualnosci/2016/07/05/prezydent-andrzej-duda-w-kielcach
    • allegro lepsze i drozsze ale wiesz czemu bo jak kupisz nawet od prywatnego to na 99% dostaniesz item, i to nie chodzi o to ze cie oszukaja, kupilem 3 plyty glowne, jeden odrzucił zakup bo juz nieaktualne, dwoch pozostalych nie zaakceptowalo i 24h x2 nie mialem srodkow, do tego musisz czekac te 24/7 bo nawet jak zwroca srodki to tracisz caly jeden dzien bo przeciez nie kupisz 5 roznych rzeczy bo potem tego nie zwrocisz  
    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...