Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Spl97 napisał:

Przy takich ruchach z cenami paliw powinno zapaść pytanie czy ktoś ma oprócz wyborców PiS (do nich to w ogóle nie dociera) jeszcze wątpliwości,że Obajtek celowo przez praktycznie rok bądź nawet dłużej podwyższał ceny paliw,a co za tym idzie skutkami takich ruchów były wyższe poziomy inflacji? 

Ropa od miesiąca balansuje między 77-85$, dolar spadł do 4.13-4.15 zł, a ropa dalej po 6.2-6.5 :E Obajtek robi takie lody na paliwie, że szkoda strzempić ryja. 

 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TheMr. napisał:

Ropa od miesiąca balansuje między 77-85$, dolar spadł do 4.13-4.15 zł, a ropa dalej po 6.2-6.5 :E Obajtek robi takie lody na paliwie, że szkoda strzempić ryja. 

 

A to nie wiesz, że jak dolar drożeje to od razu droższa ropa jest na stacji, a jak tanieje to najpierw trzeba zużyć tę droższą? :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sabaru napisał:

A zgadnijcie kto i po co ciągle wyciąga te stare sprawy na wierzch.

- Mało kto wierzył, że ta inwestycja w ogóle zostanie dokończona. (...) To jest dla mnie dowód na to, że zdejmujemy klątwę z Radomia, która na to miasto po 1976 roku rzucili komuniści - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas oficjalnego otwarcia lotniska Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 Roku.

https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-lotnisko-w-radomiu-oficjalnie-otwarte-premier-zdejmujemy-kla,nId,6743245#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

Cytat

"Tu tutaj w Radomiu powstało najnowocześniejsze polskie lotnisko. To musimy sobie uświadomić" – powiedział w czwartek wiceminister funduszy i polityki regionalnej Marcin Horała podczas otwarcia portu Warszawa-Radom Jak zauważył, lotnisko nie jest projektem obciążającym polskiego podatnika, a projektem biznesowym Polskich Portów Lotniczych.

 

Oni dalej mają ludzi za debilil?

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Polskie_Porty_Lotnicze

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Spl97 napisał:

Obajtek jest jednak jeszcze głupszy niż Długopis.

;)

Czekaj, czekaj, nazywasz kolesia, który z poziomu operatora maszyny wywalonego z jednej ze szkół średnich na jakimś zapupiu, przeskoczył do poziomu CEO wielkiej firmy, posiadania szemranych interesików na poziomie chyba strategicznym, szemranej sieci zależności pozwalających na bycie publicznie bezczelnym i nietykalnym, szemranej sieci dziesiątek nieruchomości wartych kilkanaście milionów….głupim? Serio?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, JDX napisał:

Pisowskie inwestycje w realu.

20230427-165712.jpg

postimage

Pisowcy za wszystko się biorą od dupy strony. Najpierw się powinno zorganizować dojazd do tego lotniska a później dopiero ewentualnie budować cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spurek otwiera knajpe z siostra. Jak to z lewakami bywa chca zeby ludzie wiecej zarabiali ale jak sami maja placic to dla menadzera w Poznaniu proponuja 3,5k brutto xD
" 20% zysków będzie przeznaczane na ochronę klimatu i prawa zwierząt.":szczerbaty:

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02AhTpJCZ2ApAHN2ZUqmi4edpUmT9TMRwTXrgL34gHZjqKUypZWtJ9KKcPzbPDMV3gl&id=1220680696

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale, przejrzyj ten wątek, tak parę dni wstecz. Zobaczysz linki do ogłoszeń stanowisk pracy w kancelarii takiego pana Mentzena.

To musi być też tego typu lewak, bo też chce jakoby dużych zarobków dla Polaków i tego typu bonusów, ale oferuje u siebie za nielimitowaną robotę, bez życia prywatnego (źródło: treść ogłoszeń) za (podobnie) niesamowite 1500-3500zł.

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kris194 napisał:

Płaca nawet gorsza niż u Memcena :lol2:

I to w Poznaniu, gdzie koszty życia są pewnie z 10-20% większe niż w Toruniu :E Asystent bez ŻADNEGO doświadczenia (staż równie dobrze) za 3500 zł brutto to przecież za mało :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jagular napisał:

Michale, przejrzyj ten wątek, tak parę dni wstecz. Zobaczysz linki do ogłoszeń stanowisk pracy w kancelarii takiego pana Mentzena.

To musi być też tego typu lewak, bo też chce jakoby dużych zarobków dla Polaków i tego typu bonusów, ale oferuje u siebie za nielimitowaną robotę, bez życia prywatnego (źródło: treść ogłoszeń) za (podobnie) niesamowite 1500-3500zł.

Ja to wiem. Specjalnie wstawilem to zeby wysmiac wasze argumenty. Mentzen jest wolnorynkowcem i niech sobie zatrudnia jak i kogo chce ale to przeciez lewaki a NIE MENTZEN chca kazdemu pracownikowi przychylic nieba. Lewak hipokryta? Nowe nie znalem

 

20 godzin temu, JDX napisał:

Wydaje ci się. Kiedyś subskrybowałem i bylo tylko bicie w PO. Jak się czasem śmieją z PiS to z Sasina lub Suskiego. Prezesa tykać nie wolno.

Ogolnie to tak satyrycznie jada to po wszystkich. No ale bez powodu Mazurka do KS nie oddelegowali. Jak jest grubsza sprawa to pucuje sie PISowi, próbuje usprawiedliwiac itp

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, TheMr. napisał:

I to w Poznaniu, gdzie koszty życia są pewnie z 10-20% większe niż w Toruniu :E Asystent bez ŻADNEGO doświadczenia (staż równie dobrze) za 3500 zł brutto to przecież za mało :E 

Ale co zmienia brak doświadczenia, mordeczko?

Asystent ma różne definicje. Ja też jestem asystentem first grade (zero expa) i mam ponad x2 tyle. Wymagania mamy podstawy Excela i średni angielski, czyli też żadne :szczerbaty:

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Spl97 napisał:

Obajtek jest jednak jeszcze głupszy niż Długopis.

;)

Nie wiem czy głupszy, czy nie, ale tego oszukaństwa na paliwach jak kosztem mojej kieszeni maksymalizował marże i bezczelnego rżnięcia głupa "że to dla naszego dobra, by cena później nie skoczyła" to mu nie zapomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kyle_PL napisał:

Nie wiem czy głupszy, czy nie, ale tego oszukaństwa na paliwach jak kosztem mojej kieszeni maksymalizował marże i bezczelnego rżnięcia głupa "że to dla naszego dobra, by cena później nie skoczyła" to mu nie zapomnę.

Daniel zmaksymalizował ilość posiadanych nieruchomości. W tym kraju nie warto się uczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kyle_PL napisał:

to mu nie zapomnę.

Daniel Obajtek przeczytawszy ten wpis.

crying-wiping-tears-with-money.gif

  • Haha 7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kyle_PL napisał:

@crush a dobre to - z którego  to filmu?

Zombieland.

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...