Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj pierwszy post. Dla mnie te wystawianie flag w tak nieodległym kraju bez bariery językowej jeszcze będąc właścicielem a nie właścicielką (mobilizacja) jest naprawdę dziwne i od tego się cały kalejdoskop z ala wujkami cięta riposta zaczął. No obronisz jakoś księdza przed rozjuszonymi piorunami czy cholera wie czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wii napisał:

Żebractwo widzę w wywieszeniu flag napadniętego swojego kraju na terenie obcego już mniejsza bardziej czy mniej życzliwego.

Ja natomiast widzę Twoje ograniczenie umysłowe. Może warto byś wyszedł po za własne podwórko i liznął trochę świata zewnętrznego.

W Niemczech są knajpy przed którymi wiszą flagi amerykańskie, brytyjskie, hiszpańskie. To samo jest w Anglii gdzie przed pubami wywieszone są flagi np z Włoch czy Hiszpanii. W USA flagi mają szczególne znaczenie i np. przed knajpą prowadzona przez Włochów powiewają włoskie flagi. Czy to jest żebractwo? Nie 

Flagi nie oznaczają żebractwa a sygnalizują z jakim podchodzeniem kuchni, lokalu mamy do czynienia! 

 

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wii napisał:

Przeczytaj pierwszy post. Dla mnie te wystawianie flag w tak nieodległym kraju bez bariery językowej jeszcze będąc właścicielem a nie właścicielką (mobilizacja) jest naprawdę dziwne i od tego się cały kalejdoskop z ala wujkami cięta riposta zaczął. No obronisz jakoś księdza przed rozjuszonymi piorunami czy cholera wie czym?

Przyznam szczerze, że teraz już kompletnie nie wiem o co ci chodzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DjXbeat napisał:

Ja natomiast widzę Twoje ograniczenie umysłowe. Może warto byś wyszedł po za własne podwórko i liznął trochę świata zewnętrznego.

W Niemczech są knajpy przed którymi wiszą flagi amerykańskie, brytyjskie, hiszpańskie. To samo jest w Anglii gdzie przed pubami wywieszone są flagi np z Włoch czy Hiszpanii. W USA flagi mają szczególne znaczenie i np. przed knajpą prowadzona przez Włochów powiewają włoskie flagi. Czy to jest żebractwo? Nie 

Flagi nie oznaczają żebractwa a sygnalizują z jakim podchodzeniem kuchni, lokalu mamy do czynienia! 

 

Pytanie co tego księdza oburzyło... Przecież to takie nie po linii PiSu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po parszywej linii tego pseudo-kaznodziei.

Ty myślisz, że PiSdzielców z taką samą sraczką umysłową nie znajdziesz?

A może ksiądz po tej samej linii co parchy z konfederosji?

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A Suski będzie kapitanem :rotfl: 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kouczan napisał:

Chłopie, zanim naciśniesz enter to przeczytaj swoją wypowiedź. Nawet jeśli coś z sensem piszesz to ciężko to zrozumieć bez interpunkcji. Plujesz jadem na jakiegoś bezimiennego obcokrajowca, a sam nie jesteś w stanie napisać składnej wiadomości w ojczystym języku.

Typowa przypadłość nacjonalistycznego ścierwa, bez względu na to za jaką flagą się kryje.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Spl97 napisał:

Konfa jeszcze nie rządziła,ale już wyobrażamy jak będą wyglądać jej rządy z ich kluczowymi postulatami,jakie głoszą członkowie tej partii. To będzie krótko mówiąc jeszcze większa katastrofa niż jest za PiS i Kaczora. Zresztą zobacz kto tam siedzi w Konfie. Same szury,oszołomy i prorosyjscy ludzie :E,nie wspominając już o np. Bąkiewiczu,który się z PiS-em układa w zamian za pieniądze.

Akurat konforusy jakby byli w jednym wyrze...przepraszam, rządzie z pissem to by odpowiadali za wszystko tylko nie podatki i gospodarkę. Raczej odpowiadaliby za politykę zamordyzmu i katopatologii.

6 godzin temu, blabla123 napisał:

Ja też za pierwszym razem zagłosowałem na szmatę. W sumie to był odruch przed samym skreśleniem. Znów było klasycznie "byle nie na piss" i zaznaczyłem co zaznaczyłem.

Wcześniej w zasadzie to chyba tylko 3x głosowałem faktycznie za kimś. Za Kwachem, za wejściem do UE oraz za Palikotem, bo liczyłem, że wykończy kaczafiego jakimś zawałem jak wyskoczy znów z jakimś dildo czy czymś podobnym ale nie udało się.

Warto popatrzeć na przypadek Palikota z perspektywy czasu. Śmieszny człowieczek, który trollował wszystkich. Za to najbardziej na niego oburzali się kaczyści. Palikota nie ma, za to jest Kowalski, Ćwiąkalski, Ozdoba, Smoliński, Tarczyński, Mejza, Kukiz - a to nie wszyscy. No i kaczyści ich chronią i chwalą, tak im zależało na poziomie polskiej polityki.

5 godzin temu, kogut199109 napisał:

Jeszcze odnosząc się do tego że ceny produktów mamy zachodnie a płace nasze, to w innym temacie czy w internecie przedsiębiorcy mało człowieka nie zjedli jak mieli by płacić wiecej. Do tego masa firm jest pochodzenia zagranicznego, i płaci podatki do swojego matecznika/ innego raju.

Więc rządowi zostaje ściąganie go z szaraka.

No proszę, czyli jednak nie trzeba było wprowadzać  w Polsce €, by wszystko .ebło. A właśnie tym straszy piss Polaków od 2005r. Przy tym złotówką zarządza osobisty przydupas Kaczyńskiego, Glapiński.

Edytowane przez Everyman
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzban Kowalski wylądował u PiS-iorów na tzw. "czarnej liście" i prawdopodobnie on nie ma mieć miejsca na liście PiS-iorów do Sejmu :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Jaycob napisał:

Bez jaj, jedna banda PiS- PO od 30 lat ten sam schemat. Teraz tylko prześcigają się w rozdawnictwie. Z takim myśleniem będzie to samo. Nie wierzę, że przez tyle czasu ludzie głosują ciągle na tych samych buraków.  Protestują i dalej głosują. 🤣

 

Twój problem polega na tym, że patrzysz wyłącznie na problem rozdawnictwa. Poza tym te partie dzieli wiele, w pewnych tematach różnice są nie do pogodzenia. Uprawnieni go głosowania tacy jak Ty mają siebie za zorientowanych, więc przyjmij ten fakt do wiadomości, chyba że zorientowany wcale nie jesteś.

7 godzin temu, galakty napisał:

Ja jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję, ale to będzie głos tylko po to, byle PiS nie dostał. Nie ma na kogo głosować w tym kraju, większość pójdzie na PO bo oni jedyni mają realną szansę zdobyć większość.

Hołownia odpada, Lewica tym bardziej, Konfa też nie pasuje. No lipa. 

Polski ustrój wyborczy wyraźnie promuje duże komitety wyborcze, więc oczywistym jest że głosuje się na tego, kto ma szansę osiągnąć 1. wynik w wyborach. Nie trzeba zbytnio filozofować, żeby ten głos uzasadnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś ustrój demokratyczny, w którym większy nie ma łatwiej od mniejszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

6 godzin temu, Kamiyan napisał:

I oby tak zostało. Przecież to prowadzą teraz jakieś typowe cwaniaczki pokroju Memcena, który oferuje zawrotne 3000 brutto za pracę ponad normę :szczerbaty:

Zresztą tam jest więcej kwiatków. Chłopu 100 ustaw Memcena znika ze strony, a on potem twierdzi, że hosting padł, a tak w ogóle to nie on pisał i nawet nie pamięta, co tam było :szczerbaty::szczerbaty:

Sry, ale już bardziej przekonują mnie leśne dziadki XD

Jak na czlowieka obsesyjnie zaintersowanego poczynaniami konfy i kazdym pierdem JKM, Mentzena itd masz wyjatkowo malo wiedzy na temat konfederacji chociaz obstawiam, ze celowo klamiesz i wprowadzasz innych w blad.
Pierwotny hosting z ustawami padl juz dawno a pozniej ktos je poprostu wrzucil na swoj prywatny i jak strona zniknela to nagle zaczeli sie tym podniecac. No ty nie pamietasz co czytales 2 strony wczesniej i powtarzasz swoje bzdury a od Mentzena wymagasz, zeby na wyrywki pamietal 100 ustaw z 2019roku?

4 godziny temu, crush napisał:

Uwielbiam ten argument.

To jest swietny argument. A najlepsze jest uzywanie tego jako anty argument. Od kazdej partii juz "dostales w twarz" i masz pewnosc, ze dalej cie beda tlukli :szczerbaty: ale zdaniem antykonfiarzy to konfa jest najgorsza bo ona tez moze uderzyc chociaz niewiele na to wskazuje. 

6 godzin temu, JDX napisał:

Srał pies twoją Konfederację. Nie mam czasu na zabawy w bzdurne pomysły. Poza tym ja nie głosuję na nacjonalistów.

O agresywny antykonfiarz bez argumentow. Nowe nie znalem :lol2: Donek ma swietne pomysly. Zwieksza wydatki jednoczesnie zmniejszajac wplywy do budzetu. Geniusz:whee:
EDIT: Nie no zartuje akurat tutaj nie ma co sie martwic. Donek tylko takie baity rzuca zeby ci intelektualnie ograniczeni na niego zaglosowali a pozniej wszystkie pomysly jak zawsze pojda do szuflady i powie, ze nie da rady ale sie cieszcie bo nie jestem z PIS. Hura xD

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo "geniuszem" jest Kaczyński :E. Myśli,że jego wizja,którą wprowadza w życie sprawi,że Polska będzie silna,a w rzeczywistości pociąga Polskę na dno.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczor jest najgorszy bo on ma jakies swoje chore wizje na to wszystko odklejone kompletnie od rzeczywistosci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczor nie jest najgorszy tak szczerze. Najgorsi to tak naprawdę są ci,którzy się sprzedali w zamian za 500+,13 i 14 emerytury czy innymi transferami pieniężnymi i poszli zagłosować na PiS oraz ci,którzy codziennie dają się zmanipulować i łykają przekaz propagandowy nadawany w telewizji publicznej pod kontrolą rządu dla zmylenia przeciwka zwaną Telewizją Polską bądź w innych pisowskich mediach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, wii napisał:

Tutaj większość się przychodzi pożalić lub wyżyć na czymś.

O widzisz, wreszcie rozumiem. Piszemy co nas denerwuje... Jak to było: Ziemia, woda, ukrainizacja, hemoglobina, podatki, taka sytuacja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Michaelred napisał:

Kaczor jest najgorszy bo on ma jakies swoje chore wizje na to wszystko odklejone kompletnie od rzeczywistosci.

Wstaw Korwin i pasuje idealnie.

Jeszcze stary rupieć siedzi na TT i co dzień obciąga ruską pałę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

Wstaw Korwin i pasuje idealnie.

Jeszcze stary rupieć siedzi na TT i co dzień obciąga ruską pałę.

Ale Korwin ma chociaż minimalne pojęcie o ekonomii, Kaczyński nawet tego nie posiada w swoim małym gniazdku :E Ale fakt, obaj są odklejeni zdrowo. Korwin faktycznie bardziej wygrywa bo potrafi korzystać z Twittera i dlatego to widzimy, Kaczyński nie potrafi :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Michaelred napisał:

 

Jak na czlowieka obsesyjnie zaintersowanego poczynaniami konfy i kazdym pierdem JKM, Mentzena itd masz wyjatkowo malo wiedzy na temat konfederacji chociaz obstawiam, ze celowo klamiesz i wprowadzasz innych w blad.
Pierwotny hosting z ustawami padl juz dawno a pozniej ktos je poprostu wrzucil na swoj prywatny i jak strona zniknela to nagle zaczeli sie tym podniecac. No ty nie pamietasz co czytales 2 strony wczesniej i powtarzasz swoje bzdury a od Mentzena wymagasz, zeby na wyrywki pamietal 100 ustaw z 2019roku?

To jest swietny argument. A najlepsze jest uzywanie tego jako anty argument. Od kazdej partii juz "dostales w twarz" i masz pewnosc, ze dalej cie beda tlukli :szczerbaty: ale zdaniem antykonfiarzy to konfa jest najgorsza bo ona tez moze uderzyc chociaz niewiele na to wskazuje. 

O agresywny antykonfiarz bez argumentow. Nowe nie znalem :lol2: Donek ma swietne pomysly. Zwieksza wydatki jednoczesnie zmniejszajac wplywy do budzetu. Geniusz:whee:
EDIT: Nie no zartuje akurat tutaj nie ma co sie martwic. Donek tylko takie baity rzuca zeby ci intelektualnie ograniczeni na niego zaglosowali a pozniej wszystkie pomysly jak zawsze pojda do szuflady i powie, ze nie da rady ale sie cieszcie bo nie jestem z PIS. Hura xD

A co ta twoja konfederacja reprezentuje ze sobą siurku? Co najmniej dwóch w trybie natychmiastowym powinno trafić pod kaftan, kilku mówi o systemie kapitalistycznym na przykładzie sprzedawcy paróweczek, a reszta to narodowcy, którzy gardzą też Polakami nie chcącymi żyć wg ich wykładni.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, TheMr. napisał:

Korwin faktycznie bardziej wygrywa bo potrafi korzystać z Twittera i dlatego to widzimy, Kaczyński nie potrafi :E 

Akurat po Kaczorze nie można się spodziewać,że korzysta z dobroci nowych technologii. Nie ma nawet smartfona czy konta w banku,a co dopiero mieć Twittera czy innego social media 8:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Spl97 napisał:

Akurat po Kaczorze nie można się spodziewać,że korzysta z dobroci nowych technologii.

Aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę Pawlaka, który na swoich konferencjach używał kinecta do sterowania prezentacjami. Stare dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Camil666 napisał:

Aż się łezka w oku kręci jak sobie przypomnę Pawlaka, który na swoich konferencjach używał kinecta do sterowania prezentacjami. Stare dzieje.

Typ nawet do telewizji zabiera laptopa. 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo konfy to jestem ciekaw czy gdyby opozycji brakowało ich głosów do rządzenia to byli by się w stanie dogadać 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...