Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaniem PKW lex-Tusk nie odbiera możliwości startowania w wyborach:

https://businessinsider.com.pl/prawo/lex-tusk-a-start-w-wyborach-pkw-rozwiewa-watpliwosci/20p7h5v

Osoba objęta zakazem dysponowania środkami publicznymi nie mogłaby jedynie być premierem lub ministrem, ale możnaby to obejść poprzez wyrzucenie członków komisji i wybraniu nowych, którzy uchylą poprzednią decyzję.

To tylko jedna z interpretacji, ale pokazuje, że nikt tam nawet złych przepisów nie potrafi tworzyć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Camil666 napisał:

Osoba objęta zakazem dysponowania środkami publicznymi nie mogłaby jedynie być premierem lub ministrem

Tylko żeby nie było tak, że owszem kandydować może, ale już posłem być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, JDX napisał:


Jak ja go lubię :rotfl:
 

 

Kocham Polskę. Tutaj nigdy nie ma nudy. :E

Pytanie czemu zaczął jeszcze bardziej świrować kiedy PiS wygrał. Ja jego reportaże naprawdę z zaciekawieniem oglądałem a dziś już ich nie ma...

Edytowane przez wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wii napisał:

Pytanie czemu zaczął jeszcze bardziej świrować kiedy PiS wygrał. Ja jego reportaże naprawdę z zaciekawieniem oglądałem a dziś już ich nie ma...

Miał chrapkę na posadę szefa TVP i go olali. Zadziwiające, że gość mieszka w USA od lat 80., a jego angielski jest raczej średni. Akcentu w ogóle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxiu ma podejrzane tiki :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dżawalany, dude jude :lol2:
Pomyslec, ze kiedys to czlowiek ogladal jak w TV pokazywali wielkiego pana dziennikarza z USA :szczerbaty: Siadlo mu na glowe od tego siedzenia w schowku na miotly.

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Camis napisał:

 

 

 

Mocno naciągane to z UK.
Kiepski filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zdunzdun napisał:

@Camis Obejrzałem ten materiał na temat UK i chociaż nie potrafię (i nie chce mi się) ocenić wiarygodności tego kanału, co do podawanych info to jednak jedna rzecz jest zabawna. Gość, który opowiada jak to UK stoi słabo rozwiniętą automatyką/robotyzacją w zakładach od razu daje skojarzenie z branżą moto Brytoli. 
Zawsze mnie to zastanawiało jak kraj, który nie był uciśnięty jakimś chorym jarzmem komunizmu potrafił robić taką niebywałą chałę, niemal porównywalną do wyrobów z PRLu :D 

Jak to jest możliwe, że potrafili klepać horrendalnie drogie fury, które były technologicznym średniowieczem i to w ten najgorszy możliwy sposób (podatność na usterki). Jak to jest możliwe, że w takim Roverze SD1 potrafiły same odpadać wycieraczki podczas jazdy, bo mocowania ich były tragikomiczne, spasowanie w ogóle czegokolwiek w brytyjskich autach jest sprawą szczególnie wartą poruszenia. Dziwny kraj :D

+ kolejne części na kanale. Wychodzi ponad 2h oglądania, ale jak Cię to interesuje, to warto, ten kanał robi porządne reportaże :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę dokonań Kolonko ale jestem ciekawe czy on nagrywa wszystkie swoje filmy w piwnicy na tle swoich książek i odtwarzaczy VHS? Czy są jakieś filmy pokazujące jak żyje na co dzień, gdzie mieszka, jakie ma auto. Trochę wygląda jak dziad, który dorwał się do internetu. Kiedyś to był gość, pozował na człowieka z american dream.  

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ghostdog napisał:

Nie śledzę dokonań Kolonko ale jestem ciekawe czy on nagrywa wszystkie swoje filmy w piwnicy na tle swoich książek i odtwarzaczy VHS? Czy są jakieś filmy pokazujące jak żyje na co dzień, gdzie mieszka, jakie ma auto. Trochę wygląda jak dziad, który dorwał się do internetu. Kiedyś to był gość, pozował na człowieka z american dream.  

Gość był bardzo ambitny. Chyba zanadto. Może depresja i te sprawy. Wygląda na pogubionego. Trochę mi mimo wszystko go szkoda, bo wszyscy widzą, jak gość się degraduje.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fe4fa471409253e5gen.jpg

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.money.pl/gospodarka/rzad-chce-przyspieszyc-z-inwestycjami-szykuje-sie-rewolucja-postanowienia-nie-bedzie-mozna-zaskarzyc-6903139590544000a.html

Przy tym rządzie mnie chyba już nic nie zadziwi.

Rząd chce przyspieszyć ważne inwestycje. Do Sejmu trafił projekt zmian w kilku ustawach. Jeżeli zostaną przegłosowane, to dla wybranych inwestycji nie trzeba już będzie zdobywać decyzji środowiskowej. Wystarczy postanowienie GDOŚ, którego nie będzie można zaskarżyć - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".

Ta ustawa cofa nas do epoki PRL. Wtedy budowało się mało, drogo, długo i źle, a władza wskazywała palcem, gdzie i co ma powstać. To też grozi kolejną awanturą na szczeblu Unii Europejskiej - mówi Robert Chwiałkowski z fundacji Dla Biebrzy, cytowany przez dziennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na ten marsz chyba jednak trochę osób pojedzie, właśnie przed chwilą sprawdziłem i w przypadku PKP brak możliwości powrotu w niedzielę popołudniu z Warszawy do Poznania :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kris194 napisał:

Na ten marsz chyba jednak trochę osób pojedzie, właśnie przed chwilą sprawdziłem i w przypadku PKP brak możliwości powrotu w niedzielę popołudniu z Warszawy do Poznania :E

jedzie jedzie sam dymam 300 km ze znajomymi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Camis napisał:

Braun kacapska onuca w akcji:

Akurat tu "Szczęść Boże" może śmiało przybić piątkę z PiS-iorami :E. Pis-iory także nienawidzą Niemców :hahaha:.

13 godzin temu, JDX napisał:

Jak ja go lubię :rotfl:

Widziałem co naopowiadał o PiS-iorach w chwili gdy wybuchła wojna na Ukrainie i oni sprawili,że do Polski naprzyjmowali sporo uchodźców z Ukrainy. Pewnego dnia może się okazać,że Maxiu najzwyczajniej w świecie będzie miał rację. Choć wielu Ukrainców,którzy przyjechali tu jako uchodźcy już wyjechali z Polski,ale cały czas wielu z nich w Polsce zostało. Prędzej czy później Ukraińcy będą chcieli coś więcej u nas dla siebie np. przedstawicielstwo Ukrainy w polskim Sejmie. Wtedy zapominą,że tutaj to są tylko gośćmi.

United Surveys tym razem podaje,że PiS z Konfą nie mają większości w Sejmie i nie będą w stanie stworzyć koalicji. Wygrywa opozycja,więc tak naprawdę od sondażowni to wszystko zależy,jedna podaje takie wyniki,a druga zupełnie inne.

Opozycja z wyraźną przewagą. Mamy najnowszy sondaż - WP Wiadomości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inflacja CPI za maj 13,0% (wstępny odczyt).

Wstajemy z kolan :hahaha::hahaha::hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Czechoslaw napisał:

+ kolejne części na kanale. Wychodzi ponad 2h oglądania, ale jak Cię to interesuje, to warto, ten kanał robi porządne reportaże :)

Dzięki wielkie za podesłanie tego materiału! Jest genialny, ale robotę robią też komentarze. Można tam znaleźć właściwie kwintesencję tej niewytłumaczalnej (dla mnie) niedbałości i niechlujstwa brytoli. Sporo tam komentarzy od osób, które pracowały (albo ich ojcowie) w tych fabrykach i anegdot dotyczących mizernej jakości, strajków itp. Dzięki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On to prawdę powie głównie dopiero wtedy gdy się pomyli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież Kaczka nie umie powiedzieć prawdy :E. Od chwili,kiedy rządzi kłamie wszystkim w żywe oczy,a sporo ludzi,którzy nie ogarniają co się wyprawia jeszcze to łykają jak pelikan 8:E.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...