Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Michaelred napisał:

Nie, byla koalicja do wyborow samorzadowych PO PIS w 2002r i druga byla planowana po wyborach parlamentarnych w 2005.

Była, ale tylko do sejmików wojewódzkich i nawet nie we wszystkich województwach się dogadali - w mazowieckim były osobne  listy PO i PIS. Pamiętam dobrze, bo to były moje pierwsze pełnoletnie wybory. Przed wyborami parlamentarnymi w 2005 i Tusk i Kaczyński zapowiadali otwartość na koalicję, ale nie można tego nazwać współpracą, nie było żadnego porozumienia. Obie partie miały plan w rodzaju: "zebrać jak najwięcej mandatów, a po wynikach będzie się negocjować". I jak wyszło w praktyce to  już wiemy.

Edytowane przez 209458
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bergercs napisał:

Zastanawiam się, czy temu cymbałowi płacą od wpisu, czy też jest totalnym idiotą, któremu wmówiono, że ma IQ wyższe od paprotki i odnalazł misję w promowaniu partii. Właśnie tak będą realizowane obietnice konfy jak jest analizowana rzeczywistość przez tego oszołoma.

Ten kolega to nawet na bycie PiS-owskim trollem czy trollem Konfy,którzy mają płacone od wpisu jest za głupi. :E

Dodatkowo w międzyczasie można go ścigać za co najmniej 3 paragrafy: stalking + publikowanie wrażliwych danych osobowych jednego z użytkowników tego forum oraz groźby skierowane do innych użytkowników forum w postaci wysyłanych PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Camil666 napisał:

Widzę kolega niby wolnościowiec ale haków szuka jak Ziobro :szczerbaty:

jak wpisujesz @ i nazwe uzytkownika to wyskauja od razu podpowiedzi. Forum IT... ale widac trzeba tlumaczy:lol2:

3 godziny temu, bergercs napisał:

Zastanawiam się, czy temu cymbałowi płacą od wpisu, czy też jest totalnym idiotą, któremu wmówiono, że ma IQ wyższe od paprotki i odnalazł misję w promowaniu partii. Właśnie tak będą realizowane obietnice konfy jak jest analizowana rzeczywistość przez tego oszołoma

To tobie i podobnym wmowiono, ze jestescie lepsi od typowgo PISiora. Twoje i innych wpisy pokazuja, ze czesto jest zupelnie odwrotnie. Dalej zyj w w swojej smiesznej banieczne ale szykuj masc bo konfie tylko rosnie. Jak mozesz zauwazyc nie jestem w dalszym ciagu najaktywniejszym uzytkownikiem tutaj. Moze spytasz ile placa platformerskim trollom tutaj? Czy tez moze te oszolomy z IQ paprotki robia to za darmo? Przypomnij wszystkim jak byly realizowane obietnice Donka?:hahaha:

7 godzin temu, crush napisał:

I o to mości panowie jest to mityczne IQ w akcji.

Chcialbys miec takie jak moje i to cie boli.

Dla przypomnienia :)

OgdzqXr.jpg

Na spacerek pogadac o dawnych czasach i przyszlej koalicji 

 

1 godzinę temu, Spl97 napisał:

Ten kolega to nawet na bycie PiS-owskim trollem czy trollem Konfy,którzy mają płacone od wpisu jest za głupi. :E

Ty nazywasz kogos glupim? Przeczytaj swoje wpisy. Nie ma tutaj drugiego z wiekszymi urojeniami na temat konfy niz ty. 

Edytowane przez Michaelred
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POPiS od 18 lat  na zmianę rządzi ale krzywdy wzajemnie nie robią. A ludzie z obu baniek myślą że JAKA KOALICJA przecież nie było umowy xD.

Widzę co próbujesz robić w temacie ale jak już pisałem to orka na ugorze, trolle czytające oko.press i tym podobne potrafią tylko obrażać. Inna argumentacja niż ad personam u nich nie funkcjonuje. Najlepsze jest to że wg. nich pisiory to oderwane od pługa debile, tymczasem na każdym kroku pokazują że mają w chamstwie nad nimi przewagę. Ale z nieznanych mi powodów uważają się za lepszych od wszystkich, a już na pewno od złych "faszystów" z konfy bo jak to tak, okrągłostołowcom % odbierać. Poziom indoktrynacji jest niesamowity.

Niedobra tak robić, to niepodobna jest, lepsza o tym nie wspominać.

Edytowane przez mafzord
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dobrze odzwierciedla naszą politykę, czyli szambo i obrzucanie g..
Za głupi, cymbał, totalny idiota, a to wszystko bo popiera inną partię i wrzucił prawdziwy obrazek, nieźle macie nasrane 

I tak cały czas, każdy wszędzie widzi fikołki i idiotów.

Ludzie walczycie jak lwy za te partie a oni mają nas wszystkich gdzieś
EH TYLKO PO CO JA TO CIĄGLE CZYTAM 8:E8:E8:E

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spl97Zanim zaczniesz wyzywać od idiotów i takie tam, proszę Cię po raz kolejny- po przecinku robimy spację! Serio ile można tak pisać? Jak masz dłuższe posty to wszystko się zlewa i jest nieczytelne... 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest ten ping pong, my ukradliśmy stówę, ale tamci dwieście, to tamci są ci źli, a jak się z nami nie zgadzasz to jesteś żyd, gej i cyklista :lol2:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, zdunzdun napisał:

Zanim zaczniesz wyzywać od idiotów i takie tam, proszę Cię po raz kolejny- po przecinku robimy spację! Serio ile  

Problem u mnie z tą spacją po przecinku jest taki, że raz to był mój styl pisania przyjęty już cztery lata temu i nadal go stosuję, a dwa na niestosowanie przeze mnie spacji po przecinku wpływ na to ma, że ja na co dzień korzystam z przeglądarki Firefox, nie z np. Edge, Chrome czy Opera jak zdecydowana większość i Firefox pisanie z niestosowaniem właśnie spacji po przecinku nie uznaje to za błąd :E, dlatego tyle czasu no jednak nie wstawiam tej spacji po przecinku. Edge czy Chrome już tak, uznaje to za błąd brak spacji po przecinku, ale jak właśnie wyżej napisałem Firefox nie uznaje za błąd pisanie bez spacji po przecinku.

Idąc takim tokiem rozumowania, jestem zdania, że jak do kogoś przypierniczyć, że ktoś nie wstawia tej spacji po przecinku przykładowo, to trzeba także przypierniczyć także do tych, którzy nie stosują w swoich postach polskich znaków tj. ć, ó, ż itd., a na tym forum jest trochę takich osób ;). Mnie to tam jednak mało obchodzi czy ktoś pisze bez polskich znaków czy pisze bez spacji po przecinku. Może zrozumiesz o co mi biega. 

57 minut temu, Michaelred napisał:

Ty nazywasz kogos glupim? Przeczytaj swoje wpisy. Nie ma tutaj drugiego z wiekszymi urojeniami na temat konfy niz ty. 

Nie nazwałem Ciebie głupim, a tego Mateusza, którego kiedyś zbanowano, a teraz robi tu na forum syf. Ze względu na jego zachowanie z ostatnich dni jest jak najbardziej uzasadnione.

57 minut temu, Michaelred napisał:

a to jest juz bezczelne klamstwo. Z drugiej strony to fajnie patrzyc jak niektorych tylek piecze z braku argumentow i musza sie uciekac sie do takich perfidnych klamstw. 

To nie jest kłamstwo, jest to już udokumentowane w dowodach w postaci screenów oraz wiadomości PW jakie wysłał kilku osobom, w tym także do mnie, a bodajże w niedzielę Mateusz popełnił karygodny błąd podając do wiadomości publicznej wrażliwe dane kolegi @addept wraz z jego imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem zameldowania/do korespondencji. Mateuszowi w tej chwili naprawdę grozi co najmniej sprawa sądowa cywilna, jakby nie powiedzieć, że może ostatecznie zająć tym wydział karny Sądu Rejonowego ze względu na miejsce zamieszkania pokrzywdzonego, jak tak dalej będzie tak robił. I jeszcze coś, jak zrobi to samo co addeptowi co najmniej 10 osobom, to takie osoby mają prawo do pozwu zbiorowego, a pozwy zbiorowe są traktowane przez prokuratury oraz sądy bardziej poważnie niż pozew od tylko jednego pokrzywdzonego.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem, ze ty sie do mnie odnosiles:szczerbaty: Nie wiedzialem, ze tu takie wariaty stalkery siedza. To zwracam honor odnosnie tego.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty czyim zapasem jestes? :) To jeszcze sobie zobacz na jaki wpis odpowiadal @Spl97 i nie wiem czy w miedzyczasie mod nie usunal jakichs wpisow. Ciebie tez trollu zaraz pewnie usuna :)

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Wu70 napisał:

Temat dobrze odzwierciedla naszą politykę, czyli szambo i obrzucanie g..
Za głupi, cymbał, totalny idiota, a to wszystko bo popiera inną partię i wrzucił prawdziwy obrazek, nieźle macie nasrane 

I tak cały czas, każdy wszędzie widzi fikołki i idiotów.

Ludzie walczycie jak lwy za te partie a oni mają nas wszystkich gdzieś
EH TYLKO PO CO JA TO CIĄGLE CZYTAM 8:E8:E8:E

Najciekawsze jest to że z takiego obrzucania siebie na wzajem błotem i tak nic nie wynika. Jeden drugiego próbuje przekonać swoimi argumentami ale i tak wszytko stoi w miejscu co widać po ostatnich postach.

Edytowane przez sabaru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w tym kraju mamy ochlokracje, motloch kierowany przez demagowow. Dobrym przykladem jest zapraszanie na wiece piosenkarzy, aktorow itd. Kogo normalnego interesuje co ci ludzie maja do powiedzenia na temat polityki? No ale tlumowi sie podoba i klaszcze uszami. W wiekszosci to zwykle kibolstwo polityczne

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sabaru napisał:

Najciekawsze jest to że z takiego obrzucania siebie na wzajem błotem i tak nic nie wynika. Jeden drugiego próbuje przekonać swoimi argumentami ale i tak wszytko stoi w miejscu co widać po ostatnich postach.

A politycy się cieszą :). Divide et impera opanowali do mistrzostwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz na forum to ja mam ubaw z tej reklamy :E. Serio, ja tą reklamę na forum zobaczyłem.

49222b5f01c810a8.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Wu70 napisał:

Temat dobrze odzwierciedla naszą politykę, czyli szambo i obrzucanie g..

 

nie wiem, nie czytam, nie ogladam, ale wiem jedno. tylko w naszm kraju jadac autostrada mam kilka firm nia zarzadzajacych i w sumie nie wiem komu, kiedy i ile placic :D nawet nie probuje tlumaczyc znajomym z innych krajow jak to maja ogarnac. autostrady, podatki, roliczenia energii, to wszytko o nas i "naszych" partiach mowi. czekam tylko, az ta banka mydlana w koncu peknie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mafzord napisał:

Inna argumentacja niż ad personam u nich nie funkcjonuje.

Chciałem na argumenty, konkretnie o programie konfy, to zostałem nazwany komuchem i wszystkie moje argumenty zostały sprowadzone do "nie rozumiesz, nie znasz się, za głupi jesteś, to są twoje projekcje" 🤷‍♂️

No to w takiej sytuacji dalsza dyskusja na argumenty staje się bez sensu, bo dyskusja jest jednostronna, co potem i tak zostało mi zarzucone że dyskutuję sam ze sobą :E no a z kim mam dyskutować jak ze współrozmówcą tutaj po prostu się nie da, bo w większości nie rozumie czym jest merytoryczna dyskusja?

Nawet na gadanie o tym że PiS i PO może tworzyć koalicję, bo już kiedyś tworzyli jak przypomnę jak AWS i UW się rozpadło, co w wyniku tego powstało i jak partie centroprawicowe poszły w odmienne skrajności zostanę na 99% sponiewierany, olany, albo zbyty czymś w rodzaju "ja wiem lepiej, bo oni już kiedyś", ale to kiedyś było 20-30 lat temu i różnice są. Podejście na zasadzie, że jak z kimś różnisz się podejściem w pracy, to poza pracą jako człowieka też masz go nienawidzić.

Więc nie dziw się że ludzie albo przestają dyskutować, co sobie niektórzy odbierają jako "wygraną", albo dyskusja schodzi na gównoburzę i obrzucanie się błotem.

 

Edytowane przez LeBomB
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, LeBomB napisał:

Nawet na gadanie o tym że PiS i PO może tworzyć koalicję, bo już kiedyś tworzyli jak przypomnę jak AWS i UW się rozpadło, co w wyniku tego powstało i jak partie centroprawicowe poszły w odmienne skrajności zostanę na 99% sponiewierany, olany, albo zbyty czymś w rodzaju "ja wiem lepiej, bo oni już kiedyś", ale to kiedyś było 20-30 lat temu i różnice są.

PO jest już bardziej centrolewicą, niż centroprawicą. Z kolei PiS to lewicoprawica: lewicowy program gospodarczy i prawicowy światopogląd. A że te partie obecnie wejdą razem w koalicję jest skrajnie mało prawdopodobne. To że u Mazurka razem pili tu nie ma znaczenia.

edit: aczkolwiek po tym  jak AWS i UW się rozpadały, to obie te partie (PIS i PO) były jeszcze centroprawicą.

Edytowane przez wamak
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wamak napisał:

Z kolei PiS to lewicoprawica: lewicowy program gospodarczy i prawicowy światopogląd. 

Kiedyś to się nazywało narodowy socjalizm. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, wamak napisał:

To że u Mazurka razem pili tu nie ma znaczenia.

Dla niektórych ma i tworzą wokół tego wraz z wydarzeniami sprzed 30 lat teorię, którą chcą przedstawiać jako niepodważalny argument spisku, albo nie wiadomo czego ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JDX napisał:

https://www.salon24.pl/newsroom/1306365,szwecja-chce-nam-wcisnac-migrantow-jak-nie-przyjmiemy-to-kara
 

To już zaczyna być komedia. Ani grosza na tych darmozjadów.

Tak tak. Sondaże nieprzychylne pisowi to odpalamy temat imigrantów. Jakieś tłuki na pewno się złapią.
Jeszcze źródło PiS24.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...