Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Okej już widzę.W takim razie poproszę o jakieś źródła i dowody na to.

 

No nie. Każdy uczeń sam odrabia lekcje. Ewentualnie ogarnia gongi z domówek. bigsmile.gif

W dzisiejszych czasach wiedza i informacje są na wyciągnięcie ręki, zaś w necie nic nie ginie, także o panu Bosaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to jest z tymi avatarami z anime i miłością do herr Bosaka? :E

Nie rozumiem ? Co ma moje upodobanie do danego serialu/anime a poglądami politycznymi ?

Generalnie powiem Ci że słabe jest wytykanie kogoś tylko za awatar z anime.

 

No nie. Każdy uczeń sam odrabia lekcje. Ewentualnie ogarnia gongi z domówek. bigsmile.gif

W dzisiejszych czasach wiedza i informacje są na wyciągnięcie ręki, zaś w necie nic nie ginie, także o panu Bosaku.

To ty zarzuciłeś komuś "morderstwo" polaków, wiec teraz udowodnij to pokazując na czym opierasz swoje słowa.

Edytowane przez Erwtokritos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest z tymi avatarami z anime i miłością do herr Bosaka? :E

 

Wspólna rzecz - brak praw wyborczych 8:E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspólna rzecz - brak praw wyborczych 8:E.

Może Ci jeszcze mam dowód wysłać co ? :lol2:

I wy macie czelność się nazywać dorosłymi ludźmi :lol2: , jak nawet nie potraficie w kulturalną polemikę wejść. :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ty zarzuciłeś komuś "morderstwo" polaków, wiec teraz udowodnij to pokazując na czym opierasz swoje słowa.

 

Dla każdego, cokolwiek kumającego polską historię, a jednocześnie odrobinę obserwującego bieżącą scenę polityczną to oczywiste. I nikt taki nie wymagałby ode mnie takiego wyjaśnienia. Po tych Twoich słowach jestem podwójnie zszokowany, że w naszym społeczeństwie znalazła się osoba, która domaga się takiej informacji.

 

 

Więc w skrócie. Bosak ma za sobą mocno brunatną przeszłość, przy czym obecnie od niej nie odżegnuje się, a nawet nieudolnie broni. Pełno info o tym w necie. Polaków wymordowali podczas II wwś naziści (bardzo dziwne, że tego nie wiedziałeś, widać jesteś świadectwem upadku naszego systemu edukacji). Co by jednak dać Ci szansę wykazania się własnym myśleniem zaproponuję, abyś sam dodał 2 do dwóch i pomyślał nad wynikiem.

 

Może Ci jeszcze mam dowód wysłać co ?  :lol2:

I wy macie czelność się nazywać dorosłymi ludźmi :lol2: , jak nawet nie potraficie w kulturalną polemikę wejść. :thumbdown:

 

A Ty żartować nie potrafisz. Brak dystansu do siebie to cecha bardzo młodych osób.

Edytowane przez bielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego, cokolwiek kumającego polską historię, a jednocześnie odrobinę obserwującego bieżącą scenę polityczną to oczywiste. I nikt taki nie wymagałby ode mnie takiego wyjaśnienia. Po tych Twoich słowach jestem podwójnie zszokowany, że w naszym społeczeństwie znalazła się osoba, która domaga się takiej informacji.

Więc w skrócie. Bosak ma za sobą mocno brunatną przeszłość, przy czym obecnie od niej nie odżegnuje się, a nawet nie udolnie broni. Pełno info o tym w necie. Polaków wymordowali podczas II wwś naziści (bardzo dziwne, że tego nie wiedziałeś, widać jesteś świadectwem upadku naszego systemu edukacji). Co by jednak dać Ci szansę wykazania się własnym myśleniem zaproponuję, abyś sam dodał 2 do dwóch i pomyślał nad wynikiem.

A Ty żartować nie potrafisz. Brak dystansu do siebie to cecha bardzo młodych osób.

O Bosaku słyszałem bardzo wiele historii, jak np o tym że jest rzekomym agentem z rosji.Jednak nikt mi nie pokazał nigdy żadnego dowodu na jego temat.Ale każdy łatwo pisze na jego temat takie rzeczy.

W polityce siedzę od mniej więcej września 2019r, wiec przepraszam że nie wiem wszystkiego o wszystkich i nie jestem tak wspaniały i oczytany jak ty i inni.

I żeby nie było, nie jestem za Bosakiem w 100%. Jednak uważam że na dany moment nie ma nikogo innego kto mógłby powstrzymać skutecznie to co wyprawia PiS.No chyba że ewentualnie wspominany Kamysz.

Co do mojej wiedzy historycznej nie jest ona na pewno bardzo wspaniała, jednak ty wiedz że jeżeli kogoś o coś pomawiasz powinieneś też podeprzeć te swoje zarzuty jakimiś dowodami.Aby osoba która jest rzekomo tak "niewyedukowana" jak ty to napisałeś miała jak się do tego odnieść.Dlatego nadal proszę Cię wytłumacz mi takiemu młodemu który jest świadectwem upadku edukacji, gdzie masz te dowody czarno na białym że Bosak dopuścił się takich poglądów jakie przedstawiłeś.

Co do dystansu myślę że jeżeli chcesz sobie ironizować w takich tematach, to powinieneś założyć w śmietniku Off Polityczny v2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamiast tracić czas na dyskusje po prostu uzupełnij wiedzę (ja już jestem w tym wieku, że wychowywanie/kształcenie młodzieży mam - całe szczęście - za sobą). Bardzo często najprostsze rozwiązania są skuteczne.

 

Co do Bosaka, to jego światopoglądowi (absolutny zaścianek i kruchta w jednym) o wiele bliżej do Rydzyka niż do liberałów, więc jak on ma zatrzymać PIS, który jest na smyczy Rydzyka?

Ogólnie cała Konfederacja to niesamowita hybryda. Jedynie głód władzy może tłumaczyć takiego fikoła, skoro połączyli się narodowi socjaliści i liberałowie pokroju Berkowicza. To jak ogień i woda w jednym słoiku. Coś w końcu pierdyknie.

 

Co do dystansu myślę że jeżeli chcesz sobie ironizować w takich tematach, to powinieneś założyć w śmietniku Off Polityczny v2.

 

Przecież to nie ja ciągnę bekę. Pisz do tych, na których obruszyłeś się. scratchhead.gif

Edytowane przez bielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamiast tracić czas na dyskusje po prostu uzupełnij wiedzę (ja już jestem w tym wieku, że wychowywanie/kształcenie młodzieży mam - całe szczęście - za sobą). Bardzo często najprostsze rozwiązania są skuteczne.

 

Co do Bosaka, to jego światopoglądowi (absolutny zaścianek i kruchta w jednym) o wiele bliżej do Rydzyka niż do liberałów, więc jak on ma zatrzymać PIS, który jest na smyczy Rydzyka?

Ogólnie cała Konfederacja to niesamowita hybryda. Jedynie głód władzy może tłumaczyć takiego fikoła, skoro połączyli się narodowi socjaliści i liberałowie pokroju Berkowicza. To jak ogień i woda w jednym słoiku. Coś w końcu pierdyknie.

Bosak nie jest idealny i można mu wiele zarzucić.Z mojej strony przykładowo "opieranie prawa na wartościach katolickich" tym bardziej mi to nie pasuje bo jestem niewierzący.

Mimo wszystko nadal...Zarzucanie mu tego czego ty się dopuściłeś bez żadnego poparcia dowodami sugeruje mi że kłamiesz.Tym bardziej że zasłaniasz się wiekiem i doświadczeniem a mnie po 1-2 wypowiedziach określiłeś i przejrzałeś że jestem totalnym żółtodziobem, mimo tego że prawie nic o mnie nie wiesz.Nie proszę Cię o edukacje ale o dowody do których się będę mógł odnieść inaczej będę musiał uznać że kłamiesz.I to nie jest tak że ja nie chce szukać informacji, tylko nie mogę znaleźć tych zbitych dowodów które będą pokazywały że Bosak jest za rosją czy za "mordowaniem".Zresztą wydaje mi się gdyby były takie oczywiste kwity na Bosaka to już dawno by siedział.

Edytowane przez Erwtokritos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przekręcaj, bo nikt tutaj nie pisał, że jest za mordowaniem. Po prostu wywodzi się z kręgów zapatrzonych w nazistów.

Doczytaj o młodzieży wszechpolskiej, a w dalszej kolejności jak na marszach niepodległości "chadzał pod rękę" z onr i podobnymi organizacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
' date='30 Maj 2020 - 18:58' timestamp='1590857932' post='15924604']

Nie przekręcaj, bo nikt tutaj nie pisał, że jest za mordowaniem. Po prostu wywodzi się z kręgów zapatrzonych w nazistów.

Doczytaj o młodzieży wszechpolskiej, a w dalszej kolejności jak na marszach niepodległości "chadzał pod rękę" z onr i podobnymi organizacjami.

Dlatego piszę mordowanie w "" bo wiem że nie jest to zarzut prosto w punkt.

Poza tym Bosak nie jest sam,nawet gdyby został teraz prezydentem wątpię aby dopuścił się czegoś wbrew polakom.Ponieważ gdyby jednak to wtedy cała konfederacja poszła by do zlewu i nie było by czego po nich zbierać.

Przynajmniej ja mam większe zaufanie do Bosaka i Kamysza niż do Trzaskowskiego, czyli wspaniałego PO które pewnie wszyscy 5lat temu jeszcze jechaliście.

Mi zależy głównie na tym aby dać komuś innemu szanse, bo wybieranie Trzaskowskiego to pokazywanie władzy że mogą robić wszystko potem 1-2 kadencje i głupi naród zapomni.

Edytowane przez Erwtokritos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "lewactwo" to Polacy czy nie?

 

Jechaliście i dalej jedziecie. Chyba zostało Ci już wytłumaczone, że to wybór między AIDS, a rakiem z przerzutami.

Mnie też zależy żeby dać komuś innenu szansę. Komuś godnemu, a nie byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "lewactwo" to Polacy czy nie?

 

Jechaliście i dalej jedziecie. Chyba zostało Ci już wytłumaczone, że to wybór między AIDS, a rakiem z przerzutami.

Mnie też zależy żeby dać komuś innenu szansę. Komuś godnemu, a nie byle komu.

Komuś godnemu czyli nikomu, tam nie ma czystych diamentów...Jednak ja będę podtrzymywał swoje zdanie że na dzień dzisiejszy najbardziej rzetelnymi są Bosak/Kamysz. mimo tego iż nie popieram ich w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między diamentem, a brunatnym stolcem jest jednak pewien dystans do zagospodarowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między diamentem, a brunatnym stolcem jest jednak pewien dystans do zagospodarowania.

Racja, lecz niestety większość stawia na to najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w Bosaku jest rzetelnego?

To w jakim towarzystwie się obracał i od czego kategorycznie się nie odżegnuje, skreśla go w przedbiegach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='30 Maj 2020 - 19:36' timestamp='1590860162' post='15924655']

Co w Bosaku jest rzetelnego?

To w jakim towarzystwie się obracał i od czego kategorycznie się nie odżegnuje, skreśla go w przedbiegach.

Jak wszystkich. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosak nie jest idealny i można mu wiele zarzucić.Z mojej strony przykładowo "opieranie prawa na wartościach katolickich" tym bardziej mi to nie pasuje bo jestem niewierzący.

Mimo wszystko nadal...Zarzucanie mu tego czego ty się dopuściłeś bez żadnego poparcia dowodami sugeruje mi że kłamiesz.Tym bardziej że zasłaniasz się wiekiem i doświadczeniem a mnie po 1-2 wypowiedziach określiłeś i przejrzałeś że jestem totalnym żółtodziobem, mimo tego że prawie nic o mnie nie wiesz.Nie proszę Cię o edukacje ale o dowody do których się będę mógł odnieść inaczej będę musiał uznać że kłamiesz.I to nie jest tak że ja nie chce szukać informacji, tylko nie mogę znaleźć tych zbitych dowodów które będą pokazywały że Bosak jest za rosją czy za "mordowaniem".Zresztą wydaje mi się gdyby były takie oczywiste kwity na Bosaka to już dawno by siedział.

 

Panie, ale ja nie jestem w stanie Cię przekonać. To możesz zrobić tylko Ty. Poprzez szukanie informacji. I zastanawianie się nad nimi.

 

I nie, ja Cię w żaden sposób nie określiłem. Sam pisałeś o sobie, żeś młody, a scenę polityczną śledzisz od krótkiego czasu. Dałem Ci wiarę, bo niby czemu nie? Po co miałbyś kłamać na swój temat? Bez sensu.

 

 

Nigdzie nie wskazywałem, że Bosak jest za Rosją czy czymkolwiek. Nie twierdziłem, że jest za mordowaniem. Powtórzę, że on po prostu ma światopogląd, jak ludzie, którzy wymordowali 6 000 000 Polaków podczas II wwś i to w mojej ocenie pozbawia go jakiegokolwiek szacunku. Wielokrotnie słyszałem, jak z jego ust padały słowa "Chwała Bohaterom", zastanawiam się jednak których bohaterów ma on na myśli. Polaków, którzy walczyli z nazistowskim okupantem czy właśnie tych okupantów z którymi dzieli światopogląd? Gdybym miał mu powiedzieć "cześć", to zaraz po tym poszedłbym sobie wyparzyć gębę kwasem solnym.

 

Jakich chcesz nie zbitych dowodów? Że Bosak pisywał w naziolskich pisemkach? Że kumplował/kumpluje się z osobami otwarcie wygłaszającymi pochwały dla Hitlera? Że bronił różnej maści zadymiarzy na różnego rodzaju marszach i pochodach? Co tu dowodzić? Jaki koń jest, każdy widzi, tylko osoba sprzedająca tego konia nawet najgorszą chabetę będzie zachwalał, że to światowej klasy champion z rodowodem 23489756 pokoleń wstecz. Kwestia tylko czy i kto to łyknie.

 

Tak więc, skoro już przyjrzałeś się dokładnie peowcom i pisowcom, to zrób również "risercz" względem sitwy Bosaka (bo mi nie uwierzysz, że trawa jest zielona, więc nawet nie próbuję), jak i ludowców, bo i oni mają sporo smaru za pazurami. Ładnie mówić i najgorsza menda potrafi. Rozpoznać taką gadkę jest już sztuką.

 

Racja, lecz niestety większość stawia na to najgorsze.

 

Mówisz o własnym wyborze? scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, ale ja nie jestem w stanie Cię przekonać. To możesz zrobić tylko Ty. Poprzez szukanie informacji. I zastanawianie się nad nimi.

I nie, ja Cię w żaden sposób nie określiłem. Sam pisałeś o sobie, żeś młody, a scenę polityczną śledzisz od krótkiego czasu. Dałem Ci wiarę, bo niby czemu nie? Po co miałbyś kłamać na swój temat? Bez sensu.

Nigdzie nie wskazywałem, że Bosak jest za Rosją czy czymkolwiek. Nie twierdziłem, że jest za mordowaniem. Powtórzę, że on po prostu ma światopogląd, jak ludzie, którzy wymordowali 6 000 000 Polaków podczas II wwś i to w mojej ocenie pozbawia go jakiegokolwiek szacunku. Wielokrotnie słyszałem, jak z jego ust padały słowa "Chwała Bohaterom", zastanawiam się jednak których bohaterów ma on na myśli. Polaków, którzy walczyli z nazistowskim okupantem czy właśnie tych okupantów z którymi dzieli światopogląd? Gdybym miał mu powiedzieć "cześć", to zaraz po tym poszedłbym sobie wyparzyć gębę kwasem solnym.

Jakich chcesz nie zbitych dowodów? Że Bosak pisywał w naziolskich pisemkach? Że kumplował/kumpluje się z osobami otwarcie wygłaszającymi pochwały dla Hitlera? Że bronił różnej maści zadymiarzy na różnego rodzaju marszach i pochodach? Co tu dowodzić? Jaki koń jest, każdy widzi, tylko osoba sprzedająca tego konia nawet najgorszą chabetę będzie zachwalał, że to światowej klasy champion z rodowodem 23489756 pokoleń wstecz. Kwestia tylko czy i kto to łyknie.

Tak więc, skoro już przyjrzałeś się dokładnie peowcom i pisowcom, to zrób również "risercz" względem sitwy Bosaka (bo mi nie uwierzysz, że trawa jest zielona, więc nawet nie próbuję), jak i ludowców, bo i oni mają sporo smaru za pazurami. Ładnie mówić i najgorsza menda potrafi. Rozpoznać taką gadkę jest już sztuką.

Mówisz o własnym wyborze? scratchhead.gif

Oj nie, ja nie będę szukał informacji aby tobie/sobie udowodnić niewinności bosaka zapomnij.To nie ja go pomówiłem.Tym bardziej że nie napisałem że go popieram i że jest krystaliczne czysty, tylko że wydaje się być najbardziej rzetelny z całej bandy.Nadal coś niby wiesz ale nie wiesz, czyli wiesz tyle co my wszyscy.A nadal żadnych linków do wypowiedzi czy nagrań brak, ale napisać to już pierwszy brudy na jego temat.I też nie napisałem że ty go pomawiałeś o związki z rosją, to był szablonowy przykład pomówień w stronę Bosaka.

Na przyszłość zanim napiszesz że ktoś powiedział czy napisał XYZ przygotuj sobie dowody na poparcie tej tezy.Uczyli Cię chyba w szkole że każdą wypowiedz powinno się podpierać jakimiś źródłami oraz argumentami.Ja tutaj nikogo ani nie bronie ani nie oskarżam.Żądam tylko od Ciebie źródeł gdzie on to niby powiedział czy napisał.Bo to że się wywodzi z jakiejś organizacji, nie musi wcale świadczyć że jest taki czy taki.

Skoro taki pewny swego jesteś że wiesz o Bosaku wystarczająco dużo.To dlaczego dalej ciągniesz te dyskusje ? Ja jestem otwarty, mogę zmienić zdanie o Bosaku jeżeli tylko wywalisz mi tutaj prawdziwe niepodważalne dowody na temat tego że jest on zdolny do czegoś haniebnego.

Krótkie odniesienie do "studiowania" PO i PiS. A co tutaj studiować? Mało złych posunięć oni zrobili abyś zrozumiał ? Ale tak lepiej oskarżyć Bosaka który nawet nie miał okazji spróbować rządzić, że będzie źle za jego rządów.Lepiej wybrać Dude lub Trzaskowskiego bo jesteś pewny że będzie tragicznie. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak Bosak jest zapraszany do Izraela, strzał w stopę. Prezydent ma reprezentować, tu zaraz było by używanie jaka ta Polska antysemicka, zwolennicy Hitlera i w ogóle zło. Ja podziękuję ale organizacje antypolskie były by w siódmym niebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, Izrael by nas nie zaprosił, straszne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, Izrael by nas nie zaprosił, straszne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panie, ale ja nie jestem w stanie Cię przekonać. To możesz zrobić tylko Ty. Poprzez szukanie informacji. I zastanawianie się nad nimi.

 

I nie, ja Cię w żaden sposób nie określiłem. Sam pisałeś o sobie, żeś młody, a scenę polityczną śledzisz od krótkiego czasu. Dałem Ci wiarę, bo niby czemu nie? Po co miałbyś kłamać na swój temat? Bez sensu.

 

 

Nigdzie nie wskazywałem, że Bosak jest za Rosją czy czymkolwiek. Nie twierdziłem, że jest za mordowaniem. Powtórzę, że on po prostu ma światopogląd, jak ludzie, którzy wymordowali 6 000 000 Polaków podczas II wwś i to w mojej ocenie pozbawia go jakiegokolwiek szacunku. Wielokrotnie słyszałem, jak z jego ust padały słowa "Chwała Bohaterom", zastanawiam się jednak których bohaterów ma on na myśli. Polaków, którzy walczyli z nazistowskim okupantem czy właśnie tych okupantów z którymi dzieli światopogląd? Gdybym miał mu powiedzieć "cześć", to zaraz po tym poszedłbym sobie wyparzyć gębę kwasem solnym.

 

Jakich chcesz nie zbitych dowodów? Że Bosak pisywał w naziolskich pisemkach? Że kumplował/kumpluje się z osobami otwarcie wygłaszającymi pochwały dla Hitlera? Że bronił różnej maści zadymiarzy na różnego rodzaju marszach i pochodach? Co tu dowodzić? Jaki koń jest, każdy widzi, tylko osoba sprzedająca tego konia nawet najgorszą chabetę będzie zachwalał, że to światowej klasy champion z rodowodem 23489756 pokoleń wstecz. Kwestia tylko czy i kto to łyknie.

 

Tak więc, skoro już przyjrzałeś się dokładnie peowcom i pisowcom, to zrób również "risercz" względem sitwy Bosaka (bo mi nie uwierzysz, że trawa jest zielona, więc nawet nie próbuję), jak i ludowców, bo i oni mają sporo smaru za pazurami. Ładnie mówić i najgorsza menda potrafi. Rozpoznać taką gadkę jest już sztuką.

 

 

 

Mówisz o własnym wyborze? scratchhead.gif

 

 

O czym ty mówisz? Znalazła się grupka kilku idiotów co tak robiło i to ma przesądzać o losach całej organizacji? Jestem pewny, że nikt kto ma cokolwiek do powiedzenia w RN czy partii Korwina tego nie uznaje, a wręcz to potępia. Ile wśród Lewicy (antifa która się nie kryje) i PO jest wyznawców komunizmu?

Przeanalizowałem wszystkich kandydatów i Bosak wydaje się być z nich najrozsądniejszym wyborem. Człowiek który kocha swój kraj, trzeźwo myśli i sprawia dobre wrażenie. Pisanie, o tym że ma nazistowskie poglądy to lewacki bełkot i tyle, nie ma to nic wspólnego z prawdą...

Edytowane przez Kjubb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ TmK

 

Żydzi kolego są na całym świecie i to wpływowy naród, choć ich roszczenia do Polski to śmiech na sali trzeba stosunki polepszać nie pogarszać w kulturalny sposób powiedzieć że nie zobaczą ani złotówki oraz sprawę zamknąć. A nie smieszkowac i bagatelizować temat 447.

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ TmK

 

Żydzi kolego są na całym świecie i to wpływowy naród, choć ich roszczenia do Polski to śmiech na sali trzeba stosunki polepszać nie pogarszać w kulturalny sposób powiedzieć że nie zobaczą ani złotówki oraz sprawę zamknąć. A nie smieszkowac i bagatelizować temat 447.

 

Podejrzewam, że przez to, że są tak wpływowi sprawa nie wygląda tak łatwo. Oczywiście sytuacja jest śmieszna. Za co oni chcą te pieniądze? Pod Mławą stoją domy żydowskie, stare drewniane które strach palcem ruszyć, to ma być warte miliardy złoty? Czy może życie ich pradziadów, których rzekomo masowo mordowali Polacy...

Edytowane przez Kjubb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie używający "lewactwa" jako określenia wszystkiego na lewo od nacjo-ścierwa jako obelgi, piszący o trzeźwym myśleniu. :rotfl:

 

Gdzieś ostatnio przypomniano jego tweet z bodaj 2018 jak uznał, że fakt czy to ziemia krąży wokół słońca podlega dyskusji i trzeba mieć "otwarty umysł". Tweet oczywiście skasowany ale jak się poszuka w necie to są newsy z tego dnia piszące o tym.

 

No po prostu rozsądek bije z ryja. :lol2:

 

 

Nie idę na wybory i to już jest pewne. Ale kutwa autentycznie jakby druga tura była herr Bosak vs. Adrian to bym poleciał zagłosować na długopisa. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...