Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, chartkor napisał:

To już dawno można było zrobić. Kiedyś sprawdzałem główną laba codziennie. Każdy z nas chyba pamięta jak z zapartym tchem czekało się na kolejny update wyczerpujących testów na żywo które zajmowały wiele stron, takich recenzji już od wieków nie mieliśmy, farsa w porównaniu do minionej świetności. Recenzje po łebkach i newsy o telefonach do tego napisane jak przez gimnazjaliste. 

Można było. Ale nie chciałem. Teraz chyba Onet chce, by jak najwięcej userów to zrobiło, więc...  KŚ jest absolutnie nie dla mnie. Tam jest totalny pierdzielnik w zalewie wszystkiego, co ma choć jedną miedzianą ścieżkę na laminacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, ale to chyba zły temat.

Poza tym forum nadal działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez najbliższe dwa tygodnie należy spodziewać się wysypu wiadomości w TVP Info o Trzaskowskim. Stawiam, że zgwałcił księdza albo był zamieszany w handel ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Kamiyan napisał:

Poza tym forum nadal działa.

Pewnie jeszcze przez 2 tygodnie, do II tury :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emilewicz ładnie ustawiła męża :). Tak to się robi w PiSowskiej rodzinie... I Ci durnie mieli czelność(a nawet dalej mają) zarzucać coś komuś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

W czasie niedzielnego wieczoru wyborczego, między godziną 21 a północą, Andrzej Duda dostał w TVP godzinę na swoje wypowiedzi, a Rafał Trzaskowski – 8 minut. Inni kandydaci po 2-4 minuty. Polsat News też pokazał całe, ponad półgodzinne wystąpienie Andrzej Dudy. Z kolei TVN24 starał się pokazywać wszystkich kandydatów po równo. Medioznawca dr Maciej Mrozowski, były wykładowca UW i SWPS, ocenia dla WP zachowanie poszczególnych redakcji w czasie wieczoru wyborczego.

Ale żeby TVN? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Klakier1984 napisał:

Po przeczytaniu takich rzeczy automatycznie rośnie o +1 jedna z moich  statystyk  w drzewku nietolerancji.

Godzinę temu, Kowal napisał:

Ale żeby TVN? :E

Popsuli sobie opinię to teraz ją trzeba naprawić. Zresztą faktycznie też zauważyłem, że ostatnio jakby się naprostowali.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

dajcie możliwość usuwania posta jeśli jest ostatni. Przecież nawet jak usunę coś co ktoś to zacytuje, to nic mi to nie da, a jak nikt nie zdąży zacytować, to i tak mogę zmienić treść na dowolną nieobciążającą.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Uśmiałem się :lol2: 

32v24daq5v751.jpg

Edytowane przez chartkor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ah tak, wieczorna godzina nienawiści w TVPiS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj

TVP - 21:00 do około 21:35 Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, Duda, 21:35-21:40 Trzaskowski. The end.

TVN - 21:00 do 21:40 Pełne kompletne wypowiedzi sześciu kandydatów z najwyższym wynikiem wyborczym, szybkie komentarze dziennikarzy, tabelki, wykresy, dyskusja itd.

"Brawo" TVP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Suchy211 napisał:

Po przeczytaniu takich rzeczy automatycznie rośnie o +1 jedna z moich  statystyk  w drzewku nietolerancji.

Popsuli sobie opinię to teraz ją trzeba naprawić. Zresztą faktycznie też zauważyłem, że ostatnio jakby się naprostowali.

Nie, BLM się nie poprawił, raczej do reszty im odbiło. 

To jest z 2017:

Mainstreamowe media o tym nie napisały.

To też zostało przemilczane:

Tak samo jak o białym, którego napastowało czterech czarnych:

https://www.bitchute.com/video/dMgWacAROsjH/

Biała para napastowana znowu przez czarnych:

https://www.bitchute.com/video/dMgWacAROsjH/

Chcą żeby ich traktować jak cywilizowanych ludzi, a zachowują się gorzej niż dzikusy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomnieli dodać, że deszcz to wina trzaska, kanały to też wina trzaska bo nie remontował od 1800 roku :E 

I w ogóle prezydent powinien być dyrektorem/zajmować się sprawami MPWiK. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Najnowszy spot PiS właśnie ujrzał światło dzienne

Rafał Trzaskowski został w nim oskarżony o wywołanie powodzi w Warszawie. Panie Rafale, dlaczego Warszawa tonie? xD

https://streamable.com/3agkfx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, TheMr. napisał:

Zapomnieli dodać, że deszcz to wina trzaska, kanały to też wina trzaska bo nie remontował od 1800 roku :E 

I w ogóle prezydent powinien być dyrektorem/zajmować się sprawami MPWiK. 

Wczoraj, dziś, cały czas w kółko "Warszawa tonie, gdzie jest prezydent?" "Warszawa tonie, dlaczego Pan nic nie robi Panie Rafale?"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

cYCLf3G.png

NlSVhvp.png

h6QBO6f.png

:thumbup:

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, RyszardGTS napisał:

Wczoraj, dziś, cały czas w kółko "Warszawa tonie, gdzie jest prezydent?" "Warszawa tonie, dlaczego Pan nic nie robi Panie Rafale?"

Nawet premier bierze udział w tej farsie, cała Warszawa stanęła, ludzie umierają z głodu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
20 godzin temu, chartkor napisał:

Ah tak, wieczorna godzina nienawiści w TVPiS

Cała nienawiść wylana przez te lata wkrótce do nich wróci. Oby każdy z funkcjonariuszy który tam pracuje już nigdy nie mógł znaleźć pracy w zawodzie. To i tak byłaby łagodna kara. I nie obchodzi mnie że potrzebują pieniędzy. Pewnych rzeczy dla pieniędzy się nie robi.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Isharoth napisał:

Cała nienawiść wylana przez te lata wkrótce do nich wróci. Oby każdy z funkcjonariuszy który tam pracuje już nigdy nie mógł znaleźć pracy w zawodzie. To i tak byłaby łagodna kara. I nie obchodzi mnie że potrzebują pieniędzy. Pewnych rzeczy dla pieniędzy się nie robi.

Tak tak, tak samo jak Ci sami politycy przewijajacy sie juz od 30 lat. Śnij dalej. Przy zmianie władzy będzie parę koziołków ofiarnych jak zawsze w sektorze publicznym i powtórka z rozrywki. My wam nic to my wam też i k***a k***ie łba nie urwie. Tak się toczy życie w wielkiej polityce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To że polityków nikt nie ruszy to wiem, mi chodzi o funkcjonariuszy telewizyjnych. Tych na pewno zaboli jeśli PiS przegra następne wybory parlamentarne. Ale do tego czasu jeszcze sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Isharoth napisał:

To że polityków nikt nie ruszy to wiem, mi chodzi o funkcjonariuszy telewizyjnych. Tych na pewno zaboli jeśli PiS przegra następne wybory parlamentarne. Ale do tego czasu jeszcze sporo czasu.

Powiedzmy PIS przegrywa. Matki Narodu Holeckiej >KLIK< i spółki nie wolno zostawić bez pracy bo wiedzą za dużo i może "szambo wybić" jak również warto "przechować swojego wyszkolonego wodzireja na później na lepsze czasy gdy może znów wrócimy do korytka". Jak PO przegrało wybory to Tadli i spółce szybko załatwiono pracę w podrzędnej telewizji tak by coś robili i by im się w miarę kasa zgadzała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Isharoth To też się nie wydarzy. Rączka rączkę myje. Co najwyżej staną się tubą dla nowo panującej partii.

@panzar01 To widziałem. Najbardziej mi szkoda funkcjonariuszy policji w UK, nigdy tak zdemoralizowanej policji nie widziałem, na całe szczęście u nas masowo nie rezygnują jak w USA :/. U nas "systemowy" rasizm nie istnieje, na pewno nie względem czarnych, bo 88% śmierci "spowodowanych" przez funkcjonariuszy to biali i nawet szmatławiec BBC to przyznał:

https://www.bbc.co.uk/news/52890363

Ostatni czarny jaki zginął to terrorysta, który chciał wysadzić London Bridge.

Zresztą demokraci dostaną to na co zasługują:

https://www.theblaze.com/news/seattle-durkan-protest-home-chop

Burmistrz Seattle  jest rozwścieczona, protest przeniósł się pod jej dom, a ona sama twierdzi, że Ci "pokojowi" protestujący zagrażają życiu jej dzieci... Ile osób zostało zabitych w CHAZie? 5? Ile zgwałconych i obrabowanych?...

Kilku polityków demokratów zostało pobitych etc.

Popieranie nie okiełznanej tłuszczy nigdy dobrze się nie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi