Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
1 minutę temu, Áltair napisał:

Od samego początku piszę, że to się własnie do tego sprowadzi, do ostrej napie...nki ONR z Lewicą (bo pominięto faktycznego sprawcę zamieszania, a wojnę wypowiedziano "dla zasady"). I tak jak wcześniej - wielu sukcesów po obu stronach, nie brać jeńców, wtedy sukces będzie większy. Sukces oczywiscie całej reszty, im mniej wojującej lewicy i ONR, tym zdrowiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Trepcia napisał:

Duzo osob chce dokonac apostazji.

Co to znaczy "dużo"?

I tak w sumie zastanawiam się po co jest apostazja? Czy naprawdę człowiekowi niewierzącemu lub wierzącemu w coś innego potrzebny jest papierek że odchodzi od KK?

Edytowane przez doman18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OqfaK4E.png?1

 

 

 

 

converted-png.663307

Edytowane przez Camis
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Trepcia napisał:

A papierek do statystyk. Wtedy oficjalnie jestes wykreslony z KK.

Ale co to daje takiej osobie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, doman18 napisał:

Ale co to daje takiej osobie? 

Satysfakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Trepcia napisał:

Patrze tylko po profilach znajomych to bedzie z kilkanascie osob tym zainteresowanym ale ile tego dokona to pewnie okaze sie, ze kilka.

A papierek do statystyk. Wtedy oficjalnie jestes wykreslony z KK.

Zobaczymy. Dotąd ludziom nie chciało się jednak bawić w takie ceregiele. Po prostu przestawali chodzić do kościoła i na tym kończyli.

Ale faktycznie też mam znajomych którzy, choć szczerze nie znosili PiS, to jednak mienili się katolikami. Dość sporadycznie, ale jednak na msze uczęszczali. Teraz natomiast deklarują, że ich noga tam więcej nie postanie, a dzieci na religię nie poślą. Wszystkie świństwa PiS, a szczególnie ten wyrok i tuszowanie pedofilii przez Ziobrę, były jakoś tą kroplą przelewającą czarę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, EvilKillaruna napisał:

Bo niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć. Reszta nie istnieje. A nawet jeśli istnieje, to nic ich to nie obchodzi. Średniowiecze. 

Pełna zgoda niektórzy widzą tylko to co chcą widzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Klakier1984 napisał:

Problem w tym, że zwykłych pomyleńców również nie brakuje i im nie trzeba płacić bo oni wiedzą, że psy to psy i każda okazja jest dobra żeby się swoją ciasnotą umysłową pochwalić. Mam nadzieję, że się ze mną zgodzisz.

Ale ja bym jednak chciał żeby to on mi na to odpowiedział. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, doman18 napisał:

Ale co to daje takiej osobie? 

To, że nie jest wliczana w lipne statystyki. Bo oficjalnie mamy bardzo katolicki naród, ale tylko oficjalnie. Mnóstwo osób nie wierzy ale w spisach dalej istnieją i potem są wyciągani przez osoby (podające się jako) wierzące jako argument za tym, żeby nie rozdzielać państwa i kościoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka osób, które nie chcą mieć z KK nic wspólnego do tego stopnia, że nawet na firmową popijawę integracyjną za nieswoje pieniądze nazywaną "wigilią" nie przychodzą :E. A mi tam wygodnie w mojej hipokryzji:

1. Sam sie nie zapisywałem to szkoda mi czasu latać i załatwiać papiery. Dowód osobisty mi stracił ważność to jest priorytet na razie a nie apostazje.

2. Nie chce komplikować życia rodzinie. Np. niech by się zdarzyło (odpukać) złapac covida, a że choroby towarzyszące tez są to zejść. I teraz grobowiec rodzinny na cmentarzu parafialnym i znając mściwość sutannowych to pochować apostaty nie dadzą. Więc byłby nagły wydatek na kolejną dziurę w ziemi na komunalnym. Taki urok małych miejscowości.

Więc jako osoba leniwa jakoś przeżyję, że moje zwłoki będą leżeć pod krzyżykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Klakier1984 napisał:

Gardzę tylko zadymiarzami, którzy w tym uczestniczą- reszta niech protestuje. Gdyby tak na ulice wyszło tak przynajmniej 1/3 uprawnionych do głosowania to może nawet by się rząd do dymisji podał ? . Pislamowca nawet nie komentuje bo szkoda słów...za to o "tak że" będę pamiętał :)

Gardzisz tymi zadymiarzami, a to jest różnica. Proponuję poczytać własne posty w okolicach 11 listopada, choćby 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę czytać bo kibolstwem też gardzę pod każdą postacią. Ponad to odpustowy nacjonalizm nigdy mnie nie ruszał i w żadnych biało czerwonych marszach nie uczestniczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, krzyyss napisał:

Nawet z samym klerem nie jest tak jednoznacznie jak można sądzić. Ksiądz nie może głośno poprzeć jakiekolwiek aborcji, ale chyba wielu z nich starała się trzymać z dala od polityki, od prawa świeckiego i od potępiania kobiet.

Są też członkowie PiSu którzy są za praworządnością, i co z tego? Liczy się przekaz i decyzyjna wierchuszka bo to im doły muszą być posłuszne i to oni wpływają na nasze życie.

6 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Tymczasem... https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1494421,koronawirus-ograniczenia-lockdown-zakaz-przemieszczania-sie.html ... więc na pewno protesty przyczynią się do wzrostu. Nie pojmuję jak można być tak głupim żeby zafundować temu narodowi samozaoranie. 

Protesty przyczynią się to ewentualnego wzrostu za 10-14 dni. To co mamy dzisiaj to olewanie ograniczeń 2 tygodnie temu.

3 godziny temu, Griszah napisał:

To nagroda, której patronują i którą sponsorują głównie państwowe firmy nadzorowane przez Sasina. Przyznał nagrodę sam sobie.

 

PS. Wrodzona delikatnośc a la PiS:

comment_1603713727fw3xkid5oeBdncGtCAr4Jk

Edytowane przez kalderon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - Bartłomiej Wróblewski, który był twarzą wniosku do TK o zakaz aborcji, jest kandydatem PiS na Rzecznika Praw Obywatelskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kalderon napisał:

Jeszcze jedno - Bartłomiej Wróblewski, który był twarzą wniosku do TK o zakaz aborcji, jest kandydatem PiS na Rzecznika Praw Obywatelskich.

To na bank nim zostanie.

Tak jak Piotrowicz i Pawłowicz zostali sędziami TK.

W Państwie PiSowski Hitler zostałby twarzą Amnesty International :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Trepcia napisał:

Patrze tylko po profilach znajomych to bedzie z kilkanascie osob tym zainteresowanym ale ile tego dokona to pewnie okaze sie, ze kilka.

A papierek do statystyk. Wtedy oficjalnie jestes wykreslony z KK.

Nie jesteś wykreślony z KK. Jesteś nadal członkiem kościoła, tylko obłożonym ekskomuniką. W Polsce nie ma prawnej możliwości wystąpienia z kościoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam protesty w waszych miastach ... ja jestem zaskoczony skalą ,sądziłem ze będzie u mnie  garstka ludzi ,a tu takie zaskoczenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem zaskoczony skala, bo teraz maja idealny pretekst by móc pomaszerować .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kalderon napisał:

PS. Wrodzona delikatnośc a la PiS:

(...)

Czy nie ma więzień? A domy przytułku — mówił dalej Scrooge — byłyżby już zamknięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, raiders napisał:

Jak tam protesty w waszych miastach ... ja jestem zaskoczony skalą ,sądziłem ze będzie u mnie  garstka ludzi ,a tu takie zaskoczenie .

Obserwuję właśnie transmisję z Warszawy. Pojawiły się chyba wszystkie studentki z całego miasta. Przyznam, że fajnie to wygląda.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, EvilKillaruna napisał:

Dezynfekowałbyś :D

 

A kto nie ? ?

A tak wracając to słucham tego co śpiewają i mam wrażenie że stężenie sfrustrowanego testosteronu w Konfederacji znowu wzrośnie. Na kobiety Ci ludzie mogą liczyć nawet mniej niż dotychczas. 

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć kobitki chcą jechać na Częstochowę ale tam chyba będzie na nich z tego co pisza na tweeterze niespodzianka i to nie miła.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Damian-32 napisał:

Ponoć kobitki chcą jechać na Częstochowę ale tam chyba będzie na nich z tego co pisza na tweeterze niespodzianka i to nie miła.

 

Bezmózgie krypto-homoseksualne małpy z ONRu i pochodnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa pokaże wielu ludziom(bo kto interesował się tematem ten wie), że żyjemy w państwie wyznaniowym... nie mówię tylko o umocowaniu kościoła katolickiego u nas, o poddanych mu politykach(to nie tylko PiS), o prawie tworzonym po akceptacji hierarchów, ale w XXI wieku, w roku 2020, kobieta nie może skorzystać z nowoczesnych usług medycznych, bo publiczna jednostka ochrony zdrowia i lekarze mogą powołać się na akt zwany "klauzula sumienia". W normalnym(nie wyznaniowym) państwie ktoś taki byłby eliminowany ze służby zdrowia, a dyrekcja danej placówki zostałaby wypier... na zbity pysk. Nie mówię już o tym, że po prostu coś takiego by nie istniało. Lekarz, lekarz ma się opierać na swojej wiedzy i nauce(osiągnięciach współczesnego świata w medycynie), a nie na swojej wierze. Jeżeli nauka jest u niego na drugim miejscu to nie może praktykować. Nie chcę iść do lekarza i zastanawiać się czy on mi pomoże, czy nie, a może zaszkodzi bo będzie się kierował wiarą. To jest po prostu oburzające. Kobiety muszą szukać ośrodka, w którym zostanie im zrobiona legalna aborcja... od innych(publicznych!) są wyrzucane. Gdzie my k*rwa żyjemy? Kto to do tego doprowadził?

  • Thanks 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...