Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stonogę tez zawinęli o 6 rano :D, jeszcze zdarzył nadać live na FB.

Edytowane przez Camis
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

del

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

Godzinę temu, Reddzik napisał:

Jarek powiedział, że nie chce kasy z Unii, to teraz idą na całość. Najlepsze, że Giertych wyszedł z rozprawy i go w sądzie zwinęli. Nawet nie podali powodu, nic o tak sobie go zwinęli, czasy stalinowskie(czyt. pisiate). Mnie nic nie dziwi, ale dziwi, że ludzie na takich ludzi głosują, czarno widziałem, i wszystko się sprawdza to co wyprawia PiS. Teraz szykują haki na lekarzy, zwalają winę tam gdzie nie trzeba, a sami są bezprawni, jak np Sasin, Szumowski.
Czarneckiego wkręcili w jakieś machlojki, Giertych miał go bronić, a jak wiadomo PiS robi wszystko "Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie"  Najlepsze, że to się sprawdza, zawsze się sprawdza.

Ludzie są głupi, bo głosowali na PiS, bo będą nas pedalić.. jak to było mówione, bo PiS obroni przed "ideologią" ja kto nazywają, no ale czymś zostali omotani jak głupcy..:szczerbaty:

Wiem, że nie głosowałeś na PiS - przynajmniej z tonu wypowiedzi, ale powiem - nie do Ciebie, ale do innych: "Było głosować na PiS?".

Nie przejmuj się, rolnicy na taczkach nie potrafią wywieźć, ludzie nie potrafią nic zdziałać w Polsce, bo dopóki ich to nie dotyczy, to jest znieczulica społeczna, ale jest jeden przeciwnik, któremu PiS nie da rady, o dziwo to coś nawet nie żyje, to COVID-19 - on ma w du...szy barwy, polityczne strony, rasy, płcie. Jak szpitale nie będą wydolne, to nawet immunitet i legitymacja PiS nic nie da, a cała śmietanka u sterów już jest jakby w grupie ryzyka grubo po 60. Jeżeli nie zaczną naprawiać i działać, kopać do jednej bramki, to prędzej czy później się sami zarażą i wpadną we własne sidła w myśl: "Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz...".

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwinęli go (Romka) razem z Krauze. To, że Rysia Krauze jest za co wsadzić, to nie mam wątpliwości, jedna z największych szumowin biznesowych w Polsce, pytanie tylko, czy będą potrafili sądownie go posadzić. Przy Ryśku, Szumowskiego nazwać płotką to byłaby megalomania, no chyba ze są jakieś płotki olbrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem schiz, PiS robi to samo co Ruscy z Nawalnym? Giertych wyszedł do łazienki z jednym z agentów CBA i nagle nie wyszedł o własnych siłach, zabrała go karetka?!

PiS robi co im się jawnie podoba, pokażą odpowiednie obrazki w TVPiS by ich "wyborcy" mieli jakiś podgląd na sytuacje, odpowiedni jaki mają mieć i tyle.
A co było z Blidą? i też wyszła do łazienki... wygląda na to samo... Ziobro zrobił to samo.

Dalej głosujcie na tą sektę, mafię, ręce opadają, a ludzie powiedzą, bo oni dają nam 500+ jedyny argument :szczerbaty:

Możliwe, że Czarnecki za dużo coś wie, i nie chcą dopuścić do rozprawy i Giertycha pozbyli się "siłą". Oni tam mają taką sitwę, że zrobią wszystko by było po ich myśli.

Edytowane przez Reddzik
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj tam stary jest pewno sie przypadkiem przewrocił...

Cytat

Giertych przewożony do szpitala; jest nieprzytomny

Zatrzymany w czwartek przez Centralne Biuro Antykorupcyjne adwokat Roman Giertych po tym, jak zasłabł podczas przeszukania jego willi w Józefowie, został wyniesiony nieprzytomny z domu do karetki na noszach. Obecnie jest przewożony do szpitala.

https://www.wnp.pl/parlamentarny/spoleczenstwo/giertych-przewozony-do-szpitala-jest-nieprzytomny,102023.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stonoga to dla mnie fenomen. Jakim cudem ten wieczny wałkarz, oszust i złodziej ma jeszcze jakiekolwiek poparcie i uwielbienie w społeczeństwie? Ludzie są aż tacy głupi? Przecież ta tłusta świnia ani złotówki w życiu nie zarobiła uczciwie, nawet Leppera przewalił jak miał okazję. Okradł każdego kogo miał okazję, wyłudzał kredyty w bankach, orżnął skarb państwa na 4 miliony na vacie, orżnął tysiące jak nie dziesiątki tysięcy ludzi na lipnych udziałach w swoich spółkach.

Ludzie są tacy głupi...

Co do Giertycha - grubymi nićmi szyte jak cholera. Sprawa sprzed lat, aresztowanie dzień przed bardzo ważnym przesłuchaniem w sprawie przeciwko dużej instytucji państwowej! To jest dramatyczna sytuacja, pieprzona pisowska mafia się rozkręca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy Sasina za przewalone 70 mln też zatrzymają.

A tak w ogóle to władza chyba jest coraz bardziej zdesperowana żeby znaleźć tematy zastępcze na sypiące się państwo z kartonu tak pieczołowicie budowane od 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, cervandes napisał:

Stonoga to dla mnie fenomen. Jakim cudem ten wieczny wałkarz, oszust i złodziej ma jeszcze jakiekolwiek poparcie i uwielbienie w społeczeństwie? Ludzie są aż tacy głupi? Przecież ta tłusta świnia ani złotówki w życiu nie zarobiła uczciwie, nawet Leppera przewalił jak miał okazję. Okradł każdego kogo miał okazję, wyłudzał kredyty w bankach, orżnął skarb państwa na 4 miliony na vacie, orżnął tysiące jak nie dziesiątki tysięcy ludzi na lipnych udziałach w swoich spółkach.

Ludzie są tacy głupi...

Co do Giertycha - grubymi nićmi szyte jak cholera. Sprawa sprzed lat, aresztowanie dzień przed bardzo ważnym przesłuchaniem w sprawie przeciwko dużej instytucji państwowej! To jest dramatyczna sytuacja, pieprzona pisowska mafia się rozkręca.

Jego poparcie to 20% debili i 80% ludzi którzy traktują go jak żywy mem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8e5kTeS.png

Obraz Państwa PiS, mafia.

A co do Stonogi, to dla mnie typowy mem, wymyślał, jechał po pisie, raczej nic wielkiego, ale trochu śmiechu.

Edytowane przez Reddzik
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój ojciec strasznie przeżywał zatrzymanie Giertycha. Jak zobaczył w TVP jego dom to uznał, że jest winny. Uczciwy człowiek nie może się dorobić takiej rezydencji. Nie mam do niego siły, idealny odbiorca mediów Kurskiego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Camis napisał:

Grubo:

Nie wiadomo czy grubo, bo takich fejków było multum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I cyk Stonoga wyszedł już hahaha:

Cytat

Zbigniew S. zatrzymany. Sąd Rejonowy Lublin-Zachód oddalił w czwartek wniosek o aresztowanie Zbigniewa S., któremu Prokuratura Regionalna w Lublinie zarzuciła przywłaszczenie 253 tys. zł na szkodę prowadzonej przez niego fundacji. Nakazał zwolnienie podejrzanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Reddzik napisał:

Całkiem schiz, PiS robi to samo co Ruscy z Nawalnym? Giertych wyszedł do łazienki z jednym z agentów CBA i nagle nie wyszedł o własnych siłach, zabrała go karetka?!

PiS robi co im się jawnie podoba, pokażą odpowiednie obrazki w TVPiS by ich "wyborcy" mieli jakiś podgląd na sytuacje, odpowiedni jaki mają mieć i tyle.
A co było z Blidą? i też wyszła do łazienki... wygląda na to samo... Ziobro zrobił to samo.

Dalej głosujcie na tą sektę, mafię, ręce opadają, a ludzie powiedzą, bo oni dają nam 500+ jedyny argument :szczerbaty:

Możliwe, że Czarnecki za dużo coś wie, i nie chcą dopuścić do rozprawy i Giertycha pozbyli się "siłą". Oni tam mają taką sitwę, że zrobią wszystko by było po ich myśli.

Mówiłem to milion razy. W latach 2007-2015 trzeba było wsadzić ich wszystkich. Teraz oni wsadzają.

2 godziny temu, cervandes napisał:

Rozmawiałej kiedyś z byłym funkcjonariuszem CBŚ na podobny temat. Nie ma najmniejszego problemu sfabrykować taką sprawę, a dowody podrzucić w ramach prowadzonych czynności operacyjnych. Wystarczy podpaść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Qwa  gdzie my żyjemy !!! kto tą patolgie PIS  wsadził na stołek .

PiS już  się nie kryje i jawnie będzie eliminował wrogów i tych co podpadli . Nie oficjalnie Giertych  jest w bardzo ciężkim stanie ...qwa po czym po wyjściu do łazienki ?

Ciekawe co u  w tej łazience podali .

Mam nadzieje ze  chłop z tego wyjdzie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat go przypadkowo zatrzymali, akurat teraz, chyba tylko pelikan by łyknął że to nie ustawka polityczna (a nawet pelikany mają pewne ograniczenia w łykaniu ;) )

Oczywiście w Wiadomościach TVPIS elegancko przygotowany materiał że "Giertych to groźny przestępca i mają dowody na stawiane mu zarzuty".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, RyszardGTS napisał:

Akurat go przypadkowo zatrzymali, akurat teraz, chyba tylko pelikan by łyknął że to nie ustawka polityczna (a nawet pelikany mają pewne ograniczenia w łykaniu ;) )

Oczywiście w Wiadomościach TVPIS elegancko przygotowany materiał że "Giertych to groźny przestępca i mają dowody na stawiane mu zarzuty".

Termin bardzo nieprzypadkowy, bo bodajże jutro jakąś rozprawę ma Czarnecki (ten co nakrył szefa KNF na próbie wymuszenia łapówki) a Giertych jest jego jedynym obrońcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Radar28 napisał:

Termin bardzo nieprzypadkowy, bo bodajże jutro jakąś rozprawę ma Czarnecki (ten co nakrył szefa KNF na próbie wymuszenia łapówki) a Giertych jest jego jedynym obrońcą.

Tak, ten sam co to "nie oddał banku za jedną złotówkę, kiedy PISowcy mówili - no dobra Leszek 'wyskakuj z banku' "... a on nie wyskoczył, a nawet zagrał ostro ukrytym nagraniem czym wkurzył PISowców bo jak to tak może być że nie będzie JAK ONI CHCĄ! ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typ wywalił lekką ręką 70mln i wszystko spoko  żadnych zarzutów 😂

hgjjghjgh.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stanisław Żarny -Rzecznik Ministra-Koordynatora Służb Specjalnych.   Twierdzi ze Roman Giertych cyt . "

W związku z doniesieniami medialnymi informuję, że stan zdrowia zatrzymanego przez @CBAgovPL Romana G. jest dobry. W tej chwili wykonywane są rutynowe badania lekarskie."

Żona Romana Giertycha  : Cyt . "

Wbrew temu co twierdzi @StZaryn ja po rozmowie z lekarzami dowiedziałam się, że stan zdrowia @GiertychRoman jest poważny, zagrażający zdrowiu i życiu

"
Jedziemy z propagandą ,dzisiaj usłyszymy ze Roman G  symulował zły stan zdrowia  aby  uniknąć aresztowania i przeszukania  .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak widać PiS ogarnął ten cytat bardzo dobrze:

“A democracy cannot exist as a permanent form of government. It can only exist until the majority discovers it can vote itself largess out of the public treasury. After that, the majority always votes for the candidate promising the most benefits with the result the democracy collapses because of the loose fiscal policy ensuing, always to be followed by a dictatorship, then a monarchy."

Giertych akurat miał sporo za uszami, ale to są znowu machlojki PO, które PiS w bardzo krótkim czasie przebił tak mocno, że nie wiem czy poprzeczkę da się ustawić wyżej :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Giertych mi wisi, oburzeniem jest działania pisowskiego aparatczyku- choć tu wiem jak PiS działa, wystarczy popatrzeć np na B.Blidę. Ciekawe, że tak nagle go zatrzymali, choć sprawa dotyczy kilka lat wstecz, Czarnecki wykrył korupcję w KNF, bo chcieli od niego kupić bank za 1zł. I teraz chcą się go pozbyć, tak samo jak Giertycha, który jest mecenasem, jedynym obrońcą w sprawie.

PiS to mafia, jak się z nimi zadziera to potem kończy się na szafocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uuuu... polscy "patryjoci" muszą zacząć mocno ściskać kciuki za Trumpa.

LINK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi