Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, krzyyss napisał:

No dobra, sekta sobie coś tam myśli, ale wszelką symbolikę tej sekty można chyba w domu (i rodzinie) posprzątać, zadbać o to, by sekta nam sekciarskiego pochówku nie zrobiła?

Chyba nie zwróciłeś uwagi na wcześniejszą wypowiedź: instytucja KRK a wiara to dwie oddzielne sprawy. Tym bardziej krytyka działań KRK nie jest krytyką wiary. Kto tutaj miesza te kwestie poza tobą? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Auberon napisał:

wytatuuj sobie na ramieniu cos takiego jak mają chorzy na cukrzyce albo alzheimera to marze się ktoś nad tobą w trumnie zlituje ...

Dlaczego miałbym sobie coś tatuować? Ja żyje w tej sekcie, bliscy zadbają o sekciarską oprawę, niczego tatuować nie muszę. Z ciekawości tylko pytam, tych co walczą z krk, czy u siebie w domu porządki pod tym kątem zrobili. Głupio od nawracania sąsiada zaczynać, gdy samemu robi się coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Auberon napisał:

ktoś nad tobą w trumnie zlituje .

przyjedzi mu kropidlem pomacha i go zbawi lapiduch za 2000zl

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Radar28 napisał:

Chyba nie zwróciłeś uwagi na wcześniejszą wypowiedź: instytucja KRK a wiara to dwie oddzielne sprawy. Tym bardziej krytyka działań KRK nie jest krytyką wiary. Kto tutaj miesza te kwestie poza tobą? 

Zrobienie zadymy na mszy św to krytyka KRK? Czy uderzenie w wiernych na tej mszy?

więcej niż raz tu już pisałem - za te zadymy w kościołach to wdzięczni będą tacy purpuraci jak Jędraszewski, Skworc, czy Dziwisz. Taka specyficzna forma walki z nimi.

edit

Też się powtórzę - ten atak na kościoły będzie miał specyficzny skutek, skrajna lewica straci zdolność koalicyjną, PiS z tego się wycofa, na górze nikomu włos z głowy nie spadnie, a ludzie po ulicach bedą się nawalali. Masa katolików, którzy za to obostrzenie ustawy jechała po PiS, zostanie ustawiona w pozycji ... obrońców kościoła. I nikt nikogo tu do niczego nie przekona, tu każdy am swoje wyrobione zdanie/światopogląd. Dziwi mnie tylko trochę, dlaczego lewica nadal nie rozumie dlaczego PiS ciągla ma ok 40% poparcia, a ona walczy o przekroczenie progu wyborczego.

Edytowane przez krzyyss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, krzyyss napisał:

Dlaczego miałbym sobie coś tatuować? Ja żyje w tej sekcie, bliscy zadbają o sekciarską oprawę, niczego tatuować nie muszę. Z ciekawości tylko pytam, tych co walczą z krk, czy u siebie w domu porządki pod tym kątem zrobili. Głupio od nawracania sąsiada zaczynać, gdy samemu robi się coś podobnego.

no jeśli nie chcesz katolickiego pogrzebu to musisz to jakoś za komunikować

a po śmierci to będziesz milczał jak nomen omen grup

wiele ludzi komunikuje tatuażem chęć oddania np. narządów po śmierci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, krzyyss napisał:

Za tydzień 1 listopada, pewnie ponad 90% tych wojujących z KRK pójdzie na groby bliskich, zobaczy krzyż na tym grobie, zapali świeczkę, pewnie większość zmówi jakąś modlitwę. 

No no, bo Ty wiesz co zrobi określony procent takich czy innych ludzi.

Cytat

Ilu z Was tutaj piszących złozyło wniosek o wykreślenie z kartotek koscioła.

No. Przyznaje rację, beznadzieja. Nigdzie się nie zapisujesz a wypisywać już się trzeba. Dlatego deklaracja przynależności do jakiegokolwiek kościoła powinna wynikać z aktu własnej woli po osiągnięciu pełnoletniości. Zobaczymy jak wtedy będą wyglądały statystyki.

Edytowane przez T.m.p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Auberon napisał:

no jeśli nie chcesz katolickiego pogrzebu to musisz to jakoś za komunikować

a po śmierci to będziesz milczał jak nomen omen grup

wiele ludzi komunikuje tatuażem chęć oddania np. narządów po śmierci

A kto napisał, że nie chcę? Ja tylko tych dzielnych wojowników pytam, czy zadbali o brak guseł po ich śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polacy to już nie maja żadnej kultury 
jakieś bydło pod kościołem i tyle

swoją droga żeby burdy pod świątyniami urosły do rangi polityki ...

świat się kończy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, GregM00 napisał:

bandytyzm pelna geba- straż kosiola co tu k... jest kosciol to prywatny folwark jakgos chama z onr- ludzie to pojebany kraj - wszyscy placimy na te sekte zwana kk a kilku panow po 3 klasach szkoly podstawowej mieni sie obroncami czego??? Inkwizyjca i wyprawy krzyzowe wrocily xd polsko

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, krzyyss napisał:

A kto napisał, że nie chcę? Ja tylko tych dzielnych wojowników pytam, czy zadbali o brak guseł po ich śmierci.

no to co mi gitarę zawracasz :P

czemu miało by Cie interesować czyjś pogrzeb ...

Edytowane przez Auberon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Auberon napisał:

swoją droga żeby burdy pod świątyniami urosły do rangi polityki ...

Droga do tego była bardzo prosta i dość jasna. Kościół sam sobie ją nawet wyasfaltował swoim działaniem. Jesteś czymś zdziwiony? 

• Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, GregM00 napisał:

https://twitter.com/NocnaZ/status/1320352689352548352

@krzyyss , chcesz tego bronić? Nie masz konfliktu zasad z czynami?

Ależ skąd, nie mam zamiaru tego bronić, już wcześniej pisałem, że żadna z tych stron nie jest moją bajką. Kobita powinna zostać wpuszczona, powinna zostać wezwana policja, ta powinna ją wyprowadzić i powinien być paragraf 195

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gowin to jest jednak głupek, dopiero co dał się pożreć pisowi i znowu mu się nie podoba. Do tego serio myśli, że obietnica socjalu cokolwiek tu rozwiąże :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Kowal napisał:

Droga do tego była bardzo prosta i dość jasna. Kościół sam sobie ją nawet wyasfaltował swoim działaniem. Jesteś czymś zdziwiony? 

owszem kapłani wtrącają się do polityki
ale ja tam nie widzę starć zakonów w rycerski podlegających bezpośrednio Watykanowi tylko zwykły gmin

no chyba że mundury się zmieniły i to tak zwane "zielone ludziki" ;)

jak ktoś Ci zrobi burdę pod blokiem to co Ty masz z tym wspólnego?

Edytowane przez Auberon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, krzyyss napisał:

Ależ skąd, nie mam zamiaru tego bronić, już wcześniej pisałem, że żadna z tych stron nie jest moją bajką. Kobita powinna zostać wpuszczona, powinna zostać wezwana policja, ta powinna ją wyprowadzić i powinien być paragraf 195

Włącz dźwięk. Policja stoi obok i daje zgodę.
Poza tym nie zauważyłem na którymkolwiek z filmów z tych zdarzeń, żeby policja którąś z tych osób spisała. Nic nie będzie (w mojej opinii stanie w środku z transparentem to raczej za mało na 195, tam jest wyraźna przesłanka czynnego działania w celu złośliwego zakłócenia przebiegu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Auberon napisał:

owszem kapłani wtrącają się do polityki

bardzo delikatnie powiedziane - oni steruja politykierami i tepa masa ktora nawet ni eprobuje myslec samodzielnie

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, GregM00 napisał:

Włącz dźwięk. Policja stoi obok i daje zgodę.

Ot naszym politykierom z faszolami jest po drodze.

onrmszabialystok-300x225.jpg

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, GregM00 napisał:

Nic nie będzie (w mojej opinii stanie w środku z transparentem to raczej za mało na 195

Będzie, czy nie będzie, ocenią sądy. Po raz któryś powtórzę, ja pozwoliłbym wejść, zadbał o dokumentację i zgłaszał. Tak samo przy robieniu bazgrołów, czy niszczeniu czegokolwiek, nie przeszkadzałbym, zadbałbym o udokumentowanie. To tak trochę nie po katolicku z mojej strony, ale później chciałbym dopilnować zgłoszenia. W tego typu sporach zazwyczaj przegrywa nie ten, co nie ma racji, a ten, komu wcześniej puszczą nerwy, kto straci kontrolę nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, GregM00 napisał:

Nic nie będzie (w mojej opinii stanie w środku z transparentem to raczej za mało na 195, tam jest wyraźna przesłanka czynnego działania w celu złośliwego zakłócenia przebiegu).

"Bogurodzico przegon Putina" ...

nergala za darcie biblii na własnym koncercie ciągali po sadach aż dziw że nie zastosowano w jego sprawie aresztu

polską żądza fanatycy religijni

21 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

bardzo delikatnie powiedziane - oni steruja politykierami i tepa masa ktora nawet ni eprobuje myslec samodzielnie

wiec uważasz ze prezes i spółka nie powinien przekraczać progu kościoła a tym bardziej dawać się w nim sfilmować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, krzyyss napisał:

Będzie, czy nie będzie, ocenią sądy.

Nic nie ocenią, bo nie ma co oceniać, nie było interwencji policji, nie było legitymowania, spisania, świadków itp. Zamiast tego było zezwolenie policji na działanie bezprawne. Z tego co czytam jedną z kobiet zrzuconych ze schodów zabrała karetka (źródło Wyborcza).
Koniec. Wyraźnie widać, że państwo jest aktywne tylko po jednej stronie, wtedy nagina prawo na max. Natomiast kiedy dzieją się rzeczy w drugą stronę, nawet w świetle kamer, to pajace w mundurach stoją i nic. Taki widać dostali rozkaz z góry, bo normalnie na brak interwencji jest paragraf. Ale prokuratura jest u tego samego pana, co policja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Myst napisał:

W tym kraju nikt się z tobą nie liczy o ile nie jesteś chamem ze sztachetą. 

Czarne protesty, które  odbywały się u nas całkiem niedawno zdecydowanie temu przeczą, a swój cel osiągnęły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Auberon napisał:

a czy ktoś wylegitymował funkcjonariuszy?

:)

To chyba musiałby być jakiś poseł i to znaczniejszy (z PiSu najlepiej).
A jeśli są w formacji zwartej, to nie muszą mieć plakietek z nazwiskiem. Taka sprytna konstrukcja prawna.

7 minut temu, Klakier1984 napisał:

Czarne protesty, które  odbywały się u nas całkiem niedawno zdecydowanie temu przeczą, a swój cel osiągnęły.

Przypomnij cel? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, GregM00 napisał:

:)

To chyba musiałby być jakiś poseł i to znaczniejszy (z PiSu najlepiej).
A jeśli są w formacji zwartej, to nie muszą mieć plakietek z nazwiskiem. Taka sprytna konstrukcja prawna.

wiec są przebierańcami jeśli nie okażą blachy

musza okazać dokument na wezwanie taki jest przepis jeszcze PRL'owki

jeśli stoją i się chichrają to skończą co najmniej 36 naganą

a już pozwolili na pobicie przez zrzucenie że schodów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi