Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie spokój z tym wojskiem, na jeden zamach stanu nie należy reagować kolejnym. PiS w dalszym ciągu da się demokratycznie odsunąć od władzy, jakiś Majdan czy przewrót na miarę Egiptu to nie jest dobra droga. Zresztą brunatni mimo wszelkich przetasowań i tak wojsku nie ufają. Po to tworzyli całe WOT, całkowicie nową i w zamierzeniu oddaną im formację.

 

31 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Ja bym był jeszcze bardziej bezczelny i wpisał lockdown od 10-ego oraz w rozporządzeniu, że nie dotyczy władzy upamiętniającej "święto" katastrofy smoleńskiej, tak żeby wszystkim mediom i obywatelom dupy postrzelały.

Nie bluźnij. Żadnej katastrofy, a zamachu ?. A właściwie wg nich jest to upamiętnienie "poległych" pod Smoleńskiem. 

Zresztą ja bym nie wykluczał, że to jednak odpuszczą. Już nawet ich elektorat widzi, że chyba w tej sprawie ostro nakłamali, wyciszają więc temat tylko powoli aby oswoić z tym wierny elektorat, który wcześniej podburzyli do czerwoności. Teraz wyślą im sygnał, że bardzo chcieli zrobić kolejną szopkę, ale pandemia, zdrowie obywateli więc z bólem serca w ostatniej chwili trzeba  to odwołać. 

Edytowane przez nemar
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem już cieplutkie, bo podgrzane zarzuty dla Grodzkiego za domniemane przyjęcie korzyści majątkowej w kwocie od 1500 do 7500zl żeby przykryć przestępcę Obajtka:rotfl: Ta, powinien się sam pozbawić immunitetu i przyjąć zarzuty na klatę.

3 godziny temu, Crew 900 napisał:

 

Wszyscy ci dowódcy dzisiaj po pis powinni zostać wypieprzeni na zbity pysk bez emerytur i mieć zarzuty. 

Z formacjami pełniącymi służbę spokojnie da się zrobić, tym bardziej że oni od dawna się do tego przyzwyczaili. Dla liniowych dodatkowo jeszcze dyscyplinarka i zarzuty karne za złamanie prawa przy interwencji. Tu ogranicza nas tylko kreatywność.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przed Sądem Okręgowym w Kaliszu rozpoczął się proces trzech uczniów oskarżonych o znieważenie prezydenta Andrzeja Dudy". 

link

Doniósł na nich "kolega" z imprezy, opowiedział matce, która jest radną z ramienia PiS i dalej już poszło. To chyba najszybsze samobójstwo społeczne tego ucznia, rośnie mały Minister Zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, nemar napisał:

Dajcie spokój z tym wojskiem, na jeden zamach stanu nie należy reagować kolejnym. PiS w dalszym ciągu da się demokratycznie odsunąć od władzy, jakiś Majdan czy przewrót na miarę Egiptu to nie jest dobra droga. Zresztą brunatni mimo wszelkich przetasowań i tak wojsku nie ufają. Po to tworzyli całe WOT, całkowicie nową i w zamierzeniu oddaną im formację.

I co na ich miejsce? Znowu PO? To jest tylko druga strona tej samej monety. 

Nie, w tym kraju trzeba wymienić klasę polityczną w całości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Konfucjuszy?

To ja już wolę PO. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Camis napisał:

QdZULLO.png

Ciekawe jest co się działo do połowy 2020, bo potem to już wiadomo co się działo. Zresztą ten wykres pokazuje ile w styczniu Covid wygenerował dodatkowych zgonów, czy to w sposób pośredni czy bezpośredni, bo poziom zgonów powinien być podobny.

Edytowane przez Suchy211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Klakier1984 napisał:

Nie bardzo, przyjmując taką optykę PiS-u z nami już dawno by nie było >>LINK<<.

Zresztą aktualnie rękami Manowskiej i Przyłębskiej brunatni próbują dalej prawo do informacji ograniczać. >>LINK<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Zdzisiu napisał:

I co na ich miejsce? Znowu PO? To jest tylko druga strona tej samej monety. 

Nie, w tym kraju trzeba wymienić klasę polityczną w całości. 

PiS ma ok 35% PO 20%, choć do wyborów pewnie nieco wzrośnie bo Hołownia się znudzi. Także tylko te dwie partie maja ponad połowę poparcia w kraju. Nowi politycy w ogromnej większości dołączają do już istniejących. także wymiana jest stopniowa. Po stronie PO przynajmniej widać pozytywy wymiany. Młodsi są bardziej liberalni, co daje jakieś nadzieje na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Camis napisał:

fotka mundrego

Niby taki mundry, ale jak chce sprawdzić wpływ 500+, to powinien sprawdzić dzietność a nie liczbę nominalną urodzeń. Przecież to głupota porównywać, nie mając na uwadze liczby kobiet w wieku rozrodczym, echa-echa wyżu demograficznego itp. Masakra jakaś, a ludzie potem udostępniają to dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tu najczęściej bywałem, tu podziękuję za (zazwyczaj) miło spędzony czas, choć nałogowo ;) Kusiło odstawić pcalaba, ale nałóg jak nałóg. Blind trochę na koniec zmobilizował i chyba ... nie do końca zrozumiał to, co mu napisałem, bo ciągle czymś straszy :) Blind Ty jesteś Panem i Władcą (zapożyczę sobie od Ciebie) onetowej konsolki, ja swojego czasu i kilku innych rzeczy z tytułu RODO, powtarzam, można mi tam co nieco jeszcze na koncie poklikać, nim zgaśnie, nie trzeba się ograniczać do straszenia ;)

Dziękuję szczególnie Trepci, Bono, Klakierowi, Suchemu, Assasinowi bo chyba z nimi najdłużej i najwięcej "nałogu używałem", ale i z kilkoma innymi też było miło czasem zamienić kilka zdań. Dzięki za miłe pogawędki :) Może po dłuższej przerwie wrócę. To mulciak, do kasacji, główne do kilku dni też wygaśnie, tyle sobie onet daje na "dokończenie". Język mam cięty, pewnie kilku po drodze uraziłem, nie powiem bym jakoś specjalnie żałował ;) ale przepraszam za złośliwości.

Podziękowałbym Gordonowi, bo go autentycznie lubiłem, ale go nie ma :/ Po odejściu Gordona Offy się nieco uspokoiły, po moim będą pewnie jeszcze spokojniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzyssss zostaw główne konto, zrób sobie przerwę i wracaj. Ten wątek Ciebie potrzebuje ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo mimo że nie zawsze zgodnie i łatwo się dyskutowało, to jednak dało się pogadać.
Szczególne cenne były te o energetyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stjepan666 napisał:

164568493_445592290074700_73012243797740

Czy się stoi czy się leży pińcet złoty się należy :sex:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, krzyssss napisał:

Tu najczęściej bywałem, tu podziękuję za (zazwyczaj) miło spędzony czas, choć nałogowo ;) Kusiło odstawić pcalaba, ale nałóg jak nałóg. Blind trochę na koniec zmobilizował i chyba ... nie do końca zrozumiał to, co mu napisałem, bo ciągle czymś straszy :) Blind Ty jesteś Panem i Władcą (zapożyczę sobie od Ciebie) onetowej konsolki, ja swojego czasu i kilku innych rzeczy z tytułu RODO, powtarzam, można mi tam co nieco jeszcze na koncie poklikać, nim zgaśnie, nie trzeba się ograniczać do straszenia ;)

Dziękuję szczególnie Trepci, Bono, Klakierowi, Suchemu, Assasinowi bo chyba z nimi najdłużej i najwięcej "nałogu używałem", ale i z kilkoma innymi też było miło czasem zamienić kilka zdań. Dzięki za miłe pogawędki :) Może po dłuższej przerwie wrócę. To mulciak, do kasacji, główne do kilku dni też wygaśnie, tyle sobie onet daje na "dokończenie". Język mam cięty, pewnie kilku po drodze uraziłem, nie powiem bym jakoś specjalnie żałował ;) ale przepraszam za złośliwości.

Podziękowałbym Gordonowi, bo go autentycznie lubiłem, ale go nie ma :/ Po odejściu Gordona Offy się nieco uspokoiły, po moim będą pewnie jeszcze spokojniejsze.

No to kaszanka. Dobrze było mieć tu kogoś kto ma na różne sprawy podobne spojrzenie do mojego. Powodzenia gdziekolwiek pójdziesz. Kiedyś wróć. Nie wiem co się stało, nie widzę w historii, ale wygląda na to, że po raz kolejny jeśli  spojrzenie użytkownika trochę za bardzo odbiega od mainstreamu myślowego plcab, to zostanie on prędzej czy później stąd wypłoszony. Jak w partii jakiejś normalnie. To się tak jakby kłuci z sensem istnienia forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się sprawdzać ostrzeżeń po aktualizacji. 

Ja się w masie kwestii nie zgadzam ale i tak nie widzę powodu do bana. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie mam pojęcia za co by te ostrzeżenia w ogóle miały być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznam że hasło "i śmieszno, i straszno" jest już raczej nieaktualne. Pierwszy człon wypada. >>LINK<< (treść może być schowana za paywallem). 

Cytat
Prokuratura w Płocku domaga się danych czytelników wyborcza.pl. Zarzuca im "znieważenie i poniżenie konstytucyjnego organu RP", czyli ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. To
Śledztwo osobiście prowadzi Marcin Policiewicz, zastępca prokuratora rejonowego w Płocku. 24 marca napisał postanowienie, w którym żąda od Agory SA (wydawcy "Wyborczej") ujawnienia informacji identyfikujących pięcioro użytkowników wyborcza.pl. Dane (nazwiska, numery IP, adresy) są mu potrzebne w związku z "dochodzeniem w sprawie poniżenia konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej – Ministra Sprawiedliwości poprzez umieszczenie pod artykułem opublikowanym w internetowym wydaniu >>Gazety Wyborczej<< pod tytułem >>Niezależni prokuratorzy są zsyłani kilkaset kilometrów od domu za krytykę Ziobry<< wulgarnych i poniżających komentarzy dotyczących w/w tj. o czyn z art. 226 par. 3 kk."
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...