Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ponoć żaden anonim to nie był( dumny "kibic" gks) więc zakładam, że to kwestia czasu aż go doprowadzą. Tylko dla takiego śmiecia żadna kara nie będzie wystarczająca.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przecież kierowca został zatrzymany  krótko po zdarzeniu .Po odjechaniu i potrąceniu dziewczyny  udał się  na zajezdnie  (takie było pierwsze info) i tam  go zatrzymano .

Nieoficjalnie  kierowca  ma  usłyszeć zarzut  ZABÓJSTWA  , na pierwszym przesłuchaniu miał powiedzieć śledczym  ze widział ludzi przed  autobusem .

https://www.onet.pl/informacje/onetslask/katowice-zarzut-zabojstwa-dla-kierowcy-autobusu-mowil-ze-widzial-tych-ludzi/ln7yp92,79cfc278

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@up

pisałem o tym od pobicia z pierwszego filmu.

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z drugiej strony co byś ty zrobił gdyby grupa narwanych patusów wyrywała drzwi w twoim pojeździe celem połamania tobie wszystkich kości? Po chrześcijańsku czekał i nadstawił policzek? Sytuacja była dynamiczna i nikt nie jest niewinny.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, kalderon napisał:

Z drugiej strony co byś ty zrobił gdyby grupa narwanych patusów wyrywała drzwi w twoim pojeździe celem połamania tobie wszystkich kości? Po chrześcijańsku czekał i nadstawił policzek? Sytuacja była dynamiczna i nikt nie jest niewinny.

O czym Ty piszesz  ...  z tego co widać bójka była  zanim autobus nadjechał ,nie widać aby ktoś się do niego do bijał . Kierowca   użył sygnału dźwiękowego ,zatrzymał się a po chwili ruszył  z impetem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, raiders napisał:

I tak  jak Greg pisze  musimy opowiedzieć  się  po którejś ze stron  kaczor wybrał rosję  ze względów prywatnych   zapewne .... ale  to  grubszy temat .

Przecież jako naród, zbiorczo opowiedzieliśmy się w 2015 i 2019 :) PIS tej "strategii" nie wyciągnął z kapelusza, od lat było wiadomo jacy są. A suweren wie na co głosuje, tak przynajmniej mówi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@raiders

Tak, zatrąbił co skierowało ich uwagę na niego. Widać też jak jeden gościu z całej siły szarpie i wygina drzwi (szósta sekunda filmiku powyżej), kierowca słysząc huk instynktownie przyhamowuje, a gdy widzi że próbują się do niego dobrać (poprzez wyłamanie drzwi) ucieka. Sorry ale gdyby mnie zaatakowała taka patola i byłoby ryzyko że się do mnie dostaną (drzwi w autobusie są inaczej zbudowane niż w samochodzie, łatwiej je wyłamać) to też bym użył pojazdu w samoobronie. Co mi się nie podoba w zachowaniu kierowcy nastąpiło wcześniej, jak nie wyhamował dojeżdżając do skłóconej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, crush napisał:

Cóż mogę powiedzieć. Baw się w głupie zabawy, wygrywaj głupie nagrody. ¯\_(ツ)_/¯

Ani mi bydła nie szkoda, ani kierowcy.

Dziewczyny mi trochę szkoda, bo jednak śmierć za głupotę, to trochę drogo. Z drugiej strony mam ochotę Ci przyklasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, crush napisał:

Ani mi bydła nie szkoda, ani kierowcy.

Kierowcy akurat szkoda. Czym zawinił że bydło wtargnęło na jezdnie?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na upartego trzeba było stanąć wcześniej i dzwonić po bagiety.

Może go Adrian ułaskawi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Zdzisiu napisał:

Kierowcy akurat szkoda. Czym zawinił że bydło wtargnęło na jezdnie?

Czy my mówimy o tym samym filmiku? Czy wiesz co to znaczy wtargnięcie na jezdnie?

Ja tam widzę celowe rozjeżdżanie ludzi.  Sebix, czy nie-nic tego nie usprawiedliwia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Usprawiedliwia to, że go ta patola zaatakowała jak zatrąbił.

No przykro mi bardzo ale nie szkoda mi nikogo. Obie strony zachowały się debilnie. 

Jeszcze teraz trzeba będzie pewnie peanów wysłuchać jaka to dobra dziewczyna była. Świetna uczennica, psy przygarniała ze schronisk, zbiórki organizowała dla chorych dzieci, obie nerki oddała, itd. 

Edytowane przez crush
  • Haha 4
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, raiders napisał:

Przecież kierowca został zatrzymany  krótko po zdarzeniu .Po odjechaniu i potrąceniu dziewczyny  udał się  na zajezdnie  (takie było pierwsze info) i tam  go zatrzymano .

Nieoficjalnie  kierowca  ma  usłyszeć zarzut  ZABÓJSTWA  , na pierwszym przesłuchaniu miał powiedzieć śledczym  ze widział ludzi przed  autobusem .

https://www.onet.pl/informacje/onetslask/katowice-zarzut-zabojstwa-dla-kierowcy-autobusu-mowil-ze-widzial-tych-ludzi/ln7yp92,79cfc278

I brawo w tym przypadku dla prokuratury. Widziałem to wcześniej i powinien dostać zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem(szczątki tej kobiety podobno ciągnął przez kilkaset metrów). Widać, że testów psychologicznych tam nie mają, bo najpierw celowo potrąca tłum(nie tłumaczy tego obecność ludzi na jezdni, odsyłam do wyroków sądu w podobnych sprawach, a przede wszystkim do zdrowego rozsądku), a potem rozjeżdża tłum. Normalny człowiek wcześniej hamuje, blokuje drzwi, wzywa Policję, ewentualnie cofa powoli. Ostatnią rzeczą o której bym pomyślał to zabójstwo(i tak "szczęście" że dokonane tylko na jednej osobie). Gościowi przepaliło styki.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyspiewka tego rapera niepotrzebna. Zeby wygrac z wrogiem nie mozna znizac sie do jego poziomu.

P..S: tego festiwalu bym zasadniczo zakazal, on nie ma nic wspolnego z muzyka.

32 minuty temu, forfun napisał:

I brawo w tym przypadku dla prokuratury. Widziałem to wcześniej i powinien dostać zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem(szczątki tej kobiety podobno ciągnął przez kilkaset metrów). Widać, że testów psychologicznych tam nie mają, bo najpierw celowo potrąca tłum(nie tłumaczy tego obecność ludzi na jezdni, odsyłam do wyroków sądu w podobnych sprawach, a przede wszystkim do zdrowego rozsądku), a potem rozjeżdża tłum. Normalny człowiek wcześniej hamuje, blokuje drzwi, wzywa Policję, ewentualnie cofa powoli. Ostatnią rzeczą o której bym pomyślał to zabójstwo(i tak "szczęście" że dokonane tylko na jednej osobie). Gościowi przepaliło styki.

19-latka byla matka dwojki dzieci. Jprdl....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, forfun napisał:

blokuje drzwi, wzywa Policję

To w aucie osobowym, w autobusie nie ma takiej możliwości, opór drzwi można przełamać i tego próbowali napastnicy. Gdyby kierowca czekał na policję równie dobrze mogłaby to być R-ka prosto na OIOM.

Godzinę temu, forfun napisał:

Normalny człowiek

Normalny człowiek zaatakowany przez dzicz, w obliczu ryzyka uszkodzenia ciała wyzbywa się emocji i zachowuje chłodną głowę, wyzbywając się instynktu zachowawczego rezygnuje z samoobrony tylko biernie czeka na przyjazd służb niezależnie od ryzyka? Fajnie tak moralizować siedząc w spokoju przed kompem.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale tam nie było takiej sytuacji, że ci ludzie próbowali wedrzeć się do autobusu. Nie wiem o czym wy mówicie. W TV słyszałem, że kierowca był trzeźwy. Miał być badany czy nie był pod wpływem dopalaczy.

Są jakieś teorie, że kobieta mogła być wepchnięta pod ten autobus.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, kalderon napisał:

Gdyby kierowca czekał na policję równie dobrze mogłaby to być R-ka prosto na OIOM.

A była R-ka prosto do kostnicy. I chłop najpewniej na kilkanaście lat do pierdla. 

Widać, że ofiara nie bierze udziału w bójce, stoi na chodniku obejmując się z chłopakiem (między latarnią a piekarnią), rusza do grupki dopiero po pierwszym potrąceniu przez busa, wygląda na próbę interwencji i rozdzielenia bijących się.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Że zamordował niewinna osobę, która ani nie uczestniczyła w bójce, ani nie dobijała się do drzwi autobusu. A niektórzy piszą, że w sumie to zasłużyła i nie szkoda kobiety.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak zamordowali by kierowce to jest OK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A co to za gdybologia? Nie zamordowali kierowcy, to kierowca zamordował. 

Edytowane przez Lypton
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie widzę morderstwa tylko próbę ratowania życia kiedy próbuję się grupa debili dostać do środka autobusu, przypuszczam że kierowca nie patrzył przed siebie kiedy ruszał tylko na wyłamane drzwi autobusu.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja tam widzę morderstwo, a wcześniej potrącenie, które było przyczynkiem do próby wtargnięcia do autobusu. 

Nieoficjalnie kierowca zeznał, że widział tłum osób przed sobą, kiedy ruszał.

Jakoś kierowca drugiego autobusu, widocznego na nagraniu, zatrzymał pojazd w odległości kilku metrów od zdarzenia i spokojnie czekał.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Oficjalnie koleś był po tygodniu i 8 godzinach pracy, mogło mu się wydawać. Przepracowany był.

W przeciwieństwie do elity ulicznej.

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stali na środku ulicy, to powinien był czekać aż państwo sobie pójdą, albo potrąbić i poczekać aż dostaną się do jego kabiny i go grzecznie przekopią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi