Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, lukadd napisał:

A teraz okazuję się, że wyczarowali jeszcze ekstra 80mld :E

W Tvpis podali że 800mld :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dług jest kosmiczny będą go pra prawnuki spłacać.

A z innej beczki, biden olał długopisa i nici z spotkania. Znów poleciał na darmo, borok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Trepcia napisał:

A jak urodziles sie z siurkiem a Twoja przysadka non-stop atakuje cialo zenskimi hormonami to co ma taka osoba zrobic? Psychicznie jestes kobieta no ale masz siurka. I tez w druga strone. Urodziles sie bez siurka ale przysadka wali w Ciebie non-stop meskimi hormonami. Psychicznie jestes mezczyzna ale nie masz siurka.

I te sytuacje sa jak najbardziej mozliwe bo to, czy masz siurka czy nie ustala sie juz przy podziale komorkowym a to jak bedzie przysadka dzialac znacznie pozniej i moze byc tutaj rozjazd.

Pod tym wzgledem wyczuwam wielkie poklady niewiedzy.

EDIT:

A wlasnie, bylo podane, ze Polska zawiesila prace z grupa V4?

No jak dzieci kurla, jak dzieci :E Tupneli nozka i poszli sie fochac. Moze z placzem do mamusi rzadzacy pojda? Ja prdl, takie przegrywy. Nikt Polakow nie lubi, nikt.

Doszliśmy do ślepego zaułku. Ja nie zgadzam się tylko na adopcję dzieci, reszta mi zwisa.

31 minut temu, Trepcia napisał:

A jak urodziles sie z siurkiem a Twoja przysadka non-stop atakuje cialo zenskimi hormonami to co ma taka osoba zrobic? Psychicznie jestes kobieta no ale masz siurka. I tez w druga strone. Urodziles sie bez siurka ale przysadka wali w Ciebie non-stop meskimi hormonami. Psychicznie jestes mezczyzna ale nie masz siurka.

I te sytuacje sa jak najbardziej mozliwe bo to, czy masz siurka czy nie ustala sie juz przy podziale komorkowym a to jak bedzie przysadka dzialac znacznie pozniej i moze byc tutaj rozjazd.

Pod tym wzgledem wyczuwam wielkie poklady niewiedzy.

EDIT:

A wlasnie, bylo podane, ze Polska zawiesila prace z grupa V4?

No jak dzieci kurla, jak dzieci :E Tupneli nozka i poszli sie fochac. Moze z placzem do mamusi rzadzacy pojda? Ja prdl, takie przegrywy. Nikt Polakow nie lubi, nikt.

Możliwe, że jestem upośledzony w kwestii akceptacji dla ludzi innej orientacji, bo raczej nie miałem z nimi zbytniego kontaktu. Sami w sobie mi oczywiście nie przeszkadzają i nie zamierzam również robić z siebie hipokryty, jak ten europoseł z Węgier z gejowskiego bunga-bunga. Wybaczcie mi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Winter™ napisał:

Doszliśmy do ślepego zaułku. Ja nie zgadzam się tylko na adopcję dzieci, reszta mi zwisa.

A w sumie too.. czemu? Tzn. mi ta kwestia jest zupełnie obojętna, nie mam na jej temat żadnego zdania ale jestem ciekaw spojrzenia kategorycznych przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, T.m.p1 napisał:

A w sumie too.. czemu? Tzn. mi ta kwestia jest zupełnie obojętna, nie mam na jej temat żadnego zdania ale jestem ciekaw spojrzenia kategorycznych przeciwników.

Dwie kobiety mi nie przeszkadzają, bo babcie z samotnymi matkami wychowały w tym kraju miliony ludzi. Ale już facet z facetem. Bardziej chodzi mi o społeczny ostracyzm. Wybaczcie, ale ja tkwię jeszcze w czasach szkolnych z lat 90., gdzie nie było jakichkolwiek limitów. Jakbyście się przeprowadzili ze Śląska na Podkarpacie to byście zrozumieli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostracyzm jakimś argumentem jest na pewno, pytanie było bardziej na zasadzie, "gdyby nie ostracyzm". Tak czysto hipotetycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, T.m.p1 napisał:

No ostracyzm jakimś argumentem jest na pewno, pytanie było bardziej na zasadzie, "gdyby nie ostracyzm". Tak czysto hipotetycznie. 

Wtedy by mi to nie przeszkadzało. Po prostu szkoda dzieciaka za to co by musiało przejść w naszym społeczeństwie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no. Zgadzam się. 

Edytowane przez T.m.p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś może się to wydawać nielogiczne, ale wielu z Was pewnie patrzy na to z perspektywy większej aglomeracji. Jak pojedziecie na zadupie to trzeba się liczyć z dziwnym podejściem ludzi do oceny innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech jadom konowaly jedne!!1, to teraz będą leczyć "lekarze" po szkole zawodowej:

 

Cytat

 

Niedzielski: będzie projekt dopuszczający kształcenie lekarzy w szkołach zawodowych

Już w zasadzie przygotowaliśmy projekt, który będzie dopuszczał kształcenie lekarzy w szkołach zawodowych, bo to jest bardzo potrzebne w Polsce - poinformował we wtorek (21 września) minister zdrowia Adam Niedzielski.

Niedzielski uczestniczy w Sanoku w Zgromadzeniu Plenarnym Konferencji Rektorów Publicznych Szkół Zawodowych. Szef MZ podał, że rozmowy na tym forum dotyczyć będą m.in. kształcenia kadr, a co najważniejsze z punktu widzenia ministra zdrowia – o kształcenia kadr medycznych, które są bardzo potrzebne w kraju.

Niedzielski mówił, że "razem z szefem MEiN Przemysławem Czarnkiem zdecydował o tym, by kształcenie w szkołach zawodowych nabierało coraz większego statusu, coraz wyższego poziomu".

 

https://pulsmedycyny.pl/niedzielski-bedzie-projekt-dopuszczajacy-ksztalcenie-lekarzy-w-szkolach-zawodowych-1128090

 

Czarnek :rotfl:, pozostaje się od razu zawinąć w białe prześcieradło i położyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Camis napisał:

Niech jadom konowaly jedne!!1, to teraz będą leczyć "lekarze" po szkole zawodowej:

 

https://pulsmedycyny.pl/niedzielski-bedzie-projekt-dopuszczajacy-ksztalcenie-lekarzy-w-szkolach-zawodowych-1128090

 

Czarnek :rotfl:, pozostaje się od razu zawinąć w białe prześcieradło i położyć. 

Gościu, nie obniżaj rangi naszego ministra! :rotfl:

https://businessinsider.com.pl/technologie/przemyslaw-czarnek-z-nowa-funkcja-bedzie-nadzorowal-reaktory-jadrowe/40mqybm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duduś niezłe towarzystwo sobie znalazł, prezio Brazylii i Erdogan z Turcji. Sami swoi po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Winter™ napisał:

Jak pojedziecie na zadupie to trzeba się liczyć z dziwnym podejściem ludzi do oceny innych.

Takie rodziny raczej nie osiedlały by się na zadupiach. Podejście ludzi jest podsycane przez niewiedzę, nieufność wobec tego czego nie znają, nie rozumieją, wszystko podsycane nienawiścią przez lokalnych księży. A i na zadupiu mogłoby być lepiej niż sądzisz - gdyby ludzie zobaczyli że to jednak normalna rodzina, cyrków nie odstawiają itp, źródło tego strachu szybko poszłoby się gwizdać. Nawet zwykli geje gdy się w końcu odważą zabrać swoją druga połówkę na wiejską uroczystość/imprezę (zamiast udawania singla czy zabierania koleżanki co by udawała dziewczynę) i okazuje się że ta niby homofobiczna wieś rozpija chłopaka do nieprzytomności jak swojego.

Druga sprawa - pozostawiając wszystko zakazane niejako zmuszamy takich ludzi do ukrywania się i przeciwnicy dalej mogą swoje chochoły stroić.

Po trzecie co myślisz o adopcji biologicznego dziecka jednego partnera przez drugiego partnera? Oni już teraz żyją jak rodzina (bo nią są), ale gdy coś się stanie biologicznemu rodzicowi to trafiają do bidula, mimo że mają dom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Camis napisał:

Niech jadom konowaly jedne!!1, to teraz będą leczyć "lekarze" po szkole zawodowej:

 

https://pulsmedycyny.pl/niedzielski-bedzie-projekt-dopuszczajacy-ksztalcenie-lekarzy-w-szkolach-zawodowych-1128090

 

Czarnek :rotfl:, pozostaje się od razu zawinąć w białe prześcieradło i położyć. 

Że co?! Nie wiem nawet jak to skomentować w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum.

1 minutę temu, Winter™ napisał:

No to nie będzie elektrowni jądrowych, jak tacy ludzie się za to biorą.

A co do Dudy i jego spotkań: to po prostu pokazuje jaką pozycję międzynarodową sobie wypracował on i reszta PiSu. Nikt się z nimi nie liczy bo i oni przez lata z nikim się nie liczyli ani nawet nie potrafili jasno przedstawić swojego stanowiska. Dyplomatołki to mało powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kalderon napisał:

Takie rodziny raczej nie osiedlały by się na zadupiach. Podejście ludzi jest podsycane przez niewiedzę, nieufność wobec tego czego nie znają, nie rozumieją, wszystko podsycane nienawiścią przez lokalnych księży. A i na zadupiu mogłoby być lepiej niż sądzisz - gdyby ludzie zobaczyli że to jednak normalna rodzina, cyrków nie odstawiają itp, źródło tego strachu szybko poszłoby się gwizdać. Nawet zwykli geje gdy się w końcu odważą zabrać swoją druga połówkę na wiejską uroczystość/imprezę (zamiast udawania singla czy zabierania koleżanki co by udawała dziewczynę) i okazuje się że ta niby homofobiczna wieś rozpija chłopaka do nieprzytomności jak swojego.

Druga sprawa - pozostawiając wszystko zakazane niejako zmuszamy takich ludzi do ukrywania się i przeciwnicy dalej mogą swoje chochoły stroić.

Po trzecie co myślisz o adopcji biologicznego dziecka jednego partnera przez drugiego partnera? Oni już teraz żyją jak rodzina (bo nią są), ale gdy coś się stanie biologicznemu rodzicowi to trafiają do bidula, mimo że mają dom.

Ale pełna zgoda, że ta nienawiść jest podsycana przez KK. Wielokrotnie pisałem o tej mafii, która mąci w każdym aspekcie naszego życia.

Wiesz, z tym osiedlaniem się to różnie bywa. Czasem życia wymusza pewne rzeczy i nie ma się na nie wpływu. Ode mnie z regionu pochodzi choćby Biedroń, on jest z Rymanowa, niedaleko mnie w sumie. W tamtych czasach musiał mieć naprawdę ciężko żyć w takiej opresji.

Miałem kiedyś dobrego kolegę, który okazał się być gejem w czasach liceum. Ojejku, ale niektórzy przeżywali. A mnie osobiście geje kojarzą się z ludźmi bardziej wrażliwymi i ogarniętymi życiowo, choć mogę się mylić, bo nie poznałem wszystkich z osobna. Na pewno są dla mnie bardziej w porządku niż jakikolwiek łysy zjeb z bluzą PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Radar28 napisał:

Że co?! Nie wiem nawet jak to skomentować w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem forum.

Nie, nie. Pisowskie konfitury krążą po internetach.

Będą fachowo leczyć, kropelką i srebrną taśmą. Taki doktór po zawodówce to przeszczep serca pyk i po sprawie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Winter™ napisał:

Duduś niezłe towarzystwo sobie znalazł, prezio Brazylii i Erdogan z Turcji. Sami swoi po prostu.

Polsce bardzo przyda się sojusznik w postaci Turcji a sama ich wojskowa technologia może się okazać kluczowa, więc w tym przypadku jak najbardziej "propsuje". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko żeby to działało to trzeba mieć co zaoferować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na profilowane szkoły podstawowe, specjalność: Neurochirurgia. 

Kwalifikacje zdobywane końcowym zaliczeniem w formie egzaminu: Narysuj mózg nie wyjeżdżając poza linie. Zakaz używania gumki i korektora. :cool:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bleck napisał:

Polsce bardzo przyda się sojusznik w postaci Turcji a sama ich wojskowa technologia może się okazać kluczowa, więc w tym przypadku jak najbardziej "propsuje". 

Technologia którą kupują od Rosji za co dostali sankcje od USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...