Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, przeczucie, że gdyby wkroczyła arnia ze wschodu, duża grupa ludzi witała by ich z kwiatami.

3 minuty temu, Eclipse napisał:

Bartosz Kramek. Człowiek rosyjskich służ z wydaloną żoną do Rosji. 

Dla mnie powinno się go o zdradę stanu oskarżyć i wywalić do domu czytaj Rosji 

https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-swiat/zrodla-finansowania-fundacji-otwarty-dialog-bartosza-0

Pana Kramka swego czasu strasznie broniła tv TVN przed szczujnią TVPpis 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymczasem kończy sie Kampus Trzaskowskiego. 

Co po nim zostało? Kilka perełek. 

1. Słowa Grodzkiego o tym że chce pozamykać szpitale powiatowe. 

2. Słowa Nitrasa o tym że chce spychać katolików niemal do piwnic oraz "strzyc ich żeby nie odrośli" 

3. Słowa Tuska że będzie legalizował małżeństwa LGBT. 

No przyznam szczerze że wydawało mi się że wizerunkowe dno totalna opozycja osiągnęła w Usnarze ale jednak nie. Strzelili znowu w drugie kolano.

Edytowane przez Eclipse
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znasz się panie Mitsubishi, to są najważniejsze problemy, które trapią Polaków 😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Eclipse napisał:

"16 lat temu w Danii były 132 szpitale na 5 milionów mieszkańców, a obecnie jest tam 16 placówek. - Żaden medyk nie stracił pracy, bo nie przybyło raptem lekarzy i pielęgniarek, tylko wszyscy dostali propozycjew tych szpitalach. Oddzielono zdrowie od polityki i zrozumiano, że to będzie trudne, ale konieczne. W Polsce powinno być około 130 szpitali na 40 milionów mieszkańców, a jest prawie tysiąc takich placówek "bez ludzi, bez sprzętu". - I jak tak będzie dalej, to nic z tego nie będzie"

Słowa Nitrasa o tym że chce spychać katolików niemal do piwnic oraz "strzyc ich żeby nie odrośli" 

" Uważam że za naszego życia dojdzie do tego, że katolicy w Polsce stanął się realną mniejszością i muszą nauczyć się z tym żyć. Dobrze, żeby to się stało w sposób niegwałtowny, racjonalny, a nie zasadzie pewnej zemsty. Na zasadzie: to jest uczciwa kara, za to, co się stało. Musimy was opiłować z pewnych przywilejów"

Nie małżeństwa tylko związki partnerskie. Żadna nowość bo próbowali już za swoich rządów (jak zwykle nieudolnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To PiSowski troll. Wyjaśnianie takich to przyjemność, ale z drugiej strony strata czasu. Chłop teraz zniknie, zmieni nick i dalej będzie kopiuj/wklej swoje pierdolety przesłane przez jakiegoś funkcjonariusza partyjnego.

• Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Eclipse napisał:

Tymczasem kończy sie Kampus Trzaskowskiego. 

Co po nim zostało? Kilka perełek. 

2. Słowa Nitrasa o tym że chce spychać katolików niemal do piwnic oraz "strzyc ich żeby nie odrośli" 

No przyznam szczerze że wydawało mi się że wizerunkowe dno totalna opozycja osiągnęła w Usnarze ale jednak nie. Strzelili znowu w drugie kolano.

Zasadniczo kibicuję tym wszystkim reformom, do tego dodałbym aborcję na życzenie na koszt NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Eclipse napisał:

Bartosz Kramek. Człowiek rosyjskich służ z wydaloną żoną do Rosji. 

https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-swiat/zrodla-finansowania-fundacji-otwarty-dialog-bartosza-0

Zgoda. Ale razem z Ordo Spierdolis. Okej? 

23 minuty temu, Myst napisał:

aborcję na życzenie na koszt NFZ.

O ni wuja. Na życzenie? Tak. Za własną kasę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Słowa Grodzkiego o tym że chce pozamykać szpitale powiatowe."  To znaczy, że miałyby się ostać tylko szpitale w miastach wojewódzkich (każde inne miasta to powiatowe)? Coś nie bardzo mi się chce wierzyć.

Może coś źle kombinuje.   Mógłby to ktoś mi wytłumaczyć- co on miał na myśli? Czy zostałyby tylko lecznice, które w nazwie mają wojewódzki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Flik napisał:

"Słowa Grodzkiego o tym że chce pozamykać szpitale powiatowe."  To znaczy, że miałyby się ostać tylko szpitale w miastach wojewódzkich (każde inne miasta to powiatowe)? Coś nie bardzo mi się chce wierzyć.

Może coś źle kombinuje.   Mógłby to ktoś mi wytłumaczyć- co on miał na myśli? Czy zostałyby tylko lecznice, które w nazwie mają wojewódzki?

Wyjaśnić słowa  Grodzkiego...?

To trudne.

Myślę, że ma na myśli mniej szpitali, ale grubsze koperty😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Flik napisał:

Tu nie ma co wyjaśniać. Odniósł system który działa w jednym kraju, do kraju o wielu zgoła odmiennych warunkach przez które by nie działał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezly rozstrzal maja w tym PO. O ile u pisuarow wszyscy mowia i robia jak naczelnik kaze, o tyle w PO wolna amerykanka. Powracajacy Tusk na bialym koniu zostal przycmiony przez Franka, Klaudie, Jonskiego i Szczerbe.

Jakbym ich nie probowal bronic to jednak nie ma jak. To dziecinada, a nie powazna polityka. Teraz wyobrazcie sobie co robi Lukaszenka z Putinem ogladajac ten cyrk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, forfun napisał:

To PiSowski troll. Wyjaśnianie takich to przyjemność, ale z drugiej strony strata czasu. Chłop teraz zniknie, zmieni nick i dalej będzie kopiuj/wklej swoje pierdolety przesłane przez jakiegoś funkcjonariusza partyjnego.

Rozumiem, że to jest twoje doświadczenie.

Ciekawe jest to że te wszystkie osoby, które tak ckliwie wypowiadają się o emigrantach zarobkowych, będących na wakacjach na Białorusi. Jeszcze niedawno proponowali szczaw i mirabelki dla Polaków oraz pracę na polach szparagów w Niemczech.  Sami jednocześnie jedząc ośmiorniczki. Cynizm w pełnej klasie.

Edytowane przez zen3x
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym Norwegię polecił.

B69ktkqTURBXy8yZDgwYzJkYTBkZDkwNGY1MjliM

Edytowane przez Spokxik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to jest tragedia, że nie ma konkret opozycji i zarazem dramat dla całego kraju.

Głosujący na Pis mają w miarę jasne sprecyzowane stanowisko tej partii w różnych kwestiach-można się zgadzać lub nie.

Za to czym kierują się wyborcy Po i Psl to dla mnie zagadka. Tam co dzień to inne przesłanie, inna wizja. Dodatkowo każdy przedstawiciel Tych partii gada co innego.

To prawie jak zakręcenie kołem fortuny, nie wiadomo co wypadnie...

Łączy ich tylko "czysta nienawiść" do pisowców. Niestety patrząc co wyrabiają jest to nienawiść do własnego kraju.

Każda firma która miała by takich pracowników zbankrutowała by migiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Flik napisał:

Chodzi o takie "szpitale"

https://twitter.com/i/web/status/1432215864007397382

Natomiast w kwestii likwidacji państwowej opieki medycznej trend wyznaczył ktoś inny. 2tys miejsc zlikwidowano w samym przededniu epidemii (styczeń-luty 2020) gdy epidemiolodzy ostrzegali przed jej konsekwencjami.

Clipboard02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Eclipse napisał:

comment_FsGGByCX3aDwMK9H11XVLkB6otauL3UUBartosz Kramek. Człowiek rosyjskich służ z wydaloną żoną do Rosji. 

jak już łżesz to przynajmniej troche się staraj, nie wiedziałem że w Brukseli jest Rosja , niesamowite jak ta fundacja powoduje ból dupy pisowskiej szczujni i trollowni, jeszcze zapomniałeś wrzucić link do filmu na którym kozłowska puka sie z oligarchą

Edytowane przez wingedhusar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Miton napisał:

Wyjaśnić słowa  Grodzkiego...?

To trudne.

Myślę, że ma na myśli mniej szpitali, ale grubsze koperty😃

ty wiesz juz misiek, że ludzie na tym forum nie traktuje cie poważnie? w twoich wpisach widac idealnie wplatany przekaz i pewne hasła, sposób pisania funkcjonariuszy pis :P Tylko probujesz nieudolnie śmieszkować i dodawać, że ja nie pis, ale i tutaj zaczyna się standardowy bełkot trolli jakiś pełno w necie. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Pełny odlot fiskusa. "Równie dobrze mógłby opodatkować działki na księżycu".

Spółki ze wszystkich krajów świata mające w zarządach mieszkańców Polski, staną się polskimi podatnikami i u nas zapłacą podatek CIT, nawet jeśli nie prowadzą w Polsce żadnej działalności – wynika z projektu tzw. Polskiego Ładu - pisze "Puls Biznesu".

https://businessinsider.com.pl/firmy/podatki/polski-fiskus-chce-opodatkowac-caly-swiat-niedorzeczne-prawo/z08p13q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Flik napisał:

O ile rozumiem chodzi o skomasowanie tego co mamy w tych 16 superszpitalach. Nie mam wiedzy, aby to oceniać. Mogę jednak napisać, że w moim rodzinnym mieście jest szpital mieniący się wojewódzkim, który nie ma bardzo wielu oddziałów. Kończy się to tym, że często mają problem, aby postawić właściwą diagnozę dla pacjentów zwożonych karetkami. Więcej, nawet jak zdiagnozują to mówią, że takich operacji nie przeprowadzają i... wypisują do domu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Myst napisał:

Zasadniczo kibicuję tym wszystkim reformom, do tego dodałbym aborcję na życzenie na koszt NFZ.

Aborcja na koszt NFZ? Nigdy w życiu, czemu podatnicy mieliby po raz kolejny bulić za kogoś mało rozważne dupsko i krocze? Daj tu, daj tam, daj tej i tamtemu... wszystkim daj i wszystkim coś funduj. Już dość tego marnowania kasy na ułomnych i przygłupów. Jak nie umie powstrzymać swędzenia krocza, to jej/jego problem. Ludzie dzisiaj są tak wyprani z logicznego myślenia, że nie ma nic gorszego niż dalej utwierdzać ich w przekonaniu, że nic nie niesie za sobą wielkich konsekwencji. Jeżeli ktoś zrobił "bękarta" i chce usunąć, to niech robi to ze swojej kasy ;)

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za same związki partnerskie bym głosował na Tfuska. :E  Nie chcę się żenić, a bez ślubu oddanie dziewczynie, z którą spędzasz życie udziałów we wspólnie spłaconym domu wymaga... zapłacania podatku przez nią od darowizny. Żenua.

Niestety, Tusk już to obiecywał lata temu i gówno z tego wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Kaiketsu napisał:

Za same związki partnerskie bym głosował na Tfuska. :E  Nie chcę się żenić, a bez ślubu oddanie dziewczynie, z którą spędzasz życie udziałów we wspólnie spłaconym domu wymaga... zapłacania podatku przez nią od darowizny. Żenua.

Niestety, Tusk już to obiecywał lata temu i gówno z tego wyszło.

Slaby jest.

https://www.google.pl/amp/s/www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/tusk%3bo%3bzwiazkach%3bpartnerskich%3bprzesada%3bprzyniesie%3bskutki%3bodwrotne%3bdo%3bzamierzen,210,0,1327314.html%3famp=1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jego poglądy z przeszłości są obecnie nieistotne. Teraz polityka to festiwal rozdawania i należy głosować na tego, kto daje to, co nam pasuje.

Niestety, puszka pandory została otwarta parę lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Eclipse napisał:

A ty czopie skąd nadajesz? Z Inowrocławia z Ratusza od Brejzy czy znalazł wam już Inny qrwidolek? 

Widzisz nic nie muszę zmieniać bo na forum jestem od 2003 czyli od czasu jak tobie matka pampersy zmieniała.

Pośmiać się z przygłupów z PO i ich wypowiedzi to nic wielkiego. Nawet nic nie trzeba wymyślać sami dają kontent. Na tym forun jest pełno Anty PiS więc masz co czytać i możesz się brandzlować

Wyobraź sobie co robi Jarek jak to ogląda. Nikt właściwe nie mówi o Tusku. Wszyscy nawet z lewa drą łacha z ostatnich wygłupów Totalniaków. 

Kramek nie tylko dał poczucie śmieszności sytuacji ale dowalił jeszcze kontekstem państwowym, szpiegowaniem i służbami rosyjskimi. A przed takim działniem jednoczą się wszyscy Polacy niezależnie od poglądów. Kto nie rozumie takich rzeczy trzeci raz przegrywa wybory proste. 

Ogladalem wypowiedzi ich politykow i kazdy bronil tych jajcarzy.

Jako poslowie RP zachowali sie ponizej krytyki. Woleli poswiecic bezpieczenstwo panstwa (ewentualna akcja na granicy ze sluzbami bialoruskimi) dla durnego wybryku. A co gdyby strzelali do niego? Bylaby niezla jazda. No ale biedne uchodzcy wazniejsze.

2 minuty temu, Kaiketsu napisał:

Jego poglądy z przeszłości są obecnie nieistotne. Teraz polityka to festiwal rozdawania i należy głosować na tego, kto daje to, co nam pasuje.

Niestety, puszka pandory została otwarta parę lat temu.

Ale on Ci nic nie da. Nawet jak to obieca :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi