Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Camis napisał:

Konfederaci się nie kryją kto jest ich mocodawcą i kto im jednocześnie imponuje... Rosja i przyjaciele z Białorusi to przyszłość, ale wcześniej oczywiście wyprowadzenie Polski z UE. Marzy im się m. in. mordowanie innych rodaków jak czyni to u siebie Putin i Łukaszenko. I te dzbany mają u nas jakieś poparcie... Nie do uwierzenia w państwie gdzie najpierw mordowali naziści, a potem komuniści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że ja do końca niedowierzam w te układy. Pożyteczni idioci, którym imponuje imperializm, dyktatura, etc? Jasne. Opłacani agenci? IMO wątpliwe.

A elektorat, jak to skrajniaki. Wszystko kupią, co ich partia wysra. Czy to katole, czy lewaki.

Pewnie wyjdzie za kilka lat jak Korwiny i Kaczory kopną w kalendarz. :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, Trepcia napisał:

Ojoj, Merkel juz nie ma. Kto bedzie nastepny?

Można jeszcze będzie zwalać na nią z 10lat, i na Tuska ofc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzac te ciagla awanture w Sejmie, Putin odpala kolejnego szampana. Ale pewnie na widok kilku cycatych prostytutek :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzenie że normalny kraj skończył się w 2015 roku:

XNP6jwh.jpg

Teraz można wszystko. Ustawione wywiady, debaty(publiczność, dziennikarze, pytania) i nikt za to nie ponosi konsekwencji, a Mateusz będzie dumny z tego maila na konferencji prasowej(jego wyborcy zachwyceni). W tym kraju tęsknota za komuną i wschodem jest ogromna. Na to wychodzi.

Edytowane przez forfun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, forfun napisał:

Akurat z tym bym trochę polemizował, normalny to on po 89 chyba jeszcze nie był. Szansa na uzdrowienie i poprawę ogólnego systemu była duża wraz z w miarę normalnymi rządami, teraz faktycznie przewrócone jest już wszystko. Mimo wszystko takich czystych rządów bez choćby mniejszych patologii to według mnie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, forfun napisał:

XNP6jwh.jpg

Teraz można wszystko. Ustawione wywiady, debaty(publiczność, dziennikarze, pytania) i nikt za to nie ponosi konsekwencji, a Mateusz będzie dumny z tego maila na konferencji prasowej(jego wyborcy zachwyceni). W tym kraju tęsknota za komuną i wschodem jest ogromna. Na to wychodzi.

Ee tam, to juz bylo w House of Cards ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, forfun napisał:

Lewaku, folksdojczu, te maile są sfabrykowane!!11.

:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Camis napisał:

Lewaku, folksdojczu, te maile są sfabrykowane!!11.

:E

I żydowski terrorysto :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Wypadek europosłanki PiS Beaty Szydło na A4

Do zderzenia dwóch aut doszło na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Rzeplin w gminie Żórawina – podał 24wroclaw.pl. Jak informuje portal - za kierownicą osobowego Audi siedziała europosłanka PiS Beata Szydło. Tę informację potwierdził jej były współpracownik Paweł Rybicki.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wypadek-europoslanki-pis-beaty-szydlo-na-a4

VkK8oh9.png

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Banaś: "Dysponuję oświadczeniami osób, które miały mnie oczernić i moją rodzinę"

"Dysponuję oświadczeniami osób, które miały oczernić mnie i moją rodzinę. W zamian za to miały opuścić areszt tymczasowy" - powiedział Marian Banaś, prezes NIK, podczas dzisiejszej konferencji prasowej. "Nigdy w przeszłości aparat państwa nie pracował tak usilnie nad usunięciem prezesa NIK".

https://wiadomosci.wp.pl/immunitet-mariana-banasia-konferencja-prasowa-prezesa-nik-6695116055423808a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Winter™ napisał:

Nawet do tego to guano musza dodac...

Mów mi, byłem fanem Spidermana i Venoma od dzieciaka...

No cóż, tego guana palcem nie tknę i nawet komentować szkoda. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Element Wojny napisał:

No cóż, tego guana palcem nie tkną i nawet komentować szkoda. 

Lubilem kreskowke i komiks. Ale z wszystkich to najbardziej Batman mi pasowal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Element Wojny napisał:

No cóż, tego guana palcem nie tknę i nawet komentować szkoda. 

Symbiont i symbioncina, normalna rodzina!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Element Wojny napisał:

A ograłeś tego spidermana na PS4? Dla mnie w całokształcie kupa :E ale oceny 9 i 10/10 to norma i jedna z najlepiej sprzedawanych gier na PS4. A co do kolejnego czarnego Miles Morales to już bez komentarza :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, lukadd napisał:

A ograłeś tego spidermana na PS4? Dla mnie w całokształcie kupa :E ale oceny 9 i 10/10 to norma i jedna z najlepiej sprzedawanych gier na PS4. A co do kolejnego czarnego Miles Morales to już bez komentarza :E

Pograłem ze 3 godziny na PSNow i podziękowałem, to nie jest gra dla mnie. Też nie wiem skąd takie oceny...

Co do Moralesa to akurat on już pojawił się w komiksach w 2011r. więc jego obecność mnie nie dziwi - w ostatnich latach w komiksach pojawiło się od groma postaci "wielokulturowych" a twórcy dość mocno wykorzystują różnego rodzaju multi-verse by ich wprowadzać więc możesz się spodziewać coraz większej ilości takich postaci zarówno w grach jak i filmach - nie wiem czy wiesz ale w dwóch nadchodzących produkcjach o Supermanie (zarówno film DC jak i serial HBOMax) głównymi bohaterami będą czarni Supermani. 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie fakty na TVN wczoraj obejrzałem i prawdę mówiąc to świetnie wykłada się obraz tego jak media dzisiaj bardzo mocno kształtują, wpływają na człowieka swoją narracją. Kryzys na granicy przedstawiony tylko i wyłącznie w negatywnej narracji w odniesieniu do naszych służb i tego, że "zmuszają" tych ludzi do koczowania pod gołym niebem w coraz cięższych warunkach.

Ja rozumiem, że owszem poniekąd tak jest, ale przecież ta sytuacja ma swoje dwie strony na które nie można spojrzeć tak krótkowzrocznie. Łotwie i Litwie Łukaszenko w zasadzie już odpuścił i teraz niemal wszystko naciera na nas. Rozumiem, że mielibyśmy od tak przyjmować tych ludzi ile tylko wlezie (biorąc pod uwagę, że nie znamy ich limitu, mogą ich być tabuny) i nie liczyć się z żadnymi konsekwencjami. Trochę niedorzeczne, przecież tutaj ktoś jawnie nas robi w uja i chociaż sytuacja faktycznie jest bardzo ciężka, a i dyskusyjne mogą być akcje przeprowadzane przez SG to jak niby mielibyśmy w sposób kontrolowany sobie poradzić z tym problemem biorąc wszystkich jak leci.

• Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Element Wojny napisał:

Pograłem ze 3 godziny na PSNow i podziękowałem, to nie jest gra dla mnie. Też nie wiem skąd takie oceny...

Co do Moralesa to akurat on już pojawił się w komiksach w 2011r. więc jego obecność mnie nie dziwi - w ostatnich latach w komiksach pojawiło się od groma postaci "wielokulturowych" a twórcy dość mocno wykorzystują różnego rodzaju multi-verse by ich wprowadzać więc możesz się spodziewać coraz większej ilości takich postaci zarówno w grach jak i filmach - nie wiem czy wiesz ale w dwóch nadchodzących produkcjach o Supermanie (zarówno film DC jak i serial HBOMax) głównymi bohaterami będą czarni Supermani. 

Ja z Spidermanem to za dzieciaka, ale to było grubo ponad 20lat temu. Później nie specjalnie obserwowałem jego losy, więc nie zbyt ogarniam temat, że mu zrobili jakiś przeszczep skóry na czarną czy tam jakoś go pokolorowali dla celów marketingowych.

A w google jak wpisuję "Spiderman black" to wyskakują mi jakieś czarne kostiumy dla Spidermena zamiast tematu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, zdunzdun napisał:

Ja rozumiem, że owszem poniekąd tak jest, ale przecież ta sytuacja ma swoje dwie strony na które nie można spojrzeć tak krótkowzrocznie.

Owszem. Dlatego najlepiej byloby wpuscic zagranicznych reporterow, ktorzy by, miejmy nadzieje, relacjonowali to bez tego politycznego podtekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, zdunzdun napisał:

Ja rozumiem, że owszem poniekąd tak jest, ale przecież ta sytuacja ma swoje dwie strony na które nie można spojrzeć tak krótkowzrocznie. Łotwie i Litwie Łukaszenko w zasadzie już odpuścił i teraz niemal wszystko naciera na nas. Rozumiem, że mielibyśmy od tak przyjmować tych ludzi ile tylko wlezie (biorąc pod uwagę, że nie znamy ich limitu, mogą ich być tabuny) i nie liczyć się z żadnymi konsekwencjami. Trochę niedorzeczne, przecież tutaj ktoś jawnie nas robi w uja i chociaż sytuacja faktycznie jest bardzo ciężka, a i dyskusyjne mogą być akcje przeprowadzane przez SG to jak niby mielibyśmy w sposób kontrolowany sobie poradzić z tym problemem biorąc wszystkich jak leci.

Grecja trzyma w tej chwili w różnych obozach ponad 40 tysięcy uchodźców czekających na rozpatrzenie wniosków. W ciężkich warunkach (piszą o tym gazety), ale zawsze to oczko lepiej niż w lesie pod gołym niebem. Humanitaryzm jednak kosztuje. Z drugiej strony przy 70 milionach przewalonych na sasinowe wybory...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi