Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Everyman napisał:

Botku, on tutaj jest od dawna, wypowiada się konstruktywnie i systematycznie. No i nie myli "pomawiania" z "wmawianiem".

Ty za to masz niespełna 400 postów i wypływasz ze swoim kolegą Michaelred zawsze tylko wtedy gdy źle się dzieje z PiSem.

Leming nie może się wypowiadać konstruktywnie z definicji. I nikt tu nie myli pomawiania z wmawianiem Zresztą te dwie rzeczy idą w parze, wiec pudło.. Chyba, że znów próbujesz coś wmówić... mimo, że sam jesteś taki przewrażliwiony na tym punkcie :)

A ty botku dziwnie wypływasz (jak nie powiem co) z twoim koleżką TheMr. zawsze, gdy trzeba obronić "honor" PO :)

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ghost54 napisał:

Leming nie może się wypowiadać konstruktywnie z definicji. I nikt tu nie myli pomawiania z wmawianiem Zresztą te dwie rzeczy idą w parze, wiec pudło.. Chyba, że znów próbujesz coś wmówić... mimo, że sam jesteś taki przewrażliwiony na tym punkcie :)

A ty botku dziwnie wypływasz (jak nie powiem co) z twoim koleżką TheMr. zawsze, gdy trzeba obronić "honor" PO :)

Kurczę, to tam wysoko postawieni nie profilują użytkowników? Może zobacz sobie moje posty z 2011 albo 2012 roku. Oh wait, przecież ty wtedy miałeś 8 lat.

W pierwszym zdaniu podsumujesz siebie.

Edytowane przez TheMr.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ghost54 napisał:

Bo być może w tej kwestii PiS ma rację. Dziwne tylko ,że jak krytykuję PiS to jakoś ci umyka. Oczywiście mam twierdzić, że to przypadek? :)

A wybacz, przywykłem, że osoba tak zwana zgadzająca się robi to, bo ma o tym swoje zdanie. A Ty robisz kalkę i cytujesz. Nie uzasadniasz tego co wypacasz. Jest spora różnica.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Michaelred napisał:

 

Botku? a to ma byc obelga? To wy tu tak za friko spamujecie dla PO dzien i noc? :D 
Tylko Jarosław, tylko Jarosław!

Zawsze mam bekę, jak lemingi grupowo szarpią za nogawkę tych, co "śmieli oczerniać PO". I oto zarzucają (wmawiają!) innym trolling. A jeszcze większa beka jest, że wg nich, jak ktoś krytykuje PO to z automatu jest PiS. Ci ludzie po prostu żyją wojenką PO-PiS. Nic dziwnego, że TVN jest tak skuteczne, że aż ich wyprowadziło na ulicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Michaelred napisał:

No Donald faktycznie mowil, ze Ofe to nie jest kasa ludzi a jak uwazaja inaczej to niech spróbują ja wyplacic :P Ale ta kasa faktycznie byla, fundusze nia obracaly. To nie to samo co ZUS, ktory zbiera kase i na biezaco wyplaca. Z Zusu nikt nigdy nic nie ukradnie bo oni maja okragle 0 na koncie xD

Jezu, tyle razy już było...

W OFE siedziały prawdziwe pieniądze i papiery dłużne państwa. PO umorzyła właśnie te państwowe papiery dłużne. To co zniknęło ci z rachunku w OFE, pojawiło się na rachunku w ZUS-ie. Ale to tylko liczby bo ani jeden, ani drugi tych pieniędzy nie miał i nie ma. I ZUS i OFE miały i mają tylko obietnicę państwa, że im kiedyś tę kasę wpłaci.  

Teraz jest "trochę" inaczej. W OFE zostały już tylko prawdziwe pieniądze w postaci akcji spółek prywatnych itp. I to właśnie tę kasę Morawiecki chce zawędzić dokładając jeszcze 15% podatek z czapy.

  • Thanks 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ghost54 napisał:

Leming nie może się wypowiadać konstruktywnie z definicji. I nikt tu nie myli pomawiania z wmawianiem Zresztą te dwie rzeczy idą w parze, wiec pudło.. Chyba, że znów próbujesz coś wmówić... mimo, że sam jesteś taki przewrażliwiony na tym punkcie :)

A ty botku dziwnie wypływasz (jak nie powiem co) z twoim koleżką TheMr. zawsze, gdy trzeba obronić "honor" PO :)

:rotfl:   No ciekaw jestem jak "te dwie rzeczy idą w parze". Czyli otworzyłeś słownik, to teraz pokaż mi że rozumiesz co w nim jest napisane.

5 minut temu, Michaelred napisał:

 

Botku? a to ma byc obelga? To wy tu tak za friko spamujecie dla PO dzien i noc? :D 
Tylko Jarosław, tylko Jarosław!

Ty lepiej wróć do KK i KPK i opowiedz nam wreszcie dokładnie co tam wymyśliłeś o tych kobietach, co je chciałeś skazywać za usunięcie ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ghost54 napisał:

Zawsze mam bekę, jak lemingi grupowo szarpią za nogawkę tych, co "śmieli oczerniać PO". I oto zarzucają (wmawiają!) innym trolling. A jeszcze większa beka jest, że wg nich, jak ktoś krytykuje PO to z automatu jest PiS. Ci ludzie po prostu żyją wojenką PO-PiS. Nic dziwnego, że TVN jest tak skuteczne, że aż ich wyprowadziło na ulicę.

No jest jeszcze Konfederacja, ale to dokładnie to samo co PiS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ghost54 napisał:

Zawsze mam bekę, jak lemingi grupowo szarpią za nogawkę tych, co "śmieli oczerniać PO". I oto zarzucają (wmawiają!) innym trolling. A jeszcze większa beka jest, że wg nich, jak ktoś krytykuje PO to z automatu jest PiS. Ci ludzie po prostu żyją wojenką PO-PiS. Nic dziwnego, że TVN jest tak skuteczne, że aż ich wyprowadziło na ulicę.

Zawsze mam bekę, jak lemingi grupowo szarpią się za koszulki tych, co "śmieli oczerniać PiS". I oto zarzucają (wmawiają wręcz!) innym trolling. A jeszcze większa beka jest, że wg niech, jak ktoś krytykuje PiS to z automatu jest PO. CI ludzie po prostu żyją wojenką. Nic dziwnego, że TVP jest tak skuteczne, że aż muszą zatrudniać ludzi po godzinach żeby pisać na forach.

 

Może zabawimy się w Skyrima? Bo symetryzm Ci urósł już o dwa poziomy. Może jakiś boost do expa? 100%?

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Everyman napisał:

A wybacz, przywykłem, że osoba tak zwana zgadzająca się robi to, bo ma o tym swoje zdanie. A Ty robisz kalkę i cytujesz. Nie uzasadniasz tego co wypacasz. Jest spora różnica.

Po prostu pewne rzeczy są logiczne i nie widzę sensu tłumaczenia. Dla mnie PO jest spalona, jako partia, ale PiS-em też gardzę za ich rozdawnictwo i brak walki o nasze sprawy, co tak obiecywali. Ostatecznie uginają się przed każdym. Na chwilę obecna nie mamy dobrego wyboru i musimy tkwić w tym w czym tkwimy. Moze następnym razem nie będą mieli akiej większości i będą zmuszeni słuchać pomysłów innych partii?

1 minutę temu, nemar napisał:

No jest jeszcze Konfederacja, ale to dokładnie to samo co PiS. 

Konfederacja wydaje się bardziej wolnościowa gospodarczo jednak z nimi mam inny problem. To zacietrzewieni katolicy i ci będą klękać przed Watykanem, tak jak PO klęka przed Brukselą. Z PiSem zgadzają się co najwyżej w sprawach czysto narodowych.

2 minuty temu, TheMr. napisał:

Zawsze mam bekę, jak lemingi grupowo szarpią się za koszulki tych, co "śmieli oczerniać PiS". I oto zarzucają (wmawiają wręcz!) innym trolling. A jeszcze większa beka jest, że wg niech, jak ktoś krytykuje PiS to z automatu jest PO. CI ludzie po prostu żyją wojenką. Nic dziwnego, że TVP jest tak skuteczne, że aż muszą zatrudniać ludzi po godzinach żeby pisać na forach.

Wow, brawo. Ale wymyśliłeś. Kopia innego posta i podmianka słów. Zdolniacha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nemar napisał:

 

W OFE siedziały prawdziwe pieniądze i papiery dłużne państwa. PO umorzyła właśnie te państwowe papiery dłużne. To co zniknęło ci z rachunku w OFE, pojawiło się na rachunku w ZUS-ie. Ale to tylko liczby bo ani jeden, ani drugi tych pieniędzy nie miał i nie ma. I ZUS i OFE miały i mają tylko obietnicę państwa, że im kiedyś tę kasę wpłaci.  

Zwięźle wytłumaczone;) ? ale sądzę że pozostanie bez odpowiedzi jak każdy merytoryczny post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ghost54 napisał:

Wow, brawo. Ale wymyśliłeś. Kopia innego posta i podmianka słów. Zdolniacha...

Dobry jestem, co nie? Może dostanę awans na szeregowego trolla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ghost54 napisał:

Po prostu pewne rzeczy są logiczne i nie widzę sensu tłumaczenia. Dla mnie PO jest spalona, jako partia, ale PiS-em też gardzę za ich rozdawnictwo i brak walki o nasze sprawy, co tak obiecywali. Ostatecznie uginają się przed każdym. Na chwilę obecna nie mamy dobrego wyboru i musimy tkwić w tym w czym tkwimy. Moze następnym razem nie będą mieli akiej większości i będą zmuszeni słuchać pomysłów innych partii?

Widzisz, w tym właśnie tkwi sęk, że ujawniłeś się dosyć mocno. Bo gdybyś pisał te wszystkie bzdety w dobrej wierze, to byś zwracał uwagę jednak na to, że PiS blokuje unijne pieniądze, które są Polsce tak bardzo potrzebne.  Ale dobrej wiary nie może tu być, skoro jedziesz po PO wiedząc, że ona czy Tusek nie mają obecnie na to wpływu. Bo jakby mieli, to przecież byś uzasadnił jaki to jest wpływ. Ten wpływ ma Morawiecki, Ziobro a przede wszystkim Kaczyński. I Ty to wiesz, a jednak piszesz co piszesz. No i w formie wypowiedzi, które tylko z pozoru nie są cytatami pisowskich dygnitarzy.

Edytowane przez Everyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Michaelred napisał:

Piles? Nie pisz :P 

Mam deja vu. Cztery czy pięć lat temu dokładnie to samo twierdzili ci od Kukiza. Powtórzę więc to co te kilka lat temu. Bardzo mi miło, że Konfederacja jest przeciw, gdy Sejm rozpatruje na jaki kolor pomalować bramę wjazdową tego przybytku. Szkoda za to, że w sprawach kluczowych ma to samo zdanie co PiS. Mogą się oczywiście spierać o to kto jest bardziej narodowy, brunatny czy katolicki. Zwykła kłótnia w rodzinie.  

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nemar napisał:

Mam deja vu. Cztery czy pięć lat temu dokładnie to samo twierdzili ci od Kukiza. Powtórzę więc to co te kilka lat temu. Bardzo mi miło, że Konfederacja jest przeciw, gdy Sejm rozpatruje na jaki kolor pomalować bramę wjazdową tego przybytku. Szkoda za to, że w sprawach kluczowych ma to samo zdanie co PiS. Mogą się oczywiście spierać o to kto jest bardziej narodowy, brunatny czy katolicki. Zwykła kłótnia w rodzinie.  

a ktore to sa te sprawy kluczowe? Te o ktorych mowia w TVN czy w TVPis?
comment_16070833608cO4UuVMakMsp3W3Z7ESsR

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Konfabulacja dostała bana na FB. Zostal in Ssakiewicz z tym jak to się nazywa. Albicla czy jakoś tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Everyman napisał:

Widzisz, w tym właśnie tkwi sęk, że ujawniłeś się dosyć mocno. Bo gdybyś pisał te wszystkie bzdety w dobrej wierze, to byś zwracał uwagę jednak na to, że PiS blokuje unijne pieniądze, które są Polsce tak bardzo potrzebne.  Ale dobrej wiary nie może tu być, skoro jedziesz po PO wiedząc, że ona czy Tusek nie mają obecnie na to wpływu. Bo jakby mieli, to przecież byś uzasadnił jaki to jest wpływ. Ten wpływ ma Morawiecki, Ziobro a przede wszystkim Kaczyński. I Ty to wiesz, a jednak piszesz co piszesz. No i w formie wypowiedzi, które tylko z pozoru nie są cytatami pisowskich dygnitarzy.

Jakies legitne źrodło mozna prosić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mnie paski przez pewien czas w ogole nie smieszyly ale na tym parsknalem troche smiechem :D
fragment-wiadomosci-tvp-z-5-stycznia-202

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Michaelred napisał:

Juz mnie paski przez pewien czas w ogole nie smieszyly ale na tym parsknalem troche smiechem :D
fragment-wiadomosci-tvp-z-5-stycznia-202

Moja Mama jak słyszy Nazwisko Tusk albo Balcerowicz, to ją krew zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TheMr. napisał:

Dobry jestem, co nie? Może dostanę awans na szeregowego trolla.

Często po ciężkim dniu intelektualnej pracy na najwyższych obrotach, jako administrator systemu, człowiek potrzebuje się trochę "odmóżdżyć". Coś, jak oglądanie głupkowatej komedii, taki "wentyl bezpieczeństwa". Także dzięki za ten wieczór i za twoje "mądrości" w postach. +10 do poprawy humoru  :) A teraz sorry, otwieram browca i zaczynam długi weekend. Niestety nie mam już ferii, jak ty w gimnazjum, wiec muszę się cieszyć każdym dniem wolnym. Za to ciebie pozostawiam w twojej bańce informacyjnej. Niech ci jeszcze podłączą rurkę z TVN i TOK FM to będziesz miał, jak w raju :)

Edytowane przez Ghost54

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ghost54 napisał:

Często po ciężkim dniu intelektualnej pracy na najwyższych obrotach, jako administrator systemu, człowiek potrzebuje się trochę "odmóżdżyć". Coś, jak oglądanie głupkowatej komedii, taki "wentyl bezpieczeństwa". Także dzięki za ten wieczór i za twoje "mądrości" w postach. +10 do poprawy humoru  :) A teraz sorry, otwieram browca i zaczynam długi weekend. Niestety nie mam już ferii, jak ty w gimnazjum, wiec muszę się cieszyć każdym dniem wolnym. Za to ciebie pozostawiam w twojej bańce informacyjnej. Niech ci jeszcze podłączą rurkę z TVN i TOK FM to będziesz miał, jak w raju :)

Często po ciężkim dniu obsrywania się postami, jako podrzędny partyjniak systemu, człowiek potrzebuje trochę się "odmóżdzyć". Coś jak słuchanie Morawieckiego, głupkowatej komedii, taki "wentyl bezpieczeństwa". Także dzięki za ten wieczór, za twoje "nie mądrości" w postach. +20 do poprawy humoru. A teraz sorry, wracam opalać się na plaży w Dubaju, zaczynam długi weekend od 3 lat. Niestety nie mam już ferii w podstawówce jak Ty, więc muszę się cieszyć każdym dniem. Za to ciebie pozostawiam w bańce intelektualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TheMr. napisał:

Często po ciężkim dniu obsrywania się postami, jako podrzędny partyjniak systemu, człowiek potrzebuje trochę się "odmóżdzyć". Coś jak słuchanie Morawieckiego, głupkowatej komedii, taki "wentyl bezpieczeństwa". Także dzięki za ten wieczór, za twoje "nie mądrości" w postach. +20 do poprawy humoru. A teraz sorry, wracam opalać się na plaży w Dubaju, zaczynam długi weekend od 3 lat. Niestety nie mam już ferii w podstawówce jak Ty, więc muszę się cieszyć każdym dniem. Za to ciebie pozostawiam w bańce intelektualnej.

 

Czyli potrafisz tylko "małpować" czyjeś teksty z forum. Jedna z charakterystycznych cech typowego trolla forumowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Damian-32 napisał:

Moja Mama jak słyszy Nazwisko Tusk albo Balcerowicz, to ją krew zalewa

w latach 90 rozkradli lub posprzedawali to państewko o teraz nie ma z czego dać.

Polska coraz biedniejsza na tle innych krajów a winni sa Polacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ad1 I wszystko w temacie, to są właśnie te paskudne sterowniki AMD, nie ma tutaj winy użytkownika robiącego zmianę karty poprzez DDU.  ad 2 Ale nie zrobiłem formatu, tylko oddałem kartę, bo jest uszkodzona, zła i w ogóle AMD nie powinno istnieć.  ad 3 Może dlatego, że w systemie nadal istniały "śmieci po nV" i system nie widział problemu.  ad 4 Problemy to wy macie, to tak samo jak w samochodzie, zmienię sobie silnik z 1.0 na 3.8 L ale zostawię stary EPU, starą skrzynie biegów i 10L zbiornik paliwa. koloryzowane by uwydatnić problem.    Nie cierpię po prostu takich postów, gość kombinował trzy dni zapewne bez formatu, no bo na dysku C trzyma pracę magisterską i nie mógł formatu zrobić, ale zaraz się okaże, że format był od xp do 11 a i tak nic to nie dało. Ahh te paskudne AMD. 🤣😇
    • Upierając się przy Intelu, zszedłbym do procka 12gen i w zamian wrzucił RTX 4070 Ti Super: https://www.morele.net/inventory/info/227db186/   Do gier będzie to wydajniejsze połączenie niż RTX 4070 Super + CPU 14-gen.   Jeśli komputronik musi być to: https://www.komputronik.pl/product/788171/endorfy-fortis-5.html https://www.komputronik.pl/product/737106/intel-core-i5-12600kf.html https://www.komputronik.pl/product/905177/karta-graficzna-asus-geforce-rtx-4070-ti-super-dual-16gb-oc-dlss-3.html   Zasilacz daj sobie: https://www.komputronik.pl/product/816280/be-quiet-pure-power-12-m-750w.html lub https://www.komputronik.pl/product/800858/msi-mpg-a850g-pcie5.html Ten Seasonic z Komputronika to stara wersja bez ATX 3.0 i wtyczki 12VHPWR pod nowe NVIDIE.
    • Wszyscy tylko o topce widzę. Szkoda, że niższe segmenty wymierają...
    • E3-1230v2 to jest LGA 1155. Jaki zamówiłeś?
    • @galakty obronność kraju tak ale dla ochotników, jeżeli występuje przymus to już nie jest prawica  @kanon7 Przerasta zrozumienie prostej rzeczy ? Celem nie są pieniądze tylko towar i usługi, państwa drukują pusty pieniądz bez pokrycia , usa zaczęły się spytać jak idiotą Nixon zniósł parytet złota , co ci po pustych papierkach jak nie kupisz za to usług i towarów ? Znów kłamiesz personalnie , jeżeli głosowałem w wyborach samorządowych na kandydata PiS, kandydatkę KO i kandydatów konfederacji to jestem PiSKOKonfo ruskim ? Kiedyś pisałem jedynie o szkodliwości szczepienia przeciwko covid i jestem przeciwnikiem tylko tego szczepienia, sam jestem zwolennikiem szczepień np na gruźlicę żółtaczkę itd , podejrzewam że jestem zaszczepiony na większą ilość chorób niż ty więc kto tu jest antyszczepionkowcem? A co złego jest w twierdzeniu że ziemia jest płaska czy ktoś robi komuś krzywdę jak w to wierzy ?  Problem tworzy się wtedy gdy osoby jak ty uważają wszystkich innych za podludzi i oszołomów i chcą narzucać swoje zdanie przymusowo  Gratuluję więcej takich postów i będziesz jak lewica której trzeba dać mówić żeby sami się ośmieszali  A co do ucieczki z kraju jeżeli wybuchnie wojna w Polsce to nie mam zamiaru nigdzie się ruszać po prostu będę sobie żył tak jak dotychczas jako osoba mocno wierząca nie stawiam swojego życia na pierwszym miejscu 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...