Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Strzelają do protestujących w Rotterdamie

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yusuf dostał? będzie ciekawie... jak to zaklasyfikować? czy "policja poprawnie użyła swoich środków przeciwko agresywnemu tłumowi" albo "nazistowska policja zaatakowała pokojowo nastawioną arabską reprezentację - jak widać nawet ręce podnoszą do góry w geście zerowej agresji a policja do nich strzela"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Protestujący rzucali kamieniami, reakcja policji była zasadna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też tak myślę, zasadna.

Tak samo jak u nas, ktoś ostatnio rzucał kamieniami w policję i dostał gazem i wodą z polewaczki (ale nasza policja i tak jest super, przynajmniej do niego nie strzelała).

Skoro zasadne jest strzelanie do kogoś kto rzuca kamieniami w policję to nasza policja nie wykorzystuje odpowiednich środków. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

ak relacjonują media, w pewnym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli. Demonstranci zaatakowali policję kamieniami i odpalili w jej kierunku ciężkie fajerwerki. Funkcjonariusze użyli armatki wodnej, padły też strzały. Dwie osoby zostały ranne, dziennik „Metro” podaje, że od policyjnych kul.

Spłonął co najmniej jeden radiowóz, nagrania w mediach społecznościowych pokazują wiele uszkodzonych pojazdów.

Jak informuje lokalny portal „Rijnmond” wśród najbardziej agresywnych uczestników dominują kibice lokalnego klubu piłkarskiego Feyenoord. Prócz policjantów zaatakowani zostali także strażacy oraz ratownicy medyczni.

https://sport.onet.pl/rotterdam-policja-strzela-do-demonstrantow/ve5m936

Myślałem, że chodziło o gumowe kule. Wychodzi na to, że normalne, czyli jednak ostro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"„Przerażające obrazy z Rotterdamu” – napisał na Twitterze Koen Simmers, przewodniczący Związku Holenderskich Policjantów. Jego zdaniem wydarzenia w mieście nie mają nic wspólnego z demonstracjami."

Przecież to są/były pokojowe demonstracje, tak samo jak demonstracje BLM w USA, przepełnione miłością.

Ten Simmers to pewnie faszysta lubiący postrzelać sobie do ludzi :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.11.2021 o 02:29, crush napisał:

Posłowie z PiS i Kucfederacji mi przeszkadzają.

I to, że zagranica musi za nas rozwiązywać konflikty bo mamy najbardziej nieudolną dyplomację w historii kraju.

Mam pytanie do ciebie w 2016 roku były w Polsce dni młodzieży. Ile osób przyjąłeś  do swojego domu?

Jestem przekonany, że żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do wszystkich dzieci na forum.

Polscy żołnierze głodują, polscy pacjenci głodują, uchodźcy w ośrodkach głodują, więźniowie głodują. Normalnie Afryka!

Wiecie co to są racje żywnościowe, potrzebne do przeżycia?

Waszym zdaniem w szpitalach, w wojsku więzieniach itp. , państwo Polskie powinno zapewniać przekąski, kawy ziarniste, rozpuszczalne, capuchino; słone paluszki, z makiem, z sezamem; kabanosy itp.?

Zbiórka tego typu żywności to normalna i fajna akcja od serca.

Ale niektórzy tego nie łapią. 

To kolejna okazja żeby pluć i łgać.

Już widzę wiadomości w tv białoruskiej, dzięki takim ludziom.

Ba, niektórzy z wielkiego świata celebrytów do niedawna plujący na polski mundur już powielają te szmatławe wypowiedzi.

"Loży szyderców" nie sprostał jeszcze nikt na świecie.

Niektórzy nienawidzą swojego kraju, zakładu pracy i rodziny. Każdy obcy, nawet wróg jest lepszy od wspólnoty w której przyszło żyć.

Chichichi, hahaha, a potem łojłojłoj...

Rozwydrzone bachory.

Edytowane przez Miton
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypij trochę nervosolu bo jeszcze pikawa stanie. Tylko ostrzegam jest już od kwietnia produkcji niemieckiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie-rzucim_2021-11-19_09-16-05.jpg

Fake... ale jakby tak faktycznie pojechał tam i stanął "w ludzkim murze" razem z naszymi chłopakami/dziewczynami ze służb to by mi mocno zaimponował.

No ale to fake... mamusia go kołderką przykrywała jak wybuchł stan wojenny, koledzy przyszli po niego bo się zaczęło i trzeba działać a on chował się pod kołderką, więc na granicę tez nie pójdzie (z kotem albo i bez kota)

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Litwa leci kolejny kilometr za kilometrem stalowej zapory przeciwko uchodźcą wspierani przez międzynarodowe służby UE. Ja obstawiam że na naszej granicy w przyszłym tygodniu zaczną się próby wtargnięcia od nowa. Pis-kler potrafi tylko biadolić niech biadoli nadal, poparcie na wschodzie im leci na łeb na szyję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RyszardGTS ten cały yousuf możliwe że był potrzebnym elementem układanki więc dostał kulkę hehe. Tam burmistrzem jest 100% ciap z Maroka, w dodatku oficjalny muzol. Takie rzeczy w postępowej Europie haha.

Inna sprawa że Polska za takie akcje to z automatu by dostała.... ale 2 mln euro dziennie kary za brak praworządności 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Fenrir_14 Aktualnie podają 7-9 osób rannych. Gdzieś tak koło 2:00 widziałem w newsach na żywo (może na telegraph ale nie jestem na 100% pewny) - jeden trup, jeden ma kulę w płucach, jeden kulę w kolanie (czyli trzy osoby postrzelone). Teraz trupa brak, wyparował ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uchuchu, czy demokracja w Holandii jest zagrożona?

Kuźwa normalnie reżim! Hollexit stał się faktem!

Słyszałem od kogoś, ale już zapomniałem gdzie, że Tam nie chodzi o to co oficjalnie mówią, ale że z głodu ludziska powychodzili.

A ten Yousuf to naprawdę Icek jakiś.

Proszę mi wierzyć to potwierdzone 😂!

A jakie media mają 😂😂😂.

Edytowane przez Miton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze z serii "kolorowe kredki w pudełeczku noszę..."

tusk-mem.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne kojarzycie tą rzeczniczkę Straży Granicznej Anną Michalską. Ciekawostką jest, że przed tą sytuacją miała stopień podoficera, jak zaczęła się wypowiadać miała już podporucznika , teraz jak jej nie było przez krótki to wróciła już jako pełny porucznik... 

• Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż,Pisowcy jej załatwili szybkie awanse w zamian za to jak się wypowiadała w mediach :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Crew 900 Faktycznie :) szybciutko awansowała.

Ale oni nie powinni jej awansować a nawet powinni wywalić z roboty, bo ona postawiła na karierę (od 15lat w SG, swoich dzieci brak) a wg materiałów szkoleniowych dla dziewczyn/ek wysyłanych do szkół "kobieta która przekłada karierę nad posiadanie dzieci i rodziny to zła kobieta".

PIS jedzie zygzakiem nie trzymając się swoich własnych ustaleń/prawd moralnych ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej powiedziałbym,że to hipokryzja ze strony PiS-u :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dziś przebiliśmy 4.70zł (pokonując marcowy 2021 kurs), nadal Dziadzio Glapiński uważa że "dobra złotówka to słaba złotówka"?. Do historycznego 4,92zł jeszcze brakuje, na shorcie powinna niedługo skoczyć do 4,73zł, analitycy prognozują spory opór na 4,80zł w dłuższej perspektywie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Buchacha 😃😃

Donald Tusk stracił prawo jazdy!!!

Nie ma prawka do kierowania autem a chce kierować Polską!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jarek Kaczyński też nie ma prawa jazdy,więc to,że Tusk ponoć stracił prawo jazdy nie znaczy,że można wydać głosy śmiechu.

O ile się nie mylę,w przypadku przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym o 50 i więcej km/h prawko się traci tylko na 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Miton napisał:

Buchacha 😃😃

Donald Tusk stracił prawo jazdy!!!

Nie ma prawka do kierowania autem a chce kierować Polską!

Ja pier. a Kaczyński w twoim świecie  pewnie ma xD i do tego, żonę, gromadkę dzieci, konto w banku :E

Edytowane przez Crew 900
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zapomniał że jest w Polsce a nie No-Limit Autobahnie? ;) 

(z wykopu) :lol2: 

Redaktorzy TVPis:

comment_1637411030Ac01cNrosM8DyWAPBfoaaw

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jarek n

2 minuty temu, Crew 900 napisał:

Ja pier. a Kaczyński w twoim świecie  pewnie ma xD

Jarek nie ma nawet karty płatniczej.

Co nie zmienia faktu, że Tusk zyskał nowy tytuł Pirata drogowego!

A takim mówimy STOP!

Taki głupkowato- żartobliwy ton wypowiedzi zaczyna mi się podobać🤪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi