Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wszystkim hiszpański film PLATFORMA - tylko bez durnych skojarzeń 😉

Mocne kino o zjebanym świecie w którym przyszło nam żyć...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam uprzejmie

2 godziny temu, ghostdog napisał:

Dobrze, że nie powiedział że jest fanem Dominica Toretto. Jeśli Rysiu Czarnecki podprowadził kasę z budżetu UE na lewe delegacje i paliwo, a jedyna kara polegała, że musiał je zwrócić to nie możemy się dziwić jak wygląda polska polityka. U nas złodziejstwo, cwaniactwo oraz buta jest czymś naturalnym. My na tle cywilizowanych krajów UE jesteśmy jak  dzikusy. 

I pomyśleć, że wszystkie przepowiednie o świecie i Polsce najbardziej znanych jasnowidzów, stawiają Polskę jako najważniejsze Państwo (Wielka Lechia), od której wszystkie narody będą się uczyły, brały prawo. Będzie to centrum świata, druga będzie Francja oddzielona od Polski terenami Niemiec, które będą skażone po wybuchu bomby atomowej. No i jak patrzy się na nas w dniu dzisiejszym, to świat musi w przyszłości nieźle się stoczyć, skoro my mamy wyznaczać kurs ;)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logiczne rzeczy ujmując pewno banda bezmózgów rzuci się z motyką na słońce i zostanie ta część myśląca. To jest prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce nigdy nie będzie lepiej jak tacy idioci mają prawo głosu...Ja nie wiem jakim impotentem mózgowym trzeba być by widzieć tylko to co zrobił Tusk a np. zapomnieć o wypadkach z udziałem Szydło bo przecież ona jest z pisu to jej wolno więcej 😆

lolol.jpg

Edytowane przez lokiju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdyby tu kiedyś staruszka w przyszłości...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Miton napisał:

Polecam wszystkim hiszpański film PLATFORMA - tylko bez durnych skojarzeń 😉

Bardzo dobry film, widzialem go juz jakis czas temu. Rowniez polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysiu Bosak i jakieś 3/4 Konfederacji pewnie pękają z dumy jak ich zaplecze czci swojego bohatera...

comment_1637521223JCq5naDywhYpdjG7p8diH4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ukraiński wywiad ocenia, że Rosja może zimą zaatakować zbrojnie Ukrainę. Może to nastąpić zarówno z kierunku południowo-wschodniego, jak i z terytorium Białorusi.

Szef głównego biura wywiadu przy ministerstwie obrony Ukrainy Kyryło Budanow w wywiadzie udzielonym amerykańskiemu wydaniu "Military Times" podkreślił, że dane ukraińskie są zbieżne z tymi przekazanymi przez amerykański wywiad. Według Budanowa Rosja przygotowuje się do agresji wojskowej. Może to nastąpić na przełomie stycznia i lutego.

Źródło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kalderon napisał:

Krzysiu Bosak i jakieś 3/4 Konfederacji pewnie pękają z dumy jak ich zaplecze czci swojego bohatera...

Wyrwane z kontekstu! Wyrwane z kontekstu! Nie da się jednoznacznie określić przynależności!

A poza tym ja głosuję na mencena, a on to co innego!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Flik napisał:

Ukraiński wywiad ocenia, że Rosja może zimą zaatakować zbrojnie Ukrainę.

Jak tego Putina uwiera jak jest spokój w regionie/na świecie. Stara szkoła KGB "wrogowie są wszędzie, cały świat chce zaatakować mateczkę rosję"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak jest za spokojnie to coraz bardziej patrzą jemu samemu na ręce że w kraju nie jest wesoło. Wojna jest po to żeby odwrócić uwagę i podbić słupki poparcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, RyszardGTS napisał:

Stara szkoła KGB "wrogowie są wszędzie, cały świat chce zaatakować mateczkę rosję"

Kaczynski mowi, ze caly swiat chce zaatakowac Polske. Pszypadek? :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Trepcia napisał:

baby-interesting.gif

Hmm... faktycznie, coś w tym jest. Podobna retoryka, "Polska liderem, Polsce zazdrości cały świat, Polska atakowana przez wszystkich". Tylko że Kaczorek postęka postraszy napompuje swoje ego i wszyscy go olewają, Putin ma njiuki (i takie fajne rury gdzie płynie gaz-ik) i wszyscy na baczność stoją ;) 

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-usa-kradziez-jak-z-filmu-nalot-okolo-100-osob-na-sklep-nords,nId,5659439

Widzę że w USA już zaczął się Black Week. Całkiem nieźle zorganizowana grupa, nawet taktycznie pomalowali twarze na czarno ;);) bo w nocy/ciemnościach rysy twarzy będą mniej widoczne/rozpoznawalne.

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam to w ogóle jakieś dziwne jazdy się zaczynają, znów jakiś świr ludzi porozjeżdżał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zniesmaczony to niech wypłacze się do swojego kota ;)

Ale będzie jazda jak go zabranie, tylko Kaczorkowaty trzyma ten cały PIS, jak go zabraknie to będzie niezła jazda kilku grup o władzę i przywództwo w partii.

"Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja"

Niesamowite, policjant boi się drzwi otworzyć (wiadomo dlaczego, wie że może sobie zrobić niezłe kuku a praca w budżetówce nie jest taka zła i szkoda ją stracić).

Ciekawe co by zrobił policjant jakby koleś (który nagrywa i zgłasza prośbę o interwencję) z buta drzwi wywalił (wiadomo, zapłaciłby za szkody i był przygotowany na pokrycie kosztów) i policjant zobaczył to czego tak bał się zobaczyć.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Jak tego Putina uwiera jak jest spokój w regionie/na świecie. Stara szkoła KGB "wrogowie są wszędzie, cały świat chce zaatakować mateczkę rosję"

Nie tyle uwiera, co po prostu jest jego celem samym w sobie, aby siłą pokazywać, że Rosja wciąż się liczy. Putin już od wielu lat skrzętnie korzysta ze słabości krajów europejskich i żeruje na tym, co przyczynia się do tego, że samą Rosję trzeba traktować poważnie, czasami nawet głaskać i próbować udobruchać. Siła tego państwa przez lata była przyćmiona i trawiona wewnętrznymi problemami, ale obecnie władza twardej ręki od wielu lat z powodzeniem realizuje politykę zwiększania swojego znaczenia. Wszystkie te ruchy typu zamieszanie z Osetią i Abchazją, co doprowadza do wojny z samą Gruzją, zielone ludziki na Ukrainie i w efekcie aneksja Krymu, to przecież zapędy imperialistyczne.

Zauważ co tam się działo (w samej Rosji) po aneksji Krymu. Przygniatająca część społeczeństwa poparła ten fakt, dla sporej rzeszy ludzi Rosja znowu jest wielka i trzeba się z nią liczyć (co de facto jest skutkiem nieudolnej polityki Europy wobec niej). Przed wojną z Gruzją powołano specjalną komórkę, która wniosła zapis o obronie mniejszości narodowych itp, to był świetnie zaplanowany krok i podwaliny pod stan rzeczy, który obecnie ma miejsce. Stąd obawy np Estonii o swoją przyszłość bo mając tak wielu Rosjan w swojej populacji, można być pewnym jednego ;) 

Teoretycznie gospodarczo może i jest źle, ale ludzie widzą, że po latach odstawiania na bok tak wielkiego państwa jakim jest Rosja, znowu ich kraj zaczyna się nie tylko liczyć na scenie politycznej, ale po prostu za tym idą argumenty w postaci choćby Krymu.

Edytowane przez zdunzdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, RyszardGTS napisał:

Ale będzie jazda jak go zabranie, tylko Kaczorkowaty trzyma ten cały PIS, jak go zabraknie to będzie niezła jazda kilku grup o władzę i przywództwo w partii.

Morawiecki VS Ziobro VS Szydlo & Sasin & Blaszczak & Kurski. Bedzie piekna jazda bez trzymanki :E I do tego media Rydzyka, ktore beda wbijaly szpile tam, gdzie im bedzie wygodniej aby dostac tylko kolejne $$$.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Trepcia Dokładnie tak będzie. Dobrze że nie zapomniałeś o Rydzyku, będzie rozdawał karty bo ma sporo słuchaczy i widzów. Rydzyk "biorę od każdego z liderów po 1000000zł i słucham państwa, kto zaczyna licytację?" (nie dziwię się że PISowcy jeżdżą do Rydzola i wchodzą mu w tyłek słodkimi słowami jak są rocznice jego telewizji i jego radyjka, jeżdżą jakby to było święte miejsce godne pielgrzymki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@RyszardGTS

Ostatnio, jakies 3-4 dni temu, bedac u mamy lub u babci, szly wiadomosci w TV Trwam i tam normalnie jechali po rzadzie, ze inflacja to ich wina. Szczerze to nie spodziewalem sie tego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tv Trwam Rydzyka od dawna prezentuje o dziwo bardzo rzeczowe wiadomości.

Wiem bo oglądam wszystko.

Przy nich TVN i TVP to typowe gadzinówki. Wiadomo jeśli ktoś jest cięty na maxa na kościół może nie wytrzymać 😬

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi