Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Radar28 napisał:

Poł Polski to nie - w końcu Suski powiedział, że podsłuchiwano "tylko" kilkaset osób, czyli nic takiego....

Pamiętaj ze podsłuchując osobę A (rozmowę tel np), podsłuchuje się także osobe B. W ten sposób ponoć mieli podsłuchiwać także Tuska- poprzez  Giertycha.

Gdzieś czytałem wypowiedź (chyba byłego RPO), ze nie bardzo wierzy on w to, ze wszystkie podsłuchy odbywały się za zgodą sądu.

Czy np przeciwko Kołodziejczakowi toczyło się jakieś postępowanie karne?

obraz.png.8c59c199ea517bb2fa20141c79308c29.png

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Flik napisał:

Pamiętaj ze podsłuchując osobę A (rozmowę tel np), podsłuchuje się także osobe B. W ten sposób ponoć mieli podsłuchiwać także Tuska- poprzez  Giertycha.

Gdzieś czytałem wypowiedź (chyba byłego RPO), ze nie bardzo wierzy on w to, ze wszystkie podsłuchy odbywały się za zgodą sądu.

Czy np przeciwko Kołodziejczakowi toczyło się jakieś postępowanie karne?

Generalnie pisałem z pewną dozą sarkazmu w związku z tym, komu odpisywałem. Tym niemniej nie zawsze łatwo wyczuć intencje z tekstu pisanego. Zgadzam się w pełni, że raczej nikt sądu o zdanie nie pytał - zwłaszcza, że to by zostawiało bardziej trwały ślad w papierach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Camis napisał:

:rotfl:

NIE WYTRZYMIE 

Ciekaw jestem który z prokuratorów się pod tym podpisał. Ten podpis to jest wyrok na swoją karierę zawodową.

Ktoś tam nieźle główkuje. Polska w końcu wystawi listy gończe na tych sędziów, a na ETO/ETS kary finansowe. 50mld € dziennie - żeby nie było wątpliwości kto tu komu jest winien pieniądze!

Godzinę temu, Flik napisał:

Tez tak mysle. Nie zdecydują się na przyspieszone wybory w sytuacji cociazby spadających słupków poparcia. Nie wiem co musiałoby sie wydarzyć by były przyspieszone.

 

Oddanie władzy właśnie teraz to byłby dobry ruch. Tylko że Kaczyński ma po tym co zrobił w 2007r. taką traumę, że nie tylko zabił swojego brata Lecha ale jeszcze uważa się za naczelnika narodu. Człowiek obłąkany, tak bardzo obawiający się prześladowania nie ma umiejętności chłodnego analizowania faktów.

26 minut temu, Flik napisał:

Pamiętaj ze podsłuchując osobę A (rozmowę tel np), podsłuchuje się także osobe B. W ten sposób ponoć mieli podsłuchiwać także Tuska- poprzez  Giertycha.

Gdzieś czytałem wypowiedź (chyba byłego RPO), ze nie bardzo wierzy on w to, ze wszystkie podsłuchy odbywały się za zgodą sądu.

Czy np przeciwko Kołodziejczakowi toczyło się jakieś postępowanie karne?

Już Ci Radar napisał. Mniejsza o to czy w stosunku do kogoś jest jakieś postępowanie. W polskim systemie czynności operacyjne muszą być znane sądowi rodzajowo w sensie przepisów, żeby ten w ogóle mógł wyrazić na nie zgodę. W stosunku do użycia pegasusa nie ma w polskim prawie takich zapisów, toteż nie jest możliwe udzielenie zgody na jego używanie. Pisowskie miernoty robią co mogą by tę aferę czymś przykryć, bo okazało się że jednak ten program zostawia ślad cyfrowy. Zaraz 460 osób odda telefony do sprawdzenia i będzie wiadomo kto się brzydko bawił oglądając żonę posła Schreibera w negliżu.

Edytowane przez Everyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Trepcia napisał:

To jest glupie bo lecimy sciezka Niemiec i uzalezniamy sie energetycznie od niebezpiecznego kraju. Dodatkowo kupujac coraz wieksze ilosci wegla w tym kraju sponsorujemy czolgi, ktorymi mozemy zostac zaatakowani. Bez sensu to wszystko.

Nie uzależniamy. Węgiel jest powszechnie dostępny i łatwy w transporcie. Sądzę, że tu po prostu decyduje cena.

2 godziny temu, Trepcia napisał:

Zawsze bylem, jestem i bede zwolennikiem atomu oraz jestem bardzo mocnym zwolennikiem przyszlych elektrowni termojadrowych. Jestem rowniez przeciwnikiem wegla i stopniowego odchodzenia od niego. Tylko tak z glowa a nie jest to w polskim przypadku jest - poczatkowo nie robienie niczego bo wegla mamy na 200 lat i pozniejsze obudzenie sie z reka w nocniku wiec wszystkie rece na poklad i odcinanie gruba linia. Nie, to trzeba odchodzic z glowa. A juz koniecznie trzeba zastapic atomem i OZE ta czesc energii, ktora wytwarzana jest importowanym, rosyjskim paliwem.

Ale co zrobisz? PiS nie tylko stwierdził, że węgla mamy na te 200 lat i to nasze czarne złoto, on dodatkowo uwalił nawet te raczkujące wiatraki tłumacząc że takie mają "zobowiązanie polityczne". A co z kasą którą dostali na aukcjach CO2? Powinna iść na transformację energetyczną, a tymczasem nikt nie wie co się z nią stało.

Ogólnie te przeszło 6 lat PiSu zostało zupełnie zmarnowane. Najgorsze, że ich klakiery teraz się dziwią i zwalają na innych. 

Edytowane przez nemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nemar napisał:

Nie uzależniamy. Węgiel jest powszechnie dostępny i łatwy w transporcie. Sądzę, że tu po prostu decyduje cena.

Tym niemniej nie da się od tak nagle zakontraktować tak wielkich dostaw węgla. To wymaga czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gazu to przez gazport idzie około 30% importu a 1 października 2022 zakończony ma byc baltic pipe gazociąg ze złóż na morzu polnocnym należącym do PGNiG ciekawe jak to wpłynie na ilość importu ze wschodu i na ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czego długopis się dowiedział że aż taki wystraszony i sapiący...

 

Cytat

goscia tak pospinalo po tym spotkaniu ze ledwo dyszal i lapal oddech, nie dziwie sie, ze mylli organizacje, albo rola go przerasta i przy powaznych ludziach czuje sie speszony i zestresowany jak uczniak albo Biden powiedzial mu cos odnosnie Polski co go zatkalo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Camis napisał:

Ciekawe czego długopis się dowiedział że aż taki wystraszony i sapiący...

 

 

dopiero przeszedł covid, kto to przeżył wie jak ciężko się oddycha a wlezienie na schody to wyzwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Trepcia napisał:

To jest glupie bo lecimy sciezka Niemiec i uzalezniamy sie energetycznie od niebezpiecznego kraju. Dodatkowo kupujac coraz wieksze ilosci wegla w tym kraju sponsorujemy czolgi, ktorymi mozemy zostac zaatakowani. Bez sensu to wszystko.

To idź se pal polskim wunglem. Raz, że syf największy, dwa, że palić się nie chce, a trzy, że popiołu z tego tyle, że klękajcie narody. No i drogi w dodatku.

Kupiłem teraz ruska i od razu wróciły mi chęci do życia. Cena sporo mniejsza i zero problemów. Pali się jak marzenie, aż trzeba często okna otwierać, bo nawet na minimalnym ustawieniu pieca ten rusek pali się jak wściekły. Nie wyobrażam sobie już kiedykolwiek kupić polskiego syfu, jak do wyboru mam ruską jakość.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Roberto78 napisał:

Napisałem,  że nie  interesuje  mnie Twój nick / strona  a hasło tym bardziej.

Pytałem tylko o kwotę.

Może się zamienimy?  mając 15K  miesięcznie mogę  stracić w skali roku jakieś 600zł  miesięcznie.

Ty masz naprawdę wszystkich za idiotów,  gdzie  pewnie 80%  z nas nie łapie się w Twoich zarobkach  ( podejrzewam że to jest nawet więcej).

Oczekujesz jeszcze współczucia ?

Co Ci to przypomina ***** *** - wy***** uczymy się od najlepszych :]

Gość ma pretensje do innego użytkownika, że ten dobrze zarabia (do bogacza to mu daleko), bo jest wykształcony i zaradny oraz podnosi swoje kwalifikacje, gdy w tym samym czasie Roberto78 rodzi te wszystkie wysrywy broniąc miłościwie nam panującą władzę i jej wypociny intelektualne jak "nowy wał", nie rozumiejąc podstaw gospodarki i tego skąd się bierze w tym kraju taki, a nie inny wskaźnik inflacji.

Czy możemy wszyscy już tego Pana dodać do ignorowanych, bo wałkujemy w kółko to samo bez większych efektów ?

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Oświadczenie Tomasza Szwejgierta.
Nazywam się Tomasz Szwejgiert jestem dziennikarzem. Zastępcą redaktora naczelnego portali sluzbyspecjalne.com i Wiesci24.pl, współautorem pierwszej biografii szefa polskich służb i policji Mariusza Kamińskiego.

W latach 2008-2017 byłem współpracownikiem Centralnego Biura Antykorupcyjnego, a wcześniej wywiadu cywilnego. Za swoją pracę byłem wielokrotnie nagradzany, także za rządów PiS.

20 września 2017 r. przekazałem do CBA materiały dotyczące przejęcia ogromnej kwoty – 500 mln euro w kontrolowanym przez osoby blisko związane z Prokuratorem Generalnym w banku PEKAO S.A. Wstępne moje śledztwo wykazało, że w sprawę zwrotu tej kwoty – będących próbą tzw. czyszczenia (prania) tych pieniędzy zaangażowani są funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Podejrzewałem, że pieniądze te należą do rosyjskiej mafii, a ktoś z polskich służb próbuje je zalegalizować. Dwa dni po przekazaniu tych materiałów rozpoczęto przeciwko mnie śledztwo, które skutkowało zatrzymaniem mnie 23 stycznia 2018 r.

Zostałem też natychmiast zdekonspirowany wobec mojego informatora, który był źródłem moich informacji. Osobą, która przejęła mojego informatora, mnie zdekonspirowała i prowadziła rozmowy zmierzające do zwolnienia kwoty zatrzymanej przez bank w ramach procedury przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy był jeden z najbliższych współpracowników Mariusza Kamińskiego.

Powodem mego zatrzymania były wyjaśnienia dwóch osób przeciwko, którym dostarczyłem dowody na ich uczestnictwo w wyłudzaniu VAT. Na podstawie ich pomówień, że brałem od nich pieniądze „za ochronę”, przy braku jakichkolwiek dowodów na wręczenia mi takowych pieniędzy, spędziłem w areszcie tymczasowym ponad 10 miesięcy.

Po wyjściu w grudniu 2018 r. podjąłem pracę jako dziennikarz i zacząłem szukać powodów dla których zostałem zdekonspirowany i wrobiony w sprawę karną. Dotarłem wówczas do informacji, że za praniem brudnych pieniędzy mogły stać osoby związane z rosyjskim wywiadem.

Wspólnie z Janem Pińskim ustaliliśmy niejasne relacje szefa polskich służb Mariusza Kamińskiego z pułkownikiem rosyjskiego MSW, który mieszkał w Polsce. Wiedziałem, że Kamiński tą znajomość zataił w obowiązkowej ankiecie bezpieczeństwa.

Dodatkowo kwerenda w Instytucie Pamięci Narodowej, dała nam dokumenty świadczące, że Mariusz Kamiński wsypał swojego kolegę z działalności opozycyjnej w latach 80. (obciążył go podczas zeznania), a później był zarejestrowany w Agenturalnej Sieci Operacyjnej Służby Bezpieczeństwa pod kryptonimem „Marek”. Przygotowałem pytania, które zostały wysłane do Mariusza Kamińskiego przez pracującego w naszej redakcji dziennikarza.

Otrzymaliśmy tylko dwie odpowiedzi, bez żadnego ustosunkowania się do faktów. Jedna z nich nadeszła w czerwcu 2019 r. po pytaniach skierowanych (wobec milczenia Kamińskiego) do premiera Mateusza Morawieckiego i władz PiS.

W październiku 2020 r. tuż przed wydaniem ksiażki zostałem po raz drugi zatrzymany i wsadzony do aresztu tymczasowego. Tym razem izolowano mnie przez prawie 12 miesięcy bez prawa kontaktu, nawet telefonicznego z kimkolwiek bliskim. Miałem tylko ograniczony kontakt z adwokatem.

Próbowano mnie w ten sposób złamać, abym przyznał się do próby wyłudzenia VAT w 2016 r. w spółce, w której nie byłem we władzach, ani nie byłem udziałowcem. Jedynym „dowodem” przeciwko mnie były wyjaśnienia prezesa tej spółki, współpracownika CBA, a zarazem brata funkcjonariusza CBA.

Służby nie posiadały żadnych dowodów na moją przestępczą działalność. W żaden ze spraw, w których postawiono mi zarzuty nie ujawniono faktów inwigilowania mnie Pegasusem i materiałów, które zostały zebrane dzięki temu programowi.


Uważam, że użycie przeciwko mnie Pegasusa miało ustalić zakres naszej wiedzy o Mariuszu Kamińskim i jego związkach z wysokiej rangi oficerem rosyjskich służb, które pragnął zachować w tajemnicy oraz o przestępstwach popełnianych przez służby pod jego kierownictwem.

Miało także dostarczyć pretekstów do postawienia zarzutów drugiemu współautorowi biografii o Mariuszu Kamińskim – Janowi Pińskiemu, redaktorowi naczelnemu portali Wiesci24.pl i sluzbyspecjalne.com.

Pierwsze użycie Pegasusa wobec mnie nastąpiło dwa tygodnie po tym jak przesłaliśmy do Mariusza Kamińskiego pytania dot. przygotowywanej książki.

Tomasz Szwejgiert

https://wiesci24.pl/2022/01/26/szwejgiert-odpowiada-kaminskiemu-i-wasikowi-tak-chciano-zniszczyc-autora-biografii-kaminskiego/

 

 

Kolejna ofiara pisowskiej i konfederackiej szarańczy!.

 

Cytat

Nie żyje 37-latka z Częstochowy. Mąż mówi, co się działo w szpitalu. Wstrząsające słowa

W mediach społecznościowych pojawił się wstrząsający apel rodziny 37-letniej Agnieszki z Częstochowy. Kobieta była w ciąży bliźniaczej. Według relacji jej rodziny przez kilka dni musiała nosić w łonie martwe dzieci. Prawdopodobnie zachorowała na sepsę. We wtorek 37-latka zmarła, osierociła troje dzieci.

https://www.o2.pl/kobieta/nie-zyje-37-latka-z-czestochowy-maz-mowi-co-sie-dzialo-w-szpitalu-wstrzasajace-slowa-6730455884131040a

Edytowane przez Camis
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Camis napisał:

Tak się żyje niestety w szariacie sekty złotego cielca, która nazywa się kościół katolicki.:crash2:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mudżahedin napisał:

Tak się żyje niestety w szariacie sekty złotego cielca, która nazywa się kościół katolicki.:crash2:

a pozniej wyjdzie, ze to jednak wina i szpitala jak ostatnio w przypadku Pani Izy? Juz znowu bez zadnych potwierdzonych informacji zaczynaja tance na grobie?

 

 

29 minut temu, Camis napisał:

 

Tak tak wszystkiemu w tym kraju winny KK. Jakby nie bylo KK to by Polska juz 10 lat temu pewnie tak jak na obrazku wygladala. To szczekania na kazdym kroku na KK to dokladnie to samo jak przecietny PISowiec mowi "Wina Tuska" :)
76a641acc410.jpg

Edytowane przez Michaelred
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mudżahedin napisał:

 

:tse:

WYBRANCY NARODU - ludzie ktorzy najdalej gdzie byli to przy swoim plocie na polu - urwa ja .......oier....POLSZA w pigulce

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Michaelred napisał:

a pozniej wyjdzie, ze to jednak wina i szpitala jak ostatnio w przypadku Pani Izy? Juz znowu bez zadnych potwierdzonych informacji zaczynaja tance na grobie?

co przelew doszedl widze - jak juz podajesz cos do0 informacji to trzymaj sie faktow - wina  szpitala ale w wyniku ustawy pisdowskiej 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gruzin don Leonides napisał:

co przelew doszedl widze - jak juz podajesz cos do0 informacji to trzymaj sie faktow - wina  szpitala ale w wyniku ustawy pisdowskiej 

Skad mam wiedziec, czy ci przelew doszedl za te glupoty, ktore wszedzie klepiesz. Wejdz sobie na konto i sprawdz ja ci nie place to skad mam wiedziec? Rozumiem, ze byles na miejscu zrobiles sledztwo jestes prokuratorem i sedzia? Czy poprostu potrzebujesz tematu zeby sobie postekac jaki to PIS zly? To malo ci jeszcze tych tematow? :D Kuretczka ciepla naszykowana? Termosik gotowy bo niedlugo znowu wychodzisz na ulice protestowac xD

Edytowane przez Michaelred
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Michaelred napisał:

a pozniej wyjdzie, ze to jednak wina i szpitala jak ostatnio w przypadku Pani Izy? Juz znowu bez zadnych potwierdzonych informacji zaczynaja tance na grobie?
 

Tak tak wszystkiemu w tym kraju winny KK. Jakby nie bylo KK to by Polska juz 10 lat temu pewnie tak jak na obrazku wygladala. To szczekania na kazdym kroku na KK to dokladnie to samo jak przecietny PISowiec mowi "Wina Tuska" :)
 

Naprawdę jesteś tak zaślepiony ideologicznie, iż nie widzisz bezpośredniego związku między działaniami, a raczej brakiem działania szpitali oraz orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego?

Btw, jak na rzekomo niewierzącego, dziwnie Ci blisko do skorumpowanej/zdeprawowanej instytucji jaką jest KK.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

 

O przelewy przyszły znów nalot pisowców. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rainy napisał:

Naprawdę jesteś tak zaślepiony ideologicznie, iż nie widzisz bezpośredniego związku między działaniami, a raczej brakiem działania szpitali oraz orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego?

Btw, jak na rzekomo niewierzącego, dziwnie Ci blisko do skorumpowanej/zdeprawowanej instytucji jaką jest KK.

Zwiazek moze byc i to dosc konkretny. Lekarze mogli np celowo nie pomagac pacjentce wlasnie po to zeby "dowalic" pisowi. I dlatego potrzebny jest prokurator itd
Tak jak napisalem Wina KK to nowe Wina Tuska tylko z drugiej strony. Z idiotyzmem trzeba walczyc.

5 minut temu, Camis napisał:
 

O przelewy przyszły znów nalot pisowców. 

 

To ty masz pretensje do kogos, ze bierze pieniadze. W sensie chcesz mi powiedziec, ze ty tu spamujesz dzien i noc zupelnie za free?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, fakty są jeszcze niesprawdzone. Przecież również nie potwierdzono, że lekarze nie zostali telepatycznie kontrolowani przez obcych z 5-tej planety krążącej wokół Epsilon 3. Macie dowody że tak nie było? Nie macie? To co chcecie? Wszystko tam mogło się wydarzyć!

Lekarze torturujący pacjentki "dla zemsty na władzy" najwidoczniej są normą u Michałka i to jest całkiem prawdopodobna hipoteza! 

Ale tych obcych z Epsilon 3 to naprawdę bym nie wykluczał. Mogli się wkurzyć na ten nasz teleskop.

Do tego teleskop na pewno nie był poświęcony przed wystrzeleniem. Kto wie jaki dyjabeł w nim siedzi teraz...

  • Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...